Trenutno ste na: Naslovnica
ODGOĐENE UTAKMICE
Nedjelja, 26 Veljača 2017
 U odgođenim utakmicama 12. kola koje su odigrane jučer, Metalac je pobijedio Zrinski sa 5 - 0, a Frankopan i Banovac su podijelili bodove odigravši 1 - 1. Ovom pobjedom u odgođenoj utakmici Metalac je zasjeo na prvo mjesto na tablici uoči nastavka prvenstva koji slijedi idućeg vikenda.

Komentirajte prvi | Posjeta: 3763 | Ispis | E-mail

PRIPREMNE UTAKMICE
Utorak, 14 Veljača 2017

Pripreme igrača Sokola za nastavak prvenstva teku po planu koji je zacrtao trener Pernar a do sada su odigrane i dvije pripremne utakmice. Sa Tomislavom iz Bereka se igralo 05.02. na umjetnoj travi u Kutini i rezultat je bio 3 - 3, dok je u drugoj pripremnoj utakmici odigranoj na Sokolovom pomoćnom terenu u subotu, 11.02.,  savladana Sloga iz Križa rezultatom 6 - 2. Slijedeća pripremna utakmica po rasporedu je sutra, srijeda 15.02., kada će u Velikoj Ludini gostovati NK Milka Trnina iz Vezišća a utakmica počinje u 19 sati. Nakon toga u nedjelju, 19.02., će se igrati protiv Mladosti iz Obedišća u Velikoj Ludini sa početkom u 14 sati i u srijedu, 22.02. će Sokolovi uzvratiti posjet Slogi iz Križa a ta utakmica počinje u 18 sati.

Komentirajte prvi | Posjeta: 5169 | Ispis | E-mail

MOGULJAK, GOLIĆ I GAJDEK U SOKOLU !
Ponedjeljak, 30 Siječanj 2017

pojačanja

Da Uprava Sokola ne spava zimski san u ovom prelaznom roku, dokaz je to što su danas tri igrača potpisala pristupnice, a koji će biti izrazita pojačanja mladoj ekipi Sokola. Iz Kutinske Moslavine se vratio iskusni i pouzdani vratar DEJAN MOGULJAK, a iz Segeste su došla dva izuzetna pojačanja: VLADIMIR GOLIĆ i TOMISLAV GAJDEK, koji će se tako pridružiti bratu Ivanu koji već duže vrijeme igra za naš klub. Sa ovim pojačanjima Sokol bi trebao igrati značajnu ulogu u proljetnom nastavku prvenstva u 1 ŽNL, a pred trenerom Pernarom je zadatak da u ovih mjesec i nešto dana što bolje pripremi i uigra ekipu, da spremna dočeka start prvenstva.

Komentirajte prvi | Posjeta: 6583 | Ispis | E-mail

ODRŽANA PROZIVKA IGRAČA
Subota, 21 Siječanj 2017

prozivka prozivka prozivka

prozivka

Danas je održana prozivka igrača seniorske momčadi NŠK Sokol i time su počele pripreme za proljetni dio prvenstva u sezoni 2016/17. Igračima se prigodnim riječima obratio predsjednik kluba Dejan Faltis a trener Damir Pernar ih je upoznao sa planom priprema i sa zadacima koji su pred njima. Naglasak je dao na prezentaciju dobrog nogometa, afirmaciju mladih igrača i naravno, na očuvanje statusa prvožupanijskog ligaša, što ne bi trebao biti veliki problem ako će svi igrači davati svoj maksimum kako na treninzima, tako i na utakmicama. Proljetni dio sezone trebao bi početi 04./05.03. i do tada ima dovoljno vremena za kvalitetnu pripremu i za odigravanje pripremnih utakmica, naravno, ako će to dozvoliti vremenski uvjeti.

Komentirajte prvi | Posjeta: 6924 | Ispis | E-mail

SOKOL POČINJE SA PRIPREMAMA
Utorak, 17 Siječanj 2017

Ove subote, 21.01.2017. godine u 15,00 sati zakazana je prozivka igrača Sokola kojom će početi pripreme za nastavak prvenstva u 1. ŽNL NSSMŽ. Prozivka će se održati na stadionu Sokola gdje će igračima biti prezentiran plan priprema i naravno, ciljevi, a nakon prozivke održat će se i prvi trening pa se stoga pozivaju igrači da dođu sa opremom.

Komentirajte prvi | Posjeta: 6548 | Ispis | E-mail

«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 26 - 30 od 842

30. KOLO 1. ŽNL 10.06.2017. u 18.00