Trenutno ste na: Naslovnica
8. kolo: GORICA VM - SOKOL 1 - 3 (0 - 1)
Mick
Četvrtak, 25 Rujan 2008
GORICA VM-SOKOL 1-3 Vrlo dobra igra tijekom cijelog susreta, naših igrača, rezultirala je uvjerljivom pobjedom nad indisponiranim domaćinom, ali u drugom poluvremenu je došla do izražaja naša slaba realizacija (iako smo postigli dva gola), jer smo si morali znatno popraviti gol razliku. U subotu nam dolaze u goste naši stari znanci iz Budaševa i ako naši igrači odigraju kao što su jućer, ne bi trebalo biti problema u osvajanju nova tri boda. Na žalost, Jurica Šenija još uvijek nije spreman za nastup, a u utakmici s Banovcem povredili su se Zoran Faltis  i  Marijo Vulinec;  s njima  bi bili puno sigurniji u pobjedu. Njih nije bilo niti jućer, ali BSK je sigurno puno bolja ekipa od Gorice VM i neće biti lako.

Komentirajte prvi | Posjeta: 1771 | Ispis | E-mail

Opširnije...

7. kolo: SOKOL - BANOVAC 3 - 1 (3 - 1)
Mick
Petak, 19 Rujan 2008
SOKOL-BANOVAC 3-1Uvjerljiva pobjeda nad solidnim gostima iz Gline.

Komentari (6) | Posjeta: 1315 | Ispis | E-mail

6. kolo: LIBERTAS - SOKOL 3 - 0 (2 - 0)
Mick
Nedjelja, 14 Rujan 2008
LIBERTAS-SOKOL  3-0Nakon prva tri kola u novom prvenstvu, kada nismo niti jednom poraženi, uslijedila su tri kola u kojima nismo uspjeli dohvatiti niti boda. Libertas je bio znatno bolji u prvom poluvremenu jućerašnje utakmice, poglavito zbog naše propusne obrane, no nakon izvršenih zamjena u drugo poluvrijeme smo ušli znatno bolje, imali smo nekoliko poluprilika za popravak rezultata, no ipak nismo bili dovoljno s(p)retni, da uspijemo u tome. Od 72. minute smo imali i igrača više, jer je isključen naš bivši igrač Tomislav Štimac, zbog psovanja našeg kapetana Blaževića (nije ostalo na tome, Štimac je nakon utakmice udario Blaževića dok je ovaj prao kopačke, nadamo se da će biti primjereno kažnjen), ali nismo iskoristili brojčanu nadmoć, čak smo dobili još jedan gol, za konačni rezultat 3-0. U petak igramo s Banovcem  i to nam je prilika da uknjižimo nova tri boda i da podignemo moral u ekipi, koji nije više na nivou na kojem je bio nakon prva tri kola.