Trenutno ste na: Naslovnica
OSVOJEN TURNIR U D. VLAHINIKI
Ponedjeljak, 28 Srpanj 2008

Osvojen turnir u D. Vlahiniki Pobjedom od 7-0 u finalu turnira nad domainom NK Ekonomikom, osvojili smo drugi puta za redom Memorijalni turnir Petrekovi-Ratkajec. U polufinalu  smo bili bolji od NK Graniar iz Kria, koji smo pobijedili sa 3-0. estitamo domainima na vrlo dobroj organizaciji turnira i obeajemo da emo se na godinu potruditi da po trei puta za redom osvojimo taj turnir, ime bi prelazni pehar prešao u naše trajno vlasništvo.  Tree mjesto na turniru osvojila je ekipa NK Moslavac iz Popovae.

Komentirajte prvi | Posjeta: 1487 | Ispis | E-mail

Opirnije...

SPONZOR IZ NJEMAKE
Ponedjeljak, 19 Svibanj 2008

Predsjednik Šoher, Pixijev sin, Robert Sopi i njegov sinRobert Sopi, zet pokojnog Pixija Štajereca, našeg igraa iz 70-tih godina prošlog stoljea, ovjek koji je roen i odrastao u Njemakoj, ugodno nas je iznenadio kad nam je došao sa poklonom u obliku dvije garniture dresova za mlade i sa 7 lopti. Priznajemo, nismo to oekivali, rijetko se netko sjeti da je klubovima kakvi smo mi svaka pomo dobro došla, pa mu se stoga ovim putem još jednom zahvaljujemo.

Na slici su: naš predsjednik Marijan Šoher, sin pokojnog Pixija, zet Robert Sopi i njegov sin.

Komentirajte prvi | Posjeta: 7367 | Ispis | E-mail

«« Poetak « Prethodna 171 172 173 174 175 176 177 178 Sljedea » Kraj »»

Stranice 886 - 887 od 887

Ova sezona je zavrila!