Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2007/08 arrow Seniori arrow Raspored prvenstva
Seniori 2007/08
Raspored Prvenstva

1. Kolo  (25.08.2007 - 26.08.2007)
Subota, 25 Kolovoz 2007
17:00    Metalac - Banovac 3:1
17:00    Mladost P. - Sava 0:0
17:00    Dugo Selo - Laduč 1:0
17:00    Samobor - Libertas 1:1
17:00    Zelina - Sokol 4:2 (2:2) Izvještaj
Nedjelja, 26 Kolovoz 2007
17:00    Stupnik - Mraclin 1:2
17:00    BSK - Graničar 0:0
17:00    Strmec - Udarnik 2:1
17:00    Bistra - Frankopan 4:1
na vrh
2. Kolo  (01.09.2007 - 02.09.2007)
Subota, 01 Rujan 2007
17:00    Frankopan - Stupnik 3:1
17:00    Udarnik - Dugo Selo 1:2
17:00    Graničar - Strmec 2:0
17:00    Metalac - Zelina 2:1
17:00    Sokol - Mladost P. 0:1 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 02 Rujan 2007
17:00    Banovac - Mraclin 1:2
17:00    Libertas - Bistra 4:4
17:00    Laduč - Samobor 2:3
17:00    Sava - BSK 4:0
na vrh
3. Kolo  (05.09.2007)
Srijeda, 05 Rujan 2007
17:00    Mladost P. - Metalac 0:0
17:00    Strmec - Sava 4:0
17:00    Dugo Selo - Graničar 0:0
17:00    Samobor - Udarnik 5:1
17:00    Bistra - Laduč 1:1
17:00    Stupnik - Libertas 1:0
17:00    Mraclin - Frankopan 5:1
17:00    Zelina - Banovac 3:1
17:00    BSK - Sokol 1:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
4. Kolo  (08.09.2007 - 09.09.2007)
Subota, 08 Rujan 2007
16:30    Udarnik - Bistra 2:1
16:30    Graničar - Samobor 3:2
16:30    Metalac - BSK 6:1
16:30    Zelina - Mladost P. 2:0
16:30    Sokol - Strmec 2:1 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 09 Rujan 2007
16:30    Sava - Dugo Selo 3:1
16:30    Banovac - Frankopan 0:2
16:30    Libertas - Mraclin 2:2
16:30    Laduč - Stupnik 1:0
na vrh
5. Kolo  (15.09.2007 - 16.09.2007)
Subota, 15 Rujan 2007
16:30    Samobor - Sava 2:0
16:30    Frankopan - Libertas 4:1
16:30    Mladost P. - Banovac 2:0
16:30    Dugo Selo - Sokol 2:0 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 16 Rujan 2007
16:30    Bistra - Graničar 2:1
16:30    Stupnik - Udarnik 2:1
16:30    Mraclin - Laduč 6:0
16:30    BSK - Zelina 1:3
16:30    Strmec - Metalac 3:1
na vrh
6. Kolo  (19.09.2007)
Srijeda, 19 Rujan 2007
16:30    Metalac - Dugo Selo 2:0
16:30    Zelina - Strmec 1:0
16:30    Mladost P. - BSK 4:0
16:30    Banovac - Libertas 1:5
16:30    Laduč - Frankopan 3:0
16:30    Udarnik - Mraclin 1:1
16:30    Graničar - Stupnik 2:1
16:30    Sava - Bistra 1:1
16:30    Sokol - Samobor 0:3 (0:2) Izvještaj
na vrh
7. Kolo  (22.09.2007 - 23.09.2007)
Subota, 22 Rujan 2007
16:00    Dugo Selo - Zelina 1:0
16:00    Samobor - Metalac 2:2
16:00    Frankopan - Udarnik 4:0
Nedjelja, 23 Rujan 2007
16:00    Libertas - Laduč 2:0
16:00    BSK - Banovac 5:0
16:00    Strmec - Mladost P. 2:1
16:00    Stupnik - Sava 4:0
16:00    Mraclin - Graničar 1:1
16:00    Bistra - Sokol 3:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
8. Kolo  (26.09.2007)
Srijeda, 26 Rujan 2007
16:00    Banovac - Laduč 2:1
16:00    Udarnik - Libertas 3:1
16:00    Graničar - Frankopan 0:0
16:00    Sava - Mraclin 3:2
16:00    Metalac - Bistra 3:2
16:00    Zelina - Samobor 2:2
16:00    Mladost P. - Dugo Selo 3:4
16:00    BSK - Strmec 2:1
16:00    Sokol - Stupnik 2:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
9. Kolo  (29.09.2007 - 30.09.2007)
Subota, 29 Rujan 2007
16:00    Dugo Selo - BSK 0:0
16:00    Samobor - Mladost P. 1:0
16:00    Frankopan - Sava 1:2
Nedjelja, 30 Rujan 2007
16:00    Strmec - Banovac 4:1
16:00    Bistra - Zelina 0:0
16:00    Stupnik - Metalac 1:4
16:00    Libertas - Graničar 0:1
16:00    Laduč - Udarnik 4:1
16:00    Mraclin - Sokol 5:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
10. Kolo  (06.10.2007 - 07.10.2007)
Subota, 06 Listopad 2007
16:00    Metalac - Mraclin 2:0
16:00    Zelina - Stupnik 2:1
16:00    Mladost P. - Bistra 3:0
16:00    Graničar - Laduč 6:1
16:00    Sokol - Frankopan 2:3 (2:2) Izvještaj
Nedjelja, 07 Listopad 2007
16:00    Sava - Libertas 2:1
16:00    BSK - Samobor 4:1
16:00    Strmec - Dugo Selo 3:0
16:00    Banovac - Udarnik 4:4
na vrh
11. Kolo  (13.10.2007 - 14.10.2007)
Subota, 13 Listopad 2007
16:00    Frankopan - Metalac 0:3
16:00    Udarnik - Graničar 1:0
16:00    Dugo Selo - Banovac 1:0
16:00    Samobor - Strmec 3:1
Nedjelja, 14 Listopad 2007
16:00    Mraclin - Zelina 0:0
16:00    Laduč - Sava 4:0
16:00    Bistra - BSK 1:1
16:00    Stupnik - Mladost P. 2:1
16:00    Libertas - Sokol 0:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
12. Kolo  (20.10.2007 - 21.10.2007)
Subota, 20 Listopad 2007
15:30    Mladost P. - Mraclin 0:0
15:30    Dugo Selo - Samobor 5:1
15:30    Metalac - Libertas 3:0
15:30    Zelina - Frankopan 7:2
15:30    Sokol - Laduč 1:3 (0:2) Izvještaj
Nedjelja, 21 Listopad 2007
15:30    BSK - Stupnik 0:1
15:30    Strmec - Bistra 0:0
15:30    Banovac - Graničar 0:2
15:30    Sava - Udarnik 1:1
na vrh
13. Kolo  (27.10.2007 - 28.10.2007)
Subota, 27 Listopad 2007
15:30    Graničar - Sava 3:0
15:30    Samobor - Banovac 5:0
15:30    Frankopan - Mladost P. 1:3
15:30    Udarnik - Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 28 Listopad 2007
14:30    Bistra - Dugo Selo 2:0
14:30    Stupnik - Strmec 1:1
14:30    Mraclin - BSK 2:1
14:30    Libertas - Zelina 3:2
14:30    Laduč - Metalac 1:0
na vrh
14. Kolo  (03.11.2007 - 04.11.2007)
Subota, 03 Studeni 2007
14:00    Metalac - Udarnik 6:1
14:00    Zelina - Laduč 5:1
14:00    Mladost P. - Libertas 0:0
14:00    Dugo Selo - Stupnik 3:3
14:00    Samobor - Bistra 0:0
14:00    Sokol - Graničar 2:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 04 Studeni 2007
14:00    Banovac - Sava 0:1
14:00    BSK - Frankopan 3:0
14:00    Strmec - Mraclin 1:1
na vrh
15. Kolo  (10.11.2007 - 11.11.2007)
Subota, 10 Studeni 2007
14:00    Graničar - Metalac 1:1
Nedjelja, 11 Studeni 2007
14:00    Bistra - Banovac 8:0
14:00    Stupnik - Samobor 2:2
14:00    Mraclin - Dugo Selo 3:1
14:00    Frankopan - Strmec 2:2
14:00    Libertas - BSK 1:3
14:00    Laduč - Mladost P. 2:1
14:00    Udarnik - Zelina 2:2
14:00    Sava - Sokol 0:2 (0:2) Izvještaj
na vrh
16. Kolo  (17.11.2007 - 18.11.2007)
Subota, 17 Studeni 2007
14:00    Metalac - Sava 1:0
14:00    Zelina - Graničar 1:0
14:00    Mladost P. - Udarnik 4:1
14:00    Dugo Selo - Frankopan 2:0
14:00    Samobor - Mraclin 3:2
Nedjelja, 18 Studeni 2007
14:00    BSK - Laduč 2:0
14:00    Strmec - Libertas 2:3
14:00    Bistra - Stupnik 0:0
14:00    Banovac - Sokol 1:4 (1:1) Izvještaj
na vrh
17. Kolo  (24.11.2007 - 25.11.2007)
Subota, 24 Studeni 2007
14:00    Udarnik - BSK 2:0
14:00    Graničar - Mladost P. 3:1
14:00    Frankopan - Samobor 1:3
14:00    Sokol - Metalac 1:7 (0:5) Izvještaj
Nedjelja, 25 Studeni 2007
14:00    Libertas - Dugo Selo 2:2
14:00    Laduč - Strmec 3:2
14:00    Sava - Zelina 0:2
14:00    Stupnik - Banovac 2:1
14:00    Mraclin - Bistra 5:3
na vrh
18. Kolo  (01.03.2008 - 02.03.2008)
Subota, 01 Ožujak 2008
14:30    Frankopan - Bistra 1:0
14:30    Graničar - BSK 1:0
14:30    Udarnik - Strmec 1:1
Nedjelja, 02 Ožujak 2008
14:30    Laduč - Dugo Selo 2:0
14:30    Libertas - Samobor 2:1
14:30    Mraclin - Stupnik 1:3
14:30    Banovac - Metalac 1:4
14:30    Sava - Mladost P. 1:0
14:30    Sokol - Zelina 1:3 (1:0) Izvještaj
na vrh
19. Kolo  (08.03.2008 - 09.03.2008)
Subota, 08 Ožujak 2008
15:00    Zelina - Metalac 0:1
15:00    Samobor - Laduč 2:1
15:00    Dugo Selo - Udarnik 2:1
15:00    Mladost P. - Sokol 8:0 (3:0) Izvještaj
Nedjelja, 09 Ožujak 2008
15:00    BSK - Sava 3:0
15:00    Mraclin - Banovac 6:0
15:00    Stupnik - Frankopan 1:1
15:00    Bistra - Libertas 1:0
15:00    Strmec - Graničar 1:3
na vrh
20. Kolo  (15.03.2008 - 16.03.2008)
Subota, 15 Ožujak 2008
15:00    Frankopan - Mraclin 1:1
15:00    Metalac - Mladost P. 2:1
15:00    Graničar - Dugo Selo 2:0
15:00    Udarnik - Samobor 0:1
Nedjelja, 16 Ožujak 2008
15:00    Banovac - Zelina 0:6
15:00    Sava - Strmec 2:0
15:00    Laduč - Bistra 2:2
15:00    Libertas - Stupnik 4:0
15:00    Sokol - BSK 0:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
21. Kolo  (22.03.2008)
Subota, 22 Ožujak 2008
15:00    Frankopan - Banovac 10:0
15:00    Mraclin - Libertas 2:0
15:00    Stupnik - Laduč 2:3
15:00    Bistra - Udarnik 2:1
15:00    Samobor - Graničar 4:2
15:00    Dugo Selo - Sava 1:0
15:00    BSK - Metalac 0:1
15:00    Mladost P. - Zelina 0:2
15:00    Strmec - Sokol 3:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
22. Kolo  (29.03.2008 - 30.03.2008)
Subota, 29 Ožujak 2008
15:00    Zelina - BSK 2:1
15:00    Metalac - Strmec 5:1
15:00    Graničar - Bistra 3:4
15:00    Udarnik - Stupnik 1:1
Nedjelja, 30 Ožujak 2008
16:00    Sava - Samobor 0:0
16:00    Laduč - Mraclin 2:0
16:00    Libertas - Frankopan 3:1
16:00    Banovac - Mladost P. 0:4
16:00    Sokol - Dugo Selo 0:2 (0:1) Izvještaj
na vrh
23. Kolo  (05.04.2008 - 06.04.2008)
Nedjelja, 06 Travanj 2008
16:00    Mraclin - Udarnik 2:1
16:00    Stupnik - Graničar 0:3
16:00    Bistra - Sava 3:0
16:00    Strmec - Zelina 2:0
16:00    BSK - Mladost P. 1:2
16:00    Libertas - Banovac 5:3
16:00    Frankopan - Laduč 1:1
Utorak, 08 Travanj 2008
16:00    Dugo Selo - Metalac 2:0
16:00    Samobor - Sokol 2:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
24. Kolo  (12.04.2008 - 13.04.2008)
Subota, 12 Travanj 2008
16:30    Graničar - Mraclin 0:0
16:30    Udarnik - Frankopan 2:0
16:30    Mladost P. - Strmec 2:1
16:30    Zelina - Dugo Selo 1:1
16:30    Metalac - Samobor 0:3
Nedjelja, 13 Travanj 2008
16:30    Sava - Stupnik 2:1
16:30    Laduč - Libertas 2:0
16:30    Banovac - BSK 1:2
16:30    Sokol - Bistra 1:2 (1:2) Izvještaj
na vrh
25. Kolo  (16.04.2008)
Srijeda, 16 Travanj 2008
16:30    Samobor - Zelina 0:1
16:30    Dugo Selo - Mladost P. 0:0
16:30    Strmec - BSK 3:0
16:30    Laduč - Banovac 4:0
16:30    Libertas - Udarnik 6:1
16:30    Frankopan - Graničar 2:3
16:30    Mraclin - Sava 0:0
16:30    Bistra - Metalac 1:2
16:30    Stupnik - Sokol 10:3 (4:2) Izvještaj
na vrh
26. Kolo  (19.04.2008 - 20.04.2008)
Subota, 19 Travanj 2008
16:30    Graničar - Libertas 2:3
16:30    Udarnik - Laduč 1:1
16:30    Mladost P. - Samobor 0:1
16:30    Zelina - Bistra 2:1
16:30    Metalac - Stupnik 2:0
Nedjelja, 20 Travanj 2008
16:30    Banovac - Strmec 0:6
16:30    BSK - Dugo Selo 0:0
16:30    Sava - Frankopan 1:4
16:30    Sokol - Mraclin 1:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
27. Kolo  (26.04.2008 - 27.04.2008)
Subota, 26 Travanj 2008
16:30    Udarnik - Banovac 8:0
16:30    Samobor - BSK 6:1
16:30    Dugo Selo - Strmec 0:0
16:30    Frankopan - Sokol 5:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 27 Travanj 2008
16:30    Laduč - Graničar 1:1
16:30    Libertas - Sava 2:1
16:30    Mraclin - Metalac 2:2
16:30    Stupnik - Zelina 3:3
16:30    Bistra - Mladost P. 0:2
na vrh
28. Kolo  (30.04.2008)
Srijeda, 30 Travanj 2008
16:30    Banovac - Dugo Selo 0:3
16:30    Strmec - Samobor 1:2
16:30    BSK - Bistra 2:0
16:30    Mladost P. - Stupnik 3:1
16:30    Zelina - Mraclin 1:1
16:30    Metalac - Frankopan 1:4
16:30    Sava - Laduč 1:2
16:30    Graničar - Udarnik 2:1
16:30    Sokol - Libertas 0:2 (0:1) Izvještaj
na vrh
29. Kolo  (03.05.2008 - 04.05.2008)
Subota, 03 Svibanj 2008
16:30    Frankopan - Zelina 1:2
16:30    Samobor - Dugo Selo 2:0
16:30    Graničar - Banovac 3:2
16:30    Udarnik - Sava 4:1
Nedjelja, 04 Svibanj 2008
16:30    Libertas - Metalac 0:0
16:30    Mraclin - Mladost P. 3:1
16:30    Stupnik - BSK 0:1
16:30    Bistra - Strmec 6:0
16:30    Laduč - Sokol 3:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
30. Kolo  (10.05.2008 - 11.05.2008)
Subota, 10 Svibanj 2008
17:00    Mladost P. - Frankopan 2:0
17:00    Zelina - Libertas 6:0
17:00    Metalac - Laduč 6:2
17:00    Dugo Selo - Bistra 0:0
Nedjelja, 11 Svibanj 2008
17:00    BSK - Mraclin 1:0
17:00    Sava - Graničar 1:2
17:00    Banovac - Samobor 0:7
17:00    Strmec - Stupnik 3:1
17:00    Sokol - Udarnik 0:4 (0:1) Izvještaj
na vrh
31. Kolo  (14.05.2008)
Srijeda, 14 Svibanj 2008
17:00    Frankopan - BSK 1:1
17:00    Mraclin - Strmec 1:0
17:00    Stupnik - Dugo Selo 3:1
17:00    Bistra - Samobor 0:2
17:00    Sava - Banovac 5:1
17:00    Udarnik - Metalac 1:2
17:00    Laduč - Zelina 0:3
17:00    Libertas - Mladost P. 2:0
17:00    Graničar - Sokol 4:1 (3:1) Izvještaj
na vrh
32. Kolo  (17.05.2008 - 18.05.2008)
Subota, 17 Svibanj 2008
17:00    Metalac - Graničar 2:0
17:00    Samobor - Stupnik 3:2
17:00    Dugo Selo - Mraclin 1:5
17:00    Mladost P. - Laduč 3:0
17:00    Zelina - Udarnik 4:0
Nedjelja, 18 Svibanj 2008
17:00    Banovac - Bistra 1:6
17:00    Strmec - Frankopan 4:2
17:00    BSK - Libertas 3:3
17:00    Sokol - Sava 0:2 (0:2) Izvještaj
na vrh
33. Kolo  (24.05.2008)
Subota, 24 Svibanj 2008
17:00    Stupnik - Bistra 1:1
17:00    Sava - Metalac -:-
17:00    Graničar - Zelina 2:0
17:00    Udarnik - Mladost P. 0:3
17:00    Laduč - BSK 4:1
17:00    Libertas - Strmec 4:2
17:00    Frankopan - Dugo Selo 3:1
17:00    Mraclin - Samobor 0:3
17:00    Sokol - Banovac 3:4 (0:1) Izvještaj
na vrh
34. Kolo  (31.05.2008)
Subota, 31 Svibanj 2008
17:00    Banovac - Stupnik 5:3
17:00    Bistra - Mraclin 2:2
17:00    Samobor - Frankopan 5:0
17:00    Dugo Selo - Libertas 1:2
17:00    Strmec - Laduč 1:2
17:00    BSK - Udarnik 3:1
17:00    Mladost P. - Graničar 2:0
17:00    Zelina - Sava 5:1
17:00    Metalac - Sokol 9:0 (2:0) Izvještaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Subota, 21 Listopad 2017
15:30 
Sokol
Sokol
: Sokol R.
Sokol R.
Statistika

9. KOLO 1. ŽNL 21./22.10.2017. u 15.30

1. ŽNL 2017/18
Topusko - Šartovac :
Lekenik - Voloder :
Banovac - TŠK 1932 :
Metalac - Vatrogasac :
Frankopan - Libertas :
Sokol - Sokol R. :
Moslavina - Sloga :
BSK - Moslavac :
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna