Trenutno ste na: Naslovnica arrow Raspored prvenstva
3. ŽNL KT 2016/17
Raspored Prvenstva

1. kolo (27.08.2016 - 28.08.2016)
Subota, 27 Kolovoz 2016
17:30      Matija Gubec -   Ekonomik 5:2
17:30      Moslavina D.G. -   Selište 5:2
Nedjelja, 28 Kolovoz 2016
17:30      Naftaplin -   Dinamo Kt. 2:1
17:30      Mladost R. -   Jelengrad 0:3
17:30      Mladost G. -   Garić 4:0
17:30      Dinamo J. -   Sloga P. 3:1
na vrh
2. kolo (03.09.2016 - 04.09.2016)
Subota, 03 Rujan 2016
17:00      Naftaplin -   Mladost R. 2:1
Nedjelja, 04 Rujan 2016
17:00      Ekonomik -   Moslavina D.G. 3:2
17:00      Jelengrad -   Matija Gubec 3:1
17:00      Dinamo Kt. -   Sloga P. 3:0
17:00      Garić -   Strijelac 2:4
17:00      Selište -   Mladost G. 2:4
na vrh
3. kolo (10.09.2016 - 11.09.2016)
Subota, 10 Rujan 2016
17:00      Matija Gubec -   Naftaplin 2:1
17:00      Moslavina D.G. -   Jelengrad 1:5
Nedjelja, 11 Rujan 2016
17:00      Mladost R. -   Dinamo Kt. 7:1
17:00      Mladost G. -   Ekonomik 3:0
17:00      Strijelac -   Selište 4:2
17:00      Dinamo J. -   Garić 1:1
na vrh
4. kolo (18.09.2016)
Nedjelja, 18 Rujan 2016
16:30      Ekonomik -   Strijelac 0:4
16:30      Jelengrad -   Mladost G. 1:1
16:30      Naftaplin -   Moslavina D.G. 1:1
16:30      Mladost R. -   Matija Gubec 6:1
16:30      Garić -   Sloga P. 1:3
16:30      Selište -   Dinamo J. 2:2
na vrh
5. kolo (24.09.2016 - 25.09.2016)
Subota, 24 Rujan 2016
16:30      Matija Gubec -   Dinamo Kt. 4:5
16:30      Moslavina D.G. -   Mladost R. 0:1
Nedjelja, 25 Rujan 2016
16:30      Mladost G. -   Naftaplin 2:1
16:30      Strijelac -   Jelengrad 1:2
16:30      Dinamo J. -   Ekonomik 0:1
16:30      Sloga P. -   Selište 4:0
na vrh
6. kolo (01.10.2016 - 02.10.2016)
Subota, 01 Listopad 2016
16:00      Matija Gubec -   Moslavina D.G. 4:8
Nedjelja, 02 Listopad 2016
16:00      Dinamo Kt. -   Garić 6:0
16:00      Ekonomik -   Sloga P. 2:0
16:00      Jelengrad -   Dinamo J. 4:0
16:00      Naftaplin -   Strijelac 3:1
16:00      Mladost R. -   Mladost G. 4:2
na vrh
7. kolo (08.10.2016 - 09.10.2016)
Subota, 08 Listopad 2016
16:00      Moslavina D.G. -   Dinamo Kt. 2:3
Nedjelja, 09 Listopad 2016
16:00      Garić -   Selište 4:1
16:00      Mladost G. -   Matija Gubec 4:3
16:00      Strijelac -   Mladost R. 1:9
16:00      Dinamo J. -   Naftaplin 0:3
16:00      Sloga P. -   Jelengrad 2:1
na vrh
8. kolo (15.10.2016 - 16.10.2016)
Subota, 15 Listopad 2016
15:30      Matija Gubec -   Strijelac 1:5
Nedjelja, 16 Listopad 2016
15:30      Dinamo Kt. -   Selište 2:3
15:30      Ekonomik -   Garić 4:0
15:30      Naftaplin -   Sloga P. 0:2
15:30      Mladost R. -   Dinamo J. 10:0
15:30      Moslavina D.G. -   Mladost G. 1:2
na vrh
9. kolo (23.10.2016)
15:30      Sloga P. -   Mladost R. 0:1
Nedjelja, 23 Listopad 2016
15:30      Garić -   Jelengrad 0:2
15:30      Selište -   Ekonomik 2:3
15:30      Mladost G. -   Dinamo Kt. 6:3
15:30      Strijelac -   Moslavina D.G. 3:2
15:30      Dinamo J. -   Matija Gubec 5:2
na vrh
10. kolo (29.10.2016 - 30.10.2016)
Subota, 29 Listopad 2016
15:00      Matija Gubec -   Sloga P. 3:1
15:00      Moslavina D.G. -   Dinamo J. 1:1
Nedjelja, 30 Listopad 2016
14:00      Dinamo Kt. -   Ekonomik 4:1
14:00      Jelengrad -   Selište 7:0
14:00      Naftaplin -   Garić 8:0
14:00      Mladost G. -   Strijelac 2:3
na vrh
11. kolo (06.11.2016)
Nedjelja, 06 Studeni 2016
14:00      Sloga P. -   Moslavina D.G. 1:4
14:00      Garić -   Mladost R. 2:10
14:00      Selište -   Naftaplin 0:6
14:00      Ekonomik -   Jelengrad 0:6
14:00      Strijelac -   Dinamo Kt. 3:4
14:00      Dinamo J. -   Mladost G. 1:4
na vrh
12. kolo (12.11.2016 - 13.11.2016)
Nedjelja, 13 Studeni 2016
13:30      Dinamo Kt. -   Jelengrad 1:4
13:30      Naftaplin -   Ekonomik 3:1
13:30      Mladost R. -   Selište 3:0
13:30      Matija Gubec -   Garić 8:1
13:30      Mladost G. -   Sloga P. 2:0
13:30      Strijelac -   Dinamo J. 5:1
na vrh
13. kolo (20.11.2016)
Nedjelja, 20 Studeni 2016
13:30      Sloga P. -   Strijelac 1:5
13:30      Garić -   Moslavina D.G. 1:5
13:30      Selište -   Matija Gubec 0:13
13:30      Ekonomik -   Mladost R. 1:7
13:30      Jelengrad -   Naftaplin 6:1
13:30      Dinamo J. -   Dinamo Kt. 2:6
na vrh
14. kolo (19.03.2017)
Nedjelja, 19 Ožujak 2017
15:00      Sloga P. -   Dinamo J. 7:3
15:00      Dinamo Kt. -   Naftaplin 1:0
15:00      Jelengrad -   Mladost R. 4:1
15:00      Ekonomik -   Matija Gubec 2:2
15:00      Selište -   Moslavina D.G. 0:2
15:00      Garić -   Mladost G. 0:3
na vrh
15. kolo (25.03.2017 - 26.03.2017)
Subota, 25 Ožujak 2017
15:00      Moslavina D.G. -   Ekonomik 3:1
15:00      Matija Gubec -   Jelengrad 0:7
Nedjelja, 26 Ožujak 2017
16:00      Sloga P. -   Dinamo Kt. 2:3
16:00      Strijelac -   Garić 2:2
16:00      Mladost G. -   Selište 3:0
16:00      Mladost R. -   Naftaplin 6:2
na vrh
16. kolo (02.04.2017)
Nedjelja, 02 Travanj 2017
16:00      Ekonomik -   Mladost G. 1:2
16:00      Selište -   Strijelac 2:2
16:00      Garić -   Dinamo J. 3:3
16:00      Dinamo Kt. -   Mladost R. 2:0
16:00      Naftaplin -   Matija Gubec 3:2
16:00      Jelengrad -   Moslavina D.G. 3:0
na vrh
17. kolo (08.04.2017 - 09.04.2017)
Subota, 08 Travanj 2017
16:00      Moslavina D.G. -   Naftaplin 0:4
16:00      Matija Gubec -   Mladost R. 0:5
Nedjelja, 09 Travanj 2017
16:00      Sloga P. -   Garić 1:3
16:00      Dinamo J. -   Selište 4:3
16:00      Strijelac -   Ekonomik 2:0
16:00      Mladost G. -   Jelengrad 1:1
na vrh
18. kolo (15.04.2017)
Subota, 15 Travanj 2017
16:30      Naftaplin -   Mladost G. 3:1
16:30      Jelengrad -   Strijelac 8:2
16:30      Ekonomik -   Dinamo J. 8:2
16:30      Selište -   Sloga P. 0:11
16:30      Dinamo Kt. -   Matija Gubec 3:1
16:30      Mladost R. -   Moslavina D.G. 6:1
na vrh
19. kolo (22.04.2017 - 23.04.2017)
Subota, 22 Travanj 2017
16:30      Moslavina D.G. -   Matija Gubec 1:3
Nedjelja, 23 Travanj 2017
16:30      Garić -   Dinamo Kt. 4:5
16:30      Sloga P. -   Ekonomik 0:2
16:30      Dinamo J. -   Jelengrad 1:7
16:30      Strijelac -   Naftaplin 2:1
16:30      Mladost G. -   Mladost R. 2:2
na vrh
20. kolo (29.04.2017 - 30.04.2017)
Subota, 29 Travanj 2017
16:30      Matija Gubec -   Mladost G. 0:1
Nedjelja, 30 Travanj 2017
16:30      Mladost R. -   Strijelac 7:0
16:30      Naftaplin -   Dinamo J. 11:0
16:30      Jelengrad -   Sloga P. 11:0
16:30      Selište -   Garić 0:4
16:30      Dinamo Kt. -   Moslavina D.G. 0:1
na vrh
21. kolo (07.05.2017)
Nedjelja, 07 Svibanj 2017
17:00      Selište -   Dinamo Kt. 0:5
17:00      Garić -   Ekonomik 2:2
17:00      Sloga P. -   Naftaplin 0:2
17:00      Dinamo J. -   Mladost R. 1:6
17:00      Strijelac -   Matija Gubec 1:2
17:00      Mladost G. -   Moslavina D.G. 1:1
na vrh
22. kolo (13.05.2017 - 14.05.2017)
Subota, 13 Svibanj 2017
17:00      Moslavina D.G. -   Strijelac 2:3
17:00      Matija Gubec -   Dinamo J. 6:0
Nedjelja, 14 Svibanj 2017
17:00      Dinamo Kt. -   Mladost G. 0:7
17:00      Mladost R. -   Sloga P. 7:2
17:00      Jelengrad -   Garić 19:1
17:00      Ekonomik -   Selište 3:0
na vrh
23. kolo (21.05.2017)
Nedjelja, 21 Svibanj 2017
17:00      Strijelac -   Mladost G. 1:1
17:00      Ekonomik -   Dinamo Kt. 2:5
17:00      Selište -   Jelengrad 0:3
17:00      Garić -   Naftaplin 1:13
17:00      Sloga P. -   Matija Gubec 2:2
17:00      Dinamo J. -   Moslavina D.G. 0:5
na vrh
24. kolo (27.05.2017 - 28.05.2017)
Subota, 27 Svibanj 2017
18:00      Moslavina D.G. -   Sloga P. 2:4
Nedjelja, 28 Svibanj 2017
18:00      Dinamo Kt. -   Strijelac 2:4
18:00      Mladost G. -   Dinamo J. 1:4
18:00      Mladost R. -   Garić 17:0
18:00      Naftaplin -   Selište 15:2
18:00      Jelengrad -   Ekonomik 15:2
na vrh
25. kolo (04.06.2017)
Nedjelja, 04 Lipanj 2017
18:00      Sloga P. -   Mladost G. 3:4
18:00      Dinamo J. -   Strijelac 1:3
18:00      Jelengrad -   Dinamo Kt. 6:0
18:00      Ekonomik -   Naftaplin 0:5
18:00      Selište -   Mladost R. 1:12
18:00      Garić -   Matija Gubec 3:2
na vrh
26. kolo (10.06.2017 - 11.06.2017)
Subota, 10 Lipanj 2017
18:00      Moslavina D.G. -   Garić 7:1
18:00      Matija Gubec -   Selište 3:0
18:00      Naftaplin -   Jelengrad 1:1
Nedjelja, 11 Lipanj 2017
18:00      Dinamo Kt. -   Dinamo J. 0:1
18:00      Strijelac -   Sloga P. 9:0
18:00      Mladost R. -   Ekonomik 13:0
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Ova sezona je završila!

30. KOLO 1. ŽNL 10.06.2017. u 18.00

1. ŽNL 2016/17
Metalac - Banovac 3:1
Radnik - BSK 2:4
Topusko - Voloder 6:1
Frankopan - Sokol R. 4:1
Šartovac - TŠK 1932 1:1
Moslavac - Zrinski 6:0
Sloga - Mladost P. 1:4
Lekenik - Sokol 2:2
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna



Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

MŽNL

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA

2. ŽNL NSSMŽ

2. ŽNL

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online