Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2016/17 arrow Juniori arrow Raspored prvenstva
Juniori 2016/17
Raspored Prvenstva

1. kolo (27.08.2016)
Subota, 27 Kolovoz 2016
17:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 6:1
17:30      Mladost R. -   Moslavac 3:0
17:30      Šartovac -   Sokol 0:4
17:30      Mladost G. -   Jelengrad 4:2
na vrh
2. kolo (03.09.2016 - 04.09.2016)
Subota, 03 Rujan 2016
17:00      Lokomotiva -   Jelengrad 4:7
17:00      Voloder -   Šartovac 1:4
Nedjelja, 04 Rujan 2016
17:00      Vatrogasac -   Mladost R. 7:0
Petak, 23 Rujan 2016
16:30      Sokol -   Mladost G. 11:1
na vrh
3. kolo (10.09.2016 - 11.09.2016)
Subota, 10 Rujan 2016
17:00      Mladost R. -   Lokomotiva 3:4
17:00      Šartovac -   Moslavac 0:4
17:00      Mladost G. -   Voloder 4:4
Nedjelja, 11 Rujan 2016
17:00      Jelengrad -   Sokol 1:4
na vrh
4. kolo (16.09.2016 - 17.09.2016)
Petak, 16 Rujan 2016
16:30      Vatrogasac -   Šartovac 6:0
Subota, 17 Rujan 2016
16:30      Lokomotiva -   Sokol 0:2
16:30      Voloder -   Jelengrad 2:1
16:30      Moslavac -   Mladost G. 6:2
na vrh
5. kolo (24.09.2016 - 25.09.2016)
Petak, 23 Rujan 2016
16:30      Šartovac -   Mladost R. 7:2
Subota, 24 Rujan 2016
16:30      Jelengrad -   Moslavac 0:5
16:30      Mladost G. -   Vatrogasac 5:2
Nedjelja, 25 Rujan 2016
16:30      Sokol -   Voloder 6:1
na vrh
6. kolo (01.10.2016 - 02.10.2016)
Subota, 01 Listopad 2016
16:00      Lokomotiva -   Voloder 1:1
16:00      Moslavac -   Sokol 3:3
16:00      Mladost R. -   Mladost G. 4:0
Nedjelja, 02 Listopad 2016
16:00      Vatrogasac -   Jelengrad 6:1
na vrh
7. kolo (08.10.2016 - 09.10.2016)
Subota, 08 Listopad 2016
16:00      Šartovac -   Lokomotiva 6:4
16:00      Jelengrad -   Mladost R. 1:1
16:00      Voloder -   Moslavac 2:4
Nedjelja, 09 Listopad 2016
16:00      Sokol -   Vatrogasac 11:0
na vrh
8. kolo (15.10.2016 - 16.10.2016)
Subota, 15 Listopad 2016
15:30      Lokomotiva -   Moslavac 1:3
15:30      Mladost R. -   Sokol 1:12
15:30      Šartovac -   Mladost G. 3:2
Nedjelja, 16 Listopad 2016
15:30      Vatrogasac -   Voloder 5:3
na vrh
9. kolo (22.10.2016 - 23.10.2016)
Subota, 22 Listopad 2016
15:30      Mladost G. -   Lokomotiva 1:4
15:30      Jelengrad -   Šartovac 4:1
15:30      Voloder -   Mladost R. 3:2
15:30      Moslavac -   Vatrogasac 3:2
na vrh
10. kolo (25.03.2017 - 26.03.2017)
Subota, 25 Ožujak 2017
15:00      Jelengrad -   Mladost G. 1:2
15:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 1:3
15:00      Moslavac -   Mladost R. 8:1
Petak, 31 Ožujak 2017
17:00      Sokol -   Šartovac 7:0
na vrh
11. kolo (01.04.2017 - 02.04.2017)
Subota, 01 Travanj 2017
16:00      Jelengrad -   Lokomotiva 3:2
16:00      Mladost G. -   Sokol 4:7
16:00      Mladost R. -   Vatrogasac 0:8
Petak, 14 Travanj 2017
17:00      Šartovac -   Voloder 2:5
na vrh
12. kolo (08.04.2017 - 09.04.2017)
Subota, 08 Travanj 2017
16:00      Moslavac -   Šartovac 1:0
16:00      Voloder -   Mladost G. 1:1
Nedjelja, 09 Travanj 2017
16:00      Sokol -   Jelengrad 8:0
Utorak, 18 Travanj 2017
17:00      Lokomotiva -   Mladost R. 5:3
na vrh
13. kolo (22.04.2017 - 23.04.2017)
Ponedjeljak, 17 Travanj 2017
16:30      Mladost G. -   Moslavac 1:4
Subota, 22 Travanj 2017
16:30      Jelengrad -   Voloder 6:0
Nedjelja, 23 Travanj 2017
16:30      Šartovac -   Vatrogasac 1:6
Petak, 26 Svibanj 2017
17:30      Sokol -   Lokomotiva 13:1
na vrh
14. kolo (29.04.2017 - 30.04.2017)
Subota, 29 Travanj 2017
16:30      Mladost R. -   Šartovac 0:16
16:30      Moslavac -   Jelengrad 3:2
16:30      Voloder -   Sokol 0:13
Ponedjeljak, 01 Svibanj 2017
16:30      Vatrogasac -   Mladost G. 4:0
na vrh
15. kolo (06.05.2017 - 07.05.2017)
Subota, 06 Svibanj 2017
17:00      Voloder -   Lokomotiva 6:2
17:00      Jelengrad -   Vatrogasac 2:4
17:00      Mladost G. -   Mladost R. 8:1
Nedjelja, 07 Svibanj 2017
17:00      Sokol -   Moslavac 12:0
na vrh
16. kolo (13.05.2017 - 14.05.2017)
Subota, 13 Svibanj 2017
17:00      Lokomotiva -   Šartovac 1:9
17:00      Mladost R. -   Jelengrad 1:11
17:00      Vatrogasac -   Sokol 1:2
Nedjelja, 04 Lipanj 2017
18:00      Moslavac -   Voloder 3:2
na vrh
17. kolo (20.05.2017 - 21.05.2017)
Subota, 20 Svibanj 2017
17:00      Moslavac -   Lokomotiva 3:0
17:00      Voloder -   Vatrogasac 1:7
17:00      Mladost G. -   Šartovac 1:3
Nedjelja, 21 Svibanj 2017
17:00      Sokol -   Mladost R. 12:0
na vrh
18. kolo (27.05.2017 - 28.05.2017)
Subota, 27 Svibanj 2017
18:00      Vatrogasac -   Moslavac 15:3
18:00      Lokomotiva -   Mladost G. 7:6
18:00      Šartovac -   Jelengrad 3:3
Utorak, 30 Svibanj 2017
18:00      Mladost R. -   Voloder 5:4
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Srijeda, 23 Svibanj 2018
18:00 
Sokol
Sokol
: TŠK 1932
TŠK 1932
Statistika

26. KOLO 1. ŽNL 19./20.05.2018.

1. ŽNL 2017/18
TŠK 1932 - Frankopan 0:5
Libertas - Moslavina 1:1
Moslavac - Topusko 1:1
BSK - Lekenik 0:4
Šartovac - Banovac 1:3
Voloder - Metalac 1:2
Vatrogasac - Sokol 2:1
Sokol R. - Sloga 2:1
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapić

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palaić

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Rođak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 6