Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. NL 2016/17 arrow Limai arrow Raspored prvenstva
Limai 2016/17
Raspored Prvenstva

1. kolo (27.08.2016 - 28.08.2016)
Subota, 27 Kolovoz 2016
10:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 7:0
11:30      Mladost G. -   Voloder 0:12
Nedjelja, 28 Kolovoz 2016
15:00      Metalac M. -   Lokomotiva 1:4
Srijeda, 31 Kolovoz 2016
19:00      Moslavac -   Sokol 2:2
etvrtak, 01 Rujan 2016
18:00      artovac -   Moslavina 0:11
na vrh
2. kolo (03.09.2016 - 04.09.2016)
Subota, 03 Rujan 2016
11:00      Dinamo (Os) -   Metalac M. 0:1
11:00      Lokomotiva -   artovac 2:0
13:30      Moslavina -   Mladost G. 6:0
14:00      Voloder -   Moslavac 12:2
Nedjelja, 04 Rujan 2016
11:30      Vatrogasac -   Mladost R. 0:9
na vrh
3. kolo (10.09.2016 - 11.09.2016)
Subota, 10 Rujan 2016
11:00      artovac -   Dinamo (Os) 1:3
11:30      Mladost G. -   Lokomotiva 2:0
Nedjelja, 11 Rujan 2016
09:30      Sokol -   Voloder 1:4
10:00      Moslavac -   Moslavina 0:5
14:30      Metalac M. -   Vatrogasac 6:0
na vrh
4. kolo (17.09.2016 - 18.09.2016)
Subota, 17 Rujan 2016
10:00      Mladost R. -   Metalac M. 8:0
11:00      Lokomotiva -   Moslavac 2:2
11:00      Dinamo (Os) -   Mladost G. 1:3
Nedjelja, 18 Rujan 2016
11:30      Vatrogasac -   artovac 4:1
Srijeda, 21 Rujan 2016
19:30      Moslavina -   Sokol 7:0
na vrh
5. kolo (24.09.2016 - 25.09.2016)
Subota, 24 Rujan 2016
11:00      artovac -   Mladost R. 1:5
11:30      Mladost G. -   Vatrogasac 2:1
14:00      Voloder -   Moslavina 4:3
Nedjelja, 25 Rujan 2016
10:00      Moslavac -   Dinamo (Os) 0:2
10:00      Sokol -   Lokomotiva 6:1
na vrh
6. kolo (01.10.2016 - 02.10.2016)
Subota, 01 Listopad 2016
10:00      Mladost R. -   Mladost G. 4:2
11:00      Lokomotiva -   Voloder 3:6
13:30      Metalac M. -   artovac 4:2
Nedjelja, 02 Listopad 2016
10:00      Dinamo (Os) -   Sokol 1:2
11:30      Vatrogasac -   Moslavac 1:12
na vrh
7. kolo (08.10.2016 - 09.10.2016)
Subota, 08 Listopad 2016
11:00      Moslavac -   Mladost R. 1:3
11:30      Mladost G. -   Metalac M. 3:0
14:00      Voloder -   Dinamo (Os) 4:0
Nedjelja, 09 Listopad 2016
10:00      Sokol -   Vatrogasac 9:0
Utorak, 11 Listopad 2016
19:00      Moslavina -   Lokomotiva 6:1
na vrh
8. kolo (15.10.2016 - 16.10.2016)
Subota, 15 Listopad 2016
10:00      Mladost R. -   Sokol 3:1
11:00      Dinamo (Os) -   Moslavina 1:3
11:00      artovac -   Mladost G. 1:3
13:00      Metalac M. -   Moslavac 0:1
Nedjelja, 16 Listopad 2016
11:30      Vatrogasac -   Voloder 0:21
na vrh
9. kolo (22.10.2016 - 23.10.2016)
Subota, 22 Listopad 2016
10:00      Moslavac -   artovac 5:0
11:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 4:1
14:00      Voloder -   Mladost R. 6:3
Nedjelja, 23 Listopad 2016
10:00      Sokol -   Metalac M. 6:1
10:00      Moslavina -   Vatrogasac 13:0
na vrh
10. kolo (29.10.2016 - 30.10.2016)
etvrtak, 27 Listopad 2016
18:00      Moslavina -   Mladost R. 9:0
Subota, 29 Listopad 2016
11:00      artovac -   Sokol 3:2
11:30      Metalac M. -   Voloder 2:9
11:30      Mladost G. -   Moslavac 2:1
Nedjelja, 30 Listopad 2016
11:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 2:6
na vrh
11. kolo (05.11.2016 - 06.11.2016)
Subota, 05 Studeni 2016
11:00      Lokomotiva -   Mladost R. 2:3
11:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 4:0
13:30      Moslavina -   Metalac M. 14:0
14:00      Voloder -   artovac 8:2
Nedjelja, 06 Studeni 2016
10:00      Sokol -   Mladost G. 2:2
na vrh
12. kolo (25.03.2017 - 26.03.2017)
Subota, 25 Oujak 2017
11:00      Lokomotiva -   Metalac M. 2:5
14:00      Voloder -   Mladost G. 5:0
Nedjelja, 26 Oujak 2017
10:00      Sokol -   Moslavac 5:0
18:00      Moslavina -   artovac 12:0
Ponedjeljak, 17 Travanj 2017
11:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 0:3
na vrh
13. kolo (01.04.2017 - 02.04.2017)
Subota, 01 Travanj 2017
10:00      Mladost R. -   Vatrogasac 7:1
11:30      Mladost G. -   Moslavina 1:5
Nedjelja, 02 Travanj 2017
10:00      Moslavac -   Voloder 2:4
13:00      artovac -   Lokomotiva 3:1
13:00      Metalac M. -   Dinamo (Os) 2:4
na vrh
14. kolo (08.04.2017 - 09.04.2017)
Subota, 08 Travanj 2017
11:00      Dinamo (Os) -   artovac 3:3
11:00      Lokomotiva -   Mladost G. 1:7
14:00      Voloder -   Sokol 4:3
Nedjelja, 09 Travanj 2017
10:00      Moslavina -   Moslavac 9:0
11:30      Vatrogasac -   Metalac M. 2:1
na vrh
15. kolo (15.04.2017 - 16.04.2017)
Subota, 15 Travanj 2017
10:00      Sokol -   Moslavina 1:8
10:00      Moslavac -   Lokomotiva 3:2
11:30      Mladost G. -   Dinamo (Os) 0:0
14:00      Metalac M. -   Mladost R. 2:3
Ponedjeljak, 17 Travanj 2017
11:00      artovac -   Vatrogasac 2:5
na vrh
16. kolo (22.04.2017 - 23.04.2017)
Subota, 22 Travanj 2017
09:30      Vatrogasac -   Mladost G. 0:3
10:00      Mladost R. -   artovac 4:1
11:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 1:2
11:00      Lokomotiva -   Sokol 0:4
Nedjelja, 23 Travanj 2017
10:00      Moslavina -   Voloder 10:1
na vrh
17. kolo (29.04.2017 - 30.04.2017)
Srijeda, 26 Travanj 2017
18:30      Moslavac -   Vatrogasac 3:0
Subota, 29 Travanj 2017
11:00      artovac -   Metalac M. 2:2
11:30      Mladost G. -   Mladost R. 2:3
Nedjelja, 30 Travanj 2017
10:00      Sokol -   Dinamo (Os) 2:4
Petak, 05 Svibanj 2017
18:00      Voloder -   Lokomotiva 5:0
na vrh
18. kolo (06.05.2017 - 07.05.2017)
Subota, 06 Svibanj 2017
10:00      Mladost R. -   Moslavac 1:2
11:00      Dinamo (Os) -   Voloder 3:4
11:00      Lokomotiva -   Moslavina 1:6
Nedjelja, 07 Svibanj 2017
11:30      Vatrogasac -   Sokol 1:2
Petak, 12 Svibanj 2017
18:00      Metalac M. -   Mladost G. 3:1
na vrh
19. kolo (13.05.2017 - 14.05.2017)
Subota, 13 Svibanj 2017
14:00      Voloder -   Vatrogasac 14:0
Utorak, 16 Svibanj 2017
18:00      Mladost G. -   artovac 8:0
18:00      Sokol -   Mladost R. 3:1
Srijeda, 17 Svibanj 2017
19:30      Moslavina -   Dinamo (Os) 5:0
etvrtak, 18 Svibanj 2017
19:00      Moslavac -   Metalac M. 5:3
na vrh
20. kolo (20.05.2017 - 21.05.2017)
Subota, 20 Svibanj 2017
10:00      Mladost R. -   Voloder 2:4
10:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 2:1
11:00      artovac -   Moslavac 0:8
Subota, 27 Svibanj 2017
10:00      Vatrogasac -   Moslavina 0:27
Ponedjeljak, 05 Lipanj 2017
18:00      Metalac M. -   Sokol 1:8
na vrh
21. kolo (27.05.2017 - 28.05.2017)
Petak, 26 Svibanj 2017
19:00      Moslavac -   Mladost G. 3:2
Subota, 27 Svibanj 2017
14:00      Voloder -   Metalac M. 11:3
Ponedjeljak, 29 Svibanj 2017
19:00      Mladost R. -   Moslavina 0:3
19:00      Sokol -   artovac 5:1
etvrtak, 01 Lipanj 2017
18:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 7:2
na vrh
22. kolo (03.06.2017 - 04.06.2017)
11:00      artovac -   Voloder 2:6
Petak, 02 Lipanj 2017
18:00      Mladost R. -   Lokomotiva 3:0
Subota, 03 Lipanj 2017
11:30      Mladost G. -   Sokol 0:3
Nedjelja, 04 Lipanj 2017
11:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 1:11
15:30      Metalac M. -   Moslavina 2:9
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online