Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2016/17 arrow Veterani arrow Raspored prvenstva
Veterani 2016/17
Raspored Prvenstva

1. kolo (29.08.2016)
Ponedjeljak, 29 Kolovoz 2016
17:30      Slavonac -   Moslavina 1:6
17:30      Dinamo (Os) -   Branitelj 1:5
17:30      Mladost R. -   Lokomotiva 3:3
17:30      Voloder -   Milka Trnina 4:0
17:30      Stari Grad -   Sokol 1:7
na vrh
2. kolo (05.09.2016)
Ponedjeljak, 05 Rujan 2016
17:30      Sokol -   Slavonac 2:1
17:30      Milka Trnina -   Stari Grad 7:1
17:30      Lokomotiva -   Voloder 0:5
17:30      Branitelj -   Mladost R. 1:2
17:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 4:3
na vrh
3. kolo (12.09.2016)
Ponedjeljak, 12 Rujan 2016
17:30      Mladost R. -   Vatrogasac 0:2
17:30      Voloder -   Branitelj 2:3
17:30      Stari Grad -   Lokomotiva 0:1
17:30      Slavonac -   Milka Trnina 3:3
18:00      Moslavina -   Sokol 8:0
na vrh
4. kolo (19.09.2016)
Ponedjeljak, 19 Rujan 2016
17:00      Lokomotiva -   Slavonac 0:0
17:00      Branitelj -   Stari Grad 7:1
17:00      Vatrogasac -   Voloder 1:3
17:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 1:0
Srijeda, 05 Listopad 2016
19:00      Milka Trnina -   Moslavina 1:8
na vrh
5. kolo (26.09.2016)
Ponedjeljak, 26 Rujan 2016
17:00      Voloder -   Dinamo (Os) 5:3
17:00      Stari Grad -   Vatrogasac 0:5
17:00      Slavonac -   Branitelj 4:0
17:00      Sokol -   Milka Trnina 4:1
18:00      Moslavina -   Lokomotiva 9:1
na vrh
6. kolo (03.10.2016)
Ponedjeljak, 03 Listopad 2016
17:00      Branitelj -   Moslavina 2:4
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 1:3
17:00      Dinamo (Os) -   Stari Grad 3:1
17:00      Mladost R. -   Voloder 2:5
17:00      Lokomotiva -   Sokol 0:4
na vrh
7. kolo (10.10.2016)
Ponedjeljak, 10 Listopad 2016
17:00      Stari Grad -   Mladost R. 1:3
17:00      Slavonac -   Dinamo (Os) 2:0
17:00      Sokol -   Branitelj 2:0
17:00      Milka Trnina -   Lokomotiva 3:0
18:00      Moslavina -   Vatrogasac 8:3
na vrh
8. kolo (17.10.2016)
Ponedjeljak, 17 Listopad 2016
16:00      Vatrogasac -   Sokol 5:1
16:00      Dinamo (Os) -   Moslavina 3:1
16:00      Mladost R. -   Slavonac 3:0
16:00      Voloder -   Stari Grad 5:1
16:00      Branitelj -   Milka Trnina 4:1
na vrh
9. kolo (24.10.2016)
Ponedjeljak, 24 Listopad 2016
15:00      Slavonac -   Voloder 1:3
15:00      Sokol -   Dinamo (Os) 3:4
15:00      Lokomotiva -   Branitelj 0:3
17:00      Milka Trnina -   Vatrogasac 1:5
18:00      Moslavina -   Mladost R. 8:1
na vrh
10. kolo (31.10.2016)
Ponedjeljak, 31 Listopad 2016
15:00      Mladost R. -   Sokol 3:2
15:00      Voloder -   Moslavina 0:2
15:00      Stari Grad -   Slavonac 1:1
15:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 5:0
15:00      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 3:0
na vrh
11. kolo (07.11.2016)
Ponedjeljak, 07 Studeni 2016
15:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 3:1
15:00      Branitelj -   Vatrogasac 1:0
18:00      Moslavina -   Stari Grad 9:0
18:00      Sokol -   Voloder 4:4
18:00      Milka Trnina -   Mladost R. 0:0
na vrh
12. kolo (27.03.2017)
Ponedjeljak, 27 Ožujak 2017
16:30      Sokol -   Stari Grad 6:2
16:30      Branitelj -   Dinamo (Os) 5:2
16:30      Lokomotiva -   Mladost R. 1:3
16:30      Milka Trnina -   Voloder 4:7
18:00      Moslavina -   Slavonac 7:1
na vrh
13. kolo (03.04.2017)
Ponedjeljak, 03 Travanj 2017
16:30      Slavonac -   Sokol 1:5
16:30      Stari Grad -   Milka Trnina 0:7
16:30      Voloder -   Lokomotiva 4:0
16:30      Mladost R. -   Branitelj 1:2
16:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 2:3
na vrh
14. kolo (10.04.2017)
Ponedjeljak, 10 Travanj 2017
17:00      Milka Trnina -   Slavonac 3:3
17:00      Sokol -   Moslavina 0:3
17:00      Vatrogasac -   Mladost R. 3:0
17:00      Branitelj -   Voloder 2:5
17:00      Lokomotiva -   Stari Grad 4:1
na vrh
15. kolo (17.04.2017)
Ponedjeljak, 17 Travanj 2017
17:00      Slavonac -   Lokomotiva 4:1
17:00      Stari Grad -   Branitelj 1:3
17:00      Voloder -   Vatrogasac 2:0
17:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 2:5
18:00      Moslavina -   Milka Trnina 8:1
na vrh
16. kolo (24.04.2017)
Ponedjeljak, 24 Travanj 2017
17:00      Milka Trnina -   Sokol 4:3
17:00      Dinamo (Os) -   Voloder 4:0
17:00      Vatrogasac -   Stari Grad 3:4
17:00      Branitelj -   Slavonac 5:0
17:00      Lokomotiva -   Moslavina 0:9
na vrh
17. kolo (01.05.2017)
Ponedjeljak, 01 Svibanj 2017
17:00      Sokol -   Lokomotiva 0:1
17:00      Slavonac -   Vatrogasac 1:1
17:00      Stari Grad -   Dinamo (Os) 6:3
17:00      Voloder -   Mladost R. 4:1
18:00      Moslavina -   Branitelj 7:1
na vrh
18. kolo (08.05.2017)
Ponedjeljak, 08 Svibanj 2017
17:00      Mladost R. -   Stari Grad 4:1
17:00      Dinamo (Os) -   Slavonac 2:1
17:00      Vatrogasac -   Moslavina 1:7
17:00      Branitelj -   Sokol 2:2
17:00      Lokomotiva -   Milka Trnina 2:7
na vrh
19. kolo (15.05.2017)
Ponedjeljak, 15 Svibanj 2017
17:30      Milka Trnina -   Branitelj 2:3
17:30      Sokol -   Vatrogasac 4:2
17:30      Slavonac -   Mladost R. 4:2
17:30      Stari Grad -   Voloder 2:8
18:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 7:0
na vrh
20. kolo (22.05.2017)
Ponedjeljak, 22 Svibanj 2017
18:00      Voloder -   Slavonac 5:0
18:00      Mladost R. -   Moslavina 1:10
18:00      Dinamo (Os) -   Sokol 1:1
18:00      Vatrogasac -   Milka Trnina 2:4
18:00      Branitelj -   Lokomotiva 3:0
na vrh
21. kolo (29.05.2017)
Ponedjeljak, 29 Svibanj 2017
18:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 3:3
18:00      Milka Trnina -   Dinamo (Os) 2:2
18:00      Sokol -   Mladost R. 2:0
18:00      Moslavina -   Voloder 11:2
18:00      Slavonac -   Stari Grad 3:3
na vrh
22. kolo (05.06.2017)
Ponedjeljak, 05 Lipanj 2017
18:00      Stari Grad -   Moslavina 5:11
18:00      Voloder -   Sokol 2:2
18:00      Mladost R. -   Milka Trnina 3:3
18:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 5:1
18:00      Vatrogasac -   Branitelj 4:1
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Ova sezona je završila!

29. KOLO 1. ŽNL 31.05.2018.

1. ŽNL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TŠK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - Šartovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapić

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palaić

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Rođak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online