Trenutno ste na: Naslovnica arrow Mladež arrow Prstići arrow Raspored prvenstva
Prstići 2016/17
Raspored Prvenstva

1. kolo (03.09.2016 - 04.09.2016)
Subota, 03 Rujan 2016
10:00      Sokol -   Frankopan 14:0
11:15      Češko Selo -   Lekenik 9:1
11:15      Libertas -   Slavonac 5:0
11:15      Moslavina -   Mladost P. 5:0
Nedjelja, 04 Rujan 2016
10:00      Moslavac -   Sloga 3:2
10:00      Mladost R. -   Banovac 4:5
na vrh
2. kolo (10.09.2016 - 11.09.2016)
Subota, 10 Rujan 2016
09:00      Segesta -   Libertas 2:2
11:00      Lekenik -   Mladost R. 1:3
11:15      Mladost P. -   Sokol 3:12
11:15      Banovac -   Moslavac 2:5
13:00      Sloga -   Moslavina 5:1
Nedjelja, 11 Rujan 2016
13:00      Slavonac -   Češko Selo 5:3
na vrh
3. kolo (17.09.2016 - 18.09.2016)
Subota, 17 Rujan 2016
10:00      Sokol -   Sloga 1:5
11:15      Moslavina -   Banovac 3:4
11:15      Frankopan -   Mladost P. 1:5
Nedjelja, 18 Rujan 2016
10:00      Mladost R. -   Slavonac 7:6
10:00      Moslavac -   Lekenik 7:2
14:00      Češko Selo -   Segesta 5:3
na vrh
4. kolo (24.09.2016 - 25.09.2016)
Subota, 24 Rujan 2016
11:00      Lekenik -   Moslavina 0:5
11:15      Banovac -   Sokol 7:0
11:15      Libertas -   Češko Selo 6:4
13:00      Sloga -   Frankopan 5:0
Nedjelja, 25 Rujan 2016
13:00      Slavonac -   Moslavac 3:2
15:00      Segesta -   Mladost R. 4:1
na vrh
5. kolo (01.10.2016)
Četvrtak, 29 Rujan 2016
18:00      Frankopan -   Banovac 0:9
Subota, 01 Listopad 2016
10:00      Sokol -   Lekenik 3:2
11:15      Moslavina -   Slavonac 9:0
13:00      Mladost P. -   Sloga 2:0
Nedjelja, 02 Listopad 2016
10:00      Mladost R. -   Libertas 3:9
10:00      Moslavac -   Segesta 3:4
na vrh
6. kolo (08.10.2016)
Subota, 08 Listopad 2016
11:00      Lekenik -   Frankopan 7:2
11:15      Banovac -   Mladost P. 8:1
Nedjelja, 09 Listopad 2016
09:30      Libertas -   Moslavac 10:0
13:00      Slavonac -   Sokol 6:0
14:00      Češko Selo -   Mladost R. 8:1
15:00      Segesta -   Moslavina 8:1
na vrh
7. kolo (15.10.2016)
Srijeda, 12 Listopad 2016
11:15      Moslavina -   Libertas 1:13
Subota, 15 Listopad 2016
10:00      Sokol -   Segesta 0:8
11:15      Mladost P. -   Lekenik 0:3
13:00      Frankopan -   Slavonac 2:6
13:00      Sloga -   Banovac 2:4
Nedjelja, 16 Listopad 2016
10:00      Moslavac -   Češko Selo 1:5
na vrh
8. kolo (22.10.2016)
Subota, 22 Listopad 2016
11:00      Lekenik -   Sloga 3:3
11:15      Libertas -   Sokol 15:0
11:30      Moslavina -   Češko Selo 1:2
Nedjelja, 23 Listopad 2016
10:00      Segesta -   Frankopan 8:0
10:00      Mladost R. -   Moslavac 4:1
13:00      Slavonac -   Mladost P. 12:1
na vrh
9. kolo (29.10.2016)
Subota, 29 Listopad 2016
10:00      Banovac -   Lekenik 7:2
10:00      Sokol -   Češko Selo 0:8
11:15      Moslavina -   Mladost R. 5:2
13:00      Frankopan -   Libertas 0:8
13:00      Sloga -   Slavonac 2:3
Nedjelja, 30 Listopad 2016
11:00      Mladost P. -   Segesta 1:14
na vrh
10. kolo (05.11.2016)
Subota, 05 Studeni 2016
16:00      Segesta -   Sloga 3:0
Nedjelja, 06 Studeni 2016
10:00      Mladost R. -   Sokol 8:3
10:00      Moslavina -   Moslavac 2:4
13:00      Slavonac -   Banovac 0:3
13:00      Češko Selo -   Frankopan 5:0
14:00      Libertas -   Mladost P. 17:0
na vrh
11. kolo (12.11.2016)
Subota, 12 Studeni 2016
13:00      Sloga -   Libertas 0:5
Nedjelja, 13 Studeni 2016
11:15      Mladost P. -   Češko Selo 0:10
Subota, 03 Prosinac 2016
10:00      Sokol -   Moslavac 0:8
11:00      Lekenik -   Slavonac 1:4
12:00      Frankopan -   Mladost R. 0:8
Nedjelja, 04 Prosinac 2016
10:00      Banovac -   Segesta 3:9
na vrh
12. kolo (19.11.2016)
Subota, 19 Studeni 2016
10:00      Moslavac -   Frankopan 6:1
11:15      Libertas -   Banovac 9:2
Nedjelja, 20 Studeni 2016
10:00      Češko Selo -   Sloga 6:2
10:00      Mladost R. -   Mladost P. 10:0
11:00      Moslavina -   Sokol 6:0
12:00      Segesta -   Lekenik 2:1
na vrh
13. kolo (26.11.2016)
Petak, 25 Studeni 2016
19:30      Mladost P. -   Moslavac 1:8
Subota, 26 Studeni 2016
10:00      Banovac -   Češko Selo 1:4
11:00      Frankopan -   Moslavina 0:6
11:00      Lekenik -   Libertas 0:6
13:00      Sloga -   Mladost R. 2:5
Nedjelja, 27 Studeni 2016
13:00      Slavonac -   Segesta 0:5
na vrh
14. kolo (25.03.2017 - 26.03.2017)
Subota, 25 Ožujak 2017
10:00      Banovac -   Mladost R. 5:3
11:15      Lekenik -   Češko Selo 2:7
11:15      Mladost P. -   Moslavina 2:8
13:00      Frankopan -   Sokol 0:1
13:00      Sloga -   Moslavac 2:3
na vrh
15. kolo (01.04.2017 - 02.04.2017)
Subota, 01 Travanj 2017
10:00      Sokol -   Mladost P. 2:1
11:15      Moslavina -   Sloga 4:3
Nedjelja, 02 Travanj 2017
10:00      Moslavac -   Banovac 1:4
10:00      Mladost R. -   Lekenik 10:2
11:15      Češko Selo -   Slavonac 1:3
na vrh
16. kolo (08.04.2017 - 09.04.2017)
Subota, 08 Travanj 2017
10:00      Banovac -   Moslavina 2:3
11:15      Mladost P. -   Frankopan 6:1
11:15      Lekenik -   Moslavac 0:6
13:00      Sloga -   Sokol 4:1
Nedjelja, 09 Travanj 2017
13:00      Slavonac -   Mladost R. 2:1
Utorak, 25 Travanj 2017
18:00      Segesta -   Češko Selo 3:2
na vrh
17. kolo (13.04.2017)
Srijeda, 12 Travanj 2017
18:00      Moslavac -   Slavonac 2:5
Četvrtak, 13 Travanj 2017
17:00      Frankopan -   Sloga 0:5
17:00      Sokol -   Banovac 2:4
17:00      Moslavina -   Lekenik 11:1
17:00      Mladost R. -   Segesta 3:5
na vrh
18. kolo (22.04.2017 - 23.04.2017)
Subota, 22 Travanj 2017
10:00      Banovac -   Frankopan 7:0
11:00      Sloga -   Mladost P. 7:3
11:15      Lekenik -   Sokol 8:0
Nedjelja, 23 Travanj 2017
13:00      Segesta -   Moslavac 9:0
13:00      Slavonac -   Moslavina 2:2
na vrh
19. kolo (29.04.2017 - 30.04.2017)
Petak, 28 Travanj 2017
17:30      Frankopan -   Lekenik 3:4
Subota, 29 Travanj 2017
10:00      Sokol -   Slavonac 2:6
11:15      Mladost P. -   Banovac 1:12
11:15      Moslavina -   Segesta 3:7
Nedjelja, 30 Travanj 2017
10:00      Mladost R. -   Češko Selo 3:0
na vrh
20. kolo (06.05.2017 - 07.05.2017)
Ponedjeljak, 17 Travanj 2017
11:00      Banovac -   Sloga 6:5
Subota, 06 Svibanj 2017
11:15      Lekenik -   Mladost P. 4:4
Nedjelja, 07 Svibanj 2017
11:15      Češko Selo -   Moslavac 4:3
13:00      Slavonac -   Frankopan 10:1
14:00      Segesta -   Sokol 7:1
na vrh
21. kolo (13.05.2017 - 14.05.2017)
Subota, 13 Svibanj 2017
13:00      Frankopan -   Segesta 0:12
14:00      Mladost P. -   Slavonac 1:7
Nedjelja, 14 Svibanj 2017
10:00      Moslavac -   Mladost R. 5:5
11:15      Češko Selo -   Moslavina 1:3
Nedjelja, 04 Lipanj 2017
11:00      Sloga -   Lekenik 3:1
na vrh
22. kolo (20.05.2017 - 21.05.2017)
Subota, 20 Svibanj 2017
13:00      Lekenik -   Banovac 5:1
15:00      Segesta -   Mladost P. 10:0
Nedjelja, 21 Svibanj 2017
11:15      Češko Selo -   Sokol 10:4
13:00      Slavonac -   Sloga 7:4
Srijeda, 24 Svibanj 2017
18:00      Mladost R. -   Moslavina 2:1
na vrh
23. kolo (27.05.2017 - 28.05.2017)
Subota, 27 Svibanj 2017
10:00      Banovac -   Slavonac 2:5
10:00      Sokol -   Mladost R. 1:4
13:00      Sloga -   Segesta 1:6
13:00      Frankopan -   Češko Selo 1:8
Nedjelja, 28 Svibanj 2017
10:00      Moslavac -   Moslavina 0:1
na vrh
24. kolo (03.06.2017 - 04.06.2017)
Nedjelja, 04 Lipanj 2017
10:00      Moslavac -   Sokol 7:2
10:00      Mladost R. -   Frankopan 14:0
11:15      Češko Selo -   Mladost P. 6:0
13:00      Segesta -   Banovac 4:7
13:00      Slavonac -   Lekenik 10:1
na vrh
25. kolo (10.06.2017)
Subota, 10 Lipanj 2017
10:00      Sokol -   Moslavina 1:4
11:15      Mladost P. -   Mladost R. 0:9
11:15      Lekenik -   Segesta 1:8
13:00      Sloga -   Češko Selo 2:4
13:00      Frankopan -   Moslavac 1:13
na vrh
26. kolo (15.06.2017 - 16.06.2017)
Četvrtak, 15 Lipanj 2017
09:30      Moslavac -   Mladost P. 10:0
11:15      Moslavina -   Frankopan 10:1
11:15      Češko Selo -   Banovac 2:7
Petak, 16 Lipanj 2017
19:00      Segesta -   Slavonac 0:0
Ponedjeljak, 19 Lipanj 2017
19:00      Mladost R. -   Sloga 2:2
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Ova sezona je završila!

30. KOLO 1. ŽNL 10.06.2017. u 18.00

1. ŽNL 2016/17
Metalac - Banovac 3:1
Radnik - BSK 2:4
Topusko - Voloder 6:1
Frankopan - Sokol R. 4:1
Šartovac - TŠK 1932 1:1
Moslavac - Zrinski 6:0
Sloga - Mladost P. 1:4
Lekenik - Sokol 2:2
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna



Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

MŽNL

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA

2. ŽNL NSSMŽ

2. ŽNL

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 2