Trenutno ste na:
2. NL 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (26.08.2017 - 27.08.2017)
Subota, 26 Kolovoz 2017
17:30      Dinamo (Os) -   Metalac M. 1:4
17:30      Una-Mladost -   Zeleni Brijeg 3:0
Nedjelja, 27 Kolovoz 2017
17:30      Jelengrad -   Peenica 4:1
17:30      Lokomotiva -   Radnik 1:2
17:30      Zrinski -   Hajduk 0:0
17:30      Slavonac -   Croatia 1:1
17:30      Podovi -   Sunjski 1:5
na vrh
2. kolo (02.09.2017 - 03.09.2017)
Subota, 02 Rujan 2017
17:00      Radnik -   Peenica 5:0
Nedjelja, 03 Rujan 2017
17:00      Zeleni Brijeg -   Jelengrad 1:1
17:00      Sunjski -   Una-Mladost 4:3
17:00      Croatia -   Podovi 2:2
17:00      Metalac M. -   Slavonac 2:1
17:00      Hajduk -   Dinamo (Os) 4:2
17:00      Lokomotiva -   Zrinski 5:0
na vrh
3. kolo (09.09.2017 - 10.09.2017)
Subota, 09 Rujan 2017
17:00      Una-Mladost -   Croatia 1:0
Nedjelja, 10 Rujan 2017
17:00      Podovi -   Metalac M. 1:2
17:00      Jelengrad -   Sunjski 4:1
17:00      Peenica -   Zeleni Brijeg 7:3
17:00      Zrinski -   Radnik 1:2
17:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 3:0
17:00      Slavonac -   Hajduk 3:0
na vrh
4. kolo (16.09.2017 - 17.09.2017)
Subota, 16 Rujan 2017
16:30      Radnik -   Zeleni Brijeg 5:1
Nedjelja, 17 Rujan 2017
16:30      Sunjski -   Peenica 3:4
16:30      Croatia -   Jelengrad 6:1
16:30      Metalac M. -   Una-Mladost 1:1
16:30      Hajduk -   Podovi 3:5
16:30      Lokomotiva -   Slavonac 3:2
16:30      Zrinski -   Dinamo (Os) 4:3
na vrh
5. kolo (23.09.2017 - 24.09.2017)
Subota, 23 Rujan 2017
16:30      Una-Mladost -   Hajduk 1:0
Nedjelja, 24 Rujan 2017
16:30      Dinamo (Os) -   Radnik 3:4
16:30      Slavonac -   Zrinski 1:0
16:30      Podovi -   Lokomotiva 6:0
16:30      Jelengrad -   Metalac M. 1:1
16:30      Peenica -   Croatia 2:2
16:30      Zeleni Brijeg -   Sunjski 0:3
na vrh
6. kolo (01.10.2017)
Nedjelja, 01 Listopad 2017
16:00      Hajduk -   Jelengrad 3:2
16:00      Lokomotiva -   Una-Mladost 2:1
16:00      Zrinski -   Podovi 2:0
16:00      Dinamo (Os) -   Slavonac 6:3
16:00      Radnik -   Sunjski 6:4
16:00      Croatia -   Zeleni Brijeg 4:1
16:00      Metalac M. -   Peenica 2:3
na vrh
7. kolo (07.10.2017 - 08.10.2017)
Subota, 07 Listopad 2017
16:00      Una-Mladost -   Zrinski 2:1
Nedjelja, 08 Listopad 2017
16:00      Slavonac -   Radnik 1:0
16:00      Podovi -   Dinamo (Os) 4:3
16:00      Jelengrad -   Lokomotiva 2:0
16:00      Peenica -   Hajduk 4:3
16:00      Zeleni Brijeg -   Metalac M. 2:2
16:00      Sunjski -   Croatia 1:4
na vrh
8. kolo (15.10.2017)
Nedjelja, 15 Listopad 2017
15:30      Radnik -   Croatia 1:3
15:30      Metalac M. -   Sunjski 9:3
15:30      Hajduk -   Zeleni Brijeg 3:1
15:30      Lokomotiva -   Peenica 2:2
15:30      Zrinski -   Jelengrad 2:2
15:30      Dinamo (Os) -   Una-Mladost 3:2
15:30      Slavonac -   Podovi 3:1
na vrh
9. kolo (21.10.2017 - 22.10.2017)
Subota, 21 Listopad 2017
15:30      Una-Mladost -   Slavonac 2:0
Nedjelja, 22 Listopad 2017
15:30      Zeleni Brijeg -   Lokomotiva 3:1
15:30      Sunjski -   Hajduk 0:1
15:30      Croatia -   Metalac M. 2:0
15:30      Podovi -   Radnik 2:2
15:30      Jelengrad -   Dinamo (Os) 1:4
15:30      Peenica -   Zrinski 0:0
na vrh
10. kolo (28.10.2017 - 29.10.2017)
Subota, 28 Listopad 2017
15:00      Radnik -   Metalac M. 2:0
Nedjelja, 29 Listopad 2017
14:00      Hajduk -   Croatia 2:3
14:00      Lokomotiva -   Sunjski 3:4
14:00      Zrinski -   Zeleni Brijeg 3:1
14:00      Dinamo (Os) -   Peenica 0:2
14:00      Slavonac -   Jelengrad 1:1
14:00      Podovi -   Una-Mladost 2:1
na vrh
11. kolo (05.11.2017)
Nedjelja, 05 Studeni 2017
14:00      Una-Mladost -   Radnik 2:1
14:00      Jelengrad -   Podovi 4:1
14:00      Peenica -   Slavonac 4:1
14:00      Zeleni Brijeg -   Dinamo (Os) 3:3
14:00      Sunjski -   Zrinski 2:1
14:00      Croatia -   Lokomotiva 1:0
14:00      Metalac M. -   Hajduk 3:2
na vrh
12. kolo (11.11.2017 - 12.11.2017)
Subota, 11 Studeni 2017
13:30      Una-Mladost -   Jelengrad 3:2
Nedjelja, 12 Studeni 2017
13:30      Slavonac -   Zeleni Brijeg 1:0
13:30      Podovi -   Peenica 5:1
13:30      Radnik -   Hajduk 1:2
13:30      Lokomotiva -   Metalac M. 1:0
13:30      Zrinski -   Croatia 0:1
13:30      Dinamo (Os) -   Sunjski 6:2
na vrh
13. kolo (19.11.2017)
Nedjelja, 19 Studeni 2017
13:30      Jelengrad -   Radnik 1:2
13:30      Peenica -   Una-Mladost 3:1
13:30      Zeleni Brijeg -   Podovi 0:4
13:30      Sunjski -   Slavonac 1:3
13:30      Croatia -   Dinamo (Os) 1:1
13:30      Metalac M. -   Zrinski 5:0
13:30      Hajduk -   Lokomotiva 5:1
na vrh
14. kolo (17.03.2018 - 18.03.2018)
Nedjelja, 18 Oujak 2018
15:00      Sunjski -   Podovi 3:1
15:00      Zeleni Brijeg -   Una-Mladost 2:0
Utorak, 01 Svibanj 2018
17:00      Metalac M. -   Dinamo (Os) 5:2
17:00      Croatia -   Slavonac 2:1
17:00      Peenica -   Jelengrad 2:1
17:00      Radnik -   Lokomotiva 7:0 Izvjetaj
na vrh
15. kolo (25.03.2018)
Nedjelja, 25 Oujak 2018
16:00      Dinamo (Os) -   Hajduk 2:0
16:00      Una-Mladost -   Sunjski 0:1
16:00      Peenica -   Radnik 2:2
16:00      Jelengrad -   Zeleni Brijeg 0:2
16:00      Podovi -   Croatia 5:0
16:00      Slavonac -   Metalac M. 1:2
na vrh
16. kolo (31.03.2018)
Subota, 31 Oujak 2018
16:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 2:3
16:00      Hajduk -   Slavonac 3:0
16:00      Metalac M. -   Podovi 1:2
16:00      Croatia -   Una-Mladost 1:1
16:00      Sunjski -   Jelengrad 5:1
16:00      Zeleni Brijeg -   Peenica 2:0
na vrh
17. kolo (07.04.2018 - 08.04.2018)
Subota, 07 Travanj 2018
16:00      Una-Mladost -   Metalac M. 0:4
Nedjelja, 08 Travanj 2018
14:00      Zeleni Brijeg -   Radnik 0:3
16:00      Podovi -   Hajduk 0:0
16:00      Slavonac -   Lokomotiva 1:2
16:00      Peenica -   Sunjski 2:1
16:00      Jelengrad -   Croatia 0:0
na vrh
18. kolo (14.04.2018 - 15.04.2018)
Subota, 14 Travanj 2018
16:30      Radnik -   Dinamo (Os) 3:0
Nedjelja, 15 Travanj 2018
16:30      Lokomotiva -   Podovi 4:3
16:30      Hajduk -   Una-Mladost 3:3
16:30      Metalac M. -   Jelengrad 6:0
16:30      Croatia -   Peenica 1:1
16:30      Sunjski -   Zeleni Brijeg 0:1
na vrh
19. kolo (21.04.2018 - 22.04.2018)
Subota, 21 Travanj 2018
16:30      Una-Mladost -   Lokomotiva 2:0
Nedjelja, 22 Travanj 2018
16:30      Peenica -   Metalac M. 0:1
16:30      Jelengrad -   Hajduk 3:1
16:30      Slavonac -   Dinamo (Os) 1:4
16:30      Sunjski -   Radnik 2:2
17:30      Zeleni Brijeg -   Croatia 4:0
na vrh
20. kolo (28.04.2018 - 29.04.2018)
Subota, 28 Travanj 2018
17:00      Radnik -   Slavonac 1:0
17:00      Lokomotiva -   Jelengrad 1:2
Nedjelja, 29 Travanj 2018
17:00      Dinamo (Os) -   Podovi 1:3
17:00      Hajduk -   Peenica 1:1
17:00      Metalac M. -   Zeleni Brijeg 3:0
17:00      Croatia -   Sunjski 0:4
na vrh
21. kolo (05.05.2018 - 06.05.2018)
Subota, 05 Svibanj 2018
17:30      Una-Mladost -   Dinamo (Os) 1:5
Nedjelja, 06 Svibanj 2018
17:30      Croatia -   Radnik 1:8
17:30      Sunjski -   Metalac M. 3:5
17:30      Zeleni Brijeg -   Hajduk 0:1
17:30      Peenica -   Lokomotiva 2:1
17:30      Podovi -   Slavonac 2:0
na vrh
22. kolo (12.05.2018 - 13.05.2018)
Subota, 12 Svibanj 2018
17:30      Radnik -   Podovi 6:3
Nedjelja, 13 Svibanj 2018
17:30      Slavonac -   Una-Mladost 6:1
17:30      Dinamo (Os) -   Jelengrad 1:0
17:30      Lokomotiva -   Zeleni Brijeg 3:0
17:30      Hajduk -   Sunjski 2:2
17:30      Metalac M. -   Croatia 9:0
na vrh
23. kolo (19.05.2018 - 20.05.2018)
Subota, 19 Svibanj 2018
17:30      Una-Mladost -   Podovi 2:3
Nedjelja, 20 Svibanj 2018
17:30      Metalac M. -   Radnik 4:2
17:30      Croatia -   Hajduk 1:0
17:30      Sunjski -   Lokomotiva 1:6
17:30      Peenica -   Dinamo (Os) 4:1
17:30      Jelengrad -   Slavonac 4:0
na vrh
24. kolo (26.05.2018 - 27.05.2018)
Subota, 26 Svibanj 2018
18:00      Radnik -   Una-Mladost 5:2
Nedjelja, 27 Svibanj 2018
18:00      Hajduk -   Metalac M. 0:5
18:00      Podovi -   Jelengrad 1:1
18:00      Slavonac -   Peenica 3:0
18:00      Dinamo (Os) -   Zeleni Brijeg 2:0
18:00      Lokomotiva -   Croatia 4:0
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online