Trenutno ste na: Naslovnica arrow Mlade arrow Juniori arrow Raspored prvenstva
Juniori 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (26.08.2017)
Subota, 26 Kolovoz 2017
17:30      Mladost R. -   Sokol 0:10
17:30      Voloder -   Vatrogasac 0:15
17:30      artovac -   Moslavac 3:4
Subota, 28 Listopad 2017
15:00      Lokomotiva -   Moslavina 0:9
na vrh
2. kolo (02.09.2017 - 03.09.2017)
Subota, 02 Rujan 2017
17:00      Lokomotiva -   Mladost R. 3:5
17:00      Moslavina -   Jelengrad 5:1
17:00      Vatrogasac -   artovac 9:0
Nedjelja, 19 Studeni 2017
13:00      Sokol -   Voloder 11:0
na vrh
3. kolo (09.09.2017)
Subota, 09 Rujan 2017
17:00      Voloder -   Lokomotiva 7:1
17:00      artovac -   Sokol 3:6
17:00      Jelengrad -   Moslavac 1:4
17:00      Mladost R. -   Moslavina 0:8
na vrh
4. kolo (16.09.2017 - 17.09.2017)
Subota, 16 Rujan 2017
16:30      Moslavina -   Moslavac 5:1
16:30      Vatrogasac -   Jelengrad 3:0
16:30      Lokomotiva -   artovac 2:4
Nedjelja, 05 Studeni 2017
14:00      Mladost R. -   Voloder 8:0
na vrh
5. kolo (23.09.2017)
Subota, 23 Rujan 2017
16:30      Voloder -   Moslavina 2:3
16:30      artovac -   Mladost R. 3:1
16:30      Jelengrad -   Sokol 0:7
16:30      Moslavac -   Vatrogasac 4:2
na vrh
6. kolo (30.09.2017 - 01.10.2017)
Subota, 30 Rujan 2017
13:00      Moslavina -   Vatrogasac 0:0
16:00      Lokomotiva -   Jelengrad 0:3
16:00      Voloder -   artovac 4:1
Nedjelja, 01 Listopad 2017
16:00      Sokol -   Moslavac 2:0
na vrh
7. kolo (07.10.2017 - 08.10.2017)
Subota, 07 Listopad 2017
16:00      Moslavac -   Lokomotiva 11:0
16:00      artovac -   Moslavina 0:3
16:00      Jelengrad -   Mladost R. 2:0
Nedjelja, 08 Listopad 2017
16:00      Vatrogasac -   Sokol 0:2
na vrh
8. kolo (14.10.2017)
Subota, 14 Listopad 2017
15:30      Lokomotiva -   Vatrogasac 1:5
15:30      Mladost R. -   Moslavac 2:2
15:30      Voloder -   Jelengrad 6:3
Subota, 11 Studeni 2017
13:00      Moslavina -   Sokol 10:1
na vrh
9. kolo (21.10.2017 - 22.10.2017)
Subota, 21 Listopad 2017
15:30      Jelengrad -   artovac 5:2
15:30      Moslavac -   Voloder 12:0
15:30      Vatrogasac -   Mladost R. 7:3
Nedjelja, 22 Listopad 2017
15:30      Sokol -   Lokomotiva 5:2
na vrh
10. kolo (24.03.2018 - 03.04.2018)
Nedjelja, 25 Oujak 2018
13:30      Moslavina -   Lokomotiva 9:2
Utorak, 03 Travanj 2018
16:30      Moslavac -   artovac 2:0
16:30      Sokol -   Mladost R. 8:0
16:30      Vatrogasac -   Voloder 1:1
na vrh
11. kolo (06.04.2018 - 07.04.2018)
Petak, 06 Travanj 2018
17:00      artovac -   Vatrogasac 0:8
Subota, 07 Travanj 2018
16:00      Jelengrad -   Moslavina 1:12
16:00      Voloder -   Sokol 0:2
16:00      Mladost R. -   Lokomotiva 1:2
na vrh
12. kolo (14.04.2018 - 15.04.2018)
Subota, 14 Travanj 2018
16:30      Lokomotiva -   Voloder 2:1
16:30      Moslavac -   Jelengrad 7:2
Srijeda, 18 Travanj 2018
17:00      Moslavina -   Mladost R. 15:0
Utorak, 01 Svibanj 2018
17:00      Sokol -   artovac 7:1
na vrh
13. kolo (21.04.2018)
Petak, 20 Travanj 2018
17:00      artovac -   Lokomotiva 0:8
Subota, 21 Travanj 2018
16:30      Jelengrad -   Vatrogasac 3:4
Utorak, 01 Svibanj 2018
15:00      Voloder -   Mladost R. 5:1
Subota, 02 Lipanj 2018
18:00      Moslavac -   Moslavina -:-
na vrh
14. kolo (28.04.2018 - 29.04.2018)
Subota, 28 Travanj 2018
17:00      Mladost R. -   artovac 4:7
17:00      Vatrogasac -   Moslavac 4:0
Nedjelja, 29 Travanj 2018
17:00      Sokol -   Jelengrad 14:2
Nedjelja, 10 Lipanj 2018
14:00      Moslavina -   Voloder -:-
na vrh
15. kolo (05.05.2018)
Subota, 05 Svibanj 2018
17:00      artovac -   Voloder 1:0
17:00      Vatrogasac -   Moslavina 2:1
17:00      Moslavac -   Sokol 1:7
etvrtak, 31 Svibanj 2018
17:30      Jelengrad -   Lokomotiva -:-
na vrh
16. kolo (12.05.2018 - 13.05.2018)
Subota, 12 Svibanj 2018
17:00      Mladost R. -   Jelengrad 6:2
17:00      Lokomotiva -   Moslavac 1:1
Nedjelja, 13 Svibanj 2018
14:00      Moslavina -   artovac 14:1
17:00      Sokol -   Vatrogasac 3:1
na vrh
17. kolo (19.05.2018 - 20.05.2018)
Subota, 19 Svibanj 2018
17:30      Vatrogasac -   Lokomotiva -:-
17:30      Moslavac -   Mladost R. -:-
Nedjelja, 20 Svibanj 2018
14:30      Sokol -   Moslavina 0:4
Subota, 02 Lipanj 2018
18:00      Jelengrad -   Voloder -:-
na vrh
18. kolo (26.05.2018)
Subota, 26 Svibanj 2018
18:00      Voloder -   Moslavac -:-
18:00      Mladost R. -   Vatrogasac -:-
18:00      Lokomotiva -   Sokol -:-
18:00      artovac -   Jelengrad -:-
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 8