Trenutno ste na: Naslovnica arrow Mlade arrow Limai arrow Raspored prvenstva
Limai 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (26.08.2017 - 27.08.2017)
Subota, 26 Kolovoz 2017
10:00      Voloder -   Metalac M. 3:2
11:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 4:1
11:00      artovac -   Sokol 0:3
Nedjelja, 27 Kolovoz 2017
10:00      Moslavac -   Moslavina 0:7
Petak, 01 Rujan 2017
18:00      Mladost G. -   Dinamo (Os) 0:0
na vrh
2. kolo (02.09.2017 - 03.09.2017)
etvrtak, 31 Kolovoz 2017
18:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 1:2
Subota, 02 Rujan 2017
11:00      Lokomotiva -   Mladost R. 5:0
11:30      Vatrogasac -   Moslavina 1:9
13:00      Sokol -   Mladost G. 1:2
Nedjelja, 03 Rujan 2017
15:00      Metalac M. -   artovac 2:2
na vrh
3. kolo (09.09.2017 - 10.09.2017)
Subota, 09 Rujan 2017
10:00      Mladost R. -   Vatrogasac 5:2
10:00      Voloder -   Lokomotiva 6:0
11:30      Mladost G. -   Metalac M. 2:1
Nedjelja, 10 Rujan 2017
10:00      Moslavac -   Sokol 5:1
Petak, 15 Rujan 2017
20:15      Moslavina -   Dinamo (Os) 5:1
na vrh
4. kolo (16.09.2017)
Subota, 16 Rujan 2017
10:00      Mladost R. -   Voloder 1:4
11:00      Lokomotiva -   artovac 3:1
11:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 5:5
Nedjelja, 17 Rujan 2017
15:00      Metalac M. -   Moslavac 3:2
etvrtak, 28 Rujan 2017
19:00      Sokol -   Moslavina 1:4
na vrh
5. kolo (23.09.2017 - 24.09.2017)
Subota, 23 Rujan 2017
10:00      Dinamo (Os) -   Sokol 5:7
10:00      Voloder -   Vatrogasac 10:1
11:00      artovac -   Mladost R. 2:4
11:30      Mladost G. -   Lokomotiva 2:1
Nedjelja, 24 Rujan 2017
10:00      Moslavina -   Metalac M. 2:2
na vrh
6. kolo (30.09.2017 - 01.10.2017)
Subota, 30 Rujan 2017
10:00      Mladost R. -   Mladost G. 1:2
10:00      Voloder -   artovac 11:0
11:00      Lokomotiva -   Moslavac 0:1
11:30      Vatrogasac -   Sokol 0:2
Nedjelja, 01 Listopad 2017
13:00      Metalac M. -   Dinamo (Os) 4:1
na vrh
7. kolo (07.10.2017 - 08.10.2017)
Subota, 07 Listopad 2017
10:00      Sokol -   Metalac M. 3:2
11:00      artovac -   Vatrogasac 6:1
11:30      Mladost G. -   Voloder 2:5
16:00      Moslavac -   Mladost R. 6:0
Nedjelja, 08 Listopad 2017
10:00      Moslavina -   Lokomotiva 7:1
na vrh
8. kolo (14.10.2017)
Subota, 14 Listopad 2017
10:00      Mladost R. -   Moslavina 0:5
10:00      Voloder -   Moslavac 5:3
11:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 3:2
11:00      artovac -   Mladost G. 2:1
11:30      Vatrogasac -   Metalac M. 1:1
na vrh
9. kolo (21.10.2017 - 22.10.2017)
Subota, 21 Listopad 2017
10:00      Sokol -   Lokomotiva 3:0
10:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 3:8
11:30      Mladost G. -   Vatrogasac 7:2
Nedjelja, 22 Listopad 2017
10:00      Moslavac -   artovac 3:0
11:00      Moslavina -   Voloder 3:1
na vrh
10. kolo (28.10.2017)
Subota, 28 Listopad 2017
10:00      Mladost R. -   Sokol 0:2
10:00      Voloder -   Dinamo (Os) 13:1
11:00      artovac -   Moslavina 1:5
11:00      Lokomotiva -   Metalac M. 2:4
11:30      Mladost G. -   Moslavac 0:2
na vrh
11. kolo (04.11.2017 - 05.11.2017)
Subota, 04 Studeni 2017
10:00      Sokol -   Voloder 2:5
10:00      Dinamo (Os) -   artovac 3:1
16:30      Moslavina -   Mladost G. 0:4
Nedjelja, 05 Studeni 2017
10:00      Moslavac -   Vatrogasac 11:1
11:30      Metalac M. -   Mladost R. 0:1
na vrh
12. kolo (25.03.2018 - 05.04.2018)
Nedjelja, 25 Oujak 2018
11:15      Moslavina -   Moslavac 6:0
etvrtak, 05 Travanj 2018
17:00      Metalac M. -   Voloder 1:1
17:00      Sokol -   artovac 2:1
17:00      Dinamo (Os) -   Mladost G. 2:6
17:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 3:2
na vrh
13. kolo (31.03.2018 - 02.04.2018)
Subota, 31 Oujak 2018
10:00      Mladost R. -   Lokomotiva 11:0
11:00      artovac -   Metalac M. 1:3
11:30      Mladost G. -   Sokol 5:1
Ponedjeljak, 02 Travanj 2018
10:00      Moslavac -   Dinamo (Os) 8:0
11:15      Moslavina -   Vatrogasac 6:1
na vrh
14. kolo (07.04.2018 - 08.04.2018)
Subota, 07 Travanj 2018
10:00      Sokol -   Moslavac 0:0
10:00      Dinamo (Os) -   Moslavina 0:6
11:00      Lokomotiva -   Voloder 1:6
11:30      Vatrogasac -   Mladost R. 1:13
Nedjelja, 08 Travanj 2018
15:00      Metalac M. -   Mladost G. 3:1
na vrh
15. kolo (14.04.2018 - 15.04.2018)
Petak, 13 Travanj 2018
19:00      Moslavina -   Sokol 2:0
Subota, 14 Travanj 2018
10:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 2:2
10:00      Voloder -   Mladost R. 2:3
Nedjelja, 15 Travanj 2018
10:00      Moslavac -   Metalac M. 4:2
Ponedjeljak, 30 Travanj 2018
18:00      artovac -   Lokomotiva 6:1
na vrh
16. kolo (21.04.2018 - 22.04.2018)
Subota, 21 Travanj 2018
10:00      Mladost R. -   artovac 9:0
11:00      Lokomotiva -   Mladost G. 1:10
11:30      Vatrogasac -   Voloder 0:5
Nedjelja, 22 Travanj 2018
13:00      Metalac M. -   Moslavina 4:1
etvrtak, 10 Svibanj 2018
18:30      Sokol -   Dinamo (Os) 5:1
na vrh
17. kolo (28.04.2018 - 29.04.2018)
Subota, 28 Travanj 2018
10:00      Sokol -   Vatrogasac 1:3
10:00      artovac -   Voloder 1:2
11:00      Dinamo (Os) -   Metalac M. 0:5
11:30      Mladost G. -   Mladost R. 1:3
Srijeda, 02 Svibanj 2018
18:30      Moslavac -   Lokomotiva 8:0
na vrh
18. kolo (05.05.2018 - 06.05.2018)
Subota, 05 Svibanj 2018
11:00      Lokomotiva -   Moslavina 1:3
11:30      Vatrogasac -   artovac 2:5
17:00      Voloder -   Mladost G. 5:1
Nedjelja, 06 Svibanj 2018
15:00      Metalac M. -   Sokol 1:1
Utorak, 08 Svibanj 2018
18:30      Mladost R. -   Moslavac 1:0
na vrh
19. kolo (12.05.2018 - 13.05.2018)
etvrtak, 10 Svibanj 2018
18:00      Mladost G. -   artovac 5:0
19:00      Moslavac -   Voloder 0:2
Petak, 11 Svibanj 2018
19:00      Moslavina -   Mladost R. 2:1
Nedjelja, 13 Svibanj 2018
15:00      Metalac M. -   Vatrogasac 4:1
etvrtak, 31 Svibanj 2018
13:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva -:-
na vrh
20. kolo (19.05.2018)
Petak, 18 Svibanj 2018
18:30      Vatrogasac -   Mladost G. -:-
Subota, 19 Svibanj 2018
10:00      Voloder -   Moslavina -:-
10:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) -:-
11:00      Lokomotiva -   Sokol -:-
Ponedjeljak, 21 Svibanj 2018
19:00      artovac -   Moslavac -:-
na vrh
21. kolo (26.05.2018 - 27.05.2018)
Subota, 26 Svibanj 2018
10:00      Sokol -   Mladost R. -:-
10:00      Dinamo (Os) -   Voloder -:-
Nedjelja, 27 Svibanj 2018
10:00      Moslavac -   Mladost G. -:-
11:15      Moslavina -   artovac -:-
15:00      Metalac M. -   Lokomotiva -:-
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 8