Trenutno ste na: Naslovnica arrow Mlade arrow Mlai pioniri arrow Raspored prvenstva
Mlai pioniri 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (26.08.2017 - 27.08.2017)
Subota, 26 Kolovoz 2017
10:00      Moslavac -   TK 1932 3:3
10:00      Slavonac -   Sloga 1:0
Nedjelja, 27 Kolovoz 2017
10:00      Banovac -   Zrinski 2:0
10:00      Sokol -   Mladost P. 0:3
10:00      Frankopan -   Metalac 1:3
10:00      Segesta -   Libertas 3:1
Srijeda, 06 Rujan 2017
10:00      Moslavina -   Lekenik 16:0
na vrh
2. kolo (31.08.2017)
etvrtak, 31 Kolovoz 2017
17:00      Zrinski -   TK 1932 4:1
17:00      Libertas -   Moslavac 9:3
17:00      Lekenik -   Segesta 1:3
17:00      Metalac -   Moslavina 0:10
17:00      Sloga -   Sokol 1:3
17:00      Banovac -   Slavonac 3:1
Nedjelja, 19 Studeni 2017
10:00      Mladost P. -   Frankopan 3:2
na vrh
3. kolo (02.09.2017 - 03.09.2017)
Subota, 02 Rujan 2017
10:00      TK 1932 -   Libertas 0:8
10:00      Slavonac -   Zrinski 6:1
Nedjelja, 03 Rujan 2017
10:00      Frankopan -   Sloga 8:0
10:00      Segesta -   Metalac 2:1
10:00      Sokol -   Banovac 5:2
Srijeda, 13 Rujan 2017
19:15      Moslavina -   Mladost P. 9:0
Subota, 25 Studeni 2017
10:00      Moslavac -   Lekenik 1:0
na vrh
4. kolo (09.09.2017 - 10.09.2017)
Subota, 09 Rujan 2017
10:00      Metalac -   Moslavac 3:1
10:00      Sloga -   Moslavina 0:12
16:30      Slavonac -   Sokol 5:1
Nedjelja, 10 Rujan 2017
10:00      Zrinski -   Libertas 0:5
10:00      Lekenik -   TK 1932 0:3
10:00      Mladost P. -   Segesta 6:4
10:00      Banovac -   Frankopan 1:4
na vrh
5. kolo (16.09.2017 - 17.09.2017)
Subota, 16 Rujan 2017
10:00      Moslavina -   Banovac 11:2
10:00      TK 1932 -   Metalac 0:4
Nedjelja, 17 Rujan 2017
10:00      Frankopan -   Slavonac 3:1
10:00      Segesta -   Sloga 10:0
10:00      Libertas -   Lekenik 8:0
etvrtak, 28 Rujan 2017
19:00      Moslavac -   Mladost P. 1:15
Nedjelja, 19 Studeni 2017
10:00      Sokol -   Zrinski 3:0
na vrh
6. kolo (23.09.2017 - 24.09.2017)
Subota, 23 Rujan 2017
10:00      Metalac -   Libertas 1:1
10:00      Sloga -   Moslavac 5:6
10:00      Slavonac -   Moslavina 0:10
Nedjelja, 24 Rujan 2017
10:00      Zrinski -   Lekenik 1:1
10:00      Banovac -   Segesta 0:5
10:00      Sokol -   Frankopan 0:2
Subota, 25 Studeni 2017
10:00      Mladost P. -   TK 1932 3:0
na vrh
7. kolo (30.09.2017 - 01.10.2017)
Subota, 30 Rujan 2017
10:00      Moslavac -   Banovac 2:6
10:00      TK 1932 -   Sloga 1:2
10:00      Moslavina -   Sokol 9:0
Nedjelja, 01 Listopad 2017
10:00      Libertas -   Mladost P. 1:4
10:00      Frankopan -   Zrinski 9:1
11:00      Lekenik -   Metalac 0:4
16:00      Segesta -   Slavonac 10:1
na vrh
8. kolo (07.10.2017 - 08.10.2017)
Subota, 07 Listopad 2017
10:00      Sloga -   Libertas 1:9
10:00      Slavonac -   Moslavac 10:3
Nedjelja, 08 Listopad 2017
10:00      Zrinski -   Metalac 2:1
10:00      Mladost P. -   Lekenik 1:0
10:00      Banovac -   TK 1932 11:1
10:00      Sokol -   Segesta 0:2
10:00      Frankopan -   Moslavina 1:12
na vrh
9. kolo (14.10.2017 - 15.10.2017)
Subota, 14 Listopad 2017
10:00      Moslavina -   Zrinski 11:0
10:00      Moslavac -   Sokol 2:4
10:00      TK 1932 -   Slavonac 0:4
10:00      Metalac -   Mladost P. 0:2
Nedjelja, 15 Listopad 2017
10:00      Frankopan -   Segesta 0:5
10:00      Libertas -   Banovac 11:0
11:00      Lekenik -   Sloga 7:0
na vrh
10. kolo (21.10.2017 - 22.10.2017)
Subota, 21 Listopad 2017
10:00      Sloga -   Metalac 0:5
10:00      Slavonac -   Libertas 4:7
10:00      Moslavina -   Segesta 12:2
Nedjelja, 22 Listopad 2017
10:00      Zrinski -   Mladost P. 0:5
10:00      Sokol -   TK 1932 7:0
10:00      Frankopan -   Moslavac 5:1
Nedjelja, 19 Studeni 2017
10:00      Banovac -   Lekenik 1:2
na vrh
11. kolo (28.10.2017 - 29.10.2017)
Subota, 28 Listopad 2017
10:00      Metalac -   Banovac 0:1
10:00      TK 1932 -   Frankopan 1:4
11:00      Moslavac -   Moslavina 2:17
Nedjelja, 29 Listopad 2017
09:45      Zrinski -   Segesta 0:4
10:00      Mladost P. -   Sloga 8:1
10:00      Libertas -   Sokol 5:1
11:00      Lekenik -   Slavonac 1:4
na vrh
12. kolo (04.11.2017 - 05.11.2017)
Subota, 04 Studeni 2017
10:00      Zrinski -   Sloga 4:0
10:00      Slavonac -   Metalac 3:5
Nedjelja, 05 Studeni 2017
10:00      Banovac -   Mladost P. 0:0
10:00      Sokol -   Lekenik 3:0
10:00      Frankopan -   Libertas 1:5
10:00      Moslavina -   TK 1932 30:0
10:00      Segesta -   Moslavac 6:0
na vrh
13. kolo (11.11.2017 - 12.11.2017)
Subota, 11 Studeni 2017
10:00      Sloga -   Banovac 0:1
10:00      TK 1932 -   Segesta 0:2
10:00      Metalac -   Sokol 1:1
10:00      Moslavac -   Zrinski 3:3
Nedjelja, 12 Studeni 2017
10:00      Lekenik -   Frankopan 5:1
10:00      Libertas -   Moslavina 1:9
10:00      Mladost P. -   Slavonac 8:0
na vrh
14. kolo (24.03.2018 - 25.03.2018)
Subota, 24 Oujak 2018
10:00      Metalac -   Frankopan 0:2
10:00      Libertas -   Segesta 1:3
10:00      Sloga -   Slavonac 0:5
Nedjelja, 25 Oujak 2018
10:00      Mladost P. -   Sokol 2:2
11:00      Lekenik -   Moslavina 0:12
Nedjelja, 01 Travanj 2018
10:00      TK 1932 -   Moslavac 0:3
na vrh
15. kolo (29.03.2018)
etvrtak, 29 Oujak 2018
14:00      Moslavac -   Libertas 1:7
16:00      Slavonac -   Banovac 0:0
16:00      Moslavina -   Metalac 15:0
16:00      Sokol -   Sloga 4:1
18:00      Segesta -   Lekenik 4:2
Petak, 30 Oujak 2018
16:00      Frankopan -   Mladost P. 0:1
na vrh
16. kolo (05.04.2018)
etvrtak, 05 Travanj 2018
16:00      Banovac -   Sokol 2:1
16:00      Sloga -   Frankopan 1:2
16:00      Mladost P. -   Moslavina 0:8
16:00      Metalac -   Segesta 0:2
16:00      Lekenik -   Moslavac 4:2
16:00      Libertas -   TK 1932 10:0
na vrh
17. kolo (07.04.2018 - 08.04.2018)
Subota, 07 Travanj 2018
10:00      TK 1932 -   Lekenik 0:4
10:00      Moslavac -   Metalac 2:1
10:00      Moslavina -   Sloga 22:0
Nedjelja, 08 Travanj 2018
10:00      Frankopan -   Banovac 2:0
10:00      Sokol -   Slavonac 3:0
16:00      Segesta -   Mladost P. 2:3
na vrh
18. kolo (14.04.2018 - 15.04.2018)
Subota, 14 Travanj 2018
10:00      Slavonac -   Frankopan 4:3
10:00      Sloga -   Segesta 1:9
10:00      Metalac -   TK 1932 4:0
Nedjelja, 15 Travanj 2018
10:00      Banovac -   Moslavina 0:13
10:00      Mladost P. -   Moslavac 1:0
11:00      Lekenik -   Libertas 0:1
na vrh
19. kolo (21.04.2018 - 22.04.2018)
Subota, 21 Travanj 2018
10:00      Libertas -   Metalac 1:0
10:00      TK 1932 -   Mladost P. 0:5
Nedjelja, 22 Travanj 2018
10:00      Segesta -   Banovac 5:2
10:00      Moslavina -   Slavonac 5:0
10:00      Frankopan -   Sokol 4:0
10:00      Moslavac -   Sloga 9:2
na vrh
20. kolo (28.04.2018 - 29.04.2018)
Subota, 28 Travanj 2018
10:00      Slavonac -   Segesta 0:7
10:00      Sloga -   TK 1932 2:2
10:00      Metalac -   Lekenik -:-
Nedjelja, 29 Travanj 2018
10:00      Sokol -   Moslavina 0:6
10:00      Banovac -   Moslavac 4:4
10:00      Mladost P. -   Libertas 3:0
na vrh
21. kolo (05.05.2018 - 06.05.2018)
Ponedjeljak, 30 Travanj 2018
10:00      Libertas -   Sloga 10:2
Subota, 05 Svibanj 2018
10:00      TK 1932 -   Banovac 2:3
10:00      Moslavac -   Slavonac 3:0
10:00      Moslavina -   Frankopan 9:0
Nedjelja, 06 Svibanj 2018
10:00      Segesta -   Sokol 5:1
11:00      Lekenik -   Mladost P. -:-
na vrh
22. kolo (12.05.2018 - 13.05.2018)
Subota, 12 Svibanj 2018
10:00      Slavonac -   TK 1932 7:1
10:00      Sloga -   Lekenik 1:3
Nedjelja, 13 Svibanj 2018
10:00      Segesta -   Frankopan 2:1
10:00      Sokol -   Moslavac 6:2
10:00      Banovac -   Libertas 2:5
10:00      Mladost P. -   Metalac -:-
na vrh
23. kolo (19.05.2018 - 20.05.2018)
Subota, 19 Svibanj 2018
10:00      Libertas -   Slavonac -:-
10:00      TK 1932 -   Sokol -:-
10:00      Moslavac -   Frankopan -:-
Nedjelja, 20 Svibanj 2018
10:00      Segesta -   Moslavina -:-
11:00      Lekenik -   Banovac -:-
etvrtak, 24 Svibanj 2018
17:30      Metalac -   Sloga -:-
na vrh
24. kolo (26.05.2018 - 27.05.2018)
Subota, 26 Svibanj 2018
10:00      Sloga -   Mladost P. -:-
10:00      Moslavina -   Moslavac -:-
10:00      Slavonac -   Lekenik -:-
Nedjelja, 27 Svibanj 2018
10:00      Frankopan -   TK 1932 -:-
10:00      Sokol -   Libertas -:-
10:00      Banovac -   Metalac -:-
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 8