Trenutno ste na:
3. NL KT 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (02.09.2017 - 03.09.2017)
Subota, 02 Rujan 2017
17:00      Moslavina D.G. -   Dinamo Kt. 2:1
Nedjelja, 03 Rujan 2017
17:00      Ekonomik -   Dinamo J. 0:2
17:00      Mladost R. -   Naftaplin 1:2
17:00      Matija Gubec -   Sloga P. 6:0
17:00      Gari -   Mladost G. 0:0
na vrh
2. kolo (10.09.2017)
Nedjelja, 10 Rujan 2017
17:00      Mladost G. -   Moslavina D.G. 1:1
17:00      Sloga P. -   Gari 9:3
17:00      Naftaplin -   Matija Gubec 1:4
17:00      Ekonomik -   Mladost R. 3:5
17:00      Dinamo J. -   Dinamo Kt. 1:0
na vrh
3. kolo (16.09.2017 - 17.09.2017)
Subota, 16 Rujan 2017
16:30      Moslavina D.G. -   Sloga P. 4:0
Nedjelja, 17 Rujan 2017
16:30      Mladost R. -   Dinamo J. 9:0
16:30      Matija Gubec -   Ekonomik 4:2
16:30      Gari -   Naftaplin 2:5
16:30      Dinamo Kt. -   Mladost G. 2:2
na vrh
4. kolo (24.09.2017)
Nedjelja, 24 Rujan 2017
16:30      Naftaplin -   Moslavina D.G. 4:1
16:30      Ekonomik -   Gari 2:1
16:30      Mladost R. -   Matija Gubec 4:0
16:30      Dinamo J. -   Mladost G. 4:4
16:30      Sloga P. -   Dinamo Kt. 5:2
na vrh
5. kolo (30.09.2017 - 01.10.2017)
Subota, 30 Rujan 2017
16:00      Matija Gubec -   Dinamo J. 5:1
16:00      Moslavina D.G. -   Ekonomik 1:1
Nedjelja, 01 Listopad 2017
16:00      Gari -   Mladost R. 1:11
16:00      Dinamo Kt. -   Naftaplin 3:5
16:00      Mladost G. -   Sloga P. 6:0
na vrh
6. kolo (07.10.2017 - 08.10.2017)
Subota, 07 Listopad 2017
16:00      Matija Gubec -   Gari 3:0
Nedjelja, 08 Listopad 2017
16:00      Mladost R. -   Moslavina D.G. 6:0
16:00      Dinamo J. -   Sloga P. 4:3
16:00      Naftaplin -   Mladost G. 4:2
16:00      Ekonomik -   Dinamo Kt. 3:0
na vrh
7. kolo (14.10.2017 - 15.10.2017)
Subota, 14 Listopad 2017
15:30      Moslavina D.G. -   Matija Gubec 3:4
Nedjelja, 15 Listopad 2017
15:30      Gari -   Dinamo J. 0:3
15:30      Dinamo Kt. -   Mladost R. 0:8
15:30      Mladost G. -   Ekonomik 7:1
15:30      Sloga P. -   Naftaplin 1:8
na vrh
8. kolo (21.10.2017 - 22.10.2017)
Subota, 21 Listopad 2017
15:30      Matija Gubec -   Dinamo Kt. 6:1
Nedjelja, 22 Listopad 2017
15:30      Gari -   Moslavina D.G. 0:1
15:30      Dinamo J. -   Naftaplin 1:3
15:30      Ekonomik -   Sloga P. 3:0
15:30      Mladost R. -   Mladost G. 7:3
na vrh
9. kolo (28.10.2017 - 29.10.2017)
Subota, 28 Listopad 2017
15:00      Moslavina D.G. -   Dinamo J. 2:0
Nedjelja, 29 Listopad 2017
14:00      Dinamo Kt. -   Gari 0:0
14:00      Mladost G. -   Matija Gubec 1:1
14:00      Sloga P. -   Mladost R. 1:9
14:00      Naftaplin -   Ekonomik 0:0
na vrh
10. kolo (31.03.2018)
Subota, 31 Oujak 2018
16:00      Dinamo Kt. -   Moslavina D.G. 1:4
16:00      Dinamo J. -   Ekonomik 7:1
16:00      Naftaplin -   Mladost R. 1:2
16:00      Sloga P. -   Matija Gubec 0:2
16:00      Mladost G. -   Gari 2:2
na vrh
11. kolo (07.04.2018 - 08.04.2018)
Subota, 07 Travanj 2018
16:00      Moslavina D.G. -   Mladost G. 1:1
16:00      Matija Gubec -   Naftaplin 0:1
Nedjelja, 08 Travanj 2018
16:00      Dinamo Kt. -   Dinamo J. 5:1
16:00      Gari -   Sloga P. 4:2
16:00      Mladost R. -   Ekonomik 4:0
na vrh
12. kolo (15.04.2018)
Nedjelja, 15 Travanj 2018
16:30      Dinamo J. -   Mladost R. 1:15
16:30      Ekonomik -   Matija Gubec 1:4
16:30      Naftaplin -   Gari 3:2
16:30      Sloga P. -   Moslavina D.G. 0:5
16:30      Mladost G. -   Dinamo Kt. 0:0
na vrh
13. kolo (21.04.2018 - 22.04.2018)
Subota, 21 Travanj 2018
16:30      Moslavina D.G. -   Naftaplin 1:1
16:30      Matija Gubec -   Mladost R. 1:4
Nedjelja, 22 Travanj 2018
16:30      Mladost G. -   Dinamo J. 6:3
16:30      Dinamo Kt. -   Sloga P. 5:1
16:30      Gari -   Ekonomik 0:0
na vrh
14. kolo (29.04.2018)
Nedjelja, 29 Travanj 2018
17:00      Dinamo J. -   Matija Gubec 0:1
17:00      Mladost R. -   Gari 7:0
17:00      Ekonomik -   Moslavina D.G. 2:5
17:00      Naftaplin -   Dinamo Kt. 6:1
17:00      Sloga P. -   Mladost G. 3:9
na vrh
15. kolo (05.05.2018 - 06.05.2018)
Subota, 05 Svibanj 2018
17:30      Moslavina D.G. -   Mladost R. 3:1
Nedjelja, 06 Svibanj 2018
17:30      Sloga P. -   Dinamo J. 3:7
17:30      Dinamo Kt. -   Ekonomik 2:1
17:30      Gari -   Matija Gubec 0:2
18:00      Mladost G. -   Naftaplin 2:3
na vrh
16. kolo (12.05.2018 - 13.05.2018)
Subota, 12 Svibanj 2018
17:30      Matija Gubec -   Moslavina D.G. 3:3
Nedjelja, 13 Svibanj 2018
17:30      Dinamo J. -   Gari 4:0
17:30      Mladost R. -   Dinamo Kt. 12:1
17:30      Ekonomik -   Mladost G. 4:1
17:30      Naftaplin -   Sloga P. 7:1
na vrh
17. kolo (20.05.2018)
Nedjelja, 20 Svibanj 2018
17:30      Sloga P. -   Ekonomik 3:4
17:30      Mladost G. -   Mladost R. 0:13
17:30      Dinamo Kt. -   Matija Gubec 3:5
17:30      Moslavina D.G. -   Gari 5:2
17:30      Naftaplin -   Dinamo J. 4:5
na vrh
18. kolo (26.05.2018 - 27.05.2018)
Subota, 26 Svibanj 2018
18:00      Matija Gubec -   Mladost G. 6:2
Nedjelja, 27 Svibanj 2018
18:00      Dinamo J. -   Moslavina D.G. 3:2
18:00      Gari -   Dinamo Kt. 2:4
18:00      Mladost R. -   Sloga P. 16:0
18:00      Ekonomik -   Naftaplin 3:2
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online