Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2008/09 arrow Mlađi pioniri arrow Raspored prvenstva
Mlađi pioniri 2008/09
Raspored Prvenstva

1. kolo (30.08.2008 - 31.08.2008)
Subota, 30 Kolovoz 2008
10:00      Metalac -   BSK 8:1
10:00      Sokol -   Segesta 2:10
10:00      Sloga -   Moslavina II 1:0
10:00      -   Libertas -:-
Nedjelja, 31 Kolovoz 2008
10:00      Banovac -   Frankopan 4:1
10:00      Zrinski -   Mladost P. 3:6
na vrh
2. kolo (06.09.2008 - 07.09.2008)
Subota, 06 Rujan 2008
10:00      Moslavina II -   Zrinski 3:4
10:00      Segesta -   Sloga 5:2
Nedjelja, 07 Rujan 2008
10:00      Frankopan -   Libertas 0:4
10:00      Mladost P. -   -:-
10:00      BSK -   Sokol 4:3
10:00      Banovac -   Metalac 2:3
na vrh
3. kolo (13.09.2008 - 14.09.2008)
Subota, 13 Rujan 2008
10:00      -   Moslavina II -:-
10:00      Metalac -   Frankopan 3:0
10:00      Sokol -   Banovac 0:5
10:00      Sloga -   BSK 5:4
Nedjelja, 14 Rujan 2008
10:00      Libertas -   Mladost P. 3:0
10:00      Zrinski -   Segesta 3:10
na vrh
4 . kolo (20.09.2008 - 21.09.2008)
Subota, 20 Rujan 2008
10:00      Moslavina II -   Libertas 0:0
10:00      Segesta -   -:-
10:00      Metalac -   Sokol 12:0
Nedjelja, 21 Rujan 2008
10:00      Frankopan -   Mladost P. 0:5
10:00      BSK -   Zrinski 1:4
10:00      Banovac -   Sloga 1:1
na vrh
5. kolo (27.09.2008 - 28.09.2008)
Subota, 27 Rujan 2008
10:00      -   BSK -:-
10:00      Libertas -   Segesta 6:0
10:00      Sokol -   Frankopan 3:2
10:00      Sloga -   Metalac 0:2
Nedjelja, 28 Rujan 2008
10:00      Mladost P. -   Moslavina II 7:2
10:00      Zrinski -   Banovac 3:2
na vrh
6. kolo (04.10.2008 - 16.11.2008)
Subota, 04 Listopad 2008
10:00      Segesta -   Mladost P. 2:13
Nedjelja, 05 Listopad 2008
10:00      Frankopan -   Moslavina II 0:1
10:00      BSK -   Libertas 0:8
10:00      Banovac -   -:-
Subota, 15 Studeni 2008
10:00      Metalac -   Zrinski 3:1
Nedjelja, 16 Studeni 2008
10:00      Sokol -   Sloga 1:1
na vrh
7. kolo (08.10.2008)
Srijeda, 08 Listopad 2008
10:00      -   Metalac -:-
10:00      Libertas -   Banovac 9:0
10:00      Mladost P. -   BSK 11:0
10:00      Moslavina II -   Segesta 2:0
10:00      Sloga -   Frankopan 1:2
11:30      Zrinski -   Sokol 2:5
na vrh
8. kolo (11.10.2008 - 12.10.2008)
Subota, 11 Listopad 2008
10:00      Metalac -   Libertas 1:9
10:00      Sokol -   -:-
10:00      Sloga -   Zrinski 5:0
Nedjelja, 12 Listopad 2008
10:00      Frankopan -   Segesta 0:3
10:00      BSK -   Moslavina II 1:2
10:00      Banovac -   Mladost P. 0:5
na vrh
9. kolo (18.10.2008 - 07.03.2009)
Subota, 18 Listopad 2008
10:00      -   Sloga -:-
10:00      Moslavina II -   Banovac 5:1
10:00      Segesta -   BSK 13:1
Nedjelja, 19 Listopad 2008
10:00      Zrinski -   Frankopan 1:1
10:00      Mladost P. -   Metalac 5:1
Subota, 07 Ožujak 2009
10:00      Libertas -   Sokol 7:0
na vrh
10. kolo (25.10.2008 - 26.10.2008)
Subota, 25 Listopad 2008
10:00      Metalac -   Moslavina II 2:1
10:00      Sokol -   Mladost P. 0:5
10:00      Sloga -   Libertas 0:5
Nedjelja, 26 Listopad 2008
10:00      Zrinski -   -:-
10:00      Frankopan -   BSK 3:0
10:00      Banovac -   Segesta 0:7
na vrh
11. kolo (01.11.2008 - 15.03.2009)
Subota, 01 Studeni 2008
10:00      -   Frankopan -:-
10:00      Libertas -   Zrinski 13:0
10:00      Segesta -   Metalac 2:3
Nedjelja, 02 Studeni 2008
10:00      Mladost P. -   Sloga 9:0
10:00      BSK -   Banovac 2:2
Nedjelja, 15 Ožujak 2009
15:00      Moslavina II -   Sokol 5:4 (2:2) Izvještaj
na vrh
12. kolo (08.11.2008 - 09.11.2008)
Subota, 08 Studeni 2008
10:00      Libertas -   -:-
10:00      Segesta -   Sokol 5:0
10:00      Moslavina II -   Sloga 5:0
Nedjelja, 09 Studeni 2008
10:00      Mladost P. -   Zrinski 11:3
10:00      Frankopan -   Banovac 0:3
10:00      BSK -   Metalac 0:11
na vrh
13. kolo (21.03.2009 - 22.03.2009)
Subota, 21 Ožujak 2009
10:00      Sloga -   Segesta 2:1
10:00      Metalac -   Banovac 3:3
10:00      Mladost P. -   -:-
10:00      Sokol -   BSK 8:0 (3:0) Izvještaj
Nedjelja, 22 Ožujak 2009
10:00      Libertas -   Frankopan 6:0
10:00      Zrinski -   Moslavina II 0:1
na vrh
14. kolo (28.03.2009 - 15.04.2009)
Subota, 28 Ožujak 2009
10:00      Segesta -   Zrinski 7:0
Nedjelja, 29 Ožujak 2009
10:00      BSK -   Sloga 1:5
10:00      Mladost P. -   Libertas 5:0
10:00      Moslavina II -   -:-
10:00      Frankopan -   Metalac 0:2
Srijeda, 15 Travanj 2009
15:30      Banovac -   Sokol 2:3
na vrh
15. kolo (04.04.2009 - 05.04.2009)
Subota, 04 Travanj 2009
10:00      Sloga -   Banovac 3:1
10:00      Segesta -   -:-
10:00      Sokol -   Metalac 0:3 (0:1)
Nedjelja, 05 Travanj 2009
10:00      Mladost P. -   Frankopan 4:1
10:00      Libertas -   Moslavina II 6:1
Srijeda, 15 Travanj 2009
15:00      Zrinski -   BSK 7:2
na vrh
16. kolo (11.04.2009 - 12.04.2009)
Subota, 11 Travanj 2009
10:00      Metalac -   Sloga 1:0
10:00      Segesta -   Libertas 1:2
10:00      Moslavina II -   Mladost P. 7:3
10:00      BSK -   -:-
10:00      Frankopan -   Sokol 1:2 (1:1) Izvještaj
Ponedjeljak, 13 Travanj 2009
09:00      Banovac -   Zrinski 2:2
na vrh
17. kolo (18.04.2009 - 19.04.2009)
Subota, 18 Travanj 2009
10:00      Banovac -   -:-
10:00      Moslavina II -   Frankopan 5:0
10:00      Mladost P. -   Segesta 4:2
10:00      Libertas -   BSK 11:0
10:00      Zrinski -   Metalac 1:3
10:00      Sloga -   Sokol 5:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
18. kolo (25.04.2009 - 26.04.2009)
Subota, 25 Travanj 2009
10:00      Metalac -   -:-
10:00      Frankopan -   Sloga 2:1
10:00      Banovac -   Libertas 0:11
10:00      BSK -   Mladost P. 0:5
10:00      Segesta -   Moslavina II 3:2
10:00      Sokol -   Zrinski 3:2 (2:1) Izvještaj
na vrh
19. kolo (02.05.2009 - 03.05.2009)
Subota, 02 Svibanj 2009
10:00      Libertas -   Metalac 4:0
10:00      Zrinski -   Sloga 1:2
10:00      Sokol -   -:-
10:00      Segesta -   Frankopan 1:0
10:00      Moslavina II -   BSK 3:0
10:00      Mladost P. -   Banovac 7:0
na vrh
20. kolo (09.05.2009 - 10.05.2009)
Subota, 09 Svibanj 2009
10:00      Sloga -   -:-
10:00      Frankopan -   Zrinski 0:2
10:00      Metalac -   Mladost P. 2:2
10:00      Banovac -   Moslavina II 0:5
10:00      BSK -   Segesta 0:9
10:00      Sokol -   Libertas 2:3 (0:3) Izvještaj
na vrh
21. kolo (16.05.2009 - 17.05.2009)
Subota, 16 Svibanj 2009
10:00      Moslavina II -   Metalac 3:1
10:00      Mladost P. -   Sokol 7:3
10:00      Libertas -   Sloga 6:0
10:00      Zrinski -   -:-
10:00      BSK -   Frankopan 0:3
10:00      Segesta -   Banovac 4:2
na vrh
22. kolo (23.05.2009 - 24.05.2009)
Subota, 23 Svibanj 2009
10:00      Frankopan -   -:-
10:00      Zrinski -   Libertas 0:9
10:00      Sloga -   Mladost P. 1:2
10:00      Sokol -   Moslavina II 0:5
10:00      Metalac -   Segesta 0:3
10:00      Banovac -   BSK 4:2
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Ova sezona je završila!

30. KOLO 1. ŽNL 10.06.2017. u 18.00

1. ŽNL 2016/17
Metalac - Banovac 3:1
Radnik - BSK 2:4
Topusko - Voloder 6:1
Frankopan - Sokol R. 4:1
Šartovac - TŠK 1932 1:1
Moslavac - Zrinski 6:0
Sloga - Mladost P. 1:4
Lekenik - Sokol 2:2
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna



Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

MŽNL

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA

2. ŽNL NSSMŽ

2. ŽNL

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 1