Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2008/09 arrow Limai arrow Raspored prvenstva
Limai 2008/09
Raspored Prvenstva

1. kolo (31.08.2008 - 08.10.2008)
Subota, 30 Kolovoz 2008
17:00      Ekonomik -   Metalac M. 7:0
Nedjelja, 31 Kolovoz 2008
09:00      Lokomotiva -   Moslavina II 3:0
09:00      Moslavac -   Sokol 4:3
12:00      Moslavina I -   Mladost G. 8:1
Srijeda, 08 Listopad 2008
15:00      Mladost R. -   Vatrogasac 7:0
na vrh
2. kolo (07.09.2008)
Nedjelja, 07 Rujan 2008
09:00      Lokomotiva -   Mladost R. 4:3
09:00      Vatrogasac -   Ekonomik 0:3
09:00      Metalac M. -   Moslavac 0:2
10:00      Sokol -   Moslavina I 0:3
12:00      Moslavina II -   Mladost G. 0:7
na vrh
3. kolo (14.09.2008 - 08.10.2008)
Subota, 13 Rujan 2008
16:00      Ekonomik -   Lokomotiva 4:2
Nedjelja, 14 Rujan 2008
09:00      Moslavac -   Vatrogasac 11:2
09:00      Mladost R. -   Moslavina II 10:0
13:30      Mladost G. -   Sokol 8:0
Srijeda, 08 Listopad 2008
15:00      Moslavina I -   Metalac M. 5:1
na vrh
4 . kolo (20.09.2008 - 26.09.2008)
Subota, 20 Rujan 2008
09:00      Vatrogasac -   Moslavina I 0:11
11:00      Moslavina II -   Sokol 0:5
Nedjelja, 21 Rujan 2008
09:00      Mladost R. -   Ekonomik 2:1
09:00      Metalac M. -   Mladost G. 0:15
Petak, 26 Rujan 2008
16:00      Lokomotiva -   Moslavac 1:7
na vrh
5. kolo (28.09.2008)
Subota, 27 Rujan 2008
16:00      Ekonomik -   Moslavina II 5:0
Nedjelja, 28 Rujan 2008
09:00      Moslavac -   Mladost R. 1:2
09:00      Mladost G. -   Vatrogasac 13:1
10:00      Sokol -   Metalac M. 1:2
12:00      Moslavina I -   Lokomotiva 14:0
na vrh
6. kolo (05.10.2008)
Subota, 04 Listopad 2008
13:30      Ekonomik -   Moslavac 2:2
Nedjelja, 05 Listopad 2008
09:00      Vatrogasac -   Sokol 0:4
09:00      Mladost R. -   Moslavina I 2:4
09:00      Lokomotiva -   Mladost G. 2:7
09:00      Moslavina II -   Metalac M. 2:3
na vrh
7. kolo (12.10.2008)
Nedjelja, 12 Listopad 2008
09:00      Mladost G. -   Mladost R. 3:2
09:00      Metalac M. -   Vatrogasac 4:3
09:00      Moslavac -   Moslavina II 11:0
10:00      Sokol -   Lokomotiva 2:1
12:00      Moslavina I -   Ekonomik 3:1
na vrh
8. kolo (19.10.2008)
Subota, 18 Listopad 2008
15:30      Ekonomik -   Mladost G. 3:2
Nedjelja, 19 Listopad 2008
09:00      Lokomotiva -   Metalac M. 5:2
09:00      Moslavac -   Moslavina I 0:7
09:00      Mladost R. -   Sokol 3:0
12:00      Moslavina II -   Vatrogasac 0:5
na vrh
9. kolo (26.10.2008)
Nedjelja, 26 Listopad 2008
09:00      Mladost G. -   Moslavac 3:3
09:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 0:2
09:00      Metalac M. -   Mladost R. 1:5
10:00      Sokol -   Ekonomik 2:4
12:00      Moslavina I -   Moslavina II 8:0
na vrh
10. kolo (28.03.2009 - 29.03.2009)
Subota, 28 Oujak 2009
13:00      Vatrogasac -   Mladost R. 1:11
13:00      Mladost G. -   Moslavina I 2:0
15:00      Moslavina II -   Lokomotiva 2:2
Nedjelja, 29 Oujak 2009
11:30      Sokol -   Moslavac 1:5
Ponedjeljak, 13 Travanj 2009
16:00      Metalac M. -   Ekonomik 1:3
na vrh
11. kolo (04.04.2009)
Subota, 04 Travanj 2009
10:00      Moslavina I -   Sokol 13:0
11:30      Moslavac -   Metalac M. 13:0
16:00      Mladost G. -   Moslavina II 4:1
16:00      Ekonomik -   Vatrogasac 4:2
16:00      Mladost R. -   Lokomotiva 12:0
na vrh
12. kolo (11.04.2009)
Subota, 11 Travanj 2009
11:30      Sokol -   Mladost G. 1:3
14:00      Lokomotiva -   Ekonomik 13:1
14:00      Vatrogasac -   Moslavac 2:1
16:00      Metalac M. -   Moslavina I 0:14
16:00      Moslavina II -   Mladost R. 1:6
na vrh
13. kolo (18.04.2009 - 19.04.2009)
Subota, 18 Travanj 2009
11:30      Moslavac -   Lokomotiva 7:2
16:30      Mladost G. -   Metalac M. 12:0
16:30      Moslavina I -   Vatrogasac 4:2
16:30      Ekonomik -   Mladost R. 1:7
Nedjelja, 19 Travanj 2009
11:30      Sokol -   Moslavina II 5:0
na vrh
14. kolo (25.04.2009)
Subota, 25 Travanj 2009
10:00      Moslavina II -   Ekonomik 0:6
14:30      Lokomotiva -   Moslavina I 0:6
14:30      Metalac M. -   Sokol 0:4
14:30      Mladost R. -   Moslavac 3:2
16:30      Vatrogasac -   Mladost G. 1:5
na vrh
15. kolo (02.05.2009 - 03.05.2009)
Subota, 02 Svibanj 2009
11:30      Moslavac -   Ekonomik 3:1
16:30      Metalac M. -   Moslavina II 2:6
16:30      Mladost G. -   Lokomotiva 9:0
16:30      Moslavina I -   Mladost R. 3:1
Nedjelja, 03 Svibanj 2009
11:30      Sokol -   Vatrogasac 5:1
na vrh
16. kolo (09.05.2009)
Subota, 09 Svibanj 2009
10:00      Moslavina II -   Moslavac 1:1
15:00      Lokomotiva -   Sokol 0:1
15:00      Ekonomik -   Moslavina I 0:11
15:00      Mladost R. -   Mladost G. 2:3
17:00      Vatrogasac -   Metalac M. 4:0
na vrh
17. kolo (16.05.2009 - 17.05.2009)
Subota, 16 Svibanj 2009
15:00      Vatrogasac -   Moslavina II 0:6
15:00      Mladost G. -   Ekonomik 12:1
17:00      Metalac M. -   Lokomotiva 4:3
17:00      Moslavina I -   Moslavac 10:1
Nedjelja, 17 Svibanj 2009
11:30      Sokol -   Mladost R. 0:2
na vrh
18. kolo (23.05.2009)
Subota, 23 Svibanj 2009
11:30      Moslavac -   Mladost G. 5:3
15:30      Mladost R. -   Metalac M. 3:0
15:30      Lokomotiva -   Vatrogasac 5:0
17:30      Moslavina II -   Moslavina I 0:8
17:30      Ekonomik -   Sokol 2:1
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online