Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2008/09 arrow Limači arrow Raspored prvenstva
Limači 2008/09
Raspored Prvenstva

1. kolo (31.08.2008 - 08.10.2008)
Subota, 30 Kolovoz 2008
17:00      Ekonomik -   Metalac M. 7:0
Nedjelja, 31 Kolovoz 2008
09:00      Lokomotiva -   Moslavina II 3:0
09:00      Moslavac -   Sokol 4:3
12:00      Moslavina I -   Mladost G. 8:1
Srijeda, 08 Listopad 2008
15:00      Mladost R. -   Vatrogasac 7:0
na vrh
2. kolo (07.09.2008)
Nedjelja, 07 Rujan 2008
09:00      Lokomotiva -   Mladost R. 4:3
09:00      Vatrogasac -   Ekonomik 0:3
09:00      Metalac M. -   Moslavac 0:2
10:00      Sokol -   Moslavina I 0:3
12:00      Moslavina II -   Mladost G. 0:7
na vrh
3. kolo (14.09.2008 - 08.10.2008)
Subota, 13 Rujan 2008
16:00      Ekonomik -   Lokomotiva 4:2
Nedjelja, 14 Rujan 2008
09:00      Moslavac -   Vatrogasac 11:2
09:00      Mladost R. -   Moslavina II 10:0
13:30      Mladost G. -   Sokol 8:0
Srijeda, 08 Listopad 2008
15:00      Moslavina I -   Metalac M. 5:1
na vrh
4 . kolo (20.09.2008 - 26.09.2008)
Subota, 20 Rujan 2008
09:00      Vatrogasac -   Moslavina I 0:11
11:00      Moslavina II -   Sokol 0:5
Nedjelja, 21 Rujan 2008
09:00      Metalac M. -   Mladost G. 0:15
09:00      Mladost R. -   Ekonomik 2:1
Petak, 26 Rujan 2008
16:00      Lokomotiva -   Moslavac 1:7
na vrh
5. kolo (28.09.2008)
Subota, 27 Rujan 2008
16:00      Ekonomik -   Moslavina II 5:0
Nedjelja, 28 Rujan 2008
09:00      Mladost G. -   Vatrogasac 13:1
09:00      Moslavac -   Mladost R. 1:2
10:00      Sokol -   Metalac M. 1:2
12:00      Moslavina I -   Lokomotiva 14:0
na vrh
6. kolo (05.10.2008)
Subota, 04 Listopad 2008
13:30      Ekonomik -   Moslavac 2:2
Nedjelja, 05 Listopad 2008
09:00      Vatrogasac -   Sokol 0:4
09:00      Mladost R. -   Moslavina I 2:4
09:00      Lokomotiva -   Mladost G. 2:7
09:00      Moslavina II -   Metalac M. 2:3
na vrh
7. kolo (12.10.2008)
Nedjelja, 12 Listopad 2008
09:00      Moslavac -   Moslavina II 11:0
09:00      Mladost G. -   Mladost R. 3:2
09:00      Metalac M. -   Vatrogasac 4:3
10:00      Sokol -   Lokomotiva 2:1
12:00      Moslavina I -   Ekonomik 3:1
na vrh
8. kolo (19.10.2008)
Subota, 18 Listopad 2008
15:30      Ekonomik -   Mladost G. 3:2
Nedjelja, 19 Listopad 2008
09:00      Lokomotiva -   Metalac M. 5:2
09:00      Moslavac -   Moslavina I 0:7
09:00      Mladost R. -   Sokol 3:0
12:00      Moslavina II -   Vatrogasac 0:5
na vrh
9. kolo (26.10.2008)
Nedjelja, 26 Listopad 2008
09:00      Metalac M. -   Mladost R. 1:5
09:00      Mladost G. -   Moslavac 3:3
09:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 0:2
10:00      Sokol -   Ekonomik 2:4
12:00      Moslavina I -   Moslavina II 8:0
na vrh
10. kolo (28.03.2009 - 29.03.2009)
Subota, 28 Ožujak 2009
13:00      Vatrogasac -   Mladost R. 1:11
13:00      Mladost G. -   Moslavina I 2:0
15:00      Moslavina II -   Lokomotiva 2:2
Nedjelja, 29 Ožujak 2009
11:30      Sokol -   Moslavac 1:5
Ponedjeljak, 13 Travanj 2009
16:00      Metalac M. -   Ekonomik 1:3
na vrh
11. kolo (04.04.2009)
Subota, 04 Travanj 2009
10:00      Moslavina I -   Sokol 13:0
11:30      Moslavac -   Metalac M. 13:0
16:00      Mladost R. -   Lokomotiva 12:0
16:00      Mladost G. -   Moslavina II 4:1
16:00      Ekonomik -   Vatrogasac 4:2
na vrh
12. kolo (11.04.2009)
Subota, 11 Travanj 2009
11:30      Sokol -   Mladost G. 1:3
14:00      Lokomotiva -   Ekonomik 13:1
14:00      Vatrogasac -   Moslavac 2:1
16:00      Moslavina II -   Mladost R. 1:6
16:00      Metalac M. -   Moslavina I 0:14
na vrh
13. kolo (18.04.2009 - 19.04.2009)
Subota, 18 Travanj 2009
11:30      Moslavac -   Lokomotiva 7:2
16:30      Mladost G. -   Metalac M. 12:0
16:30      Moslavina I -   Vatrogasac 4:2
16:30      Ekonomik -   Mladost R. 1:7
Nedjelja, 19 Travanj 2009
11:30      Sokol -   Moslavina II 5:0
na vrh
14. kolo (25.04.2009)
Subota, 25 Travanj 2009
10:00      Moslavina II -   Ekonomik 0:6
14:30      Mladost R. -   Moslavac 3:2
14:30      Lokomotiva -   Moslavina I 0:6
14:30      Metalac M. -   Sokol 0:4
16:30      Vatrogasac -   Mladost G. 1:5
na vrh
15. kolo (02.05.2009 - 03.05.2009)
Subota, 02 Svibanj 2009
11:30      Moslavac -   Ekonomik 3:1
16:30      Metalac M. -   Moslavina II 2:6
16:30      Mladost G. -   Lokomotiva 9:0
16:30      Moslavina I -   Mladost R. 3:1
Nedjelja, 03 Svibanj 2009
11:30      Sokol -   Vatrogasac 5:1
na vrh
16. kolo (09.05.2009)
Subota, 09 Svibanj 2009
10:00      Moslavina II -   Moslavac 1:1
15:00      Ekonomik -   Moslavina I 0:11
15:00      Mladost R. -   Mladost G. 2:3
15:00      Lokomotiva -   Sokol 0:1
17:00      Vatrogasac -   Metalac M. 4:0
na vrh
17. kolo (16.05.2009 - 17.05.2009)
Subota, 16 Svibanj 2009
15:00      Vatrogasac -   Moslavina II 0:6
15:00      Mladost G. -   Ekonomik 12:1
17:00      Metalac M. -   Lokomotiva 4:3
17:00      Moslavina I -   Moslavac 10:1
Nedjelja, 17 Svibanj 2009
11:30      Sokol -   Mladost R. 0:2
na vrh
18. kolo (23.05.2009)
Subota, 23 Svibanj 2009
11:30      Moslavac -   Mladost G. 5:3
15:30      Mladost R. -   Metalac M. 3:0
15:30      Lokomotiva -   Vatrogasac 5:0
17:30      Ekonomik -   Sokol 2:1
17:30      Moslavina II -   Moslavina I 0:8
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Ova sezona je završila!

30. KOLO 1. ŽNL 10.06.2017. u 18.00

1. ŽNL 2016/17
Metalac - Banovac 3:1
Radnik - BSK 2:4
Topusko - Voloder 6:1
Frankopan - Sokol R. 4:1
Šartovac - TŠK 1932 1:1
Moslavac - Zrinski 6:0
Sloga - Mladost P. 1:4
Lekenik - Sokol 2:2
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna



Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

MŽNL

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA

2. ŽNL NSSMŽ

2. ŽNL

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online