Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Seniori arrow Raspored prvenstva
Seniori 2009/10
Raspored Prvenstva

1. kolo (22.08.2009 - 23.08.2009)
Petak, 21 Kolovoz 2009
17:00    Dugo Selo -   Graničar 2:0
17:00    Metalac -   Polet 2:0
17:00    Mladost P. -   Sokol 8:2 (2:0) Izvještaj
Subota, 22 Kolovoz 2009
17:00    Jelačić -   Udarnik 1:0
17:00    Laduč -   Samobor 2:6
17:00    Mraclin -   Frankopan 3:1
17:00    Libertas -   Strmec 1:3
17:00    Stupnik -   Sava 6:0
17:00    Bistra -   BSK 3:1
na vrh
2. kolo (29.08.2009 - 30.08.2009)
Subota, 29 Kolovoz 2009
17:00    Graničar -   Metalac 2:3
17:00    Samobor -   Dugo Selo 1:1
17:00    Frankopan -   Libertas 0:4
17:00    Sokol -   Laduč 0:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 30 Kolovoz 2009
17:00    Udarnik -   Mladost P. 1:2
17:00    BSK -   Jelačić 4:3
17:00    Stupnik -   Bistra 3:0
17:00    Sava -   Strmec 2:1
17:00    Polet -   Mraclin 1:1
na vrh
3. kolo (02.09.2009 - 03.09.2009)
Srijeda, 02 Rujan 2009
17:00    Metalac -   Samobor 4:1
17:00    Mraclin -   Graničar 3:2
17:00    Libertas -   Polet 2:0
17:00    Strmec -   Frankopan 1:1
17:00    Bistra -   Sava 0:2
17:00    Jelačić -   Stupnik 3:5
17:00    Mladost P. -   BSK 7:0
17:00    Dugo Selo -   Sokol 4:1 (1:0) Izvještaj
Četvrtak, 03 Rujan 2009
17:00    Laduč -   Udarnik 1:1
na vrh
4. kolo (05.09.2009 - 06.09.2009)
Subota, 05 Rujan 2009
16:30    Graničar -   Libertas 1:2
16:30    Sokol -   Metalac 2:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 06 Rujan 2009
16:30    Stupnik -   Mladost P. 2:1
16:30    Bistra -   Jelačić 1:2
16:30    Sava -   Frankopan 3:0
16:30    Polet -   Strmec 0:1
16:30    Samobor -   Mraclin 4:0
16:30    Udarnik -   Dugo Selo 1:2
16:30    BSK -   Laduč 6:0
na vrh
5. kolo (12.09.2009 - 13.09.2009)
Subota, 12 Rujan 2009
16:30    Frankopan -   Polet 2:0
16:30    Mladost P. -   Bistra 4:2
16:30    Dugo Selo -   BSK 5:0
16:30    Metalac -   Udarnik 0:0
Nedjelja, 13 Rujan 2009
16:30    Jelačić -   Sava 2:2
16:30    Laduč -   Stupnik 0:0
16:30    Libertas -   Samobor 1:1
16:30    Strmec -   Graničar 1:3
16:30    Mraclin -   Sokol 0:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
6. kolo (16.09.2009)
Srijeda, 16 Rujan 2009
16:30    Sava -   Polet 1:0
16:30    Graničar -   Frankopan 4:0
16:30    Samobor -   Strmec 4:0
16:30    Udarnik -   Mraclin 3:1
16:30    BSK -   Metalac 2:1
16:30    Stupnik -   Dugo Selo 1:2
16:30    Bistra -   Laduč 3:1
16:30    Jelačić -   Mladost P. 0:6
16:30    Sokol -   Libertas 0:3 (0:1) Izvještaj
na vrh
7. kolo (18.09.2009 - 20.09.2009)
Petak, 18 Rujan 2009
16:00    Mladost P. -   Sava 3:1
Subota, 19 Rujan 2009
16:00    Dugo Selo -   Bistra 1:2
16:00    Metalac -   Stupnik 2:0
16:00    Frankopan -   Samobor 0:4
Nedjelja, 20 Rujan 2009
16:00    Laduč -   Jelačić 2:0
16:00    Mraclin -   BSK 4:1
16:00    Libertas -   Udarnik 2:1
16:00    Polet -   Graničar 2:1
16:00    Strmec -   Sokol 5:2 (1:1) Izvještaj
na vrh
8. kolo (26.09.2009 - 27.09.2009)
Subota, 26 Rujan 2009
16:00    Jelačić -   Dugo Selo 1:0
16:00    Mladost P. -   Laduč 2:2
16:00    Samobor -   Polet 0:0
16:00    Sokol -   Frankopan 1:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 27 Rujan 2009
16:00    Udarnik -   Strmec 4:0
16:00    BSK -   Libertas 2:1
16:00    Stupnik -   Mraclin 5:0
16:00    Bistra -   Metalac 2:1
16:00    Sava -   Graničar 1:3
na vrh
9. kolo (30.09.2009)
Srijeda, 30 Rujan 2009
16:00    Libertas -   Stupnik 1:0
16:00    Strmec -   BSK 0:3
16:00    Frankopan -   Udarnik 3:0
16:00    Graničar -   Samobor 3:2
16:00    Laduč -   Sava 2:1
16:00    Dugo Selo -   Mladost P. 4:2
16:00    Metalac -   Jelačić 4:0
16:00    Mraclin -   Bistra 1:0
16:00    Polet -   Sokol 1:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
10. kolo (03.10.2009 - 04.10.2009)
Subota, 03 Listopad 2009
16:00    Jelačić -   Mraclin 0:0
16:00    Mladost P. -   Metalac 1:2
16:00    Sokol -   Graničar 0:3 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 04 Listopad 2009
16:00    Laduč -   Dugo Selo 2:1
16:00    Sava -   Samobor 1:2
16:00    Udarnik -   Polet 1:3
16:00    BSK -   Frankopan 2:0
16:00    Stupnik -   Strmec 0:0
16:00    Bistra -   Libertas 1:2
na vrh
11. kolo (10.10.2009 - 11.10.2009)
Subota, 10 Listopad 2009
16:00    Dugo Selo -   Sava 2:1
16:00    Metalac -   Laduč 2:0
16:00    Frankopan -   Stupnik 1:3
16:00    Graničar -   Udarnik 4:0
16:00    Samobor -   Sokol 2:2 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 11 Listopad 2009
16:00    Mraclin -   Mladost P. 4:2
16:00    Libertas -   Jelačić 3:0
16:00    Strmec -   Bistra 0:1
16:00    Polet -   BSK 2:0
na vrh
12. kolo (17.10.2009 - 18.10.2009)
Subota, 17 Listopad 2009
16:00    Jelačić -   Strmec 2:1
16:00    Mladost P. -   Libertas 0:1
16:00    Dugo Selo -   Metalac 5:1
Nedjelja, 18 Listopad 2009
16:00    Udarnik -   Samobor 1:1
16:00    Graničar -   BSK 8:2
16:00    Stupnik -   Polet 2:1
16:00    Bistra -   Frankopan 3:0
16:00    Laduč -   Mraclin 3:1
16:00    Sava -   Sokol 3:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
13. kolo (24.10.2009 - 25.10.2009)
Subota, 24 Listopad 2009
15:00    Metalac -   Sava 4:2
15:00    Frankopan -   Jelačić 1:1
15:00    Graničar -   Stupnik 2:0
15:00    Samobor -   BSK 7:2
15:00    Sokol -   Udarnik 1:5 (0:3) Izvještaj
Nedjelja, 25 Listopad 2009
14:00    Mraclin -   Dugo Selo 2:1
14:00    Libertas -   Laduč 4:1
14:00    Strmec -   Mladost P. 0:0
14:00    Polet -   Bistra 5:4
na vrh
14. kolo (31.10.2009 - 01.11.2009)
Subota, 31 Listopad 2009
14:00    Stupnik -   Samobor 2:1
14:00    Bistra -   Graničar 0:0
14:00    Laduč -   Strmec 3:0
14:00    Sava -   Udarnik 3:1
14:00    BSK -   Sokol 2:0 (1:0) Izvještaj
15:00    Jelačić -   Polet 0:1
15:00    Mladost P. -   Frankopan 2:3
15:00    Dugo Selo -   Libertas 2:0
15:00    Metalac -   Mraclin 0:1
na vrh
15. kolo (07.11.2009 - 08.11.2009)
Subota, 07 Studeni 2009
14:00    Graničar -   Jelačić 2:1
14:00    Samobor -   Bistra 3:0
14:00    Frankopan -   Laduč 1:2
14:00    Sokol -   Stupnik 0:1 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 08 Studeni 2009
14:00    Polet -   Mladost P. 0:5
14:00    Udarnik -   BSK 3:1
14:00    Mraclin -   Sava 4:0
14:00    Libertas -   Metalac 3:2
14:00    Strmec -   Dugo Selo 2:1
na vrh
16. kolo (14.11.2009 - 15.11.2009)
Subota, 14 Studeni 2009
14:00    Dugo Selo -   Frankopan 5:0
14:00    Metalac -   Strmec 2:0
14:00    Mladost P. -   Graničar 0:0
Nedjelja, 15 Studeni 2009
14:00    Laduč -   Polet 3:0
14:00    Mraclin -   Libertas 2:3
14:00    Sava -   BSK 6:0
14:00    Stupnik -   Udarnik 3:3
14:00    Jelačić -   Samobor 1:2
14:00    Bistra -   Sokol 5:3 (3:2) Izvještaj
na vrh
17. kolo (21.11.2009 - 22.11.2009)
Subota, 21 Studeni 2009
14:00    Frankopan -   Metalac 1:2
14:00    Graničar -   Laduč 3:0
14:00    Samobor -   Mladost P. 3:1
14:00    Sokol -   Jelačić 3:0 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 22 Studeni 2009
14:00    Udarnik -   Bistra 4:0
14:00    BSK -   Stupnik 1:6
14:00    Libertas -   Sava 0:2
14:00    Strmec -   Mraclin 1:0
14:00    Polet -   Dugo Selo 0:2
na vrh
18. kolo (06.03.2010 - 07.03.2010)
Subota, 06 Ožujak 2010
15:00    Samobor -   Laduč 5:1
15:00    Frankopan -   Mraclin 1:3
15:00    Sokol -   Mladost P. 2:1 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 07 Ožujak 2010
15:00    Udarnik -   Jelačić 0:3
15:00    Graničar -   Dugo Selo 2:1
15:00    Polet -   Metalac 0:0
15:00    Strmec -   Libertas 6:0
15:00    Sava -   Stupnik 1:1
15:00    BSK -   Bistra 1:0
na vrh
19. kolo (28.04.2010)
Srijeda, 28 Travanj 2010
17:00    Libertas -   Frankopan 11:1
17:00    Mraclin -   Polet 2:1
17:00    Metalac -   Graničar 1:2
17:00    Dugo Selo -   Samobor 3:2
17:00    Mladost P. -   Udarnik 2:2
17:00    Jelačić -   BSK 6:0
17:00    Bistra -   Stupnik 3:2
17:00    Strmec -   Sava 3:0
17:00    Laduč -   Sokol 3:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
20. kolo (20.03.2010 - 21.03.2010)
Subota, 20 Ožujak 2010
15:00    Samobor -   Metalac 2:2
15:00    Sokol -   Dugo Selo 1:1 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 21 Ožujak 2010
15:00    Sava -   Bistra 1:1
15:00    Stupnik -   Jelačić 3:1
15:00    BSK -   Mladost P. 1:2
15:00    Udarnik -   Laduč 1:0
15:00    Graničar -   Mraclin 2:0
15:00    Polet -   Libertas 1:1
15:00    Strmec -   Frankopan 3:0
na vrh
21. kolo (27.03.2010 - 28.03.2010)
Subota, 27 Ožujak 2010
15:00    Jelačić -   Bistra 3:0
15:00    Frankopan -   Sava 0:1
15:00    Dugo Selo -   Udarnik 4:0
15:00    Mladost P. -   Stupnik 4:3
15:00    Metalac -   Sokol 0:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 28 Ožujak 2010
16:00    Strmec -   Polet 2:2
16:00    Libertas -   Graničar 1:0
16:00    Mraclin -   Samobor 3:1
16:00    Laduč -   BSK 3:1
na vrh
22. kolo (03.04.2010)
Subota, 03 Travanj 2010
16:00    Samobor -   Libertas 1:1
16:00    Graničar -   Strmec 0:0
16:00    Polet -   Frankopan 4:0
16:00    Sava -   Jelačić 0:0
16:00    Bistra -   Mladost P. 2:4
16:00    Stupnik -   Laduč 3:0
16:00    BSK -   Dugo Selo 0:3
16:00    Udarnik -   Metalac 2:0
16:00    Sokol -   Mraclin 0:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
23. kolo (10.04.2010 - 11.04.2010)
Petak, 09 Travanj 2010
16:30    Metalac -   BSK 2:4
Subota, 10 Travanj 2010
16:30    Dugo Selo -   Stupnik 3:1
16:30    Mladost P. -   Jelačić 2:1
16:30    Frankopan -   Graničar 0:3
Nedjelja, 11 Travanj 2010
16:30    Laduč -   Bistra 2:0
16:30    Polet -   Sava 2:0
16:30    Strmec -   Samobor 1:2
16:30    Mraclin -   Udarnik 3:2
16:30    Libertas -   Sokol 3:0 (3:0) Izvještaj
na vrh
24. kolo (17.04.2010 - 18.04.2010)
Subota, 17 Travanj 2010
16:30    Samobor -   Frankopan 3:0
16:30    Jelačić -   Laduč 2:1
16:30    Sokol -   Strmec 1:1 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 18 Travanj 2010
16:30    Stupnik -   Metalac 2:1
16:30    BSK -   Mraclin 3:2
16:30    Udarnik -   Libertas 3:1
16:30    Graničar -   Polet 0:0
16:30    Sava -   Mladost P. 1:3
16:30    Bistra -   Dugo Selo 2:2
na vrh
25. kolo (24.04.2010 - 25.04.2010)
Subota, 24 Travanj 2010
16:30    Metalac -   Bistra