Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Mlaði pioniri arrow Raspored prvenstva
Mlaði pioniri 2009/10
Raspored Prvenstva

1. kolo (29.08.2009 - 30.08.2009)
Subota, 29 Kolovoz 2009
10:00      Metalac -   Mladost P. 0:4
10:00      Segesta -   Zrinski 16:0
10:00      Moslavina II -   Libertas 3:2
Nedjelja, 30 Kolovoz 2009
10:00      Banovac -   Sokol 5:3
10:00      BSK -   Sloga 1:3
10:00      Frankopan -   Moslavac 0:4
na vrh
2. kolo (05.09.2009 - 27.03.2010)
Subota, 05 Rujan 2009
10:00      Sloga -   Segesta 1:6
10:00      Metalac -   Banovac 6:0
Nedjelja, 06 Rujan 2009
10:00      Mladost P. -   Moslavac 3:1
10:00      Libertas -   Frankopan 21:0
10:00      Zrinski -   Moslavina II 1:5
Subota, 27 Oujak 2010
13:30      Sokol -   BSK 3:2 (1:2) Izvjetaj
na vrh
3. kolo (12.09.2009 - 13.09.2009)
Subota, 12 Rujan 2009
10:00      Banovac -   Mladost P. 1:5
10:00      BSK -   Metalac 0:11
10:00      Segesta -   Sokol 10:0
10:00      Moslavina II -   Sloga 2:2
10:00      Frankopan -   Zrinski 2:6
10:00      Moslavac -   Libertas 0:6
na vrh
4. kolo (19.09.2009 - 27.03.2010)
Subota, 19 Rujan 2009
10:00      Mladost P. -   Libertas 0:5
10:00      Zrinski -   Moslavac 0:5
10:00      Metalac -   Segesta 0:9
10:00      Banovac -   BSK 2:2
10:00      Sokol -   Moslavina II 2:4 (1:1) Izvjetaj
Subota, 27 Oujak 2010
10:00      Sloga -   Frankopan 3:0
na vrh
5. kolo (26.09.2009 - 27.09.2009)
Subota, 26 Rujan 2009
10:00      BSK -   Mladost P. 2:4
10:00      Segesta -   Banovac 11:0
10:00      Moslavina II -   Metalac 2:3
10:00      Moslavac -   Sloga 0:1
10:00      Libertas -   Zrinski 17:0
10:00      Frankopan -   Sokol 0:9 (0:3) Izvjetaj
na vrh
6. kolo (03.10.2009 - 04.10.2009)
Subota, 03 Listopad 2009
10:00      Mladost P. -   Zrinski 13:0
10:00      Sloga -   Libertas 0:9
10:00      Metalac -   Frankopan 12:0
10:00      Banovac -   Moslavina II 3:2
10:00      BSK -   Segesta 0:13
10:00      Sokol -   Moslavac 3:2 (1:1) Izvjetaj
na vrh
7. kolo (08.10.2009)
etvrtak, 08 Listopad 2009
10:00      Segesta -   Mladost P. 1:0
10:00      Moslavina II -   BSK 2:3
10:00      Frankopan -   Banovac 0:2
10:00      Moslavac -   Metalac 1:9
10:00      Zrinski -   Sloga 0:7
12:00      Libertas -   Sokol 9:1 (5:0) Izvjetaj
na vrh
8. kolo (10.10.2009 - 11.10.2009)
Subota, 10 Listopad 2009
10:00      Mladost P. -   Sloga 3:0
10:00      Metalac -   Libertas 0:6
10:00      Banovac -   Moslavac 3:0
10:00      BSK -   Frankopan 0:2
10:00      Segesta -   Moslavina II 3:1
10:00      Sokol -   Zrinski 9:1 (8:0) Izvjetaj
na vrh
9. kolo (17.10.2009 - 01.04.2010)
Subota, 17 Listopad 2009
10:00      Moslavina II -   Mladost P. 0:6
10:00      Frankopan -   Segesta 0:6
10:00      Libertas -   Banovac 15:0
10:00      Zrinski -   Metalac 0:7
10:00      Sloga -   Sokol 3:3 (1:0) Izvjetaj
etvrtak, 01 Travanj 2010
10:00      Moslavac -   BSK 1:1
na vrh
10. kolo (24.10.2009 - 25.10.2009)
Subota, 24 Listopad 2009
10:00      Mladost P. -   Sokol 10:0
10:00      Metalac -   Sloga 8:0
10:00      Banovac -   Zrinski 9:0
10:00      BSK -   Libertas 0:5
10:00      Segesta -   Moslavac 11:0
10:00      Moslavina II -   Frankopan 13:0
na vrh
11. kolo (31.10.2009 - 03.04.2010)
Subota, 31 Listopad 2009
10:00      Frankopan -   Mladost P. 0:4
10:00      Moslavac -   Moslavina II 6:0
10:00      Libertas -   Segesta 4:0
10:00      Sloga -   Banovac 1:1
10:00      Sokol -   Metalac 1:6 Izvjetaj
Subota, 03 Travanj 2010
10:00      Zrinski -   BSK 1:4
na vrh
12. kolo (07.04.2010)
Srijeda, 07 Travanj 2010
16:00      Mladost P. -   Metalac 2:3
16:00      Sloga -   BSK 0:3
16:00      Zrinski -   Segesta 0:11
16:00      Libertas -   Moslavina II 7:1
16:00      Moslavac -   Frankopan 1:3
16:00      Sokol -   Banovac 0:3 (0:3) Izvjetaj
na vrh
13. kolo (10.04.2010 - 11.04.2010)
Subota, 10 Travanj 2010
10:00      Moslavina II -   Zrinski 6:0
10:00      Segesta -   Sloga 7:0
Nedjelja, 11 Travanj 2010
10:00      Moslavac -   Mladost P. 2:3
10:00      Frankopan -   Libertas 0:8
10:00      Banovac -   Metalac 3:5
10:00      BSK -   Sokol 6:0 (3:0) Izvjetaj
na vrh
14. kolo (17.04.2010 - 18.04.2010)
Subota, 17 Travanj 2010
10:00      Metalac -   BSK 8:2
10:00      Sloga -   Moslavina II 3:2
Nedjelja, 18 Travanj 2010
10:00      Mladost P. -   Banovac 3:1
10:00      Zrinski -   Frankopan 0:5
10:00      Libertas -   Moslavac 9:1
10:00      Sokol -   Segesta 0:7 (0:3) Izvjetaj
na vrh
15. kolo (24.04.2010 - 25.04.2010)
Subota, 24 Travanj 2010
10:00      Segesta -   Metalac 8:2
10:00      Moslavina II -   Sokol 3:1 (2:1) Izvjetaj
Nedjelja, 25 Travanj 2010
10:00      Libertas -   Mladost P. 5:1
10:00      Moslavac -   Zrinski 3:4
10:00      Frankopan -   Sloga 1:4
10:00      BSK -   Banovac 1:2
na vrh
16. kolo (01.05.2010 - 02.05.2010)
Subota, 01 Svibanj 2010
10:00      Metalac -   Moslavina II 7:0
10:00      Sloga -   Moslavac 3:0
Nedjelja, 02 Svibanj 2010
10:00      Mladost P. -   BSK 16:1
10:00      Banovac -   Segesta 0:13
Subota, 15 Svibanj 2010
10:00      Zrinski -   Libertas 0:5
Nedjelja, 13 Lipanj 2010
10:00      Sokol -   Frankopan 3:7 (0:6) Izvjetaj
na vrh
17. kolo (08.05.2010 - 09.05.2010)
Nedjelja, 02 Svibanj 2010
12:30      Libertas -   Sloga 8:0
Subota, 08 Svibanj 2010
10:00      Moslavina II -   Banovac 5:0
10:00      Segesta -   BSK 9:0
Nedjelja, 09 Svibanj 2010
10:00      Zrinski -   Mladost P. 0:11
10:00      Frankopan -   Metalac 1:7
10:00      Moslavac -   Sokol 1:0 (0:0) Izvjetaj
na vrh
18. kolo (15.05.2010 - 16.05.2010)
Subota, 15 Svibanj 2010
10:00      Metalac -   Moslavac 8:0
10:00      Sloga -   Zrinski 4:1
Nedjelja, 16 Svibanj 2010
10:00      BSK -   Moslavina II 4:4
10:00      Banovac -   Frankopan 9:0
10:00      Sokol -   Libertas 2:10 (1:7) Izvjetaj
15:30      Mladost P. -   Segesta 3:0
na vrh
19. kolo (22.05.2010 - 23.05.2010)
Subota, 22 Svibanj 2010
10:00      Sloga -   Mladost P. 1:6
16:00      Frankopan -   BSK 0:4
Nedjelja, 23 Svibanj 2010
10:00      Libertas -   Metalac 7:1
10:00      Moslavac -   Banovac 2:3
10:00      Zrinski -   Sokol 5:4 (2:2) Izvjetaj
15:00      Moslavina II -   Segesta 1:4
na vrh
20. kolo (29.05.2010 - 30.05.2010)
Subota, 29 Svibanj 2010
10:00      Metalac -   Zrinski 11:0
10:00      Sokol -   Sloga 3:1 (2:0) Izvjetaj
Nedjelja, 30 Svibanj 2010
10:00      BSK -   Moslavac 2:0
10:00      Banovac -   Libertas 2:0
15:30      Mladost P. -   Moslavina II 7:1
15:30      Segesta -   Frankopan 10:0
na vrh
21. kolo (03.06.2010)
etvrtak, 03 Lipanj 2010
10:00      Sloga -   Metalac 3:0
10:00      Zrinski -   Banovac 1:3
10:00      Libertas -   BSK 3:0
10:00      Moslavac -   Segesta 0:14
10:00      Frankopan -   Moslavina II 1:5
10:00      Sokol -   Mladost P. 1:8 (1:5) Izvjetaj
na vrh
22. kolo (05.06.2010)
Subota, 05 Lipanj 2010
10:00      Mladost P. -   Frankopan 8:0
10:00      Moslavina II -   Moslavac 5:0
10:00      Segesta -   Libertas 5:2
10:00      BSK -   Zrinski 3:0
10:00      Banovac -   Sloga 3:0
10:00      Metalac -   Sokol 7:1 (3:1) Izvjetaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeæa utakmica

Ova sezona je završila!

29. KOLO 1. ŽNL 31.05.2018.

1. ŽNL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TŠK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - Šartovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapiæ

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palaiæ

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roðak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijaèica tjedna

Google





Zaboravili ste ifru?

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaèa hrvatske repke

Opæina Velika Ludina


Opæina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAÈKO-MOSLAVAÈKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 1

Najnovije Vijesti

Popularno

Broj Posjeta

Danas601
Juèer1699
U Tjednu13530
U Mjesecu27556
Ukupno10679536