Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Veterani arrow Raspored prvenstva
Veterani 2009/10
Raspored Prvenstva

1. kolo (31.08.2009)
Ponedjeljak, 31 Kolovoz 2009
17:30      Milka Trnina -   Moslavina 2:7
17:30      Dinamo (Os) -   Voloder 3:0
17:30      Slavonac -   Lokomotiva 4:3
17:30      Branitelj -   Mladost R. 1:2
17:30      Vatrogasac -   Sokol 6:0
na vrh
2. kolo (07.09.2009)
Ponedjeljak, 07 Rujan 2009
17:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 6:0
17:30      Sokol -   Mladost R. 5:2
17:30      Lokomotiva -   Branitelj 0:1
17:30      Voloder -   Slavonac 1:2
17:30      Vatrogasac -   Milka Trnina 2:2
na vrh
3. kolo (14.09.2009)
Ponedjeljak, 14 Rujan 2009
17:30      Slavonac -   Moslavina 2:4
17:30      Branitelj -   Voloder 3:0
17:30      Mladost R. -   Lokomotiva 1:1
17:30      Milka Trnina -   Sokol 1:1
17:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 4:2
na vrh
4. kolo (21.09.2009)
Ponedjeljak, 21 Rujan 2009
17:00      Sokol -   Lokomotiva 2:2
17:00      Voloder -   Mladost R. 3:0
17:00      Moslavina -   Branitelj 1:2
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 2:3
17:00      Milka Trnina -   Dinamo (Os) 3:6
na vrh
5. kolo (28.09.2009)
Ponedjeljak, 28 Rujan 2009
17:00      Branitelj -   Vatrogasac 1:4
17:00      Mladost R. -   Moslavina 0:6
17:00      Lokomotiva -   Voloder 3:3
17:00      Dinamo (Os) -   Sokol 2:1
17:00      Slavonac -   Milka Trnina 3:1
na vrh
6. kolo (05.10.2009)
Ponedjeljak, 05 Listopad 2009
16:30      Sokol -   Voloder 2:2
16:30      Vatrogasac -   Mladost R. 4:1
16:30      Milka Trnina -   Branitelj 3:4
16:30      Dinamo (Os) -   Slavonac 2:1
17:00      Moslavina -   Lokomotiva 6:1
na vrh
7. kolo (12.10.2009)
Ponedjeljak, 12 Listopad 2009
16:30      Lokomotiva -   Vatrogasac 1:1
16:30      Voloder -   Moslavina 3:3
16:30      Slavonac -   Sokol 1:1
16:30      Branitelj -   Dinamo (Os) 2:2
16:30      Mladost R. -   Milka Trnina 1:2
na vrh
8. kolo (19.10.2009)
Ponedjeljak, 19 Listopad 2009
16:00      Sokol -   Moslavina 2:6
16:00      Vatrogasac -   Voloder 3:0
16:00      Milka Trnina -   Lokomotiva 5:1
16:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 1:5
16:00      Slavonac -   Branitelj 3:0
na vrh
9. kolo (26.10.2009)
Ponedjeljak, 26 Listopad 2009
15:30      Branitelj -   Sokol 2:0
15:30      Mladost R. -   Slavonac 0:1
15:30      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 1:4
15:30      Voloder -   Milka Trnina 1:3
17:00      Moslavina -   Vatrogasac 2:0
na vrh
10. kolo (05.04.2010)
Ponedjeljak, 05 Travanj 2010
16:30      Voloder -   Dinamo (Os) 0:1
16:30      Lokomotiva -   Slavonac 2:2
16:30      Mladost R. -   Branitelj 3:2
16:30      Sokol -   Vatrogasac 2:1 (2:0) Izvjetaj
Srijeda, 05 Svibanj 2010
17:00      Moslavina -   Milka Trnina 5:1
na vrh
11. kolo (12.04.2010)
Ponedjeljak, 12 Travanj 2010
16:30      Milka Trnina -   Vatrogasac 3:3
16:30      Branitelj -   Lokomotiva 4:1
16:30      Slavonac -   Voloder 8:2
16:30      Dinamo (Os) -   Moslavina 3:3
16:30      Mladost R. -   Sokol 2:1 (1:1) Izvjetaj
na vrh
12. kolo (19.04.2010)
Ponedjeljak, 19 Travanj 2010
16:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 3:3
16:30      Voloder -   Branitelj 3:0
16:30      Lokomotiva -   Mladost R. 1:2
16:30      Sokol -   Milka Trnina 2:1 (1:0) Izvjetaj
17:00      Moslavina -   Slavonac 4:1
na vrh
13. kolo (26.04.2010)
Ponedjeljak, 26 Travanj 2010
17:00      Lokomotiva -   Sokol 2:1
17:00      Mladost R. -   Voloder 0:3
17:00      Branitelj -   Moslavina 0:8
17:00      Slavonac -   Vatrogasac 4:6
17:00      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 3:0
na vrh
14. kolo (03.05.2010)
Ponedjeljak, 03 Svibanj 2010
17:00      Sokol -   Dinamo (Os) 0:2
17:00      Milka Trnina -   Slavonac 4:1
17:00      Vatrogasac -   Branitelj 3:3
17:00      Moslavina -   Mladost R. 5:1
17:00      Voloder -   Lokomotiva 3:2
na vrh
15. kolo (10.05.2010)
Ponedjeljak, 10 Svibanj 2010
17:00      Voloder -   Sokol 3:2 (1:1) Izvjetaj
17:00      Lokomotiva -   Moslavina 2:7
17:00      Mladost R. -   Vatrogasac 1:0
17:00      Branitelj -   Milka Trnina 2:0
17:00      Slavonac -   Dinamo (Os) 5:2
na vrh
16. kolo (17.05.2010)
Ponedjeljak, 17 Svibanj 2010
17:00      Dinamo (Os) -   Branitelj 4:3
17:00      Milka Trnina -   Mladost R. 3:4
17:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 4:0
17:00      Moslavina -   Voloder 4:1
17:00      Sokol -   Slavonac 2:2
na vrh
17. kolo (24.05.2010)
Ponedjeljak, 24 Svibanj 2010
17:00      Moslavina -   Sokol 5:2
17:00      Voloder -   Vatrogasac 2:0
17:00      Lokomotiva -   Milka Trnina 1:4
17:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 1:1
17:00      Branitelj -   Slavonac 1:3
na vrh
18. kolo (31.05.2010)
Ponedjeljak, 31 Svibanj 2010
17:00      Slavonac -   Mladost R. 1:1
17:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 2:1
17:00      Milka Trnina -   Voloder 3:2
17:00      Vatrogasac -   Moslavina 2:2
17:00      Sokol -   Branitelj 6:1
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online