Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 1999-2006 arrow Sezona 2005/06 arrow Rezultati
Seniori 2005/06 1. ŽNL
Raspored Prvenstva

1. kolo (20.08.2005 - 21.08.2005)
Nedjelja, 21 Kolovoz 2005
17:00      Mladost P. -   Sloga 0:6
17:00      Metalac -   Mladost R. 0:2
17:00      Frankopan -   Jasenovac 6:1
17:00      Libertas -   Lokomotiva 1:3
17:00      Zrinski -   Voloder 9:1
17:00      BSK -   Slavonac 3:1
17:00      Radnik -   Banovac 1:0
17:00      Posavina -   Sokol 2:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
2. kolo (27.08.2005 - 28.08.2005)
Nedjelja, 28 Kolovoz 2005
17:00      Jasenovac -   Mladost R. 1:7
17:00      Sloga -   Metalac 0:2
17:00      Banovac -   Mladost P. 8:0
17:00      Slavonac -   Radnik 3:2
17:00      Voloder -   BSK 2:2
17:00      Lokomotiva -   Posavina 5:1
17:00      Frankopan -   Libertas 0:1
17:00      Sokol -   Zrinski 1:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
3. kolo (31.08.2005)
Srijeda, 31 Kolovoz 2005
17:00      Posavina -   Frankopan 1:1
17:00      Zrinski -   Lokomotiva 4:1
17:00      Radnik -   Voloder 2:0
17:00      Mladost P. -   Slavonac 1:3
17:00      Metalac -   Banovac 1:0
17:00      Mladost R. -   Sloga 2:3
17:00      Libertas -   Jasenovac 3:2
17:00      BSK -   Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
4. kolo (03.09.2005 - 04.09.2005)
Nedjelja, 04 Rujan 2005
16:30      Lokomotiva -   BSK 1:2
16:30      Frankopan -   Zrinski 1:1
16:30      Libertas -   Posavina 5:1
16:30      Jasenovac -   Sloga 1:3
16:30      Banovac -   Mladost R. 2:1
16:30      Slavonac -   Metalac 1:3
16:30      Voloder -   Mladost P. 9:1
16:30      Sokol -   Radnik 3:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
5. kolo (10.09.2005 - 11.09.2005)
Nedjelja, 11 Rujan 2005
16:30      Mladost R. -   Slavonac 7:0
16:30      Sloga -   Banovac 2:1
16:30      Posavina -   Jasenovac 1:2
16:30      Zrinski -   Libertas 1:0
16:30      BSK -   Frankopan 5:0
16:30      Radnik -   Lokomotiva 1:0
16:30      Metalac -   Voloder 9:1
16:30      Mladost P. -   Sokol 2:6 (1:1) Izvještaj
na vrh
6. kolo (14.09.2005)
Srijeda, 14 Rujan 2005
16:30      Jasenovac -   Banovac 1:5
16:30      Slavonac -   Sloga 1:4
16:30      Voloder -   Mladost R. 1:7
16:30      Lokomotiva -   Mladost P. 9:0
16:30      Frankopan -   Radnik 6:0
16:30      Libertas -   BSK 1:1
16:30      Posavina -   Zrinski 1:2
16:30      Sokol -   Metalac 4:3 (2:1) Izvještaj
na vrh
7. kolo (17.09.2005 - 18.09.2005)
Nedjelja, 18 Rujan 2005
16:00      BSK -   Posavina 4:0
16:00      Radnik -   Libertas 0:1
16:00      Mladost P. -   Frankopan 0:6
16:00      Metalac -   Lokomotiva 3:1
16:00      Sloga -   Voloder 6:0
16:00      Banovac -   Slavonac 1:1
16:00      Zrinski -   Jasenovac 1:0
16:00      Mladost R. -   Sokol 4:1 (3:1) Izvještaj
na vrh
8. kolo (24.09.2005 - 25.09.2005)
Nedjelja, 25 Rujan 2005
16:00      Frankopan -   Metalac 1:3
16:00      Libertas -   Mladost P. 9:0
16:00      Posavina -   Radnik 2:2
16:00      Zrinski -   BSK 0:1
16:00      Jasenovac -   Slavonac 3:0
16:00      Voloder -   Banovac 0:7
16:00      Lokomotiva -   Mladost R. 2:1
16:00      Sokol -   Sloga 5:2 (2:2) Izvještaj
na vrh
9. kolo (01.10.2005 - 02.10.2005)
Nedjelja, 02 Listopad 2005
16:00      Slavonac -   Voloder 3:3
16:00      BSK -   Jasenovac 6:2
16:00      Radnik -   Zrinski 1:2
16:00      Mladost P. -   Posavina 4:4
16:00      Metalac -   Libertas 3:2
16:00      Mladost R. -   Frankopan 4:0
16:00      Sloga -   Lokomotiva 5:2
16:00      Banovac -   Sokol 0:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
10. kolo (08.10.2005 - 09.10.2005)
Nedjelja, 09 Listopad 2005
15:30      Jasenovac -   Voloder 3:2
15:30      Lokomotiva -   Banovac 5:0
15:30      Frankopan -   Sloga 2:1
15:30      Libertas -   Mladost R. 1:1
15:30      Posavina -   Metalac 1:4
15:30      Zrinski -   Mladost P. 4:0
15:30      BSK -   Radnik 8:0
15:30      Sokol -   Slavonac 4:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
11. kolo (15.10.2005 - 16.10.2005)
Nedjelja, 16 Listopad 2005
15:30      Mladost P. -   BSK 0:9
15:30      Metalac -   Zrinski 3:0
15:30      Mladost R. -   Posavina 6:1
15:30      Sloga -   Libertas 1:1
15:30      Banovac -   Frankopan 2:0
15:30      Slavonac -   Lokomotiva 2:4
15:30      Radnik -   Jasenovac 2:1
15:30      Voloder -   Sokol 0:3 (0:0) Izvještaj
na vrh
12. kolo (22.10.2005 - 23.10.2005)
Nedjelja, 23 Listopad 2005
15:30      Posavina -   Sloga 1:0
15:30      Zrinski -   Mladost R. 0:1
15:30      BSK -   Metalac 0:3
15:30      Radnik -   Mladost P. 6:1
15:30      Lokomotiva -   Voloder 0:0
15:30      Frankopan -   Slavonac 5:0
15:30      Libertas -   Banovac 1:0
15:30      Jasenovac -   Sokol 0:7 (0:3) Izvještaj
na vrh
13. kolo (29.10.2005 - 30.10.2005)
Nedjelja, 30 Listopad 2005
14:30      Voloder -   Frankopan 0:7
14:30      Mladost P. -   Jasenovac 1:4
14:30      Metalac -   Radnik 3:0
14:30      Mladost R. -   BSK 3:2
14:30      Sloga -   Zrinski 0:2
14:30      Banovac -   Posavina 5:0
14:30      Slavonac -   Libertas 0:9
14:30      Sokol -   Lokomotiva 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
14. kolo (05.11.2005 - 06.11.2005)
Nedjelja, 06 Studeni 2005
14:00      Jasenovac -   Lokomotiva 0:6
14:00      Libertas -   Voloder 4:0
14:00      Posavina -   Slavonac 5:2
14:00      Zrinski -   Banovac 1:1
14:00      BSK -   Sloga 6:1
14:00      Radnik -   Mladost R. 1:3
14:00      Mladost P. -   Metalac 0:3
14:00      Frankopan -   Sokol 3:2 (2:1) Izvještaj
na vrh
15. kolo (12.11.2005 - 13.11.2005)
Nedjelja, 13 Studeni 2005
14:00      Mladost R. -   Mladost P. 5:0
14:00      Sloga -   Radnik 5:1
14:00      Banovac -   BSK 0:1
14:00      Slavonac -   Zrinski 1:3
14:00      Voloder -   Posavina 4:2
14:00      Lokomotiva -   Frankopan 1:1
14:00      Metalac -   Jasenovac 7:1
14:00      Sokol -   Libertas 2:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
16. kolo (19.11.2005 - 20.11.2005)
Subota, 19 Studeni 2005
14:00      Mladost R. -   Metalac 2:0
Nedjelja, 20 Studeni 2005
14:00      Slavonac -   BSK 0:5
14:00      Banovac -   Radnik 4:1
14:00      Sloga -   Mladost P. 4:2
14:00      Jasenovac -   Frankopan 0:3
14:00      Lokomotiva -   Libertas 0:1
14:00      Voloder -   Zrinski 1:3
14:00      Sokol -   Posavina 5:1 (2:0) Izvještaj
na vrh
17. kolo (04.03.2006 - 05.03.2006)
Nedjelja, 05 Ožujak 2006
15:00      Posavina -   Lokomotiva 2:1
15:00      Libertas -   Frankopan 5:1
15:00      Mladost R. -   Jasenovac 7:1
15:00      Metalac -   Sloga 3:2
15:00      Mladost P. -   Banovac 2:1
15:00      Radnik -   Slavonac 7:1
15:00      BSK -   Voloder 8:0
15:00      Zrinski -   Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
18. kolo (11.03.2006 - 12.03.2006)
Nedjelja, 12 Ožujak 2006
15:00      Jasenovac -   Libertas 1:4
15:00      Frankopan -   Posavina 1:0
15:00      Lokomotiva -   Zrinski 0:0
15:00      Voloder -   Radnik 1:2
15:00      Slavonac -   Mladost P. 0:2
15:00      Banovac -   Metalac 0:3
15:00      Sloga -   Mladost R. 2:2
15:00      Sokol -   BSK 2:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
19. kolo (18.03.2006 - 19.03.2006)
Nedjelja, 19 Ožujak 2006
15:30      Mladost R. -   Banovac 0:2
15:30      Metalac -   Slavonac 7:0
15:30      Mladost P. -   Voloder 6:2
15:30      BSK -   Lokomotiva 2:1
15:30      Zrinski -   Frankopan 2:1
15:30      Posavina -   Libertas 0:5
15:30      Sloga -   Jasenovac 4:2
15:30      Radnik -   Sokol 0:4 (0:2) Izvještaj
na vrh
20. kolo (25.03.2006 - 26.03.2006)
Nedjelja, 26 Ožujak 2006
16:30      Voloder -   Metalac 0:7
16:30      Slavonac -   Mladost R. 1:4
16:30      Banovac -   Sloga 2:0
16:30      Jasenovac -   Posavina 3:2
16:30      Libertas -   Zrinski 4:2
16:30      Frankopan -   BSK 0:0
16:30      Lokomotiva -   Radnik 1:0
16:30      Sokol -   Mladost P. 2:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
21. kolo (01.04.2006 - 02.04.2006)
Nedjelja, 02 Travanj 2006
16:30      BSK -   Libertas 2:0
16:30      Zrinski -   Posavina 1:1
16:30      Banovac -   Jasenovac 4:0
16:30      Sloga -   Slavonac 3:1
16:30      Mladost R. -   Voloder 2:0
16:30      Mladost P. -   Lokomotiva 5:2
16:30      Radnik -   Frankopan 2:2
16:30      Metalac -   Sokol 2:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
22. kolo (08.04.2006 - 09.04.2006)
Nedjelja, 09 Travanj 2006
16:30      Jasenovac -   Zrinski 1:7
16:30      Posavina -   BSK 1:2
16:30      Libertas -   Radnik 8:0
16:30      Frankopan -   Mladost P. 0:2
16:30      Lokomotiva -   Metalac 4:3
16:30      Voloder -   Sloga 0:5
16:30      Slavonac -   Banovac 1:3
16:30      Sokol -   Mladost R. 0:3 (0:2) Izvještaj
na vrh
23. kolo (15.04.2006 - 16.04.2006)
Nedjelja, 16 Travanj 2006
17:00      Banovac -   Voloder 2:1
17:00      Mladost R. -   Lokomotiva 1:1
17:00      Metalac -   Frankopan 7:1
17:00      Mladost P. -   Libertas 2:3
17:00      Radnik -   Posavina 3:0
17:00      BSK -   Zrinski 0:1
17:00      Slavonac -   Jasenovac 0:4
17:00      Sloga -   Sokol 3:2 (1:0) Izvještaj
na vrh
24. kolo (22.04.2006 - 23.04.2006)
Nedjelja, 23 Travanj 2006
17:00      Frankopan -   Mladost R. 2:2
17:00      Lokomotiva -   Sloga 1:3
17:00      Voloder -   Slavonac 2:2
17:00      Jasenovac -   BSK 1:2
17:00      Zrinski -   Radnik 6:0
17:00      Posavina -   Mladost P. 1:7
17:00      Libertas -   Metalac 4:1
17:00      Sokol -   Banovac 0:3 Izvještaj
na vrh
25. kolo (29.04.2006 - 30.04.2006)
Nedjelja, 30 Travanj 2006
17:00      Mladost P. -   Zrinski 1:1
17:00      Radnik -   BSK 1:0
17:00      Voloder -   Jasenovac 5:4
17:00      Banovac -   Lokomotiva 1:2
17:00      Sloga -   Frankopan 3:0
17:00      Mladost R. -   Libertas 2:1
17:00      Metalac -   Posavina 5:0
17:00      Slavonac -   Sokol 2:3 (1:0) Izvještaj
na vrh
26. kolo (06.05.2006 - 07.05.2006)
Nedjelja, 07 Svibanj 2006
17:00      Jasenovac -   Radnik 3:3
17:00      BSK -   Mladost P. 3:0
17:00      Zrinski -   Metalac 1:2
17:00      Posavina -   Mladost R. 2:4
17:00      Libertas -   Sloga 1:0
17:00      Frankopan -   Banovac 2:1
17:00      Lokomotiva -   Slavonac 6:1
17:00      Sokol -   Voloder 3:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
27. kolo (13.05.2006 - 14.05.2006)
Nedjelja, 14 Svibanj 2006
17:30      Voloder -   Lokomotiva 1:1
17:30      Slavonac -   Frankopan 1:1
17:30      Banovac -   Libertas 1:0
17:30      Sloga -   Posavina 2:0
17:30      Mladost R. -   Zrinski 2:0
17:30      Metalac -   BSK 0:2
17:30      Mladost P. -   Radnik 3:0
17:30      Sokol