Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 1999-2006 arrow Sezona 2004/05 arrow Rezultati
Seniori 2004/05 1. ŽNL
Raspored Prvenstva

1. kolo (21.08.2004 - 22.08.2004)
Subota, 21 Kolovoz 2004
17:00      Sokol -   Banovac 4:2 (3:2) Izvještaj
Nedjelja, 22 Kolovoz 2004
17:00      BSK -   Moslavac 3:2
17:00      Libertas -   Frankopan 2:1
17:00      Posavina -   Jasenovac 1:0
17:00      Zrinski -   Lokomotiva 6:1
17:00      Jelengrad -   Mladost R. 6:3
17:00      Topusko -   Radnik 1:0
17:00      Voloder -   Sloga 2:5
na vrh
2. kolo (28.08.2004 - 29.08.2004)
Subota, 28 Kolovoz 2004
17:00      Radnik -   Voloder 3:4
17:00      Mladost R. -   Topusko 5:1
17:00      Frankopan -   Posavina 2:2
17:00      Moslavac -   Banovac 1:4
Nedjelja, 29 Kolovoz 2004
17:00      Lokomotiva -   Jelengrad 5:1
17:00      Jasenovac -   Zrinski 2:6
17:00      BSK -   Libertas 5:2
17:00      Sloga -   Sokol 1:2 (1:2) Izvještaj
na vrh
3. kolo (01.09.2004)
Srijeda, 01 Rujan 2004
17:00      Libertas -   Moslavac 0:4
17:00      Posavina -   BSK 1:3
17:00      Zrinski -   Frankopan 1:0
17:00      Jelengrad -   Jasenovac 0:1
17:00      Topusko -   Lokomotiva 1:0
17:00      Voloder -   Mladost R. 2:4
17:00      Banovac -   Sloga 6:1
17:00      Sokol -   Radnik 2:2 (1:2) Izvještaj
na vrh
4. kolo (04.09.2004 - 05.09.2004)
Subota, 04 Rujan 2004
16:30      Frankopan -   Jelengrad 1:2
16:30      Moslavac -   Sloga 0:2
16:30      Radnik -   Banovac 0:0
16:30      Lokomotiva -   Voloder 3:0
16:30      Mladost R. -   Sokol 1:1 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 05 Rujan 2004
16:30      Jasenovac -   Topusko 2:3
16:30      BSK -   Zrinski 3:2
16:30      Libertas -   Posavina 1:1
na vrh
5. kolo (11.09.2004 - 12.09.2004)
Subota, 11 Rujan 2004
16:30      Sokol -   Lokomotiva 2:1 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 12 Rujan 2004
16:30      Banovac -   Mladost R. 0:2
16:30      Sloga -   Radnik 6:4
16:30      Posavina -   Moslavac 2:1
16:30      Zrinski -   Libertas 1:1
16:30      Jelengrad -   BSK 1:4
16:30      Topusko -   Frankopan 2:2
16:30      Voloder -   Jasenovac 5:1
na vrh
6. kolo (15.09.2004)
Srijeda, 15 Rujan 2004
16:30      Mladost R. -   Sloga 1:0
16:30      Frankopan -   Voloder 4:1
16:30      BSK -   Topusko 4:1
16:30      Libertas -   Jelengrad 2:1
16:30      Posavina -   Zrinski 1:1
16:30      Moslavac -   Radnik 1:1
16:30      Jasenovac -   Sokol 3:0 (2:0) Izvještaj
Četvrtak, 16 Rujan 2004
16:30      Lokomotiva -   Banovac 3:1
na vrh
7. kolo (18.09.2004 - 19.09.2004)
Subota, 18 Rujan 2004
16:00      Radnik -   Mladost R. 3:0
16:00      Sokol -   Frankopan 1:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 19 Rujan 2004
16:00      Banovac -   Jasenovac 1:3
16:00      Sloga -   Lokomotiva 0:3
16:00      Zrinski -   Moslavac 1:0
16:00      Jelengrad -   Posavina 7:3
16:00      Topusko -   Libertas 1:1
16:00      Voloder -   BSK 1:6
na vrh
8. kolo (25.09.2004 - 26.09.2004)
Subota, 25 Rujan 2004
16:00      Moslavac -   Mladost R. 1:1
16:00      Frankopan -   Banovac 1:0
Nedjelja, 26 Rujan 2004
16:00      Posavina -   Topusko 5:0
16:00      Zrinski -   Jelengrad 2:3
16:00      Lokomotiva -   Radnik 2:3
16:00      Jasenovac -   Sloga 5:3
16:00      Libertas -   Voloder 1:0
16:00      BSK -   Sokol 2:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
9. kolo (02.10.2004 - 03.10.2004)
Subota, 02 Listopad 2004
16:00      Radnik -   Jasenovac 2:1
16:00      Mladost R. -   Lokomotiva 2:1
16:00      Sokol -   Libertas 2:1 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 03 Listopad 2004
16:00      Jelengrad -   Moslavac 1:0
16:00      Topusko -   Zrinski 0:1
16:00      Voloder -   Posavina 2:0
16:00      Banovac -   BSK 2:1
16:00      Sloga -   Frankopan 1:1
na vrh
10. kolo (09.10.2004 - 10.10.2004)
Subota, 09 Listopad 2004
15:30      Moslavac -   Lokomotiva 5:0
Nedjelja, 10 Listopad 2004
15:30      Jasenovac -   Mladost R. 3:1
15:30      Frankopan -   Radnik 0:3
15:30      BSK -   Sloga 4:1
15:30      Libertas -   Banovac 2:1
15:30      Zrinski -   Voloder 2:5
15:30      Jelengrad -   Topusko 3:1
15:30      Posavina -   Sokol 3:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
11. kolo (16.10.2004 - 17.10.2004)
Subota, 16 Listopad 2004
15:30      Radnik -   BSK 0:1
15:30      Mladost R. -   Frankopan 0:1
15:30      Sokol -   Zrinski 4:1 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 17 Listopad 2004
15:30      Sloga -   Libertas 5:5
15:30      Lokomotiva -   Jasenovac 3:2
15:30      Topusko -   Moslavac 1:1
15:30      Voloder -   Jelengrad 2:7
15:30      Banovac -   Posavina 5:2
na vrh
12. kolo (23.10.2004 - 24.10.2004)
Subota, 23 Listopad 2004
15:30      Moslavac -   Jasenovac 9:0
15:30      Frankopan -   Lokomotiva 7:0
Nedjelja, 24 Listopad 2004
15:30      Topusko -   Voloder 2:0
15:30      BSK -   Mladost R. 2:1
15:30      Libertas -   Radnik 0:1
15:30      Posavina -   Sloga 0:1
15:30      Zrinski -   Banovac 4:2
15:30      Jelengrad -   Sokol 3:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
13. kolo (30.10.2004 - 31.10.2004)
Subota, 30 Listopad 2004
15:30      Radnik -   Posavina 5:1
15:30      Mladost R. -   Libertas 3:1
15:30      Sokol -   Topusko 2:0 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 31 Listopad 2004
14:30      Voloder -   Moslavac 3:2
14:30      Banovac -   Jelengrad 3:3
14:30      Sloga -   Zrinski 4:3
14:30      Lokomotiva -   BSK 0:3
14:30      Jasenovac -   Frankopan 2:2
na vrh
14. kolo (06.11.2004 - 07.11.2004)
Subota, 06 Studeni 2004
14:00      Moslavac -   Frankopan 1:1
Nedjelja, 07 Studeni 2004
14:00      BSK -   Jasenovac 0:3
14:00      Libertas -   Lokomotiva 2:0
14:00      Posavina -   Mladost R. 2:0
14:00      Zrinski -   Radnik 4:2
14:00      Jelengrad -   Sloga 1:6
14:00      Topusko -   Banovac 2:2
14:00      Voloder -   Sokol 1:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
15. kolo (13.11.2004 - 14.11.2004)
Subota, 13 Studeni 2004
14:00      Mladost R. -   Zrinski 3:2
14:00      Frankopan -   BSK 2:0
14:00      Sokol -   Moslavac 5:0 (3:0) Izvještaj
Nedjelja, 14 Studeni 2004
14:00      Lokomotiva -   Posavina 4:2
14:00      Jasenovac -   Libertas 2:0
14:00      Banovac -   Voloder 1:2
14:00      Sloga -   Topusko 5:2
14:00      Radnik -   Jelengrad 3:2
na vrh
16. kolo (12.03.2005 - 13.03.2005)
Ponedjeljak, 28 Ožujak 2005
15:00      Mladost R. -   Jelengrad 2:1
Srijeda, 20 Travanj 2005
17:00      Sloga -   Voloder 6:0
17:00      Moslavac -   BSK 3:4
17:00      Frankopan -   Libertas 0:0
17:00      Jasenovac -   Posavina 1:1
17:00      Lokomotiva -   Zrinski 1:1
17:00      Radnik -   Topusko 0:1
17:00      Banovac -   Sokol 2:2 (1:2) Izvještaj
na vrh
17. kolo (19.03.2005 - 20.03.2005)
Nedjelja, 20 Ožujak 2005
15:00      Banovac -   Moslavac 0:0
15:00      Voloder -   Radnik 2:1
15:00      Topusko -   Mladost R. 0:3
15:00      Jelengrad -   Lokomotiva 1:4
15:00      Zrinski -   Jasenovac 1:4
15:00      Posavina -   Frankopan 0:0
15:00      Libertas -   BSK 4:4
15:00      Sokol -   Sloga 0:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
18. kolo (26.03.2005)
Subota, 26 Ožujak 2005
15:30      BSK -   Posavina 3:0
15:30      Frankopan -   Zrinski 1:1
15:30      Jasenovac -   Jelengrad 2:0
15:30      Lokomotiva -   Topusko 3:1
15:30      Mladost R. -   Voloder 0:0
15:30      Sloga -   Banovac 1:0
15:30      Moslavac -   Libertas 1:3
15:30      Radnik -   Sokol 3:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
19. kolo (02.04.2005 - 03.04.2005)
Nedjelja, 03 Travanj 2005
16:30      Topusko -   Jasenovac 2:0
16:30      Jelengrad -   Frankopan 2:3
16:30      Zrinski -   BSK 0:3
16:30      Posavina -   Libertas 0:0
16:30      Sloga -   Moslavac 3:3
16:30      Banovac -   Radnik 5:2
16:30      Voloder -   Lokomotiva 2:2
16:30      Sokol -   Mladost R. 2:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
20. kolo (09.04.2005 - 10.04.2005)
Nedjelja, 10 Travanj 2005
16:30      Mladost R. -   Banovac 1:2
16:30      Radnik -   Sloga 0:3
16:30      Moslavac -   Posavina 1:2
16:30      Libertas -   Zrinski 1:2
16:30      BSK -   Jelengrad 2:1
16:30      Frankopan -   Topusko 1:1
16:30      Jasenovac -   Voloder 6:3
16:30      Lokomotiva -   Sokol 0:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
21. kolo (16.04.2005 - 17.04.2005)
Nedjelja, 17 Travanj 2005
17:00      Radnik -   Moslavac 3:5
17:00      Sloga -   Mladost R. 3:0
17:00      Banovac -   Lokomotiva 2:0
17:00      Voloder -   Frankopan 2:5
17:00      Topusko -   BSK 2:4
17:00      Jelengrad -   Libertas 1:3
17:00      Zrinski -   Posavina 1:0
17:00      Sokol -   Jasenovac 3:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
22. kolo (23.04.2005 - 24.04.2005)
Nedjelja, 24 Travanj 2005
17:00      Posavina -   Jelengrad 2:1
17:00      Libertas -   Topusko 2:0
17:00      BSK -   Voloder 4:1
17:00      Jasenovac -   Banovac 1:1
17:00      Lokomotiva -   Sloga 0:1
17:00      Mladost R. -   Radnik 2:0
17:00      Moslavac -   Zrinski 1:1
17:00      Frankopan -   Sokol 3:1 (2:1) Izvještaj
na vrh
23. kolo (30.04.2005 - 01.05.2005)
Nedjelja, 01 Svibanj 2005
17:00      Voloder -   Libertas 3:0
17:00      Topusko -   Posavina 0:0
17:00      Jelengrad -   Zrinski 2:1
17:00      Mladost R. -   Moslavac 2:0
17:00      Radnik -   Lokomotiva 2:0
17:00      Sloga -   Jasenovac 3:2
17:00      Banovac -   Frankopan 3:0
17:00      Sokol -   BSK 0:3 Izvještaj
na vrh
24. kolo (07.05.2005 - 08.05.2005)
Nedjelja, 08 Svibanj 2005
17:00      Jasenovac -   Radnik 3:1
17:00      Lokomotiva -   Mladost R. 2:2
17:00      Moslavac -   Jelengrad 3:1
17:00      Zrinski -   Topusko 3:1
17:00      Posavina -   Voloder 4:0
17:00      BSK -   Banovac 2:1
17:00      Frankopan -   Sloga 4:1
17:00      Libertas -   Sokol 0:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
25. kolo (14.05.2005 - 15.05.2005)
Nedjelja, 15 Svibanj 2005
17:30      Lokomotiva -   Moslavac 4:2
17:30      Mladost R. -   Jasenovac 2:1
17:30      Radnik -   Frankopan 1:0
17:30      Sloga -   BSK 3:0
17:30      Banovac -   Libertas 2:1
17:30      Voloder -   Zrinski 1:0
17:30      Topusko -   Jelengrad 4:0
17:30      Sokol -   Posavina 2:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
26. kolo (18.05.2005)
Srijeda, 18 Svibanj 2005
17:30      Jelengrad -   Voloder 3:2
17:30      Posavina -   Banovac 2:0
17:30      Libertas -   Sloga 0:1
17:30      BSK -   Radnik 7:4
17:30      Frankopan -   Mladost R. 2:2
17:30      Jasenovac -   Lokomotiva 5:2
17:30      Moslavac -   Topusko 5:3
17:30      Zrinski -   Sokol 2:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
27. kolo (21.05.2005 - 22.05.2005)
Nedjelja, 22 Svibanj 2005
17:30      Sloga -   Posavina 4:0
17:30      Banovac -   Zrinski 2:1
17:30      Voloder -   Topusko 4:2
17:30      Jasenovac -   Moslavac 2:4
17:30      Lokomotiva -   Frankopan 1:0
17:30      Mladost R. -   BSK 3:0
17:30      Radnik -   Libertas 3:0
17:30      Sokol -   Jelengrad 0:0