Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 1999-2006 arrow Sezona 2003/04 arrow Rezultati
Seniori 2003/04 1. ŽNL
Raspored Prvenstva

1. kolo (23.08.2003 - 24.08.2003)
Subota, 23 Kolovoz 2003
17:00      Frankopan -   Nacional 9:1
17:00      Mladost P. -   Voloder 13:0
Nedjelja, 24 Kolovoz 2003
17:00      Lokomotiva -   Moslavac 0:0
17:00      Libertas -   Jasenovac 1:1
17:00      Zrinski -   Posavina 4:1
17:00      Topusko -   Sloga 0:3
17:00      BSK -   Banovac 0:3
17:00      Jelengrad -   Sokol 1:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
2. kolo (30.08.2003 - 31.08.2003)
Subota, 30 Kolovoz 2003
17:00      Moslavac -   Banovac 2:2
Nedjelja, 31 Kolovoz 2003
17:00      Sloga -   BSK 3:0
17:00      Voloder -   Topusko 1:2
17:00      Posavina -   Jelengrad 1:1
17:00      Nacional -   Zrinski 2:0
17:00      Jasenovac -   Frankopan 0:2
17:00      Lokomotiva -   Libertas 1:2
17:00      Sokol -   Mladost P. 2:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
3. kolo (03.09.2003)
Srijeda, 03 Rujan 2003
17:00      Zrinski -   Jasenovac 5:1
17:00      Jelengrad -   Nacional 3:0
17:00      Mladost P. -   Posavina 4:0
17:00      BSK -   Voloder 4:0
17:00      Banovac -   Sloga 3:2
17:00      Libertas -   Moslavac 1:1
17:00      Frankopan -   Lokomotiva 1:2
17:00      Topusko -   Sokol 0:0 Izvještaj
na vrh
4. kolo (06.09.2003 - 07.09.2003)
Subota, 06 Rujan 2003
16:30      Moslavac -   Sloga 1:5
Nedjelja, 07 Rujan 2003
16:30      Jasenovac -   Jelengrad 2:0
16:30      Lokomotiva -   Zrinski 2:3
16:30      Libertas -   Frankopan 0:1
16:30      Voloder -   Banovac 1:4
16:30      Posavina -   Topusko 3:1
16:30      Nacional -   Mladost P. 1:2
16:30      Sokol -   BSK 0:1 (0¸:1) Izvještaj
na vrh
5. kolo (13.09.2003 - 14.09.2003)
Srijeda, 10 Rujan 2003
16:30      Sloga -   Voloder 4:1
Subota, 13 Rujan 2003
16:30      Frankopan -   Moslavac 7:1
16:30      Mladost P. -   Jasenovac 2:0
16:30      Topusko -   Nacional 2:1
Nedjelja, 14 Rujan 2003
16:30      Zrinski -   Libertas 1:1
16:30      Jelengrad -   Lokomotiva 2:0
16:30      BSK -   Posavina 1:0
16:30      Banovac -   Sokol 2:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
6. kolo (17.09.2003)
Srijeda, 17 Rujan 2003
16:30      Moslavac -   Voloder 4:0
16:30      Posavina -   Banovac 0:3
16:30      Nacional -   BSK 0:2
16:30      Jasenovac -   Topusko 1:0
16:30      Lokomotiva -   Mladost P. 0:0
16:30      Libertas -   Jelengrad 3:0
16:30      Frankopan -   Zrinski 2:3
16:30      Sokol -   Sloga 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
7. kolo (20.09.2003 - 21.09.2003)
Subota, 20 Rujan 2003
16:00      Mladost P. -   Libertas 2:1
Nedjelja, 21 Rujan 2003
16:00      Topusko -   Lokomotiva 4:0
16:00      BSK -   Jasenovac 0:1
16:00      Banovac -   Nacional 5:0
16:00      Sloga -   Posavina 2:1
16:00      Zrinski -   Moslavac 0:0
16:00      Jelengrad -   Frankopan 2:3
16:00      Voloder -   Sokol 2:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
8. kolo (27.09.2003 - 28.09.2003)
Subota, 27 Rujan 2003
16:00      Frankopan -   Mladost P. 5:1
16:00      Moslavac -   Sokol 0:2 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 28 Rujan 2003
16:00      Libertas -   Topusko 0:0
16:00      Zrinski -   Jelengrad 6:0
16:00      Posavina -   Voloder 1:3
16:00      Nacional -   Sloga 1:0
16:00      Jasenovac -   Banovac 1:2
16:00      Lokomotiva -   BSK 3:3
na vrh
9. kolo (04.10.2003 - 05.10.2003)
Nedjelja, 05 Listopad 2003
16:00      Jelengrad -   Moslavac 2:1
16:00      Topusko -   Frankopan 0:1
16:00      BSK -   Libertas 1:0
16:00      Banovac -   Lokomotiva 6:0
16:00      Sloga -   Jasenovac 2:2
16:00      Voloder -   Nacional 3:0
16:00      Sokol -   Posavina 2:2 (1:1) Izvještaj
Srijeda, 08 Listopad 2003
16:00      Mladost P. -   Zrinski 4:0
na vrh
10. kolo (11.10.2003 - 12.10.2003)
Subota, 11 Listopad 2003
15:30      Moslavac -   Posavina 1:0
15:30      Frankopan -   BSK 2:1
Nedjelja, 12 Listopad 2003
15:30      Jasenovac -   Voloder 2:0
15:30      Lokomotiva -   Sloga 1:3
15:30      Libertas -   Banovac 1:1
15:30      Zrinski -   Topusko 1:1
15:30      Jelengrad -   Mladost P. 1:1
15:30      Nacional -   Sokol 1:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
11. kolo (18.10.2003 - 19.10.2003)
Subota, 18 Listopad 2003
15:30      Mladost P. -   Moslavac 3:0
Nedjelja, 19 Listopad 2003
15:30      BSK -   Zrinski 1:1
15:30      Banovac -   Frankopan 2:0
15:30      Sloga -   Libertas 3:0
15:30      Voloder -   Lokomotiva 1:2
15:30      Posavina -   Nacional 2:1
15:30      Topusko -   Jelengrad 4:1
15:30      Sokol -   Jasenovac 4:0 (3:0) Izvještaj
na vrh
12. kolo (25.10.2003 - 26.10.2003)
Subota, 25 Listopad 2003
15:30      Mladost P. -   Topusko 4:1
15:30      Moslavac -   Nacional 2:1
15:30      Frankopan -   Sloga 0:0
Nedjelja, 26 Listopad 2003
14:30      Zrinski -   Banovac 2:1
14:30      Jelengrad -   BSK 2:2
14:30      Jasenovac -   Posavina 3:2
14:30      Libertas -   Voloder 2:0
14:30      Lokomotiva -   Sokol 1:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
13. kolo (02.11.2003)
Nedjelja, 02 Studeni 2003
14:00      Topusko -   Moslavac 2:1
14:00      BSK -   Mladost P. 0:2
14:00      Banovac -   Jelengrad 2:2
14:00      Sloga -   Zrinski 6:0
14:00      Voloder -   Frankopan 0:3
14:00      Posavina -   Lokomotiva 2:2
14:00      Nacional -   Jasenovac 4:6
14:00      Sokol -   Libertas 3:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
14. kolo (08.11.2003 - 09.11.2003)
Subota, 08 Studeni 2003
14:00      Moslavac -   Jasenovac 4:1
14:00      Mladost P. -   Banovac 5:1
14:00      Frankopan -   Sokol 0:0 Izvještaj
Nedjelja, 09 Studeni 2003
14:00      Lokomotiva -   Nacional 2:2
14:00      Libertas -   Posavina 3:1
14:00      Zrinski -   Voloder 3:0
14:00      Jelengrad -   Sloga 0:5
14:00      Topusko -   BSK 2:0
na vrh
15. kolo (15.11.2003 - 16.11.2003)
Nedjelja, 16 Studeni 2003
14:00      Sloga -   Mladost P. 1:1
14:00      Voloder -   Jelengrad 4:0
14:00      Posavina -   Frankopan 2:1
14:00      Nacional -   Libertas 2:1
14:00      Jasenovac -   Lokomotiva 0:3
14:00      BSK -   Moslavac 0:1
14:00      Banovac -   Topusko 0:3
14:00      Sokol -   Zrinski 0:2 (0:0) Izvještaj
na vrh
16. kolo (22.11.2003 - 23.11.2003)
Subota, 22 Studeni 2003
14:00      Moslavac -   Lokomotiva 3:3
Nedjelja, 23 Studeni 2003
14:00      Voloder -   Mladost P. 0:1
14:00      Sloga -   Topusko 6:0
14:00      Banovac -   BSK 3:0
14:00      Jasenovac -   Libertas 1:1
14:00      Nacional -   Frankopan 1:0
14:00      Posavina -   Zrinski 1:0
14:00      Sokol -   Jelengrad 3:0 (3:0) Izvještaj
na vrh
17. kolo (29.11.2003 - 30.11.2003)
Subota, 29 Studeni 2003
13:30      Frankopan -   Jasenovac 12:0
13:30      Mladost P. -   Sokol 4:0 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 30 Studeni 2003
13:30      Banovac -   Moslavac 6:0
13:30      BSK -   Sloga 2:3
13:30      Topusko -   Voloder 4:0
13:30      Jelengrad -   Posavina 2:3
13:30      Zrinski -   Nacional 3:0
13:30      Libertas -   Lokomotiva 2:2
na vrh
18. kolo (06.03.2004 - 07.03.2004)
Subota, 06 Ožujak 2004
15:00      Moslavac -   Libertas 1:0
Nedjelja, 07 Ožujak 2004
15:00      Lokomotiva -   Frankopan 1:0
15:00      Jasenovac -   Zrinski 2:3
15:00      Nacional -   Jelengrad 3:2
15:00      Voloder -   BSK 1:1
15:00      Sloga -   Banovac 2:0
15:00      Sokol -   Topusko 3:1 (2:0) Izvještaj
Srijeda, 24 Ožujak 2004
15:00      Posavina -   Mladost P. 0:4
na vrh
19. kolo (13.03.2004 - 14.03.2004)
Subota, 13 Ožujak 2004
15:00      Mladost P. -   Nacional 8:0
15:00      Frankopan -   Libertas 0:1
Nedjelja, 14 Ožujak 2004
15:00      Topusko -   Posavina 0:0
15:00      Jelengrad -   Jasenovac 2:0
15:00      Zrinski -   Lokomotiva 3:0
15:00      Sloga -   Moslavac 2:2
15:00      Banovac -   Voloder 5:2
15:00      BSK -   Sokol 5:1 (2:0) Izvještaj
na vrh
20. kolo (20.03.2004 - 21.03.2004)
Subota, 20 Ožujak 2004
15:30      Moslavac -   Frankopan 1:1
Nedjelja, 21 Ožujak 2004
15:30      Posavina -   BSK 2:4
15:30      Voloder -   Sloga 0:4
15:30      Libertas -   Zrinski 5:2
15:30      Lokomotiva -   Jelengrad 1:1
15:30      Jasenovac -   Mladost P. 0:2
15:30      Nacional -   Topusko 0:2
15:30      Sokol -   Banovac 0:0 Izvještaj
na vrh
21. kolo (27.03.2004 - 28.03.2004)
Subota, 27 Ožujak 2004
15:30      Voloder -   Moslavac 2:4
15:30      Mladost P. -   Lokomotiva 4:0
Nedjelja, 28 Ožujak 2004
16:30      Banovac -   Posavina 2:1
16:30      BSK -   Nacional 9:0
16:30      Topusko -   Jasenovac 3:2
16:30      Jelengrad -   Libertas 4:0
16:30      Zrinski -   Frankopan 0:2
16:30      Sloga -   Sokol 3:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
22. kolo (03.04.2004 - 04.04.2004)
Subota, 03 Travanj 2004
16:30      Moslavac -   Zrinski 0:1
16:30      Frankopan -   Jelengrad 2:0
Nedjelja, 04 Travanj 2004
16:30      Libertas -   Mladost P. 2:3
16:30      Lokomotiva -   Topusko 3:0
16:30      Jasenovac -   BSK 0:7
16:30      Nacional -   Banovac 0:2
16:30      Posavina -   Sloga 1:0
16:30      Sokol -   Voloder 3:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
23. kolo (10.04.2004 - 11.04.2004)
Subota, 10 Travanj 2004
16:30      Mladost P. -   Frankopan 1:1
Nedjelja, 11 Travanj 2004
16:30      Sloga -   Nacional 4:1
16:30      Banovac -   Jasenovac 2:1
16:30      BSK -   Lokomotiva 7:1
16:30      Topusko -   Libertas 3:1
16:30      Jelengrad -   Zrinski 2:3
16:30      Voloder -   Posavina 3:1
16:30      Sokol -   Moslavac 2:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
24. kolo (17.04.2004 - 18.04.2004)
Subota, 17 Travanj 2004
16:30      Moslavac -   Jelengrad 1:1
Nedjelja, 18 Travanj 2004
16:30      Nacional -   Voloder 0:2
16:30      Zrinski -   Mladost P. 0:0
16:30      Frankopan -   Topusko 3:0
16:30      Libertas -   BSK 1:4
16:30      Lokomotiva -   Banovac 1:3
16:30      Posavina -   Sokol 3:0 (2:0) Izvještaj
Srijeda, 12 Svibanj 2004
17:30      Jasenovac -   Sloga 1:4
na vrh
25. kolo (24.04.2004 - 25.04.2004)
Subota, 24 Travanj 2004
17:00      Mladost P. -   Jelengrad 6:1
Nedjelja, 25 Travanj 2004
17:00      Posavina -   Moslavac 2:0
17:00      Voloder -   Jasenovac 1:1
17:00      Sloga -   Lokomotiva 0:0
17:00      Banovac -   Libertas 5:1
17:00      BSK -   Frankopan 1:1
17:00      Topusko -   Zrinski 2:0
17:00      Sokol -   Nacional 3:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
26. kolo (01.05.2004 - 02.05.2004)
Subota, 01 Svibanj 2004
17:00      Moslavac -   Mladost P. 1:1
17:00      Frankopan -   Banovac 2:1
Nedjelja, 02 Svibanj 2004
17:00      Jelengrad -   Topusko 2:0
17:00      Zrinski -   BSK 1:4
17:00      Libertas -   Sloga 1:1
17:00      Lokomotiva -   Voloder 4:1
17:00      Nacional -   Posavina 1:3
17:00      Jasenovac -   Sokol 4:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
27. kolo (08.05.2004 - 09.05.2004)
Nedjelja, 09 Svibanj 2004
17:00      Voloder -   Libertas 0:0
17:00      Sloga -   Frankopan 2:1
17:00      Banovac -   Zrinski 2:2
17:00      BSK -   Jelengrad 2:1
17:00      Topusko -   Mladost P. 1:0
17:00      Nacional -   Moslavac 0:2
17:00      Posavina -   Jasenovac 1:0
17:00