Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 1999-2006 arrow Sezona 2001/02 arrow Rezultati
Seniori 2001/02 1. ŽNL
Raspored Prvenstva

1. kolo (25.08.2001 - 26.08.2001)
Subota, 25 Kolovoz 2001
17:30      Slavonac -   Banovac 2:2
17:30      Frankopan -   Lokomotiva 0:2
17:30      Mladost P. -   Jasenovac 2:2
Nedjelja, 26 Kolovoz 2001
17:30      Zrinski -   Sloga 1:4
17:30      Mladost B. -   BSK 1:3
17:30      Voloder -   Mladost G. 4:2
17:30      Vatrogasac -   INA 2:1
17:30      Libertas -   Sokol 3:1 (2:0) Izvještaj
na vrh
2. kolo (01.09.2001 - 02.09.2001)
Subota, 01 Rujan 2001
17:30      Slavonac -   Frankopan 2:1
Nedjelja, 02 Rujan 2001
17:30      Banovac -   INA 2:2
17:30      Mladost G. -   Libertas 0:1
17:30      BSK -   Voloder 5:2
17:30      Jasenovac -   Mladost B. 3:2
17:30      Sloga -   Mladost P. 7:1
17:30      Lokomotiva -   Zrinski 0:1
17:30      Sokol -   Vatrogasac 5:2 (2:1) Izvještaj
na vrh
3. kolo (05.09.2001)
Srijeda, 05 Rujan 2001
17:00      Mladost B. -   Sloga 1:3
17:00      Voloder -   Jasenovac 2:0
17:00      Libertas -   BSK 1:3
17:00      Vatrogasac -   Mladost G. 1:3
17:00      Frankopan -   Banovac 1:1
17:00      Zrinski -   Slavonac 2:0
17:00      Mladost P. -   Lokomotiva 1:1
17:00      INA -   Sokol 4:1 (2:1) Izvještaj
na vrh
4. kolo (08.09.2001 - 09.09.2001)
Subota, 08 Rujan 2001
17:00      Slavonac -   Mladost P. 1:1
17:00      Frankopan -   Zrinski 2:1
17:00      Jasenovac -   Libertas 1:4
Nedjelja, 09 Rujan 2001
17:00      Mladost G. -   INA 6:4
17:00      BSK -   Vatrogasac 5:0
17:00      Sloga -   Voloder 2:0
17:00      Lokomotiva -   Mladost B. 5:1
Srijeda, 12 Rujan 2001
17:00      Banovac -   Sokol 3:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
5. kolo (15.09.2001 - 16.09.2001)
Subota, 15 Rujan 2001
17:00      Mladost P. -   Frankopan 1:1
17:00      Voloder -   Lokomotiva 1:2
17:00      INA -   BSK 1:3
Nedjelja, 16 Rujan 2001
17:00      Zrinski -   Banovac 4:1
17:00      Mladost B. -   Slavonac 2:3
17:00      Libertas -   Sloga 0:4
17:00      Vatrogasac -   Jasenovac 1:1
17:00      Sokol -   Mladost G. 2:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
6. kolo (19.09.2001)
Srijeda, 19 Rujan 2001
16:30      Banovac -   Mladost G. 6:2
16:30      Jasenovac -   INA 2:1
16:30      Sloga -   Vatrogasac 2:0
16:30      Lokomotiva -   Libertas 1:0
16:30      Slavonac -   Voloder 3:2
16:30      Frankopan -   Mladost B. 6:0
16:30      Zrinski -   Mladost P. 0:3
16:30      BSK -   Sokol 4:1 (2:0) Izvještaj
na vrh
7. kolo (22.09.2001 - 23.09.2001)
Subota, 22 Rujan 2001
16:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 1:2
16:30      INA -   Sloga 2:1
16:30      Mladost P. -   Banovac 1:2
Nedjelja, 23 Rujan 2001
16:30      Libertas -   Slavonac 1:1
16:30      Mladost G. -   BSK 1:2
16:30      Mladost B. -   Zrinski 0:0
16:30      Voloder -   Frankopan 1:2
16:30      Sokol -   Jasenovac 4:3 (2:1) Izvještaj
na vrh
8. kolo (29.09.2001 - 30.09.2001)
Subota, 29 Rujan 2001
16:00      Mladost P. -   Mladost B. 2:2
16:00      Slavonac -   Vatrogasac 4:1
16:00      Frankopan -   Libertas 4:1
Nedjelja, 30 Rujan 2001
16:00      Zrinski -   Voloder 0:0
16:00      Banovac -   BSK 1:1
16:00      Jasenovac -   Mladost G. 4:2
16:00      Lokomotiva -   INA 3:0
16:00      Sloga -   Sokol 3:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
9. kolo (06.10.2001 - 07.10.2001)
Subota, 06 Listopad 2001
16:00      Vatrogasac -   Frankopan 1:1
16:00      INA -   Slavonac 0:1
Nedjelja, 07 Listopad 2001
16:00      Mladost B. -   Banovac 2:0
16:00      Voloder -   Mladost P. 1:1
16:00      Libertas -   Zrinski 2:3
16:00      Mladost G. -   Sloga 0:5
16:00      BSK -   Jasenovac 2:1
16:00      Sokol -   Lokomotiva 0:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
10. kolo (13.10.2001 - 14.10.2001)
Subota, 13 Listopad 2001
15:30      Frankopan -   INA 1:0
15:30      Mladost P. -   Libertas 2:0
15:30      Slavonac -   Sokol 1:1 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 14 Listopad 2001
15:30      Banovac -   Jasenovac 2:1
15:30      Sloga -   BSK 2:0
15:30      Lokomotiva -   Mladost G. 1:0
15:30      Zrinski -   Vatrogasac 2:1
15:30      Mladost B. -   Voloder 2:0
na vrh
11. kolo (20.10.2001 - 21.10.2001)
Subota, 20 Listopad 2001
15:30      INA -   Zrinski 4:1
Nedjelja, 21 Listopad 2001
15:30      Mladost G. -   Slavonac 2:1
15:30      BSK -   Lokomotiva 1:1
15:30      Jasenovac -   Sloga 0:4
15:30      Voloder -   Banovac 2:1
15:30      Libertas -   Mladost B. 2:1
15:30      Vatrogasac -   Mladost P. 0:1
15:30      Sokol -   Frankopan 4:2 (2:0) Izvještaj
na vrh
12. kolo (27.10.2001 - 28.10.2001)
Subota, 27 Listopad 2001
15:00      Slavonac -   BSK 2:1
15:00      Frankopan -   Mladost G. 3:2
15:00      Mladost P. -   INA 0:0
Nedjelja, 28 Listopad 2001
14:00      Mladost B. -   Vatrogasac 3:1
14:00      Voloder -   Libertas 3:0
14:00      Banovac -   Sloga 1:1
14:00      Lokomotiva -   Jasenovac 3:1
14:00      Zrinski -   Sokol 2:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
13. kolo (03.11.2001 - 04.11.2001)
Subota, 03 Studeni 2001
14:00      Vatrogasac -   Voloder 1:2
14:00      INA -   Mladost B. 3:0
14:00      Sloga -   Lokomotiva 1:2
Nedjelja, 04 Studeni 2001
14:00      Libertas -   Banovac 8:2
14:00      Mladost G. -   Zrinski 2:0
14:00      BSK -   Frankopan 0:0
14:00      Jasenovac -   Slavonac 0:2
14:00      Sokol -   Mladost P. 0:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
14. kolo (10.11.2001 - 11.11.2001)
Subota, 10 Studeni 2001
13:30      Slavonac -   Sloga 2:3
13:30      Frankopan -   Jasenovac 3:0
13:30      Mladost P. -   Mladost G. 3:1
Nedjelja, 11 Studeni 2001
13:30      Banovac -   Lokomotiva 1:2
13:30      Zrinski -   BSK 3:1
13:30      Voloder -   INA 2:0
13:30      Libertas -   Vatrogasac 4:2
13:30      Mladost B. -   Sokol 0:5 (0:2) Izvještaj
na vrh
15. kolo (17.11.2001 - 18.11.2001)
Subota, 17 Studeni 2001
13:30      Vatrogasac -   Banovac 5:1
13:30      INA -   Libertas 1:2
Nedjelja, 18 Studeni 2001
13:30      Mladost G. -   Mladost B. 2:1
13:30      BSK -   Mladost P. 0:0
13:30      Jasenovac -   Zrinski 0:5
13:30      Sloga -   Frankopan 5:1
13:30      Lokomotiva -   Slavonac 4:2
13:30      Sokol -   Voloder 2:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
16. kolo (02.03.2002 - 03.03.2002)
Nedjelja, 03 Ožujak 2002
15:00      INA -   Vatrogasac 1:1
15:00      Banovac -   Slavonac 3:0
15:00      Lokomotiva -   Frankopan 2:1
15:00      Sloga -   Zrinski 4:0
15:00      Jasenovac -   Mladost P. 0:1
15:00      BSK -   Mladost B. 2:1
15:00      Mladost G. -   Voloder 1:1
15:00      Sokol -   Libertas 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
17. kolo (09.03.2002 - 10.03.2002)
Subota, 09 Ožujak 2002
15:00      Mladost P. -   Sloga 1:3
Nedjelja, 10 Ožujak 2002
15:00      INA -   Banovac 2:1
15:00      Libertas -   Mladost G. 0:2
15:00      Voloder -   BSK 2:0
15:00      Mladost B. -   Jasenovac 1:4
15:00      Zrinski -   Lokomotiva 0:1
15:00      Frankopan -   Slavonac 2:1
15:00      Vatrogasac -   Sokol 1:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
18. kolo (16.03.2002 - 17.03.2002)
Subota, 16 Ožujak 2002
15:00      Banovac -   Frankopan 1:1
15:00      Slavonac -   Zrinski 3:1
Nedjelja, 17 Ožujak 2002
15:00      Lokomotiva -   Mladost P. 3:0
15:00      Sloga -   Mladost B. 9:1
15:00      Jasenovac -   Voloder 3:3
15:00      BSK -   Libertas 1:0
15:00      Mladost G. -   Vatrogasac 2:1
15:00      Sokol -   INA 0:2 (0:0) Izvještaj
na vrh
19. kolo (23.03.2002 - 24.03.2002)
Subota, 23 Ožujak 2002
15:30      Mladost P. -   Slavonac 3:2
15:30      INA -   Mladost G. 1:2
15:30      Vatrogasac -   BSK 0:2
Nedjelja, 24 Ožujak 2002
15:30      Libertas -   Jasenovac 2:1
15:30      Voloder -   Sloga 1:3
15:30      Mladost B. -   Lokomotiva 1:0
15:30      Zrinski -   Frankopan 1:2
15:30      Sokol -   Banovac 0:4 (0:2) Izvještaj
na vrh
20. kolo (30.03.2002 - 31.03.2002)
Subota, 30 Ožujak 2002
15:30      Banovac -   Zrinski 1:1
15:30      Frankopan -   Mladost P. 5:1
15:30      Slavonac -   Mladost B. 8:1
Nedjelja, 31 Ožujak 2002
16:30      BSK -   INA 3:0
16:30      Lokomotiva -   Voloder 1:3
16:30      Sloga -   Libertas 2:1
16:30      Jasenovac -   Vatrogasac 0:0
16:30      Mladost G. -   Sokol 1:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
21. kolo (06.04.2002 - 07.04.2002)
Subota, 06 Travanj 2002
16:30      INA -   Jasenovac 0:4
16:30      Vatrogasac -   Sloga 0:3
16:30      Mladost P. -   Zrinski 1:1
Nedjelja, 07 Travanj 2002
16:30      Mladost G. -   Banovac 1:1
16:30      Libertas -   Lokomotiva 5:2
16:30      Voloder -   Slavonac 0:0
16:30      Mladost B. -   Frankopan 2:4
16:30      Sokol -   BSK 0:2 (0:0) Izvještaj
na vrh
22. kolo (13.04.2002 - 14.04.2002)
Subota, 13 Travanj 2002
17:00      Frankopan -   Voloder 1:0
17:00      Slavonac -   Libertas 2:1
Nedjelja, 14 Travanj 2002
17:00      Banovac -   Mladost P. 4:1
17:00      Zrinski -   Mladost B. 2:0
17:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 4:2
17:00      Sloga -   INA 11:0
17:00      BSK -   Mladost G. 2:2
17:00      Jasenovac -   Sokol 4:2 (2:1) Izvještaj
na vrh
23. kolo (17.04.2002)
Srijeda, 17 Travanj 2002
17:00      INA -   Lokomotiva 1:5
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 2:1
17:00      Libertas -   Frankopan 1:1
17:00      Voloder -   Zrinski 0:1
17:00      Mladost B. -   Mladost P. 0:2
17:00      BSK -   Banovac 5:1
17:00      Mladost G. -   Jasenovac 1:1
17:00      Sokol -   Sloga 1:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
24. kolo (20.04.2002 - 21.04.2002)
Subota, 20 Travanj 2002
17:00      Mladost P. -   Voloder 1:0
17:00      Frankopan -   Vatrogasac 4:1
17:00      Slavonac -   INA 1:0
Nedjelja, 21 Travanj 2002
17:00      Sloga -   Mladost G. 9:0
17:00      Jasenovac -   BSK 2:1
17:00      Banovac -   Mladost B. 3:0
17:00      Zrinski -   Libertas 2:0
17:00      Lokomotiva -   Sokol 2:3 (0:1) Izvještaj
na vrh
25. kolo (27.04.2002 - 28.04.2002)
Subota, 27 Travanj 2002
17:00      INA -   Frankopan 0:3
17:00      Vatrogasac -   Zrinski 2:4
Nedjelja, 28 Travanj 2002
17:00      Jasenovac -   Banovac 0:1
17:00      BSK -   Sloga 0:0
17:00      Mladost G. -   Lokomotiva 2:1
17:00      Libertas -   Mladost P. 3:1
17:00      Voloder -   Mladost B. 2:1
17:00      Sokol -   Slavonac 2:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
26. kolo (01.05.2002)
Srijeda, 01 Svibanj 2002
17:00      Banovac -   Voloder 3:0
17:00      Mladost B. -   Libertas 1:1
17:00      Mladost P. -   Vatrogasac 5:0
17:00      Zrinski -   INA 5:0
17:00      Slavonac -   Mladost G. 1:0
17:00      Lokomotiva -   BSK 1:1
17:00      Sloga -   Jasenovac 3:2
17:00      Frankopan -   Sokol 3:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
27. kolo (04.05.2002 - 05.05.2002)
Subota, 04 Svibanj 2002
17:00      INA -   Mladost P. 0:2
17:00      Vatrogasac -   Mladost B. 3:0
17:00      Sloga -   Banovac 0:1
Nedjelja, 05 Svibanj 2002
17:00      Mladost G. -   Frankopan 2:4
17:00      Libertas -   Voloder 3:1
17:00      Jasenovac -   Lokomotiva 1:1
17:00      BSK -   Slavonac 4:1
17:00      Sokol -   Zrinski