Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 1999-2006 arrow Sezona 1999/00 arrow Rezultati
Seniori 1999/00 1. ŽNL
Raspored Prvenstva

1. kolo (21.08.1999 - 22.08.1999)
Subota, 21 Kolovoz 1999
17:30      Vatrogasac -   Voloder 2:1
17:30      Frankopan -   Mladost P. 9:0
Nedjelja, 22 Kolovoz 1999
17:30      BSK -   Nacional 2:1
17:30      Slavonac -   Mladost G. 2:1
17:30      Jasenovac -   Moslavac 0:2
17:30      Libertas -   Metalac 0:2
17:30      Banovac -   Zrinski 0:2
17:30      Topusko -   Sokol 0:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
2. kolo (28.08.1999 - 29.08.1999)
Subota, 28 Kolovoz 1999
17:30      Mladost P. -   Banovac 6:1
17:30      Metalac -   Frankopan 5:1
17:30      Moslavac -   Libertas 0:0
Nedjelja, 29 Kolovoz 1999
17:30      Mladost G. -   Voloder 3:2
17:30      Nacional -   Topusko 1:1
17:30      Zrinski -   BSK 0:1
17:30      Slavonac -   Jasenovac 1:0
17:30      Sokol -   Vatrogasac 2:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
3. kolo (01.09.1999)
Srijeda, 01 Rujan 1999
17:30      Jasenovac -   Mladost G. 3:0
17:30      Libertas -   Slavonac 1:1
17:30      Frankopan -   Moslavac 6:1
17:30      Banovac -   Metalac 2:6
17:30      BSK -   Mladost P. 2:1
17:30      Topusko -   Zrinski 3:2
17:30      Vatrogasac -   Nacional 6:1
17:30      Voloder -   Sokol 3:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
4. kolo (04.09.1999 - 05.09.1999)
Subota, 04 Rujan 1999
17:00      Mladost P. -   Topusko 0:0
17:00      Metalac -   BSK 4:0
17:00      Moslavac -   Banovac 1:0
Nedjelja, 05 Rujan 1999
17:00      Zrinski -   Vatrogasac 2:0
17:00      Slavonac -   Frankopan 0:0
17:00      Jasenovac -   Libertas 3:0
17:00      Nacional -   Voloder 0:1
17:00      Mladost G. -   Sokol 1:3 (1:0) Izvještaj
na vrh
5. kolo (11.09.1999 - 12.09.1999)
Subota, 11 Rujan 1999
16:30      Vatrogasac -   Mladost P. 1:1
16:30      Frankopan -   Jasenovac 3:0
Nedjelja, 12 Rujan 1999
16:30      Voloder -   Zrinski 1:2
16:30      Libertas -   Mladost G. 1:2
16:30      Banovac -   Slavonac 5:0
16:30      BSK -   Moslavac 3:1
16:30      Topusko -   Metalac 0:1
16:30      Sokol -   Nacional 2:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
6. kolo (15.09.1999)
Srijeda, 15 Rujan 1999
16:30      Mladost G. -   Nacional 2:1
16:30      Mladost P. -   Voloder 3:2
16:30      Metalac -   Vatrogasac 3:1
16:30      Moslavac -   Topusko 4:1
16:30      Slavonac -   BSK 2:2
16:30      Jasenovac -   Banovac 3:2
16:30      Libertas -   Frankopan 3:6
16:30      Zrinski -   Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
7. kolo (18.09.1999 - 19.09.1999)
Subota, 18 Rujan 1999
16:00      Frankopan -   Mladost G. 1:1
Nedjelja, 19 Rujan 1999
16:00      Banovac -   Libertas 3:1
16:00      BSK -   Jasenovac 5:1
16:00      Topusko -   Slavonac 1:1
16:00      Voloder -   Metalac 0:0
16:00      Nacional -   Zrinski 0:5
16:00      Sokol -   Mladost P. 4:0 (2:0) Izvještaj
Srijeda, 29 Rujan 1999
16:00      Vatrogasac -   Moslavac 1:1
na vrh
8. kolo (25.09.1999 - 26.09.1999)
Subota, 25 Rujan 1999
16:00      Moslavac -   Voloder 3:1
16:00      Mladost P. -   Nacional 3:0
Nedjelja, 26 Rujan 1999
16:00      Jasenovac -   Topusko 1:0
16:00      Libertas -   BSK 1:1
16:00      Frankopan -   Banovac 2:1
16:00      Mladost G. -   Zrinski 3:0
Srijeda, 06 Listopad 1999
16:00      Metalac -   Sokol 3:0 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 12 Ožujak 2000
16:00      Slavonac -   Vatrogasac 3:0
na vrh
9. kolo (03.10.1999)
Nedjelja, 03 Listopad 1999
16:00      Nacional -   Metalac 1:3
16:00      Zrinski -   Mladost P. 1:0
16:00      Banovac -   Mladost G. 5:0
16:00      BSK -   Frankopan 1:2
16:00      Topusko -   Libertas 5:2
16:00      Vatrogasac -   Jasenovac 2:4
16:00      Voloder -   Slavonac 4:2
16:00      Sokol -   Moslavac 0:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
10. kolo (09.10.1999 - 10.10.1999)
Subota, 09 Listopad 1999
16:00      Metalac -   Zrinski 1:0
16:00      Moslavac -   Nacional 1:0
16:00      Frankopan -   Topusko 5:0
Nedjelja, 10 Listopad 1999
16:00      Mladost G. -   Mladost P. 3:1
16:00      Jasenovac -   Voloder 4:0
16:00      Libertas -   Vatrogasac 4:0
16:00      Banovac -   BSK 6:0
16:00      Slavonac -   Sokol 0:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
11. kolo (16.10.1999 - 17.10.1999)
Subota, 16 Listopad 1999
15:30      Mladost P. -   Metalac 1:3
Nedjelja, 17 Listopad 1999
15:30      Topusko -   Banovac 3:0
15:30      Vatrogasac -   Frankopan 1:1
15:30      Voloder -   Libertas 2:0
15:30      Nacional -   Slavonac 1:1
15:30      Zrinski -   Moslavac 4:1
15:30      Sokol -   Jasenovac 1:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 12 Ožujak 2000
15:30      BSK -   Mladost G. 0:1
na vrh
12. kolo (23.10.1999 - 24.10.1999)
Subota, 23 Listopad 1999
15:30      Frankopan -   Voloder 3:0
15:30      Moslavac -   Mladost P. 1:0
Nedjelja, 24 Listopad 1999
15:30      Slavonac -   Zrinski 0:4
15:30      Jasenovac -   Nacional 0:0
15:30      Banovac -   Vatrogasac 1:3
15:30      BSK -   Topusko 2:0
15:30      Mladost G. -   Metalac 1:6
15:30      Libertas -   Sokol 2:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
13. kolo (30.10.1999 - 31.10.1999)
Subota, 30 Listopad 1999
14:30      Mladost P. -   Slavonac 3:1
14:30      Metalac -   Moslavac 4:2
Nedjelja, 31 Listopad 1999
13:30      Zrinski -   Jasenovac 2:0
13:30      Topusko -   Mladost G. 5:0
13:30      Vatrogasac -   BSK 5:0
13:30      Voloder -   Banovac 2:1
13:30      Nacional -   Libertas 2:0
13:30      Sokol -   Frankopan 2:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
14. kolo (06.11.1999 - 07.11.1999)
Subota, 06 Studeni 1999
13:30      Frankopan -   Nacional 3:0
Nedjelja, 07 Studeni 1999
13:30      Mladost G. -   Moslavac 1:3
13:30      Slavonac -   Metalac 1:9
13:30      Jasenovac -   Mladost P. 1:2
13:30      Libertas -   Zrinski 1:2
13:30      BSK -   Voloder 1:1
13:30      Topusko -   Vatrogasac 2:1
13:30      Banovac -   Sokol 3:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
15. kolo (13.11.1999 - 14.11.1999)
Subota, 13 Studeni 1999
13:30      Mladost P. -   Libertas 2:0
13:30      Metalac -   Jasenovac 6:0
13:30      Moslavac -   Slavonac 4:0
Nedjelja, 14 Studeni 1999
13:30      Vatrogasac -   Mladost G. 3:0
13:30      Voloder -   Topusko 4:4
13:30      Nacional -   Banovac 3:1
13:30      Zrinski -   Frankopan 1:2
13:30      Sokol -   BSK 2:1 (2:0) Izvještaj
na vrh
16. kolo (18.03.2000 - 19.03.2000)
Subota, 18 Ožujak 2000
15:00      Metalac -   Libertas 4:0
15:00      Mladost P. -   Frankopan 1:3
15:00      Moslavac -   Jasenovac 2:0
Nedjelja, 19 Ožujak 2000
15:00      Zrinski -   Banovac 0:0
15:00      Nacional -   BSK 1:2
15:00      Voloder -   Vatrogasac 0:0
15:00      Mladost G. -   Slavonac 1:0
15:00      Sokol -   Topusko 2:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
17. kolo (25.03.2000 - 26.03.2000)
Subota, 25 Ožujak 2000
15:00      Frankopan -   Metalac 1:5
15:00      Voloder -   Mladost G. 1:0
15:00      Vatrogasac -   Sokol 0:2 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 26 Ožujak 2000
16:00      Libertas -   Moslavac 1:0
16:00      Jasenovac -   Slavonac 3:0
16:00      Topusko -   Nacional 5:0
16:00      BSK -   Zrinski 0:1
16:00      Banovac -   Mladost P. 2:2
na vrh
18. kolo (01.04.2000 - 02.04.2000)
Subota, 01 Travanj 2000
16:30      Moslavac -   Frankopan 2:0
16:30      Metalac -   Banovac 5:1
16:30      Mladost P. -   BSK 2:2
Nedjelja, 02 Travanj 2000
16:30      Mladost G. -   Jasenovac 1:0
16:30      Slavonac -   Libertas 2:1
16:30      Zrinski -   Topusko 0:3
16:30      Nacional -   Vatrogasac 3:2
16:30      Sokol -   Voloder 1:2 (0:1) Izvještaj
na vrh
19. kolo (08.04.2000 - 09.04.2000)
Subota, 08 Travanj 2000
16:30      Voloder -   Nacional 6:0
16:30      Vatrogasac -   Zrinski 3:1
16:30      Frankopan -   Slavonac 2:1
Nedjelja, 09 Travanj 2000
16:30      Topusko -   Mladost P. 1:1
16:30      BSK -   Metalac 1:0
16:30      Banovac -   Moslavac 2:2
16:30      Libertas -   Jasenovac 5:2
16:30      Sokol -   Mladost G. 2:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
20. kolo (15.04.2000 - 16.04.2000)
Subota, 15 Travanj 2000
16:30      Moslavac -   BSK 2:0
16:30      Metalac -   Topusko 8:1
16:30      Mladost P. -   Vatrogasac 1:1
Nedjelja, 16 Travanj 2000
16:30      Slavonac -   Banovac 0:2
16:30      Zrinski -   Voloder 2:0
16:30      Mladost G. -   Libertas 0:0
16:30      Jasenovac -   Frankopan 1:0
16:30      Nacional -   Sokol 0:5 (0:1) Izvještaj
na vrh
21. kolo (22.04.2000)
Subota, 22 Travanj 2000
17:00      BSK -   Slavonac 2:2
17:00      Banovac -   Jasenovac 0:1
17:00      Frankopan -   Libertas 2:1
17:00      Nacional -   Mladost G. 1:2
17:00      Voloder -   Mladost P. 3:1
17:00      Vatrogasac -   Metalac 2:5
17:00      Topusko -   Moslavac 0:2
17:00      Sokol -   Zrinski 0:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
22. kolo (29.04.2000 - 30.04.2000)
Subota, 29 Travanj 2000
17:00      Moslavac -   Vatrogasac 3:0
17:00      Metalac -   Voloder 6:0
17:00      Mladost P. -   Sokol 3:1 (3:1) Izvještaj
Nedjelja, 30 Travanj 2000
17:00      Mladost G. -   Frankopan 1:1
17:00      Libertas -   Banovac 1:2
17:00      Jasenovac -   BSK 3:0
17:00      Slavonac -   Topusko 2:1
17:00      Zrinski -   Nacional 3:0
na vrh
23. kolo (06.05.2000 - 07.05.2000)
Subota, 06 Svibanj 2000
17:00      Voloder -   Moslavac 1:3
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 2:1
Nedjelja, 07 Svibanj 2000
17:00      Zrinski -   Mladost G. 2:2
17:00      Nacional -   Mladost P. 0:3
17:00      Topusko -   Jasenovac 4:1
17:00      BSK -   Libertas 1:0
17:00      Banovac -   Frankopan 0:3
17:00      Sokol -   Metalac 2:6 (2:4) Izvještaj
na vrh
24. kolo (10.05.2000)
Srijeda, 10 Svibanj 2000
17:00      Libertas -   Topusko 6:0
17:00      Jasenovac -   Vatrogasac 1:1
17:00      Slavonac -   Voloder 1:0
17:00      Metalac -   Nacional 9:0
17:00      Mladost P. -   Zrinski 2:1
17:00      Mladost G. -   Banovac 3:1
17:00      Frankopan -   BSK 5:0
17:00      Moslavac -   Sokol 2:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
25. kolo (13.05.2000 - 14.05.2000)
Subota, 13 Svibanj 2000
17:30      Vatrogasac -   Libertas 0:0
17:30      Mladost P. -   Mladost G. 2:2
17:30      Voloder -   Jasenovac 1:0
Nedjelja, 14 Svibanj 2000
17:30      Topusko -   Frankopan 1:1
17:30      BSK -   Banovac 0:1
17:30      Zrinski -   Metalac 2:3
17:30      Nacional -   Moslavac 0:8
17:30      Sokol -   Slavonac 3:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
26. kolo (20.05.2000 - 21.05.2000)
Subota, 20 Svibanj 2000
17:30      Frankopan -   Vatrogasac 1:3
17:30      Moslavac -   Zrinski 3:0
17:30      Metalac -   Mladost P. 1:1
Nedjelja, 21 Svibanj 2000
17:30      Mladost G. -   BSK 5:4
17:30      Banovac -   Topusko 2:1
17:30      Libertas -   Voloder 2:1
17:30      Slavonac -   Nacional 3:0
17:30      Jasenovac -   Sokol 0:3 (0:1) Izvještaj
na vrh
27. kolo (27.05.2000 - 28.05.2000)
Subota, 27 Svibanj 2000
17:30      Metalac -   Mladost G. 4:1
17:30      Mladost P. -   Moslavac 0:0
17:30      Voloder -   Frankopan 0:2
Nedjelja, 28 Svibanj 2000
17:30      Nacional -   Jasenovac 0:3
17:30      Zrinski -   Slavonac 4:2
17:30      Vatrogasac -   Banovac 1:2
17:30      Topusko -   BSK 5:1
17:30      Sokol