Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. NL 2010/11 arrow Stariji pioniri arrow Raspored prvenstva
Stariji pioniri 2010/11
Raspored Prvenstva

1. kolo (04.09.2010 - 05.09.2010)
etvrtak, 02 Rujan 2010
18:15      Frankopan -   BSK 1:0
Subota, 04 Rujan 2010
11:30      Mladost P. -   Sloga 3:0
Nedjelja, 05 Rujan 2010
11:30      Zrinski -   Segesta 1:2
11:30      Libertas -   Moslavac 7:1
11:30      Sokol -   Banovac 0:0 (0:0) Izvjetaj
Nedjelja, 21 Studeni 2010
11:30      Metalac -   Lekenik 2:1
na vrh
2. kolo (11.09.2010 - 12.09.2010)
Subota, 11 Rujan 2010
11:30      Sloga -   Frankopan 5:1
Nedjelja, 12 Rujan 2010
11:30      BSK -   Libertas 0:10
11:30      Zrinski -   Lekenik 1:4
11:30      Banovac -   Metalac 10:3
11:30      Moslavac -   Sokol 0:3 Izvjetaj
17:30      Mladost P. -   Segesta 4:2
na vrh
3. kolo (18.09.2010 - 19.09.2010)
Subota, 18 Rujan 2010
11:30      Mladost P. -   Zrinski 2:1
11:30      Libertas -   Sloga 5:0
11:30      Lekenik -   Banovac 1:9
Nedjelja, 19 Rujan 2010
11:30      Frankopan -   Segesta 1:4
11:30      Sokol -   BSK 3:0
Nedjelja, 28 Studeni 2010
11:30      Metalac -   Moslavac 3:0
na vrh
4. kolo (25.09.2010 - 26.09.2010)
Subota, 25 Rujan 2010
11:30      Mladost P. -   Frankopan 4:0
11:30      Sloga -   Sokol 5:4 (2:2) Izvjetaj
Nedjelja, 26 Rujan 2010
11:30      Zrinski -   Banovac 4:3
11:30      Moslavac -   Lekenik 0:12
Subota, 19 Oujak 2011
11:30      Segesta -   Libertas 1:1
Nedjelja, 20 Oujak 2011
11:30      BSK -   Metalac 1:4
na vrh
5. kolo (02.10.2010 - 03.10.2010)
Subota, 02 Listopad 2010
11:30      Libertas -   Mladost P. 2:1
11:30      Lekenik -   BSK 13:0
Nedjelja, 03 Listopad 2010
11:30      Frankopan -   Zrinski 0:4
11:30      Metalac -   Sloga 0:3
11:30      Banovac -   Moslavac 13:2
11:30      Sokol -   Segesta 4:2 (1:2) Izvjetaj
na vrh
6. kolo (09.10.2010 - 10.10.2010)
Petak, 08 Listopad 2010
11:30      Mladost P. -   Sokol 0:0 Izvjetaj
Subota, 09 Listopad 2010
11:30      Sloga -   Lekenik 1:4
11:30      Segesta -   Metalac 3:0
Nedjelja, 10 Listopad 2010
11:30      BSK -   Banovac 3:5
11:30      Frankopan -   Libertas 0:5
Nedjelja, 21 Studeni 2010
11:30      Zrinski -   Moslavac 2:3
na vrh
7. kolo (16.10.2010 - 17.10.2010)
Subota, 16 Listopad 2010
11:30      Libertas -   Zrinski 5:0
11:30      Lekenik -   Segesta 7:2
Nedjelja, 17 Listopad 2010
11:30      Metalac -   Mladost P. 0:4
11:30      Banovac -   Sloga 3:0
11:30      Sokol -   Frankopan 4:1 (1:0) Izvjetaj
Subota, 23 Travanj 2011
11:15      Moslavac -   BSK 5:2
na vrh
8. kolo (23.10.2010 - 24.10.2010)
Subota, 23 Listopad 2010
11:30      Sloga -   Moslavac 3:0
11:30      Segesta -   Banovac 2:2
11:30      Mladost P. -   Lekenik 3:2
Nedjelja, 24 Listopad 2010
11:30      Zrinski -   BSK 2:3
11:30      Frankopan -   Metalac 3:2
11:30      Libertas -   Sokol 3:3 (0:1) Izvjetaj
na vrh
9. kolo (30.10.2010 - 31.10.2010)
Subota, 30 Listopad 2010
11:30      Lekenik -   Frankopan 3:1
Nedjelja, 31 Listopad 2010
11:30      Moslavac -   Segesta 1:11
11:30      BSK -   Sloga 3:0
11:30      Metalac -   Libertas 1:1
11:30      Banovac -   Mladost P. 3:2
11:30      Sokol -   Zrinski 3:1 (2:0) Izvjetaj
na vrh
10. kolo (06.11.2010 - 07.11.2010)
Subota, 06 Studeni 2010
11:30      Mladost P. -   Moslavac 5:1
Nedjelja, 07 Studeni 2010
11:30      Zrinski -   Sloga 1:0
11:30      Segesta -   BSK 4:1
11:30      Frankopan -   Banovac 4:1
11:30      Sokol -   Metalac 3:2 (1:1) Izvjetaj
Subota, 27 Studeni 2010
11:30      Libertas -   Lekenik 3:0
na vrh
11. kolo (13.11.2010 - 14.11.2010)
Subota, 13 Studeni 2010
11:30      Sloga -   Segesta 0:2
Nedjelja, 14 Studeni 2010
11:30      Banovac -   Libertas 3:1
11:30      Moslavac -   Frankopan 4:2
11:30      BSK -   Mladost P. 0:1
11:30      Metalac -   Zrinski 3:2
11:30      Sokol -   Lekenik 5:1 (1:0) Izvjetaj
na vrh
12. kolo (26.03.2011 - 27.03.2011)
Subota, 26 Oujak 2011
11:15      Sloga -   Mladost P. 2:2
11:15      Lekenik -   Metalac 6:1
15:00      Segesta -   Zrinski 4:0
Nedjelja, 27 Oujak 2011
11:15      BSK -   Frankopan 0:1
11:15      Moslavac -   Libertas 3:4
11:15      Banovac -   Sokol 1:0 (1:0) Izvjetaj
na vrh
13. kolo (02.04.2011 - 03.04.2011)
Subota, 02 Travanj 2011
11:15      Libertas -   BSK 13:0
13:15      Lekenik -   Zrinski 3:1
Nedjelja, 03 Travanj 2011
11:15      Metalac -   Banovac 1:2
11:15      Frankopan -   Sloga 1:1
11:15      Segesta -   Mladost P. 2:4
11:15      Sokol -   Moslavac 5:3 (1:2) Izvjetaj
na vrh
14. kolo (09.04.2011 - 10.04.2011)
Subota, 09 Travanj 2011
11:15      Segesta -   Frankopan 5:2
11:15      Sloga -   Libertas 0:5
Nedjelja, 10 Travanj 2011
11:15      Zrinski -   Mladost P. 1:3
11:15      Moslavac -   Metalac 1:9
11:15      Banovac -   Lekenik 0:3
11:15      BSK -   Sokol 3:3 (2:1) Izvjetaj
na vrh
15. kolo (16.04.2011 - 17.04.2011)
Subota, 16 Travanj 2011
11:15      Lekenik -   Moslavac 10:0
11:15      Libertas -   Segesta 4:4
Nedjelja, 17 Travanj 2011
11:15      Banovac -   Zrinski 5:0
11:15      Metalac -   BSK 5:0
11:15      Frankopan -   Mladost P. 0:4
Petak, 22 Travanj 2011
15:15      Sokol -   Sloga 1:4 (0:1) Izvjetaj
na vrh
16. kolo (27.04.2011)
Srijeda, 27 Travanj 2011
17:45      BSK -   Lekenik 3:2
17:45      Moslavac -   Banovac 3:14
17:45      Zrinski -   Frankopan 4:1
17:45      Mladost P. -   Libertas 2:2
17:45      Sloga -   Metalac 5:3
20:15      Segesta -   Sokol 2:2 (0:1) Izvjetaj
na vrh
17. kolo (30.04.2011 - 01.05.2011)
Subota, 30 Travanj 2011
11:15      Lekenik -   Sloga 3:0
11:15      Libertas -   Frankopan 5:0
Nedjelja, 01 Svibanj 2011
11:15      Moslavac -   Zrinski 0:3
11:15      Banovac -   BSK 10:0
11:15      Metalac -   Segesta 0:1
11:15      Sokol -   Mladost P. 2:1 (2:1) Izvjetaj
na vrh
18. kolo (07.05.2011 - 08.05.2011)
Subota, 07 Svibanj 2011
11:30      Segesta -   Lekenik 4:5
11:30      Mladost P. -   Metalac 1:0
Nedjelja, 08 Svibanj 2011
11:30      Sloga -   Banovac 5:1
11:30      BSK -   Moslavac 1:0
11:30      Zrinski -   Libertas 0:1
11:30      Frankopan -   Sokol 0:2 (0:2) Izvjetaj
na vrh
19. kolo (14.05.2011 - 15.05.2011)
Subota, 14 Svibanj 2011
11:15      Banovac -   Segesta 0:5
Nedjelja, 15 Svibanj 2011
11:15      BSK -   Zrinski 3:0
11:15      Moslavac -   Sloga 0:5
11:15      Metalac -   Frankopan 1:2
11:15      Sokol -   Libertas 3:0 (0:0) Izvjetaj
Srijeda, 18 Svibanj 2011
20:15      Lekenik -   Mladost P. 2:2
na vrh
20. kolo (21.05.2011 - 22.05.2011)
Subota, 21 Svibanj 2011
11:15      Mladost P. -   Banovac 0:1
11:15      Segesta -   Moslavac 13:0
11:15      Sloga -   BSK 5:5
11:15      Libertas -   Metalac 10:0
Nedjelja, 22 Svibanj 2011
11:15      Frankopan -   Lekenik 2:0
11:15      Zrinski -   Sokol 2:3 (1:1) Izvjetaj
na vrh
21. kolo (28.05.2011 - 29.05.2011)
Subota, 28 Svibanj 2011
11:15      Sloga -   Zrinski 3:0
11:15      Lekenik -   Libertas 4:5
Nedjelja, 29 Svibanj 2011
11:15      BSK -   Segesta 0:14
11:15      Moslavac -   Mladost P. 1:5
11:15      Banovac -   Frankopan 5:1
11:15      Metalac -   Sokol 3:2 (1:0) Izvjetaj
na vrh
22. kolo (04.06.2011 - 05.06.2011)
Subota, 04 Lipanj 2011
11:15      Libertas -   Banovac 1:5
11:15      Mladost P. -   BSK 3:0
11:15      Segesta -   Sloga 7:2
Nedjelja, 05 Lipanj 2011
11:15      Zrinski -   Metalac 4:3
11:15      Frankopan -   Moslavac 4:4
11:15      Lekenik -   Sokol 2:6 (0:3) Izvjetaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online