Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. NL 2010/11 arrow Mlai pioniri arrow Raspored prvenstva
Mlai pioniri 2010/11
Raspored Prvenstva

1. kolo (04.09.2010 - 05.09.2010)
etvrtak, 02 Rujan 2010
17:00      Frankopan -   BSK 2:2
Subota, 04 Rujan 2010
10:00      Mladost P. -   Sloga 2:1
Nedjelja, 05 Rujan 2010
10:00      Zrinski -   Segesta 0:5
10:00      Libertas -   Moslavac 3:0
10:00      Sokol -   Banovac 2:4 (1:2) Izvjetaj
Nedjelja, 21 Studeni 2010
10:00      Metalac -   Lekenik 9:0
na vrh
2. kolo (11.09.2010 - 12.09.2010)
Subota, 11 Rujan 2010
10:00      Sloga -   Frankopan 1:5
Nedjelja, 12 Rujan 2010
10:00      Zrinski -   Lekenik 1:1
10:00      Banovac -   Metalac 3:3
10:00      BSK -   Libertas 2:4
10:00      Moslavac -   Sokol 1:6 (1:2) Izvjetaj
16:00      Mladost P. -   Segesta 1:2
na vrh
3. kolo (18.09.2010 - 19.09.2010)
Subota, 18 Rujan 2010
10:00      Libertas -   Sloga 3:0
10:00      Lekenik -   Banovac 0:4
10:00      Mladost P. -   Zrinski 8:1
Nedjelja, 19 Rujan 2010
10:00      Frankopan -   Segesta 2:4
10:00      Sokol -   BSK 2:2 (1:1) Izvjetaj
Nedjelja, 28 Studeni 2010
10:00      Metalac -   Moslavac 3:0
na vrh
4. kolo (25.09.2010 - 26.09.2010)
Subota, 25 Rujan 2010
10:00      Mladost P. -   Frankopan 2:1
10:00      Sloga -   Sokol 3:2 (3:1) Izvjetaj
Nedjelja, 26 Rujan 2010
10:00      Zrinski -   Banovac 0:13
10:00      Moslavac -   Lekenik 1:7
Subota, 19 Oujak 2011
10:00      Segesta -   Libertas 5:2
Nedjelja, 20 Oujak 2011
10:00      BSK -   Metalac 1:2
na vrh
5. kolo (02.10.2010 - 03.10.2010)
Subota, 02 Listopad 2010
10:00      Libertas -   Mladost P. 4:2
10:00      Lekenik -   BSK 1:2
Nedjelja, 03 Listopad 2010
10:00      Metalac -   Sloga 5:0
10:00      Banovac -   Moslavac 3:0
10:00      Frankopan -   Zrinski 11:0
10:00      Sokol -   Segesta 0:4 (0:1) Izvjetaj
na vrh
6. kolo (09.10.2010 - 10.10.2010)
Petak, 08 Listopad 2010
10:00      Mladost P. -   Sokol 3:2 (2:1) Izvjetaj
Subota, 09 Listopad 2010
10:00      Sloga -   Lekenik 4:1
10:00      Segesta -   Metalac 0:1
Nedjelja, 10 Listopad 2010
10:00      BSK -   Banovac 0:1
10:00      Frankopan -   Libertas 2:4
Nedjelja, 21 Studeni 2010
10:00      Zrinski -   Moslavac 3:0
na vrh
7. kolo (16.10.2010 - 17.10.2010)
Subota, 16 Listopad 2010
10:00      Libertas -   Zrinski 8:0
10:00      Lekenik -   Segesta 2:0
Nedjelja, 17 Listopad 2010
10:00      Metalac -   Mladost P. 2:1
10:00      Banovac -   Sloga 5:1
10:00      Sokol -   Frankopan 3:0 (0:0) Izvjetaj
Subota, 23 Travanj 2011
10:00      Moslavac -   BSK 2:3
na vrh
8. kolo (23.10.2010 - 24.10.2010)
Subota, 23 Listopad 2010
10:00      Sloga -   Moslavac 3:0
10:00      Segesta -   Banovac 3:0
10:00      Mladost P. -   Lekenik 6:1
Nedjelja, 24 Listopad 2010
10:00      Frankopan -   Metalac 4:2
10:00      Zrinski -   BSK 0:8
10:00      Libertas -   Sokol 5:1 (2:1) Izvjetaj
na vrh
9. kolo (30.10.2010 - 31.10.2010)
Subota, 30 Listopad 2010
10:00      Lekenik -   Frankopan 0:12
Nedjelja, 31 Listopad 2010
10:00      Metalac -   Libertas 0:3
10:00      Banovac -   Mladost P. 2:1
10:00      Moslavac -   Segesta 0:3
10:00      BSK -   Sloga 2:1
10:00      Sokol -   Zrinski 8:0 (3:0) Izvjetaj
na vrh
10. kolo (06.11.2010 - 07.11.2010)
Subota, 06 Studeni 2010
10:00      Mladost P. -   Moslavac 3:0
Nedjelja, 07 Studeni 2010
10:00      Frankopan -   Banovac 2:4
10:00      Zrinski -   Sloga 2:3
10:00      Segesta -   BSK 1:1
10:00      Sokol -   Metalac 2:4 (1:2) Izvjetaj
Subota, 27 Studeni 2010
10:00      Libertas -   Lekenik 3:0
na vrh
11. kolo (13.11.2010 - 14.11.2010)
Subota, 13 Studeni 2010
10:00      Sloga -   Segesta 3:4
Nedjelja, 14 Studeni 2010
10:00      Metalac -   Zrinski 2:0
10:00      Banovac -   Libertas 5:6
10:00      Moslavac -   Frankopan 1:7
10:00      BSK -   Mladost P. 2:4
10:00      Sokol -   Lekenik 10:2 (2:2) Izvjetaj
na vrh
12. kolo (26.03.2011 - 27.03.2011)
Subota, 26 Oujak 2011
10:00      Lekenik -   Metalac 1:4
10:00      Sloga -   Mladost P. 0:3
13:30      Segesta -   Zrinski 3:0
Nedjelja, 27 Oujak 2011
10:00      BSK -   Frankopan 1:3
10:00      Moslavac -   Libertas 0:7
10:00      Banovac -   Sokol 3:1 (3:0) Izvjetaj
na vrh
13. kolo (02.04.2011 - 03.04.2011)
Subota, 02 Travanj 2011
10:00      Libertas -   BSK 6:2
12:00      Lekenik -   Zrinski 1:0
Nedjelja, 03 Travanj 2011
10:00      Metalac -   Banovac 4:0
10:00      Frankopan -   Sloga 2:1
10:00      Segesta -   Mladost P. 4:2
10:00      Sokol -   Moslavac 4:1 (1:1) Izvjetaj
na vrh
14. kolo (09.04.2011 - 10.04.2011)
Subota, 09 Travanj 2011
10:00      Segesta -   Frankopan 1:0
10:00      Sloga -   Libertas 1:3
Nedjelja, 10 Travanj 2011
10:00      Zrinski -   Mladost P. 0:5
10:00      Moslavac -   Metalac 0:4
10:00      Banovac -   Lekenik 3:1
10:00      BSK -   Sokol 1:5 (1:3) Izvjetaj
na vrh
15. kolo (16.04.2011 - 17.04.2011)
Subota, 16 Travanj 2011
10:00      Lekenik -   Moslavac 3:0
10:00      Libertas -   Segesta 4:1
Nedjelja, 17 Travanj 2011
10:00      Frankopan -   Mladost P. 3:1
10:00      Banovac -   Zrinski 11:0
10:00      Metalac -   BSK 12:0
Petak, 22 Travanj 2011
14:00      Sokol -   Sloga 0:4 (0:1) Izvjetaj
na vrh
16. kolo (27.04.2011)
Srijeda, 27 Travanj 2011
16:30      Zrinski -   Frankopan 0:5
16:30      Mladost P. -   Libertas 3:3
16:30      Sloga -   Metalac 2:4
16:30      BSK -   Lekenik 4:1
16:30      Moslavac -   Banovac 1:4
19:00      Segesta -   Sokol 4:2 (3:1) Izvjetaj
na vrh
17. kolo (30.04.2011 - 01.05.2011)
Subota, 30 Travanj 2011
10:00      Libertas -   Frankopan 4:3
10:00      Lekenik -   Sloga 3:0
Nedjelja, 01 Svibanj 2011
10:00      Moslavac -   Zrinski 3:0
10:00      Banovac -   BSK 3:2
10:00      Metalac -   Segesta 1:0
10:00      Sokol -   Mladost P. 1:4 (0:2) Izvjetaj
na vrh
18. kolo (07.05.2011 - 08.05.2011)
Subota, 07 Svibanj 2011
10:00      Mladost P. -   Metalac 0:3
10:00      Segesta -   Lekenik 2:2
Nedjelja, 08 Svibanj 2011
10:00      Zrinski -   Libertas 0:4
10:00      Sloga -   Banovac 7:2
10:00      BSK -   Moslavac 6:0
10:00      Frankopan -   Sokol 3:4 (3:2) Izvjetaj
na vrh
19. kolo (14.05.2011 - 15.05.2011)
Subota, 14 Svibanj 2011
10:00      Banovac -   Segesta 1:1
Nedjelja, 15 Svibanj 2011
10:00      Metalac -   Frankopan 2:0
10:00      BSK -   Zrinski 4:0
10:00      Moslavac -   Sloga 0:3
10:00      Sokol -   Libertas 0:3 (0:2) Izvjetaj
Srijeda, 18 Svibanj 2011
19:00      Lekenik -   Mladost P. 0:3
na vrh
20. kolo (21.05.2011 - 22.05.2011)
Subota, 21 Svibanj 2011
10:00      Libertas -   Metalac 4:3
10:00      Mladost P. -   Banovac 1:6
10:00      Segesta -   Moslavac 3:0
10:00      Sloga -   BSK 6:1
Nedjelja, 22 Svibanj 2011
10:00      Frankopan -   Lekenik 7:2
10:00      Zrinski -   Sokol 0:8 (0:2) Izvjetaj
na vrh
21. kolo (28.05.2011 - 29.05.2011)
Subota, 28 Svibanj 2011
10:00      Lekenik -   Libertas 0:6
10:00      Sloga -   Zrinski 8:0
Nedjelja, 29 Svibanj 2011
10:00      BSK -   Segesta 1:3
10:00      Moslavac -   Mladost P. 0:2
10:00      Banovac -   Frankopan 1:3
10:00      Metalac -   Sokol 8:2 (2:1) Izvjetaj
na vrh
22. kolo (04.06.2011 - 05.06.2011)
Subota, 04 Lipanj 2011
10:00      Libertas -   Banovac 6:1
10:00      Mladost P. -   BSK 4:1
10:00      Segesta -   Sloga 4:0
Nedjelja, 05 Lipanj 2011
10:00      Zrinski -   Metalac 0:10
10:00      Frankopan -   Moslavac 10:1
10:00      Lekenik -   Sokol 2:4 (1:1) Izvjetaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online