Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2011/12 arrow Juniori arrow Raspored prvenstva
Juniori 2011/12
Raspored Prvenstva

1. kolo (27.08.2011)
Subota, 27 Kolovoz 2011
17:00      Lokomotiva -   Mladost G. 3:0
17:00      Vatrogasac -   Sloga P. 2:0
17:00      Voloder -   Mladost R. 0:5
17:00      Matija Gubec -   Strijelac 1:2
17:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 0:7
17:00      Šartovac -   Sokol 0:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
2. kolo (30.08.2011 - 01.09.2011)
Utorak, 30 Kolovoz 2011
17:00      Mladost R. -   Šartovac 3:1
Srijeda, 31 Kolovoz 2011
17:00      Sloga P. -   Voloder 2:3
17:00      Jelengrad -   Lokomotiva 2:4
17:00      Strijelac -   Dinamo (Os) 7:0
17:00      Sokol -   Matija Gubec 2:1 (0:1) Izvještaj
Četvrtak, 01 Rujan 2011
17:00      Mladost G. -   Vatrogasac 3:4
na vrh
3. kolo (03.09.2011)
Subota, 03 Rujan 2011
17:00      Vatrogasac -   Jelengrad 2:1
17:00      Voloder -   Mladost G. 15:2
17:00      Šartovac -   Sloga P. 2:1
17:00      Matija Gubec -   Mladost R. 1:6
17:00      Moslavac -   Strijelac 2:0
17:00      Dinamo (Os) -   Sokol 1:3 (0:2) Izvještaj
na vrh
4. kolo (10.09.2011 - 11.09.2011)
Subota, 10 Rujan 2011
16:30      Mladost R. -   Dinamo (Os) 17:0
16:30      Sloga P. -   Matija Gubec 0:4
16:30      Mladost G. -   Šartovac 0:3
16:30      Jelengrad -   Voloder 2:3
16:30      Lokomotiva -   Vatrogasac 1:7
Nedjelja, 11 Rujan 2011
16:30      Sokol -   Moslavac 1:2 (0:1) Izvještaj
na vrh
5. kolo (17.09.2011)
Subota, 17 Rujan 2011
16:30      Voloder -   Lokomotiva 0:1
16:30      Šartovac -   Jelengrad 7:0
16:30      Matija Gubec -   Mladost G. 8:0
16:30      Dinamo (Os) -   Sloga P. 4:4
16:30      Moslavac -   Mladost R. 1:1
16:30      Strijelac -   Sokol 0:3 (0:1) Izvještaj
na vrh
6. kolo (24.09.2011)
Subota, 24 Rujan 2011
16:30      Mladost R. -   Strijelac 10:0
16:30      Sloga P. -   Moslavac 1:8
16:30      Mladost G. -   Dinamo (Os) 1:13
16:30      Jelengrad -   Matija Gubec 0:6
16:30      Lokomotiva -   Šartovac 3:4
16:30      Vatrogasac -   Voloder 2:1
na vrh
7. kolo (01.10.2011 - 02.10.2011)
Subota, 01 Listopad 2011
16:00      Strijelac -   Sloga P. 7:0
16:00      Šartovac -   Vatrogasac 4:3
16:00      Matija Gubec -   Lokomotiva 3:4
16:00      Dinamo (Os) -   Jelengrad 8:1
Nedjelja, 02 Listopad 2011
16:00      Sokol -   Mladost R. 3:1 (1:1) Izvještaj
Petak, 07 Listopad 2011
16:00      Moslavac -   Mladost G. 11:0
na vrh
8. kolo (08.10.2011)
Subota, 08 Listopad 2011
16:00      Mladost G. -   Strijelac 6:2
16:00      Jelengrad -   Moslavac 0:15
16:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 4:1
16:00      Vatrogasac -   Matija Gubec 0:3
16:00      Voloder -   Šartovac 1:1
16:00      Sloga P. -   Sokol 2:6 (0:2) Izvještaj
na vrh
9. kolo (15.10.2011 - 16.10.2011)
Subota, 15 Listopad 2011
16:00      Strijelac -   Jelengrad 2:2
16:00      Mladost R. -   Sloga P. 5:0
16:00      Matija Gubec -   Voloder 1:7
16:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 3:3
16:00      Moslavac -   Lokomotiva 8:0
16:00      Sokol -   Mladost G. 6:0 (3:0) Izvještaj
na vrh
10. kolo (22.10.2011)
Subota, 22 Listopad 2011
15:30      Mladost G. -   Mladost R. 0:12
15:30      Lokomotiva -   Strijelac 0:4
15:30      Vatrogasac -   Moslavac 0:11
15:30      Voloder -   Dinamo (Os) 11:2
15:30      Šartovac -   Matija Gubec 2:1
15:30      Jelengrad -   Sokol 3:3 (2:1) Izvještaj
na vrh
11. kolo (29.10.2011 - 30.10.2011)
Subota, 29 Listopad 2011
15:30      Strijelac -   Vatrogasac 0:0
15:30      Mladost R. -   Jelengrad 2:0
15:30      Sloga P. -   Mladost G. 0:1
15:30      Dinamo (Os) -   Šartovac 4:4
15:30      Moslavac -   Voloder 5:1
15:30      Sokol -   Lokomotiva 15:1 (8:0) Izvještaj
na vrh
12. kolo (05.11.2011)
Subota, 05 Studeni 2011
14:00      Jelengrad -   Sloga P. 4:1
14:00      Lokomotiva -   Mladost R. 0:7
14:00      Voloder -   Strijelac 8:1
14:00      Šartovac -   Moslavac 2:5
14:00      Matija Gubec -   Dinamo (Os) 1:4
14:00      Vatrogasac -   Sokol 0:2 (0:0) Izvještaj
na vrh
13. kolo (12.11.2011 - 13.11.2011)
Subota, 12 Studeni 2011
14:00      Moslavac -   Matija Gubec 5:0
14:00      Strijelac -   Šartovac 1:2
14:00      Mladost R. -   Vatrogasac 4:0
14:00      Sloga P. -   Lokomotiva 5:3
14:00      Mladost G. -   Jelengrad 1:3
14:00      Sokol -   Voloder 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
14. kolo (24.03.2012)
Subota, 24 Ožujak 2012
15:00      Sloga P. -   Jelengrad 0:3
15:00      Mladost R. -   Lokomotiva 10:1
15:00      Strijelac -   Voloder 0:2
15:00      Moslavac -   Šartovac 6:0
15:00      Dinamo (Os) -   Mladost G. 10:2
16:00      Sokol -   Vatrogasac 1:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
15. kolo (31.03.2012)
Subota, 31 Ožujak 2012
16:00      Sloga P. -   Dinamo (Os) 5:0
16:00      Šartovac -   Strijelac 1:1
16:00      Vatrogasac -   Mladost R. 0:9
16:00      Lokomotiva -   Jelengrad 2:4
16:00      Voloder -   Sokol 2:1 (1:1) Izvještaj
Utorak, 03 Travanj 2012
16:00      Mladost G. -   Moslavac 0:3
na vrh
16. kolo (06.04.2012)
Petak, 06 Travanj 2012
16:00      Lokomotiva -   Sloga P. 3:3
16:00      Jelengrad -   Vatrogasac 2:3
16:00      Mladost R. -   Voloder 5:2
16:00      Strijelac -   Mladost G. 6:1
16:00      Moslavac -   Dinamo (Os) 4:1
16:00      Sokol -   Šartovac 5:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
17. kolo (14.04.2012)
Subota, 14 Travanj 2012
16:00      Moslavac -   Sloga P. 8:0
16:00      Dinamo (Os) -   Strijelac 3:4
16:00      Šartovac -   Mladost R. 1:3
16:00      Voloder -   Jelengrad 5:0
16:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 3:0
16:00      Mladost G. -   Sokol 0:2 (0:0) Izvještaj
na vrh
18. kolo (21.04.2012 - 22.04.2012)
Subota, 21 Travanj 2012
16:30      Sloga P. -   Vatrogasac 5:0
16:30      Lokomotiva -   Voloder 1:6
16:30      Jelengrad -   Šartovac 1:4
16:30      Mladost R. -   Mladost G. 15:0
16:30      Strijelac -   Moslavac 0:2
Utorak, 24 Travanj 2012
19:00      Sokol -   Dinamo (Os) 4:6 (2:2) Izvještaj
na vrh
19. kolo (28.04.2012)
Petak, 27 Travanj 2012
17:00      Šartovac -   Lokomotiva 1:4
Subota, 28 Travanj 2012
16:30      Dinamo (Os) -   Mladost R. 0:16
16:30      Mladost G. -   Jelengrad 24:1
16:30      Voloder -   Vatrogasac 5:0
16:30      Sloga P. -   Strijelac 1:9
16:30      Moslavac -   Sokol 2:1 (2:0) Izvještaj
na vrh
20. kolo (05.05.2012 - 06.05.2012)
Subota, 05 Svibanj 2012
17:00      Voloder -   Sloga P. 15:0
17:00      Vatrogasac -   Šartovac 2:3
17:00      Mladost R. -   Moslavac 1:0
Nedjelja, 06 Svibanj 2012
17:00      Sokol -   Strijelac 3:0
Četvrtak, 10 Svibanj 2012
17:00      Mladost G. -   Lokomotiva 1:7
17:00      Jelengrad -   Dinamo (Os) 13:2
na vrh
21. kolo (12.05.2012 - 13.05.2012)
Subota, 12 Svibanj 2012
17:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 1:6
17:00      Vatrogasac -   Mladost G. 6:0
17:00      Šartovac -   Voloder 1:3
17:00      Strijelac -   Mladost R. 0:3
17:00      Moslavac -   Jelengrad 9:1
Nedjelja, 13 Svibanj 2012
17:00      Sokol -   Sloga P. 3:0
na vrh
22. kolo (19.05.2012)
Četvrtak, 17 Svibanj 2012
17:30      Mladost R. -   Sokol 6:3 (2:2) Izvještaj
Petak, 18 Svibanj 2012
17:30      Sloga P. -   Šartovac 1:4
Subota, 19 Svibanj 2012
17:00      Mladost G. -   Voloder 0:8
17:00      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 4:2
17:00      Lokomotiva -   Moslavac 0:3
17:00      Jelengrad -   Strijelac 1:3
na vrh
23. kolo (26.05.2012)
Četvrtak, 24 Svibanj 2012
17:30      Šartovac -   Mladost G. 6:1
Subota, 26 Svibanj 2012
17:30      Moslavac -   Vatrogasac 11:0
17:30      Dinamo (Os) -   Voloder 0:6
17:30      Sloga P. -   Mladost R. 2:8
17:30      Strijelac -   Lokomotiva 5:1
17:30      Sokol -   Jelengrad 12:0 (4:0) Izvještaj
na vrh
24. kolo (02.06.2012)
Petak, 01 Lipanj 2012
17:30      Vatrogasac -   Strijelac 1:2
Subota, 02 Lipanj 2012
13:00      Jelengrad -   Mladost R. 2:14
17:30      Mladost G. -   Sloga P. 1:0
17:30      Šartovac -   Dinamo (Os) 3:0
17:30      Voloder -   Moslavac 4:3
Četvrtak, 07 Lipanj 2012
17:30      Lokomotiva -   Sokol 1:4 (1:0) Izvještaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Subota, 21 Listopad 2017
15:30 
Sokol
Sokol
: Sokol R.
Sokol R.
Statistika

8. KOLO 1. ŽNL 14./15.10.2017. u 15.30

1. ŽNL 2017/18
Libertas - Metalac 1:0
TŠK 1932 - Lekenik 0:4
Moslavac - Moslavina 0:2
Sokol R. - Frankopan 1:1
Vatrogasac - Banovac 5:3
Voloder - Topusko 5:4
Šartovac - BSK 0:0
Sloga - Sokol 1:0
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online