Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. NL 2011/12 arrow Stariji pioniri arrow Raspored prvenstva
Stariji pioniri 2011/12
Raspored Prvenstva

1. kolo (01.09.2011)
etvrtak, 01 Rujan 2011
18:15      Moslavac -   TK 1932 2:3
18:15      Libertas -   Sloga 7:0
18:15      Lekenik -   Segesta 2:7
18:15      Moslavina -   Zrinski 7:0
18:15      BSK -   Mladost P. 0:8
18:15      Frankopan -   Metalac 0:3
18:15      Sokol -   Banovac 0:2 (0:0) Izvjetaj
na vrh
2. kolo (03.09.2011 - 04.09.2011)
Subota, 03 Rujan 2011
11:15      Sloga -   TK 1932 3:5
11:15      Mladost P. -   Frankopan 17:0
11:15      Segesta -   Moslavina 2:1
11:15      Libertas -   Lekenik 5:0
Nedjelja, 04 Rujan 2011
11:15      Metalac -   Moslavac 1:1
11:15      Banovac -   BSK 3:0
11:15      Zrinski -   Sokol 1:2 (1:0) Izvjetaj
na vrh
3. kolo (10.09.2011 - 11.09.2011)
Subota, 10 Rujan 2011
11:15      TK 1932 -   Metalac 2:3
11:15      Lekenik -   Sloga 0:1
11:15      Moslavina -   Libertas 3:1
Nedjelja, 11 Rujan 2011
11:15      BSK -   Zrinski 0:5
11:15      Frankopan -   Banovac 1:3
11:15      Moslavac -   Mladost P. 1:11
11:15      Sokol -   Segesta 4:2 (2:0) Izvjetaj
na vrh
4. kolo (17.09.2011 - 18.09.2011)
Subota, 17 Rujan 2011
11:15      Sloga -   Metalac 1:2
11:15      Mladost P. -   TK 1932 11:0
11:15      Lekenik -   Moslavina 2:8
11:15      Libertas -   Sokol 5:0 (2:0) Izvjetaj
Nedjelja, 18 Rujan 2011
11:15      Banovac -   Moslavac 5:0
11:15      Zrinski -   Frankopan 5:0
18:15      Segesta -   BSK 12:0
na vrh
5. kolo (24.09.2011 - 25.09.2011)
Subota, 24 Rujan 2011
11:15      Moslavina -   Sloga 16:0
11:15      Moslavac -   Zrinski 0:4
11:15      TK 1932 -   Banovac 2:1
Nedjelja, 25 Rujan 2011
11:15      BSK -   Libertas 0:9
11:15      Frankopan -   Segesta 0:5
11:15      Metalac -   Mladost P. 2:2
11:15      Sokol -   Lekenik 5:0 (1:0) Izvjetaj
na vrh
6. kolo (01.10.2011 - 02.10.2011)
Subota, 01 Listopad 2011
11:15      Segesta -   Moslavac 8:1
11:15      Libertas -   Frankopan 17:0
11:15      Lekenik -   BSK 10:3
11:15      Sloga -   Mladost P. 0:5
17:00      Moslavina -   Sokol 4:0 (4:0) Izvjetaj
Nedjelja, 02 Listopad 2011
11:15      Banovac -   Metalac 0:1
11:15      Zrinski -   TK 1932 3:3
na vrh
7. kolo (08.10.2011 - 09.10.2011)
Subota, 08 Listopad 2011
11:15      Moslavac -   Libertas 0:9
11:15      TK 1932 -   Segesta 0:2
11:15      Mladost P. -   Banovac 3:0
Nedjelja, 09 Listopad 2011
11:15      BSK -   Moslavina 0:3
11:15      Frankopan -   Lekenik 2:2
11:15      Metalac -   Zrinski 1:0
11:15      Sokol -   Sloga 2:1 (2:0) Izvjetaj
na vrh
8. kolo (15.10.2011 - 16.10.2011)
Subota, 15 Listopad 2011
11:15      Sloga -   Banovac 1:3
11:15      Libertas -   TK 1932 7:2
11:15      Lekenik -   Moslavac 3:1
11:15      Moslavina -   Frankopan 13:0
Nedjelja, 16 Listopad 2011
11:15      Zrinski -   Mladost P. 1:7
16:15      Segesta -   Metalac 2:2
Subota, 10 Oujak 2012
15:00      Sokol -   BSK 11:1 (6:1) Izvjetaj
na vrh
9. kolo (22.10.2011 - 23.10.2011)
Subota, 22 Listopad 2011
11:15      Mladost P. -   Segesta 2:3
11:15      Moslavac -   Moslavina 1:8
11:15      TK 1932 -   Lekenik 4:6
Nedjelja, 23 Listopad 2011
11:15      Metalac -   Libertas 1:0
11:15      Banovac -   Zrinski 4:1
11:15      BSK -   Sloga 2:3
11:15      Frankopan -   Sokol 0:6 (0:2) Izvjetaj
na vrh
10. kolo (29.10.2011 - 30.10.2011)
Subota, 29 Listopad 2011
11:15      Libertas -   Mladost P. 3:5
11:15      Lekenik -   Metalac 1:4
12:15      Sokol -   Moslavac 5:2 (2:0) Izvjetaj
Nedjelja, 30 Listopad 2011
11:15      Sloga -   Zrinski 1:1
11:15      Moslavina -   TK 1932 4:2
11:15      BSK -   Frankopan 0:1
Nedjelja, 27 Studeni 2011
14:15      Segesta -   Banovac 2:0
na vrh
11. kolo (05.11.2011 - 06.11.2011)
Subota, 05 Studeni 2011
11:15      Moslavac -   BSK 8:1
11:15      Mladost P. -   Lekenik 6:1
11:15      TK 1932 -   Sokol 4:0 (2:0) Izvjetaj
Nedjelja, 06 Studeni 2011
11:15      Frankopan -   Sloga 1:6
11:15      Metalac -   Moslavina 2:2
11:15      Banovac -   Libertas 0:2
11:15      Zrinski -   Segesta 0:2
na vrh
12. kolo (12.11.2011 - 13.11.2011)
Subota, 12 Studeni 2011
11:15      Sloga -   Segesta 2:3
11:15      Libertas -   Zrinski 3:0
14:15      Lekenik -   Banovac 5:2
Nedjelja, 13 Studeni 2011
11:15      BSK -   TK 1932 0:9
11:15      Moslavina -   Mladost P. 4:1
11:15      Sokol -   Metalac 1:5 (0:3) Izvjetaj
Nedjelja, 27 Studeni 2011
11:15      Frankopan -   Moslavac 0:2
na vrh
13. kolo (19.11.2011 - 20.11.2011)
Subota, 19 Studeni 2011
11:15      Moslavac -   Sloga 1:3
11:15      TK 1932 -   Frankopan 13:0
11:15      Segesta -   Libertas 1:1
Nedjelja, 20 Studeni 2011
11:15      Metalac -   BSK 12:0
11:15      Banovac -   Moslavina 0:6
11:15      Zrinski -   Lekenik 5:5
11:15      Mladost P. -   Sokol 8:0 (5:0) Izvjetaj
na vrh
14. kolo (17.03.2012 - 18.03.2012)
Subota, 17 Oujak 2012
11:15      Mladost P. -   BSK 7:1
11:15      TK 1932 -   Moslavac 8:0
11:15      Sloga -   Libertas 0:7
Nedjelja, 18 Oujak 2012
11:15      Zrinski -   Moslavina 2:6
11:15      Metalac -   Frankopan 5:1
11:15      Banovac -   Sokol 1:1 (1:0) Izvjetaj
Ponedjeljak, 19 Oujak 2012
20:30      Segesta -   Lekenik 3:0
na vrh
15. kolo (24.03.2012 - 25.03.2012)
Subota, 24 Oujak 2012
11:15      Lekenik -   Libertas 3:4
11:15      TK 1932 -   Sloga 12:1
11:15      Moslavac -   Metalac 1:1
Nedjelja, 25 Oujak 2012
11:15      Moslavina -   Segesta 6:0
11:15      Frankopan -   Mladost P. 1:12
11:15      BSK -   Banovac 1:3
11:15      Sokol -   Zrinski 7:1 (1:0) Izvjetaj
na vrh
16. kolo (31.03.2012 - 01.04.2012)
Subota, 31 Oujak 2012
11:15      Sloga -   Lekenik 0:4
11:15      Libertas -   Moslavina 1:3
11:15      Mladost P. -   Moslavac 3:1
Nedjelja, 01 Travanj 2012
11:15      Zrinski -   BSK 9:1
11:15      Banovac -   Frankopan 9:0
11:15      Metalac -   TK 1932 2:1
17:15      Segesta -   Sokol 9:0 (2:0) Izvjetaj
na vrh
17. kolo (07.04.2012)
Subota, 07 Travanj 2012
11:15      TK 1932 -   Mladost P. 2:2
11:15      Moslavac -   Banovac 4:2
11:15      Frankopan -   Zrinski 2:6
11:15      BSK -   Segesta 0:13
11:15      Moslavina -   Lekenik 15:1
11:15      Metalac -   Sloga 6:0
11:15      Sokol -   Libertas 0:2 (0:1) Izvjetaj
na vrh
18. kolo (11.04.2012)
Ponedjeljak, 09 Travanj 2012
11:15      Banovac -   TK 1932 0:1
11:15      Sloga -   Moslavina 3:4
17:45      Mladost P. -   Metalac 3:2
17:45      Libertas -   BSK 3:0
17:45      Zrinski -   Moslavac 1:2
17:45      Lekenik -   Sokol 4:4 (3:1) Izvjetaj
etvrtak, 12 Travanj 2012
20:45      Segesta -   Frankopan 8:0
na vrh
19. kolo (14.04.2012 - 15.04.2012)
Subota, 14 Travanj 2012
11:15      TK 1932 -   Zrinski 12:0
11:15      Moslavac -   Segesta 0:6
Nedjelja, 15 Travanj 2012
11:15      Mladost P. -   Sloga 3:0
11:15      Metalac -   Banovac 7:0
11:15      Frankopan -   Libertas 0:6
11:15      BSK -   Lekenik 0:7
11:15      Sokol -   Moslavina 1:5 (1:1) Izvjetaj
na vrh
20. kolo (21.04.2012 - 22.04.2012)
Subota, 21 Travanj 2012
11:15      Lekenik -   Frankopan 4:1
Nedjelja, 22 Travanj 2012
11:15      Moslavina -   BSK 3:0
11:15      Zrinski -   Metalac 0:2
11:15      Banovac -   Mladost P. 1:1
Ponedjeljak, 23 Travanj 2012
20:30      Segesta -   TK 1932 1:1
Utorak, 01 Svibanj 2012
17:15      Libertas -   Moslavac 3:3
17:15      Sloga -   Sokol 3:1 (1:0) Izvjetaj
na vrh
21. kolo (28.04.2012 - 29.04.2012)
Subota, 28 Travanj 2012
11:15      Mladost P. -   Zrinski 6:0
11:15      TK 1932 -   Libertas 4:1
11:15      Moslavac -   Lekenik 3:1
Nedjelja, 29 Travanj 2012
11:15      Frankopan -   Moslavina 0:7
11:15      BSK -   Sokol 0:3 Izvjetaj
11:15      Banovac -   Sloga 3:0
11:15      Metalac -   Segesta 3:0
na vrh
22. kolo (05.05.2012 - 06.05.2012)
Subota, 05 Svibanj 2012
11:15      Sloga -   BSK 4:1
11:15      Moslavina -   Moslavac 5:0
11:15      Lekenik -   TK 1932 2:4
11:15      Libertas -   Metalac 4:0
11:15      Segesta -   Mladost P. 2:1
Nedjelja, 06 Svibanj 2012
11:15      Zrinski -   Banovac 0:0
11:15      Sokol -   Frankopan 4:0 (4:0) Izvjetaj
na vrh
23. kolo (12.05.2012 - 13.05.2012)
Subota, 12 Svibanj 2012
11:15      Mladost P. -   Libertas 2:3
11:15      TK 1932 -   Moslavina 5:0
Nedjelja, 13 Svibanj 2012
11:15      Metalac -   Lekenik 3:0
11:15      Frankopan -   BSK 3:0
11:15      Zrinski -   Sloga 5:1
11:15      Banovac -   Segesta 0:6
12:30      Moslavac -   Sokol 0:3
na vrh
24. kolo (19.05.2012 - 20.05.2012)
Subota, 19 Svibanj 2012
11:15      Moslavina -   Metalac 8:0
11:15      Sokol -   TK 1932 2:3 (1:0) Izvjetaj
Nedjelja, 20 Svibanj 2012
11:15      Libertas -   Banovac 3:0
11:15      Sloga -   Frankopan 6:5
11:15      BSK -   Moslavac 0:8
11:15      Lekenik -   Mladost P. 1:7
etvrtak, 24 Svibanj 2012
11:15      Segesta -   Zrinski 6:0
na vrh
25. kolo (26.05.2012 - 27.05.2012)
Subota, 26 Svibanj 2012
11:15      Segesta -   Sloga 14:1
11:15      Mladost P. -   Moslavina 5:1
11:15      TK 1932 -   BSK 3:0
11:15      Moslavac -   Frankopan 1:0
16:15      Metalac -   Sokol 4:0 (1:0) Izvjetaj
Nedjelja, 27 Svibanj 2012
11:15      Zrinski -   Libertas 4:2
11:15      Banovac -   Lekenik 1:2
na vrh
26. kolo (02.06.2012 - 03.06.2012)
Subota, 02 Lipanj 2012
11:15      Moslavina -   Banovac 7:0
11:15      Lekenik -   Zrinski 5:2
11:15      Libertas -   Segesta 1:1
11:15      Sloga -   Moslavac 3:0
Nedjelja, 03 Lipanj 2012
11:15      BSK -   Metalac 0:6
11:15      Frankopan -   TK 1932 1:5
etvrtak, 07 Lipanj 2012
11:15      Sokol -   Mladost P. 4:3 (3:1) Izvjetaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online