Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2007/08 arrow Stariji pioniri arrow Raspored prvenstva
Stariji pioniri 2007/08
Raspored Prvenstva

1. Kolo  (25.08.2007 - 26.08.2007)
Nedjelja, 26 Kolovoz 2007
12:00    Metalac - Zrinski 5:0
12:00    Sokol - Sloga 1:1
12:00    Frankopan - Moslavina II 0:3
12:00    Banovac - Segesta 1:2
12:00    Moslavac - Libertas 0:8
12:00    BSK - Mladost P. 0:4
na vrh
2. Kolo  (01.09.2007 - 02.09.2007)
Nedjelja, 02 Rujan 2007
12:00    Zrinski - Mladost P. 1:6
12:00    Libertas - BSK 5:2
12:00    Segesta - Moslavac 2:3
12:00    Moslavina II - Banovac 4:0
12:00    Sloga - Frankopan 10:0
12:00    Metalac - Sokol 7:1
na vrh
3. Kolo  (08.09.2007 - 09.09.2007)
Nedjelja, 09 Rujan 2007
12:00    Mladost P. - Libertas 2:0
12:00    Sokol - Zrinski 1:2
12:00    Frankopan - Metalac 0:5
12:00    Banovac - Sloga 2:1
12:00    Moslavac - Moslavina II 0:6
12:00    BSK - Segesta 1:1
na vrh
4. Kolo  (15.09.2007 - 16.09.2007)
Nedjelja, 16 Rujan 2007
12:00    Zrinski - Libertas 3:0
12:00    Segesta - Mladost P. 1:4
12:00    Moslavina II - BSK 3:0
12:00    Sloga - Moslavac 3:0
12:00    Metalac - Banovac 5:0
12:00    Sokol - Frankopan 0:1
na vrh
5. Kolo  (22.09.2007 - 23.09.2007)
Nedjelja, 23 Rujan 2007
12:00    Mladost P. - Moslavina II 4:0
12:00    Libertas - Segesta 3:2
12:00    Frankopan - Zrinski 0:1
12:00    Banovac - Sokol 4:1
12:00    Moslavac - Metalac 0:7
12:00    BSK - Sloga 1:2
na vrh
6. Kolo  (29.09.2007 - 30.09.2007)
Nedjelja, 30 Rujan 2007
12:00    Zrinski - Segesta 1:1
12:00    Moslavina II - Libertas 0:4
12:00    Sloga - Mladost P. 1:3
12:00    Metalac - BSK 6:0
12:00    Sokol - Moslavac 6:0
12:00    Frankopan - Banovac 1:0
na vrh
7. Kolo  (06.10.2007 - 07.10.2007)
Nedjelja, 07 Listopad 2007
12:00    BSK - Sokol 4:0
12:00    Mladost P. - Metalac 1:4
12:00    Libertas - Sloga 4:4
12:00    Segesta - Moslavina II 2:1
12:00    Banovac - Zrinski 0:3
12:00    Moslavac - Frankopan 1:2
na vrh
8. Kolo  (13.10.2007 - 14.10.2007)
Nedjelja, 14 Listopad 2007
12:00    Zrinski - Moslavina II 1:0
12:00    Sloga - Segesta 2:1
12:00    Metalac - Libertas 2:0
12:00    Sokol - Mladost P. 0:4
12:00    Frankopan - BSK 3:1
12:00    Banovac - Moslavac 3:2
na vrh
9. Kolo  (20.10.2007 - 21.10.2007)
Nedjelja, 21 Listopad 2007
12:00    BSK - Banovac 4:4
12:00    Mladost P. - Frankopan 2:0
12:00    Libertas - Sokol 10:1
12:00    Segesta - Metalac 0:2
12:00    Moslavina II - Sloga 4:0
12:00    Moslavac - Zrinski 2:1
na vrh
10. Kolo  (27.10.2007 - 28.10.2007)
Nedjelja, 28 Listopad 2007
12:00    Zrinski - Sloga 6:0
12:00    Metalac - Moslavina II 5:0
12:00    Sokol - Segesta 0:8
12:00    Frankopan - Libertas 3:0
12:00    Banovac - Mladost P. 1:4
12:00    Moslavac - BSK 3:0
na vrh
11. Kolo  (03.11.2007 - 04.11.2007)
Nedjelja, 04 Studeni 2007
12:00    BSK - Zrinski 2:3
12:00    Mladost P. - Moslavac 9:0
12:00    Libertas - Banovac 6:0
12:00    Segesta - Frankopan 0:0
12:00    Moslavina II - Sokol 2:0
12:00    Sloga - Metalac 0:5
na vrh
12. Kolo  (29.03.2008 - 30.03.2008)
Subota, 29 Oujak 2008
11:15    Segesta - Banovac 1:0
11:15    Sloga - Sokol 5:0
11:15    Mladost P. - BSK 9:0
11:15    Zrinski - Metalac 0:3
11:15    Moslavina II - Frankopan 1:2
11:15    Libertas - Moslavac 7:0
na vrh
13. Kolo  (05.04.2008 - 06.04.2008)
Subota, 05 Travanj 2008
11:15    Moslavac - Segesta 2:1
11:15    Sokol - Metalac 1:9
Nedjelja, 06 Travanj 2008
11:15    Banovac - Moslavina II 1:0
11:15    Frankopan - Sloga 3:4
11:15    Mladost P. - Zrinski 5:1
11:15    BSK - Libertas 7:1
na vrh
14. Kolo  (12.04.2008 - 13.04.2008)
Subota, 12 Travanj 2008
12:00    Metalac - Frankopan 2:1
12:00    Sloga - Banovac 6:0
12:00    Moslavina II - Moslavac 3:0
12:00    Segesta - BSK 2:1
Nedjelja, 13 Travanj 2008
12:00    Zrinski - Sokol 6:0
12:00    Libertas - Mladost P. 2:6
na vrh
15. Kolo  (19.04.2008 - 20.04.2008)
Subota, 19 Travanj 2008
12:00    Moslavac - Sloga 1:3
Nedjelja, 20 Travanj 2008
12:00    Mladost P. - Segesta 5:0
12:00    BSK - Moslavina II 4:1
12:00    Banovac - Metalac 1:2
12:00    Frankopan - Sokol 4:1
12:00    Libertas - Zrinski 5:3
na vrh
16. Kolo  (26.04.2008 - 27.04.2008)
Subota, 26 Travanj 2008
12:00    Sokol - Banovac 1:0
12:00    Metalac - Moslavac 6:0
12:00    Sloga - BSK 3:0
12:00    Moslavina II - Mladost P. 0:7
16:15    Segesta - Libertas 0:2
Nedjelja, 27 Travanj 2008
12:00    Zrinski - Frankopan 1:1
na vrh
17. Kolo  (01.05.2008)
etvrtak, 01 Svibanj 2008
12:00    Segesta - Zrinski 2:1
12:00    Libertas - Moslavina II 0:0
12:00    Mladost P. - Sloga 1:2
12:00    BSK - Metalac 1:2
12:00    Moslavac - Sokol 6:1
12:00    Banovac - Frankopan 1:5
na vrh
18. Kolo  (03.05.2008 - 04.05.2008)
Subota, 03 Svibanj 2008
11:15    Sloga - Libertas 4:0
11:15    Moslavina II - Segesta 2:2
11:15    Metalac - Mladost P. 3:1
Nedjelja, 04 Svibanj 2008
11:15    Zrinski - Banovac 4:1
11:15    Frankopan - Moslavac 7:3
11:15    Sokol - BSK 3:0
na vrh
19. Kolo  (10.05.2008 - 11.05.2008)
Subota, 10 Svibanj 2008
11:15    Moslavina II - Zrinski 6:0
11:15    Segesta - Sloga 1:1
11:15    Moslavac - Banovac 1:3
Nedjelja, 11 Svibanj 2008
11:15    Libertas - Metalac 0:4
11:15    Mladost P. - Sokol 12:0
11:15    BSK - Frankopan 0:0
na vrh
20. Kolo  (17.05.2008 - 18.05.2008)
Subota, 17 Svibanj 2008
11:15    Sloga - Moslavina II 0:2
11:15    Metalac - Segesta 3:0
Nedjelja, 18 Svibanj 2008
11:15    Sokol - Libertas 1:6
11:15    Zrinski - Moslavac 1:1
11:15    Banovac - BSK 7:3
11:15    Frankopan - Mladost P. 1:6
na vrh
21. Kolo  (24.05.2008 - 25.05.2008)
Subota, 24 Svibanj 2008
12:00    Sloga - Zrinski 3:0
12:00    Moslavina II - Metalac 3:0
12:00    Segesta - Sokol 12:0
Nedjelja, 25 Svibanj 2008
12:00    Libertas - Frankopan 5:0
12:00    Mladost P. - Banovac 4:0
12:00    BSK - Moslavac 3:3
na vrh
22. Kolo  (31.05.2008 - 01.06.2008)
Subota, 31 Svibanj 2008
12:00    Metalac - Sloga 3:0
12:00    Moslavac - Mladost P. 0:5
Nedjelja, 01 Lipanj 2008
12:00    Banovac - Libertas 1:7
12:00    Frankopan - Segesta 0:1
12:00    Sokol - Moslavina II 1:7
12:00    Zrinski - BSK 3:0
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online