Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. NL 2011/12 arrow Veterani arrow Raspored prvenstva
Veterani 2011/12
Raspored Prvenstva

1. kolo (05.09.2011)
Ponedjeljak, 05 Rujan 2011
17:00      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 3:0
17:00      Lokomotiva -   Moslavina 0:5
17:00      Slavonac -   Voloder 2:1
17:00      Branitelj -   Milka Trnina 3:1
17:00      Mladost R. -   Sokol 2:2 (0:1) Izvjetaj
na vrh
2. kolo (12.09.2011)
Ponedjeljak, 12 Rujan 2011
17:00      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 0:0
17:00      Voloder -   Branitelj 2:0
17:00      Moslavina -   Slavonac 12:1
17:00      Vatrogasac -   Mladost R. 3:0
17:00      Sokol -   Lokomotiva 2:2 (2:1) Izvjetaj
na vrh
3. kolo (19.09.2011)
Ponedjeljak, 19 Rujan 2011
17:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 1:3
17:00      Branitelj -   Moslavina 2:9
17:00      Milka Trnina -   Voloder 3:6
17:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 4:4
17:00      Slavonac -   Sokol 3:2 (1:1) Izvjetaj
na vrh
4. kolo (26.09.2011)
Ponedjeljak, 26 Rujan 2011
17:00      Dinamo (Os) -   Voloder 3:0
17:00      Moslavina -   Milka Trnina 5:2
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 4:0
17:00      Mladost R. -   Lokomotiva 1:3
17:00      Sokol -   Branitelj 4:4 (1:2) Izvjetaj
na vrh
5. kolo (03.10.2011)
Ponedjeljak, 03 Listopad 2011
16:00      Branitelj -   Vatrogasac 0:3
16:00      Voloder -   Moslavina 4:6
16:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 1:1
16:00      Slavonac -   Mladost R. 3:1
16:00      Milka Trnina -   Sokol 1:4 (0:1) Izvjetaj
na vrh
6. kolo (10.10.2011)
Ponedjeljak, 10 Listopad 2011
16:00      Dinamo (Os) -   Moslavina 1:7
16:00      Vatrogasac -   Milka Trnina 3:1
16:00      Mladost R. -   Branitelj 0:0
16:00      Lokomotiva -   Slavonac 1:3
16:00      Sokol -   Voloder 2:2 (1:1) Izvjetaj
na vrh
7. kolo (17.10.2011)
Ponedjeljak, 17 Listopad 2011
16:00      Milka Trnina -   Mladost R. 1:2
16:00      Voloder -   Vatrogasac 2:2
16:00      Slavonac -   Dinamo (Os) 6:0
16:00      Branitelj -   Lokomotiva 3:0 Izvjetaj
17:00      Moslavina -   Sokol 2:2 (0:1) Izvjetaj
na vrh
8. kolo (24.10.2011)
Ponedjeljak, 24 Listopad 2011
15:30      Vatrogasac -   Moslavina 1:2
15:30      Mladost R. -   Voloder 1:4
15:30      Lokomotiva -   Milka Trnina 3:0 Izvjetaj
15:30      Slavonac -   Branitelj 2:1
15:30      Dinamo (Os) -   Sokol 2:1 (0:0) Izvjetaj
na vrh
9. kolo (31.10.2011)
Ponedjeljak, 31 Listopad 2011
15:30      Branitelj -   Dinamo (Os) 0:1
15:30      Milka Trnina -   Slavonac 0:2
15:30      Voloder -   Lokomotiva 3:0
17:00      Moslavina -   Mladost R. 8:1
18:00      Sokol -   Vatrogasac 5:6 (3:4) Izvjetaj
na vrh
10. kolo (26.03.2012)
Ponedjeljak, 26 Oujak 2012
16:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 1:1
16:00      Voloder -   Slavonac 1:1
16:00      Milka Trnina -   Branitelj 0:2
16:00      Sokol -   Mladost R. 1:0 (1:0) Izvjetaj
17:00      Moslavina -   Lokomotiva 8:2
na vrh
11. kolo (02.04.2012)
Ponedjeljak, 02 Travanj 2012
16:00      Mladost R. -   Vatrogasac 2:2
16:00      Milka Trnina -   Dinamo (Os) 0:4
16:00      Branitelj -   Voloder 2:3
16:00      Slavonac -   Moslavina 2:1
16:00      Lokomotiva -   Sokol 3:4 (1:1) Izvjetaj
na vrh
12. kolo (09.04.2012)
Ponedjeljak, 09 Travanj 2012
16:30      Dinamo (Os) -   Mladost R. 3:1
16:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 5:1
16:30      Sokol -   Slavonac 2:1 (2:1) Izvjetaj
Srijeda, 11 Travanj 2012
17:00      Moslavina -   Branitelj 7:0
Petak, 13 Travanj 2012
17:30      Voloder -   Milka Trnina 5:1
na vrh
13. kolo (16.04.2012)
Ponedjeljak, 16 Travanj 2012
16:30      Lokomotiva -   Mladost R. 1:0
16:30      Voloder -   Dinamo (Os) 2:0
16:30      Milka Trnina -   Moslavina 0:5
16:30      Slavonac -   Vatrogasac 0:2
16:30      Branitelj -   Sokol 1:0 (0:0) Izvjetaj
na vrh
14. kolo (23.04.2012)
Ponedjeljak, 23 Travanj 2012
17:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 3:0
17:00      Mladost R. -   Slavonac 3:3
17:00      Vatrogasac -   Branitelj 1:1
17:00      Moslavina -   Voloder 6:1
17:00      Sokol -   Milka Trnina 1:1 (0:1) Izvjetaj
na vrh
15. kolo (30.04.2012)
Petak, 20 Travanj 2012
17:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 4:2
Ponedjeljak, 30 Travanj 2012
17:00      Milka Trnina -   Vatrogasac 0:7
17:00      Branitelj -   Mladost R. 3:2
17:00      Slavonac -   Lokomotiva 2:0
17:00      Voloder -   Sokol 1:1 (1:1) Izvjetaj
na vrh
16. kolo (07.05.2012)
Ponedjeljak, 07 Svibanj 2012
17:30      Dinamo (Os) -   Slavonac 3:3
17:30      Lokomotiva -   Branitelj 5:2
17:30      Mladost R. -   Milka Trnina 3:2
17:30      Vatrogasac -   Voloder 0:2
17:30      Sokol -   Moslavina 1:8 (1:2) Izvjetaj
na vrh
17. kolo (14.05.2012)
Ponedjeljak, 14 Svibanj 2012
17:00      Moslavina -   Vatrogasac 5:2
17:30      Voloder -   Mladost R. 6:0
17:30      Milka Trnina -   Lokomotiva 2:0
17:30      Branitelj -   Slavonac 1:2
17:30      Sokol -   Dinamo (Os) 2:3 (0:1) Izvjetaj
na vrh
18. kolo (21.05.2012)
Ponedjeljak, 21 Svibanj 2012
18:00      Slavonac -   Milka Trnina 2:2
18:00      Lokomotiva -   Voloder 1:0
18:00      Mladost R. -   Moslavina 1:6
18:00      Vatrogasac -   Sokol 1:3
18:00      Dinamo (Os) -   Branitelj 0:1
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online