Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow ŽPL 2012/13 arrow Stariji pioniri arrow Raspored prvenstva
Stariji pioniri 2012/13
Raspored Prvenstva

1. kolo (08.09.2012 - 09.09.2012)
Subota, 08 Rujan 2012
11:15      Libertas -   TŠK 1932 11:1
11:15      Mladost P. -   Banovac 0:4
Nedjelja, 09 Rujan 2012
11:15      Frankopan -   Moslavina 0:3
11:15      Lekenik -   Zrinski 7:0
11:15      Sokol -   Metalac 5:7 (5:3) Izvjetaj
na vrh
2. kolo (15.09.2012 - 16.09.2012)
Subota, 15 Rujan 2012
11:15      Pešæenica -   Frankopan 4:1
11:15      TŠK 1932 -   Sokol 5:1 (2:1) Izvjetaj
Nedjelja, 16 Rujan 2012
11:15      Moslavina -   Lekenik 5:0
11:15      Metalac -   Mladost P. 4:3
11:15      Zrinski -   Libertas 1:8
na vrh
3. kolo (22.09.2012 - 23.09.2012)
Subota, 22 Rujan 2012
11:15      Mladost P. -   TŠK 1932 9:0
13:15      Banovac -   Metalac 6:2
Nedjelja, 23 Rujan 2012
11:15      Sokol -   Zrinski 7:2 (3:1) Izvjetaj
Ponedjeljak, 24 Rujan 2012
19:15      Lekenik -   Pešæenica 3:0
etvrtak, 27 Rujan 2012
17:15      Libertas -   Moslavina 2:0
na vrh
4. kolo (29.09.2012 - 30.09.2012)
Subota, 29 Rujan 2012
11:15      TŠK 1932 -   Banovac 0:10
11:15      Pešæenica -   Libertas 2:4
Nedjelja, 30 Rujan 2012
11:15      Zrinski -   Mladost P. 1:6
11:15      Frankopan -   Lekenik 3:0
11:15      Moslavina -   Sokol 7:0 (1:0) Izvjetaj
na vrh
5. kolo (06.10.2012 - 07.10.2012)
Subota, 06 Listopad 2012
11:15      Libertas -   Frankopan 4:0
17:00      Mladost P. -   Moslavina 1:1
Nedjelja, 07 Listopad 2012
11:15      Banovac -   Zrinski 5:0
11:15      Metalac -   TŠK 1932 8:2
11:15      Sokol -   Pešæenica 4:1 (2:0) Izvjetaj
na vrh
6. kolo (13.10.2012 - 14.10.2012)
Subota, 13 Listopad 2012
11:15      Pešæenica -   Mladost P. 4:4
Nedjelja, 14 Listopad 2012
11:15      Zrinski -   Metalac 0:7
11:15      Moslavina -   Banovac 8:0
11:15      Frankopan -   Sokol 1:1 (0:1) Izvjetaj
12:15      Lekenik -   Libertas 1:4
na vrh
7. kolo (20.10.2012 - 21.10.2012)
Subota, 20 Listopad 2012
11:15      Mladost P. -   Frankopan 8:0
11:15      TŠK 1932 -   Zrinski 2:0
Nedjelja, 21 Listopad 2012
11:15      Banovac -   Pešæenica 4:0
11:15      Metalac -   Moslavina 1:6
11:15      Sokol -   Lekenik 5:3 (2:3) Izvjetaj
na vrh
8. kolo (27.10.2012 - 28.10.2012)
Subota, 27 Listopad 2012
11:15      Pešæenica -   Metalac 7:2
11:15      Libertas -   Sokol 11:2 (6:0) Izvjetaj
Nedjelja, 28 Listopad 2012
11:15      Moslavina -   TŠK 1932 7:0
11:15      Frankopan -   Banovac 1:2
11:15      Lekenik -   Mladost P. 0:4
na vrh
9. kolo (03.11.2012 - 04.11.2012)
Subota, 03 Studeni 2012
11:15      Mladost P. -   Libertas 0:4
Nedjelja, 04 Studeni 2012
11:15      Banovac -   Lekenik 7:0
11:15      Metalac -   Frankopan 4:1
11:15      Zrinski -   Moslavina 0:1
Nedjelja, 25 Studeni 2012
11:15      TŠK 1932 -   Pešæenica 3:2
na vrh
10. kolo (10.11.2012 - 11.11.2012)
Subota, 10 Studeni 2012
11:15      Pešæenica -   Zrinski 4:0
Nedjelja, 11 Studeni 2012
11:15      Frankopan -   TŠK 1932 2:0
11:15      Lekenik -   Metalac 4:2
11:15      Sokol -   Mladost P. 4:6 (0:4) Izvjetaj
Subota, 24 Studeni 2012
11:15      Libertas -   Banovac 2:1
na vrh
11. kolo (17.11.2012 - 18.11.2012)
Subota, 17 Studeni 2012
11:15      TŠK 1932 -   Lekenik 1:7
Nedjelja, 18 Studeni 2012
11:15      Metalac -   Libertas 0:9
11:15      Zrinski -   Frankopan 0:1
11:15      Moslavina -   Pešæenica 4:0
11:15      Banovac -   Sokol 3:1 (1:0) Izvjetaj
na vrh
12. kolo (23.03.2013 - 24.03.2013)
Subota, 23 Oujak 2013
11:15      TŠK 1932 -   Libertas 1:3
Nedjelja, 24 Oujak 2013
11:15      Moslavina -   Frankopan 4:0
11:15      Zrinski -   Lekenik 0:1
11:15      Banovac -   Mladost P. 0:1
Nedjelja, 16 Lipanj 2013
11:15      Metalac -   Sokol 6:2 (4:2) Izvjetaj
na vrh
13. kolo (27.03.2013)
Srijeda, 27 Oujak 2013
17:15      Libertas -   Zrinski 9:0
Srijeda, 01 Svibanj 2013
11:15      Lekenik -   Moslavina 4:2
12:30      Sokol -   TŠK 1932 6:3 (3:1) Izvjetaj
17:15      Mladost P. -   Metalac 4:2
17:15      Frankopan -   Pešæenica 4:1
na vrh
14. kolo (30.05.2013 - 04.06.2013)
Nedjelja, 07 Travanj 2013
11:15      Moslavina -   Libertas 3:0
etvrtak, 30 Svibanj 2013
11:15      Pešæenica -   Lekenik 0:0
11:15      TŠK 1932 -   Mladost P. 3:5
11:15      Zrinski -   Sokol 1:6 (0:2) Izvjetaj
Utorak, 04 Lipanj 2013
18:15      Metalac -   Banovac 7:4
na vrh
15. kolo (13.04.2013 - 14.04.2013)
Subota, 13 Travanj 2013
11:15      Mladost P. -   Zrinski 7:0
11:15      Libertas -   Pešæenica 8:0
Nedjelja, 14 Travanj 2013
11:15      Banovac -   TŠK 1932 9:2
11:15      Lekenik -   Frankopan 3:2
11:15      Sokol -   Moslavina 1:6 (1:5) Izvjetaj
na vrh
16. kolo (20.04.2013 - 21.04.2013)
Subota, 20 Travanj 2013
11:15      TŠK 1932 -   Metalac 0:7
11:15      Pešæenica -   Sokol 3:4 (1:1) Izvjetaj
Nedjelja, 21 Travanj 2013
11:15      Frankopan -   Libertas 3:2
11:15      Moslavina -   Mladost P. 2:1
11:15      Zrinski -   Banovac 3:5
na vrh
17. kolo (27.04.2013 - 28.04.2013)
Subota, 27 Travanj 2013
11:15      Mladost P. -   Pešæenica 1:0
11:15      Libertas -   Lekenik 7:0
Nedjelja, 28 Travanj 2013
11:15      Metalac -   Zrinski 4:0
11:15      Banovac -   Moslavina 0:1
11:15      Sokol -   Frankopan 1:3 (1:2) Izvjetaj
na vrh
18. kolo (04.05.2013 - 05.05.2013)
Subota, 04 Svibanj 2013
11:15      Pešæenica -   Banovac 2:5
Nedjelja, 05 Svibanj 2013
11:15      Frankopan -   Mladost P. 0:4
11:15      Moslavina -   Metalac 5:2
11:15      Zrinski -   TŠK 1932 0:4
12:15      Lekenik -   Sokol 3:2 (0:2) Izvjetaj
na vrh
19. kolo (11.05.2013 - 12.05.2013)
Subota, 11 Svibanj 2013
11:15      Mladost P. -   Lekenik 5:2
Nedjelja, 12 Svibanj 2013
11:15      Metalac -   Pešæenica 4:1
11:15      Banovac -   Frankopan 5:0
11:15      Sokol -   Libertas 1:6 (1:1) Izvjetaj
Nedjelja, 16 Lipanj 2013
11:15      TŠK 1932 -   Moslavina 0:4
na vrh
20. kolo (18.05.2013 - 19.05.2013)
Subota, 18 Svibanj 2013
11:15      Pešæenica -   TŠK 1932 4:2
11:15      Moslavina -   Zrinski 3:0
Nedjelja, 19 Svibanj 2013
11:15      Lekenik -   Banovac 0:9
Subota, 08 Lipanj 2013
11:15      Libertas -   Mladost P. 3:3
Nedjelja, 09 Lipanj 2013
11:15      Frankopan -   Metalac 3:0
na vrh
21. kolo (25.05.2013 - 26.05.2013)
Subota, 25 Svibanj 2013
11:15      TŠK 1932 -   Frankopan 2:2
11:15      Mladost P. -   Sokol 7:1 (3:0) Izvjetaj
Nedjelja, 26 Svibanj 2013
11:15      Zrinski -   Pešæenica 4:1
11:15      Metalac -   Lekenik 4:0
Ponedjeljak, 27 Svibanj 2013
17:45      Banovac -   Libertas 1:5
na vrh
22. kolo (01.06.2013 - 02.06.2013)
Subota, 01 Lipanj 2013
11:15      Libertas -   Metalac 8:1
11:15      Pešæenica -   Moslavina 1:5
Nedjelja, 02 Lipanj 2013
11:15      Lekenik -   TŠK 1932 4:1
11:15      Frankopan -   Zrinski 4:1
Nedjelja, 09 Lipanj 2013
11:15      Sokol -   Banovac 3:2 (2:1) Izvjetaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeæa utakmica

Ova sezona je završila!

29. KOLO 1. ŽNL 31.05.2018.

1. ŽNL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TŠK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - Šartovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapiæ

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palaiæ

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roðak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijaèica tjedna

Google





Zaboravili ste ifru?

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaèa hrvatske repke

Opæina Velika Ludina


Opæina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAÈKO-MOSLAVAÈKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online


Najnovije Vijesti

Popularno

Broj Posjeta

Danas595
Juèer1699
U Tjednu13524
U Mjesecu27550
Ukupno10679530