Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow PL 2013/14 arrow Veterani arrow Raspored prvenstva
Veterani 2013/14
Raspored Prvenstva

1. kolo (02.09.2013)
Ponedjeljak, 02 Rujan 2013
17:00      Branitelj -   Slavonac 2:3
17:00      Milka Trnina -   Mladost O. 2:3
17:00      Vatrogasac -   Mladost R. 2:3
17:00      Voloder -   Sokol 2:4 (1:3) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Lokomotiva 5:2
na vrh
2. kolo (09.09.2013)
Ponedjeljak, 09 Rujan 2013
17:00      Dinamo (Os) -   Voloder 5:0
17:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 2:1
17:00      Mladost O. -   Moslavina 2:0
17:00      Slavonac -   Milka Trnina 3:2
17:00      Sokol -   Branitelj 2:2 (1:0) Izvjetaj
na vrh
3. kolo (16.09.2013)
Ponedjeljak, 16 Rujan 2013
17:00      Branitelj -   Dinamo (Os) 1:1
17:00      Vatrogasac -   Mladost O. 2:2
17:00      Mladost R. -   Lokomotiva 1:3
17:00      Milka Trnina -   Sokol 1:3 (0:1) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Slavonac 8:0
na vrh
4. kolo (23.09.2013)
Ponedjeljak, 23 Rujan 2013
16:30      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 3:1
16:30      Voloder -   Branitelj 1:0
16:30      Mladost O. -   Mladost R. 4:2
16:30      Slavonac -   Vatrogasac 5:3
etvrtak, 26 Rujan 2013
17:00      Sokol -   Moslavina 1:1 (0:1) Izvjetaj
na vrh
5. kolo (30.09.2013)
Ponedjeljak, 30 Rujan 2013
16:30      Milka Trnina -   Voloder 1:2
16:30      Mladost R. -   Slavonac 2:4
16:30      Lokomotiva -   Mladost O. 0:3
16:30      Vatrogasac -   Sokol 3:3 (2:1) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 4:2
na vrh
6. kolo (07.10.2013)
Ponedjeljak, 07 Listopad 2013
16:00      Branitelj -   Milka Trnina 3:0
16:00      Slavonac -   Lokomotiva 5:3
16:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 1:0
16:00      Voloder -   Moslavina 2:1
16:00      Sokol -   Mladost R. 1:0 (1:0) Izvjetaj
na vrh
7. kolo (14.10.2013)
Ponedjeljak, 14 Listopad 2013
16:00      Vatrogasac -   Voloder 2:2
16:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 1:2
16:00      Mladost O. -   Slavonac 3:2
16:00      Lokomotiva -   Sokol 2:2 (0:1) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Branitelj 8:0
na vrh
8. kolo (21.10.2013)
Ponedjeljak, 21 Listopad 2013
16:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 2:1
16:00      Voloder -   Mladost R. 5:1
16:00      Branitelj -   Vatrogasac 1:4
16:00      Milka Trnina -   Moslavina 1:2
16:00      Sokol -   Mladost O. 4:1 (1:1) Izvjetaj
na vrh
9. kolo (28.10.2013)
Ponedjeljak, 28 Listopad 2013
14:30      Vatrogasac -   Milka Trnina 2:1
14:30      Mladost R. -   Branitelj 3:4
14:30      Lokomotiva -   Voloder 1:1
14:30      Mladost O. -   Dinamo (Os) 2:2
14:30      Slavonac -   Sokol 4:4 (4:3) Izvjetaj
na vrh
10. kolo (04.11.2013)
Ponedjeljak, 04 Studeni 2013
14:00      Dinamo (Os) -   Slavonac 1:1
14:00      Voloder -   Mladost O. 1:1
14:00      Branitelj -   Lokomotiva 0:4
18:00      Moslavina -   Vatrogasac 7:0
Petak, 09 Svibanj 2014
17:00      Milka Trnina -   Mladost R. 5:0
na vrh
11. kolo (11.11.2013)
Ponedjeljak, 11 Studeni 2013
14:00      Moslavina -   Mladost R. 12:2
14:00      Lokomotiva -   Milka Trnina 1:2
14:00      Mladost O. -   Branitelj 1:0
14:00      Slavonac -   Voloder 1:4
14:00      Sokol -   Dinamo (Os) 3:2 (1:2) Izvjetaj
na vrh
12. kolo (31.03.2014)
Ponedjeljak, 31 Oujak 2014
17:00      Slavonac -   Branitelj 2:2
17:00      Mladost O. -   Milka Trnina 5:1
17:00      Lokomotiva -   Moslavina 2:6
17:00      Mladost R. -   Vatrogasac 0:3
17:00      Sokol -   Voloder 2:0 (1:0) Izvjetaj
na vrh
13. kolo (07.04.2014)
Ponedjeljak, 07 Travanj 2014
17:00      Milka Trnina -   Slavonac 4:1
17:00      Voloder -   Dinamo (Os) 2:2
17:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 3:1
17:00      Branitelj -   Sokol 2:5 (1:3) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Mladost O. 4:2
na vrh
14. kolo (14.04.2014)
Ponedjeljak, 14 Travanj 2014
17:00      Dinamo (Os) -   Branitelj 2:2
17:00      Mladost O. -   Vatrogasac 2:3
17:00      Lokomotiva -   Mladost R. 5:2
17:00      Slavonac -   Moslavina 0:6
17:00      Sokol -   Milka Trnina 3:3 (0:2) Izvjetaj
na vrh
15. kolo (21.04.2014)
Ponedjeljak, 21 Travanj 2014
17:00      Milka Trnina -   Dinamo (Os) 2:1
17:00      Branitelj -   Voloder 0:3
17:00      Mladost R. -   Mladost O. 0:1
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 1:2
17:00      Moslavina -   Sokol 11:1 (4:1) Izvjetaj
na vrh
16. kolo (28.04.2014)
Ponedjeljak, 28 Travanj 2014
17:30      Slavonac -   Mladost R. 1:4
17:30      Mladost O. -   Lokomotiva 2:2
17:30      Voloder -   Milka Trnina 2:0
17:30      Dinamo (Os) -   Moslavina 1:5
17:30      Sokol -   Vatrogasac 1:4 (1:2) Izvjetaj
na vrh
17. kolo (05.05.2014)
Ponedjeljak, 05 Svibanj 2014
17:30      Lokomotiva -   Slavonac 3:1
18:00      Moslavina -   Voloder 7:0
etvrtak, 08 Svibanj 2014
17:00      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 1:1
Petak, 16 Svibanj 2014
17:30      Milka Trnina -   Branitelj 3:0
Petak, 30 Svibanj 2014
18:00      Mladost R. -   Sokol 1:1 Izvjetaj
na vrh
18. kolo (12.05.2014)
Ponedjeljak, 12 Svibanj 2014
17:30      Dinamo (Os) -   Mladost R. 2:0
17:30      Slavonac -   Mladost O. 0:2
17:30      Voloder -   Vatrogasac 3:1
17:30      Branitelj -   Moslavina 2:5
17:30      Sokol -   Lokomotiva 2:2 (1:0) Izvjetaj
na vrh
19. kolo (19.05.2014)
Ponedjeljak, 19 Svibanj 2014
18:00      Moslavina -   Milka Trnina 9:1
18:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 5:3
18:00      Mladost R. -   Voloder 0:4
18:00      Vatrogasac -   Branitelj 4:1
18:00      Mladost O. -   Sokol 5:2 (4:0) Izvjetaj
na vrh
20. kolo (26.05.2014)
Ponedjeljak, 26 Svibanj 2014
18:00      Voloder -   Lokomotiva 2:0
18:00      Dinamo (Os) -   Mladost O. 1:1
18:00      Milka Trnina -   Vatrogasac 1:4
18:00      Branitelj -   Mladost R. 3:3
18:00      Sokol -   Slavonac 6:1 (2:0) Izvjetaj
na vrh
21. kolo (02.06.2014)
Ponedjeljak, 02 Lipanj 2014
18:00      Vatrogasac -   Moslavina 0:2
18:00      Slavonac -   Dinamo (Os) 1:2
18:00      Mladost O. -   Voloder 2:2
18:00      Lokomotiva -   Branitelj 2:1
18:00      Mladost R. -   Milka Trnina 3:2
na vrh
22. kolo (09.06.2014)
Ponedjeljak, 09 Lipanj 2014
18:00      Mladost R. -   Moslavina 1:5
18:00      Milka Trnina -   Lokomotiva 2:3
18:00      Branitelj -   Mladost O. 0:1
18:00      Voloder -   Slavonac 4:1
18:00      Dinamo (Os) -   Sokol 4:2 (2:2) Izvjetaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online