Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow ŽPL 2013/14 arrow Veterani arrow Raspored prvenstva
Veterani 2013/14
Raspored Prvenstva

1. kolo (02.09.2013)
Ponedjeljak, 02 Rujan 2013
17:00      Branitelj -   Slavonac 2:3
17:00      Milka Trnina -   Mladost O. 2:3
17:00      Vatrogasac -   Mladost R. 2:3
17:00      Voloder -   Sokol 2:4 (1:3) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Lokomotiva 5:2
na vrh
2. kolo (09.09.2013)
Ponedjeljak, 09 Rujan 2013
17:00      Dinamo (Os) -   Voloder 5:0
17:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 2:1
17:00      Mladost O. -   Moslavina 2:0
17:00      Slavonac -   Milka Trnina 3:2
17:00      Sokol -   Branitelj 2:2 (1:0) Izvještaj
na vrh
3. kolo (16.09.2013)
Ponedjeljak, 16 Rujan 2013
17:00      Branitelj -   Dinamo (Os) 1:1
17:00      Vatrogasac -   Mladost O. 2:2
17:00      Mladost R. -   Lokomotiva 1:3
17:00      Milka Trnina -   Sokol 1:3 (0:1) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Slavonac 8:0
na vrh
4. kolo (23.09.2013)
Ponedjeljak, 23 Rujan 2013
16:30      Mladost O. -   Mladost R. 4:2
16:30      Slavonac -   Vatrogasac 5:3
16:30      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 3:1
16:30      Voloder -   Branitelj 1:0
Četvrtak, 26 Rujan 2013
17:00      Sokol -   Moslavina 1:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
5. kolo (30.09.2013)
Ponedjeljak, 30 Rujan 2013
16:30      Milka Trnina -   Voloder 1:2
16:30      Mladost R. -   Slavonac 2:4
16:30      Lokomotiva -   Mladost O. 0:3
16:30      Vatrogasac -   Sokol 3:3 (2:1) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 4:2
na vrh
6. kolo (07.10.2013)
Ponedjeljak, 07 Listopad 2013
16:00      Slavonac -   Lokomotiva 5:3
16:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 1:0
16:00      Voloder -   Moslavina 2:1
16:00      Branitelj -   Milka Trnina 3:0
16:00      Sokol -   Mladost R. 1:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
7. kolo (14.10.2013)
Ponedjeljak, 14 Listopad 2013
16:00      Vatrogasac -   Voloder 2:2
16:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 1:2
16:00      Mladost O. -   Slavonac 3:2
16:00      Lokomotiva -   Sokol 2:2 (0:1) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Branitelj 8:0
na vrh
8. kolo (21.10.2013)
Ponedjeljak, 21 Listopad 2013
16:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 2:1
16:00      Voloder -   Mladost R. 5:1
16:00      Branitelj -   Vatrogasac 1:4
16:00      Milka Trnina -   Moslavina 1:2
16:00      Sokol -   Mladost O. 4:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
9. kolo (28.10.2013)
Ponedjeljak, 28 Listopad 2013
14:30      Mladost R. -   Branitelj 3:4
14:30      Lokomotiva -   Voloder 1:1
14:30      Mladost O. -   Dinamo (Os) 2:2
14:30      Vatrogasac -   Milka Trnina 2:1
14:30      Slavonac -   Sokol 4:4 (4:3) Izvještaj
na vrh
10. kolo (04.11.2013)
Ponedjeljak, 04 Studeni 2013
14:00      Dinamo (Os) -   Slavonac 1:1
14:00      Voloder -   Mladost O. 1:1
14:00      Branitelj -   Lokomotiva 0:4
18:00      Moslavina -   Vatrogasac 7:0
Petak, 09 Svibanj 2014
17:00      Milka Trnina -   Mladost R. 5:0
na vrh
11. kolo (11.11.2013)
Ponedjeljak, 11 Studeni 2013
14:00      Mladost O. -   Branitelj 1:0
14:00      Slavonac -   Voloder 1:4
14:00      Moslavina -   Mladost R. 12:2
14:00      Lokomotiva -   Milka Trnina 1:2
14:00      Sokol -   Dinamo (Os) 3:2 (1:2) Izvještaj
na vrh
12. kolo (31.03.2014)
Ponedjeljak, 31 Ožujak 2014
17:00      Slavonac -   Branitelj 2:2
17:00      Mladost O. -   Milka Trnina 5:1
17:00      Lokomotiva -   Moslavina 2:6
17:00      Mladost R. -   Vatrogasac 0:3
17:00      Sokol -   Voloder 2:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
13. kolo (07.04.2014)
Ponedjeljak, 07 Travanj 2014
17:00      Milka Trnina -   Slavonac 4:1
17:00      Voloder -   Dinamo (Os) 2:2
17:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 3:1
17:00      Branitelj -   Sokol 2:5 (1:3) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Mladost O. 4:2
na vrh
14. kolo (14.04.2014)
Ponedjeljak, 14 Travanj 2014
17:00      Dinamo (Os) -   Branitelj 2:2
17:00      Mladost O. -   Vatrogasac 2:3
17:00      Lokomotiva -   Mladost R. 5:2
17:00      Slavonac -   Moslavina 0:6
17:00      Sokol -   Milka Trnina 3:3 (0:2) Izvještaj
na vrh
15. kolo (21.04.2014)
Ponedjeljak, 21 Travanj 2014
17:00      Branitelj -   Voloder 0:3
17:00      Mladost R. -   Mladost O. 0:1
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 1:2
17:00      Milka Trnina -   Dinamo (Os) 2:1
17:00      Moslavina -   Sokol 11:1 (4:1) Izvještaj
na vrh
16. kolo (28.04.2014)
Ponedjeljak, 28 Travanj 2014
17:30      Slavonac -   Mladost R. 1:4
17:30      Mladost O. -   Lokomotiva 2:2
17:30      Voloder -   Milka Trnina 2:0
17:30      Dinamo (Os) -   Moslavina 1:5
17:30      Sokol -   Vatrogasac 1:4 (1:2) Izvještaj
na vrh
17. kolo (05.05.2014)
Ponedjeljak, 05 Svibanj 2014
17:30      Lokomotiva -   Slavonac 3:1
18:00      Moslavina -   Voloder 7:0
Četvrtak, 08 Svibanj 2014
17:00      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 1:1
Petak, 16 Svibanj 2014
17:30      Milka Trnina -   Branitelj 3:0
Petak, 30 Svibanj 2014
18:00      Mladost R. -   Sokol 1:1 Izvještaj
na vrh
18. kolo (12.05.2014)
Ponedjeljak, 12 Svibanj 2014
17:30      Dinamo (Os) -   Mladost R. 2:0
17:30      Slavonac -   Mladost O. 0:2
17:30      Voloder -   Vatrogasac 3:1
17:30      Branitelj -   Moslavina 2:5
17:30      Sokol -   Lokomotiva 2:2 (1:0) Izvještaj
na vrh
19. kolo (19.05.2014)
Ponedjeljak, 19 Svibanj 2014
18:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 5:3
18:00      Mladost R. -   Voloder 0:4
18:00      Vatrogasac -   Branitelj 4:1
18:00      Moslavina -   Milka Trnina 9:1
18:00      Mladost O. -   Sokol 5:2 (4:0) Izvještaj
na vrh
20. kolo (26.05.2014)
Ponedjeljak, 26 Svibanj 2014
18:00      Voloder -   Lokomotiva 2:0
18:00      Dinamo (Os) -   Mladost O. 1:1
18:00      Milka Trnina -   Vatrogasac 1:4
18:00      Branitelj -   Mladost R. 3:3
18:00      Sokol -   Slavonac 6:1 (2:0) Izvještaj
na vrh
21. kolo (02.06.2014)
Ponedjeljak, 02 Lipanj 2014
18:00      Slavonac -   Dinamo (Os) 1:2
18:00      Mladost O. -   Voloder 2:2
18:00      Lokomotiva -   Branitelj 2:1
18:00      Mladost R. -   Milka Trnina 3:2
18:00      Vatrogasac -   Moslavina 0:2
na vrh
22. kolo (09.06.2014)
Ponedjeljak, 09 Lipanj 2014
18:00      Mladost R. -   Moslavina 1:5
18:00      Milka Trnina -   Lokomotiva 2:3
18:00      Branitelj -   Mladost O. 0:1
18:00      Voloder -   Slavonac 4:1
18:00      Dinamo (Os) -   Sokol 4:2 (2:2) Izvještaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Subota, 28 Listopad 2017
15:00 
Libertas
Libertas
: Sokol
Sokol
Statistika

9. KOLO 1. ŽNL 21./22.10.2017. u 15.30

1. ŽNL 2017/18
Topusko - Šartovac 10:0
Lekenik - Voloder 1:1
Banovac - TŠK 1932 3:1
Metalac - Vatrogasac 1:2
Frankopan - Libertas 1:1
Moslavina - Sloga 5:0
Sokol - Sokol R. 3:0
BSK - Moslavac 1:1
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online