Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow PL 2013/14 arrow Limai arrow Raspored prvenstva
Limai 2013/14
Raspored Prvenstva

1. kolo (31.08.2013 - 01.09.2013)
Nedjelja, 01 Rujan 2013
10:00      Moslavac -   Mladost R. 5:2
10:00      Lokomotiva -   Moslavina I 1:3
10:00      Sokol -   Voloder 8:0 (2:0) Izvjetaj
etvrtak, 19 Rujan 2013
20:00      Moslavina II -   Dinamo (Os) 2:2
na vrh
2. kolo (07.09.2013 - 08.09.2013)
Subota, 07 Rujan 2013
15:00      Voloder -   Lokomotiva 2:1
Nedjelja, 08 Rujan 2013
10:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 13:1
10:00      Moslavina I -   Moslavina II 13:0
10:00      Moslavac -   Sokol 1:5 (0:2) Izvjetaj
na vrh
3. kolo (14.09.2013 - 15.09.2013)
Subota, 14 Rujan 2013
10:00      Lokomotiva -   Moslavac 3:1
Nedjelja, 15 Rujan 2013
09:00      Dinamo (Os) -   Moslavina I 0:11
10:00      Moslavina II -   Voloder 0:12
10:00      Sokol -   Mladost R. 0:5 (0:3) Izvjetaj
na vrh
4. kolo (21.09.2013 - 22.09.2013)
Subota, 21 Rujan 2013
10:00      Voloder -   Dinamo (Os) 14:1
16:00      Sokol -   Lokomotiva 1:7 (0:5) Izvjetaj
Nedjelja, 22 Rujan 2013
10:00      Moslavac -   Moslavina II 11:0
10:00      Mladost R. -   Moslavina I 1:4
na vrh
5. kolo (28.09.2013 - 29.09.2013)
Subota, 28 Rujan 2013
10:00      Lokomotiva -   Mladost R. 4:1
10:00      Moslavina II -   Sokol 0:1 (0:1) Izvjetaj
Nedjelja, 29 Rujan 2013
09:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 1:10
10:00      Moslavina I -   Voloder 8:0
na vrh
6. kolo (06.10.2013)
Subota, 05 Listopad 2013
10:00      Lokomotiva -   Moslavina II 11:0
Nedjelja, 06 Listopad 2013
10:00      Mladost R. -   Voloder 2:4
10:00      Moslavac -   Moslavina I 2:3
10:00      Sokol -   Dinamo (Os) 1:3 (0:1) Izvjetaj
na vrh
7. kolo (12.10.2013 - 13.10.2013)
Subota, 12 Listopad 2013
10:00      Moslavina II -   Mladost R. 0:7
11:15      Moslavina I -   Sokol 2:1 (2:0) Izvjetaj
15:00      Voloder -   Moslavac 2:2
Nedjelja, 13 Listopad 2013
09:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 1:1
na vrh
8. kolo (19.10.2013 - 20.10.2013)
Subota, 19 Listopad 2013
15:00      Voloder -   Sokol 3:4 (1:2) Izvjetaj
Nedjelja, 20 Listopad 2013
09:00      Dinamo (Os) -   Moslavina II 7:1
10:00      Mladost R. -   Moslavac 0:3
10:00      Moslavina I -   Lokomotiva 3:1
na vrh
9. kolo (26.10.2013 - 27.10.2013)
Subota, 26 Listopad 2013
10:00      Lokomotiva -   Voloder 1:1
Nedjelja, 27 Listopad 2013
09:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 2:1
10:00      Moslavina II -   Moslavina I 0:10
10:00      Sokol -   Moslavac 3:2 (2:2) Izvjetaj
na vrh
10. kolo (03.11.2013)
Subota, 02 Studeni 2013
15:00      Voloder -   Moslavina II 8:0
Nedjelja, 03 Studeni 2013
10:00      Moslavac -   Lokomotiva 2:2
10:00      Moslavina I -   Dinamo (Os) 4:0
10:00      Mladost R. -   Sokol 1:4 (0:3) Izvjetaj
na vrh
11. kolo (29.03.2014 - 30.03.2014)
Subota, 29 Oujak 2014
10:00      Lokomotiva -   Sokol 1:3 (0:0) Izvjetaj
19:00      Moslavina II -   Moslavac 2:0
Nedjelja, 30 Oujak 2014
09:00      Dinamo (Os) -   Voloder 1:6
10:00      Moslavina I -   Mladost R. 14:0
na vrh
12. kolo (05.04.2014 - 06.04.2014)
Subota, 05 Travanj 2014
10:00      Mladost R. -   Lokomotiva 0:5
15:00      Voloder -   Moslavina I 1:6
Nedjelja, 06 Travanj 2014
10:00      Moslavac -   Dinamo (Os) 6:1
10:00      Sokol -   Moslavina II 5:0 (1:0) Izvjetaj
na vrh
13. kolo (12.04.2014 - 13.04.2014)
Subota, 12 Travanj 2014
15:00      Voloder -   Mladost R. 13:0
19:00      Moslavina II -   Lokomotiva 6:0
Nedjelja, 13 Travanj 2014
09:00      Dinamo (Os) -   Sokol 1:1 (0:0) Izvjetaj
10:00      Moslavina I -   Moslavac 7:1
na vrh
14. kolo (19.04.2014)
Subota, 19 Travanj 2014
10:00      Mladost R. -   Moslavina II 0:8
10:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 3:1
10:00      Moslavac -   Voloder 2:1
etvrtak, 01 Svibanj 2014
10:00      Sokol -   Moslavina I 2:5 (1:2) Izvjetaj
na vrh
15. kolo (26.04.2014 - 27.04.2014)
Subota, 26 Travanj 2014
19:00      Moslavina II -   Dinamo (Os) 5:1
Nedjelja, 27 Travanj 2014
10:00      Moslavac -   Mladost R. 15:0
10:00      Lokomotiva -   Moslavina I 0:6
10:00      Sokol -   Voloder 2:3 (0:2) Izvjetaj
na vrh
16. kolo (03.05.2014 - 04.05.2014)
Subota, 03 Svibanj 2014
10:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 0:16
Nedjelja, 04 Svibanj 2014
10:00      Moslavac -   Sokol 5:0 (3:0) Izvjetaj
19:00      Moslavina I -   Moslavina II 4:1
Utorak, 27 Svibanj 2014
18:00      Voloder -   Lokomotiva 2:3
na vrh
17. kolo (10.05.2014 - 11.05.2014)
Subota, 10 Svibanj 2014
19:00      Moslavina II -   Voloder 3:2
Nedjelja, 11 Svibanj 2014
09:00      Dinamo (Os) -   Moslavina I 1:6
10:00      Sokol -   Mladost R. 4:0 (3:0) Izvjetaj
etvrtak, 29 Svibanj 2014
19:00      Lokomotiva -   Moslavac 1:2
na vrh
18. kolo (17.05.2014 - 18.05.2014)
Subota, 17 Svibanj 2014
15:00      Voloder -   Dinamo (Os) 6:2
Utorak, 20 Svibanj 2014
18:00      Sokol -   Lokomotiva 1:0 (1:0) Izvjetaj
Petak, 23 Svibanj 2014
18:00      Moslavac -   Moslavina II 1:6
etvrtak, 29 Svibanj 2014
18:30      Mladost R. -   Moslavina I 0:19
na vrh
19. kolo (24.05.2014 - 25.05.2014)
etvrtak, 22 Svibanj 2014
19:30      Moslavina I -   Voloder 13:0
Subota, 24 Svibanj 2014
10:00      Lokomotiva -   Mladost R. 10:1
19:00      Moslavina II -   Sokol 2:0 (2:0) Izvjetaj
Nedjelja, 25 Svibanj 2014
09:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 1:4
na vrh
20. kolo (31.05.2014 - 01.06.2014)
Subota, 31 Svibanj 2014
10:00      Mladost R. -   Voloder 1:7
10:00      Lokomotiva -   Moslavina II 0:0
Nedjelja, 01 Lipanj 2014
10:00      Moslavac -   Moslavina I 0:5
10:00      Sokol -   Dinamo (Os) 1:1 (0:0) Izvjetaj
na vrh
21. kolo (07.06.2014 - 08.06.2014)
Subota, 07 Lipanj 2014
10:00      Voloder -   Moslavac 0:6
19:00      Moslavina II -   Mladost R. 11:0
Nedjelja, 08 Lipanj 2014
09:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 2:1
10:00      Moslavina I -   Sokol 6:0 (1:0) Izvjetaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online