Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2014/15 arrow Veterani arrow Raspored prvenstva
Veterani 2014/15
Raspored Prvenstva

1. kolo (01.09.2014)
Ponedjeljak, 01 Rujan 2014
18:00      Dinamo (Os) -   Mladost O. 0:2
18:00      Mladost R. -   Voloder 0:3
18:00      Slavonac -   Moslavina 1:7
18:00      Lokomotiva -   Stari Grad 0:0
18:00      Vatrogasac -   Milka Trnina 4:0
18:00      Sokol -   Branitelj 2:1 (0:0) Izvjetaj
na vrh
2. kolo (05.09.2014 - 08.09.2014)
Ponedjeljak, 08 Rujan 2014
17:30      Branitelj -   Milka Trnina 1:1
17:30      Voloder -   Slavonac 2:3
17:30      Mladost O. -   Mladost R. 2:1
17:30      Sokol -   Dinamo (Os) 3:0 (2:0) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Lokomotiva 10:3
Petak, 12 Rujan 2014
17:30      Stari Grad -   Vatrogasac 4:2
na vrh
3. kolo (15.09.2014)
Ponedjeljak, 15 Rujan 2014
17:00      Lokomotiva -   Voloder 1:3
17:00      Vatrogasac -   Moslavina 2:8
Srijeda, 08 Listopad 2014
16:30      Slavonac -   Mladost O. 4:1
etvrtak, 09 Listopad 2014
16:30      Dinamo (Os) -   Branitelj 4:1
16:30      Sokol -   Mladost R. 2:2 (1:0) Izvjetaj
etvrtak, 16 Listopad 2014
17:30      Milka Trnina -   Stari Grad 2:0
na vrh
4. kolo (22.09.2014)
Ponedjeljak, 22 Rujan 2014
17:00      Branitelj -   Stari Grad 2:1
17:00      Mladost O. -   Lokomotiva 1:3
17:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 1:1
17:00      Sokol -   Slavonac 0:3 (0:1) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Milka Trnina 8:2
Petak, 26 Rujan 2014
17:00      Voloder -   Vatrogasac 2:4
na vrh
5. kolo (26.09.2014 - 29.09.2014)
17:00      Stari Grad -   Moslavina 1:8
Ponedjeljak, 29 Rujan 2014
17:00      Mladost R. -   Branitelj 1:2
17:00      Slavonac -   Dinamo (Os) 2:1
17:00      Vatrogasac -   Mladost O. 5:1
17:00      Milka Trnina -   Voloder 0:3
17:00      Lokomotiva -   Sokol 2:3 (1:1) Izvjetaj
na vrh
6. kolo (06.10.2014)
Ponedjeljak, 06 Listopad 2014
16:30      Branitelj -   Moslavina 1:5
16:30      Voloder -   Stari Grad 5:2
16:30      Mladost O. -   Milka Trnina 2:5
16:30      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 1:1
16:30      Mladost R. -   Slavonac 0:4
16:30      Sokol -   Vatrogasac 3:1 (1:1) Izvjetaj
na vrh
7. kolo (10.10.2014 - 13.10.2014)
Petak, 10 Listopad 2014
16:00      Stari Grad -   Mladost O. 1:3
Ponedjeljak, 13 Listopad 2014
16:00      Slavonac -   Branitelj 3:0
16:00      Lokomotiva -   Mladost R. 3:2
16:00      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 0:0
16:00      Milka Trnina -   Sokol 0:2 (0:1) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Voloder 3:2
na vrh
8. kolo (20.10.2014)
Ponedjeljak, 20 Listopad 2014
15:30      Branitelj -   Voloder 1:9
15:30      Mladost O. -   Moslavina 0:7
15:30      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 2:0
15:30      Mladost R. -   Vatrogasac 2:4
15:30      Slavonac -   Lokomotiva 2:1
15:30      Sokol -   Stari Grad 4:1 (1:1) Izvjetaj
na vrh
9. kolo (24.10.2014 - 27.10.2014)
Ponedjeljak, 27 Listopad 2014
14:30      Lokomotiva -   Branitelj 5:2
14:30      Vatrogasac -   Slavonac 3:2
14:30      Milka Trnina -   Mladost R. 4:1
14:30      Voloder -   Mladost O. 3:2
18:00      Moslavina -   Sokol 10:2 (4:0) Izvjetaj
Subota, 15 Studeni 2014
14:00      Stari Grad -   Dinamo (Os) 4:5
na vrh
10. kolo (03.11.2014)
Ponedjeljak, 03 Studeni 2014
14:30      Branitelj -   Mladost O. 4:6
14:30      Mladost R. -   Stari Grad 0:1
14:30      Lokomotiva -   Vatrogasac 0:1
17:00      Sokol -   Voloder 1:1 (0:1) Izvjetaj
17:30      Milka Trnina -   Slavonac 2:0
18:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 9:0
na vrh
11. kolo (07.11.2014 - 10.11.2014)
Ponedjeljak, 10 Studeni 2014
14:30      Vatrogasac -   Branitelj 2:2
14:30      Milka Trnina -   Lokomotiva 5:5
14:30      Voloder -   Dinamo (Os) 1:1
17:00      Sokol -   Mladost O. 2:3 (2:0) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Mladost R. 10:1
Nedjelja, 23 Studeni 2014
14:00      Stari Grad -   Slavonac 2:2
na vrh
12. kolo (30.03.2015)
Ponedjeljak, 30 Oujak 2015
17:00      Mladost O. -   Dinamo (Os) 2:1
17:00      Voloder -   Mladost R. 5:1
17:00      Stari Grad -   Lokomotiva 2:1
17:00      Milka Trnina -   Vatrogasac 0:4
17:00      Branitelj -   Sokol 3:3 (2:2) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Slavonac 3:3
na vrh
13. kolo (06.04.2015)
Ponedjeljak, 06 Travanj 2015
17:00      Milka Trnina -   Branitelj 0:0
17:00      Vatrogasac -   Stari Grad 8:0
17:00      Lokomotiva -   Moslavina 0:4
17:00      Slavonac -   Voloder 0:0
17:00      Mladost R. -   Mladost O. 0:4
17:00      Dinamo (Os) -   Sokol 3:3 (2:1) Izvjetaj
na vrh
14. kolo (10.04.2015 - 13.04.2015)
Petak, 10 Travanj 2015
17:00      Stari Grad -   Milka Trnina 1:5
Ponedjeljak, 13 Travanj 2015
17:00      Branitelj -   Dinamo (Os) 1:4
17:00      Mladost O. -   Slavonac 3:1
17:00      Voloder -   Lokomotiva 4:2
17:00      Mladost R. -   Sokol 2:4 (2:1) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Vatrogasac 6:0
na vrh
15. kolo (17.04.2015 - 20.04.2015)
Petak, 17 Travanj 2015
17:00      Stari Grad -   Branitelj 4:1
Ponedjeljak, 20 Travanj 2015
17:00      Milka Trnina -   Moslavina 1:4
17:00      Vatrogasac -   Voloder 1:2
17:00      Lokomotiva -   Mladost O. 2:4
17:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 2:3
17:00      Slavonac -   Sokol 0:2 (0:2) Izvjetaj
na vrh
16. kolo (27.04.2015)
Ponedjeljak, 27 Travanj 2015
17:30      Branitelj -   Mladost R. 4:0
17:30      Dinamo (Os) -   Slavonac 1:2
17:30      Mladost O. -   Vatrogasac 2:6
17:30      Voloder -   Milka Trnina 5:1
17:30      Sokol -   Lokomotiva 4:3 (4:1) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Stari Grad 4:1
na vrh
17. kolo (01.05.2015 - 04.05.2015)
Petak, 01 Svibanj 2015
17:30      Stari Grad -   Voloder 1:1
Ponedjeljak, 04 Svibanj 2015
17:30      Milka Trnina -   Mladost O. 2:2
17:30      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 2:3
17:30      Slavonac -   Mladost R. 5:0
17:30      Vatrogasac -   Sokol 4:2 (2:1) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Branitelj 4:0
na vrh
18. kolo (11.05.2015)
Ponedjeljak, 11 Svibanj 2015
17:30      Mladost R. -   Lokomotiva 3:5
17:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 0:3
17:30      Mladost O. -   Stari Grad 6:4
17:30      Voloder -   Moslavina 0:4
17:30      Branitelj -   Slavonac 1:1
17:30      Sokol -   Milka Trnina 0:4 (0:1) Izvjetaj
na vrh
19. kolo (15.05.2015 - 18.05.2015)
Petak, 15 Svibanj 2015
18:00      Stari Grad -   Sokol 5:3 (1:1) Izvjetaj
Ponedjeljak, 18 Svibanj 2015
18:00      Voloder -   Branitelj 1:0
18:00      Moslavina -   Mladost O. 5:0
18:00      Milka Trnina -   Dinamo (Os) 4:1
18:00      Vatrogasac -   Mladost R. 3:1
18:00      Lokomotiva -   Slavonac 0:1
na vrh
20. kolo (25.05.2015)
Ponedjeljak, 25 Svibanj 2015
18:00      Branitelj -   Lokomotiva 7:3
18:00      Slavonac -   Vatrogasac 3:2
18:00      Mladost R. -   Milka Trnina 0:7
18:00      Mladost O. -   Voloder 2:6
18:00      Sokol -   Moslavina 3:4 (0:4) Izvjetaj
Nedjelja, 14 Lipanj 2015
18:00      Stari Grad -   Dinamo (Os) 2:3
na vrh
21. kolo (29.05.2015 - 01.06.2015)
Petak, 29 Svibanj 2015
18:00      Stari Grad -   Mladost R. 5:1
Ponedjeljak, 01 Lipanj 2015
18:00      Mladost O. -   Branitelj 6:1
18:00      Dinamo (Os) -   Moslavina 1:6
18:00      Slavonac -   Milka Trnina 0:2
18:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 4:1
18:00      Voloder -   Sokol 1:2 (0:1) Izvjetaj
na vrh
22. kolo (08.06.2015)
Ponedjeljak, 08 Lipanj 2015
18:00      Branitelj -   Vatrogasac 1:3
18:00      Lokomotiva -   Milka Trnina 2:2
18:00      Slavonac -   Stari Grad 6:1
18:00      Mladost R. -   Moslavina 1:10
18:00      Dinamo (Os) -   Voloder 3:1
18:00      Mladost O. -   Sokol 3:1
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeæa utakmica

Ova sezona je završila!

29. KOLO 1. ŽNL 31.05.2018.

1. ŽNL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TŠK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - Šartovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapiæ

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palaiæ

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roðak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijaèica tjedna

Google





Zaboravili ste ifru?

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaèa hrvatske repke

Opæina Velika Ludina


Opæina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAÈKO-MOSLAVAÈKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online


Najnovije Vijesti

Popularno

Broj Posjeta

Danas589
Juèer1699
U Tjednu13518
U Mjesecu27544
Ukupno10679524