Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2014/15 arrow Veterani arrow Raspored prvenstva
Veterani 2014/15
Raspored Prvenstva

1. kolo (01.09.2014)
Ponedjeljak, 01 Rujan 2014
18:00      Dinamo (Os) -   Mladost O. 0:2
18:00      Mladost R. -   Voloder 0:3
18:00      Slavonac -   Moslavina 1:7
18:00      Lokomotiva -   Stari Grad 0:0
18:00      Vatrogasac -   Milka Trnina 4:0
18:00      Sokol -   Branitelj 2:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
2. kolo (05.09.2014 - 08.09.2014)
Ponedjeljak, 08 Rujan 2014
17:30      Voloder -   Slavonac 2:3
17:30      Mladost O. -   Mladost R. 2:1
17:30      Branitelj -   Milka Trnina 1:1
17:30      Sokol -   Dinamo (Os) 3:0 (2:0) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Lokomotiva 10:3
Petak, 12 Rujan 2014
17:30      Stari Grad -   Vatrogasac 4:2
na vrh
3. kolo (15.09.2014)
Ponedjeljak, 15 Rujan 2014
17:00      Lokomotiva -   Voloder 1:3
17:00      Vatrogasac -   Moslavina 2:8
Srijeda, 08 Listopad 2014
16:30      Slavonac -   Mladost O. 4:1
Četvrtak, 09 Listopad 2014
16:30      Dinamo (Os) -   Branitelj 4:1
16:30      Sokol -   Mladost R. 2:2 (1:0) Izvještaj
Četvrtak, 16 Listopad 2014
17:30      Milka Trnina -   Stari Grad 2:0
na vrh
4. kolo (22.09.2014)
Ponedjeljak, 22 Rujan 2014
17:00      Mladost O. -   Lokomotiva 1:3
17:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 1:1
17:00      Branitelj -   Stari Grad 2:1
17:00      Sokol -   Slavonac 0:3 (0:1) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Milka Trnina 8:2
Petak, 26 Rujan 2014
17:00      Voloder -   Vatrogasac 2:4
na vrh
5. kolo (26.09.2014 - 29.09.2014)
17:00      Stari Grad -   Moslavina 1:8
Ponedjeljak, 29 Rujan 2014
17:00      Mladost R. -   Branitelj 1:2
17:00      Slavonac -   Dinamo (Os) 2:1
17:00      Vatrogasac -   Mladost O. 5:1
17:00      Milka Trnina -   Voloder 0:3
17:00      Lokomotiva -   Sokol 2:3 (1:1) Izvještaj
na vrh
6. kolo (06.10.2014)
Ponedjeljak, 06 Listopad 2014
16:30      Branitelj -   Moslavina 1:5
16:30      Voloder -   Stari Grad 5:2
16:30      Mladost O. -   Milka Trnina 2:5
16:30      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 1:1
16:30      Mladost R. -   Slavonac 0:4
16:30      Sokol -   Vatrogasac 3:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
7. kolo (10.10.2014 - 13.10.2014)
Petak, 10 Listopad 2014
16:00      Stari Grad -   Mladost O. 1:3
Ponedjeljak, 13 Listopad 2014
16:00      Slavonac -   Branitelj 3:0
16:00      Lokomotiva -   Mladost R. 3:2
16:00      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 0:0
16:00      Milka Trnina -   Sokol 0:2 (0:1) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Voloder 3:2
na vrh
8. kolo (20.10.2014)
Ponedjeljak, 20 Listopad 2014
15:30      Branitelj -   Voloder 1:9
15:30      Mladost O. -   Moslavina 0:7
15:30      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 2:0
15:30      Mladost R. -   Vatrogasac 2:4
15:30      Slavonac -   Lokomotiva 2:1
15:30      Sokol -   Stari Grad 4:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
9. kolo (24.10.2014 - 27.10.2014)
Ponedjeljak, 27 Listopad 2014
14:30      Voloder -   Mladost O. 3:2
14:30      Lokomotiva -   Branitelj 5:2
14:30      Vatrogasac -   Slavonac 3:2
14:30      Milka Trnina -   Mladost R. 4:1
18:00      Moslavina -   Sokol 10:2 (4:0) Izvještaj
Subota, 15 Studeni 2014
14:00      Stari Grad -   Dinamo (Os) 4:5
na vrh
10. kolo (03.11.2014)
Ponedjeljak, 03 Studeni 2014
14:30      Branitelj -   Mladost O. 4:6
14:30      Mladost R. -   Stari Grad 0:1
14:30      Lokomotiva -   Vatrogasac 0:1
17:00      Sokol -   Voloder 1:1 (0:1) Izvještaj
17:30      Milka Trnina -   Slavonac 2:0
18:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 9:0
na vrh
11. kolo (07.11.2014 - 10.11.2014)
Ponedjeljak, 10 Studeni 2014
14:30      Voloder -   Dinamo (Os) 1:1
14:30      Vatrogasac -   Branitelj 2:2
14:30      Milka Trnina -   Lokomotiva 5:5
17:00      Sokol -   Mladost O. 2:3 (2:0) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Mladost R. 10:1
Nedjelja, 23 Studeni 2014
14:00      Stari Grad -   Slavonac 2:2
na vrh
12. kolo (30.03.2015)
Ponedjeljak, 30 Ožujak 2015
17:00      Mladost O. -   Dinamo (Os) 2:1
17:00      Voloder -   Mladost R. 5:1
17:00      Stari Grad -   Lokomotiva 2:1
17:00      Milka Trnina -   Vatrogasac 0:4
17:00      Branitelj -   Sokol 3:3 (2:2) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Slavonac 3:3
na vrh
13. kolo (06.04.2015)
Ponedjeljak, 06 Travanj 2015
17:00      Vatrogasac -   Stari Grad 8:0
17:00      Lokomotiva -   Moslavina 0:4
17:00      Slavonac -   Voloder 0:0
17:00      Mladost R. -   Mladost O. 0:4
17:00      Milka Trnina -   Branitelj 0:0
17:00      Dinamo (Os) -   Sokol 3:3 (2:1) Izvještaj
na vrh
14. kolo (10.04.2015 - 13.04.2015)
Petak, 10 Travanj 2015
17:00      Stari Grad -   Milka Trnina 1:5
Ponedjeljak, 13 Travanj 2015
17:00      Branitelj -   Dinamo (Os) 1:4
17:00      Mladost O. -   Slavonac 3:1
17:00      Voloder -   Lokomotiva 4:2
17:00      Mladost R. -   Sokol 2:4 (2:1) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Vatrogasac 6:0
na vrh
15. kolo (17.04.2015 - 20.04.2015)
Petak, 17 Travanj 2015
17:00      Stari Grad -   Branitelj 4:1
Ponedjeljak, 20 Travanj 2015
17:00      Milka Trnina -   Moslavina 1:4
17:00      Vatrogasac -   Voloder 1:2
17:00      Lokomotiva -   Mladost O. 2:4
17:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 2:3
17:00      Slavonac -   Sokol 0:2 (0:2) Izvještaj
na vrh
16. kolo (27.04.2015)
Ponedjeljak, 27 Travanj 2015
17:30      Voloder -   Milka Trnina 5:1
17:30      Branitelj -   Mladost R. 4:0
17:30      Dinamo (Os) -   Slavonac 1:2
17:30      Mladost O. -   Vatrogasac 2:6
17:30      Sokol -   Lokomotiva 4:3 (4:1) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Stari Grad 4:1
na vrh
17. kolo (01.05.2015 - 04.05.2015)
Petak, 01 Svibanj 2015
17:30      Stari Grad -   Voloder 1:1
Ponedjeljak, 04 Svibanj 2015
17:30      Milka Trnina -   Mladost O. 2:2
17:30      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 2:3
17:30      Slavonac -   Mladost R. 5:0
17:30      Vatrogasac -   Sokol 4:2 (2:1) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Branitelj 4:0
na vrh
18. kolo (11.05.2015)
Ponedjeljak, 11 Svibanj 2015
17:30      Mladost O. -   Stari Grad 6:4
17:30      Voloder -   Moslavina 0:4
17:30      Branitelj -   Slavonac 1:1
17:30      Mladost R. -   Lokomotiva 3:5
17:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 0:3
17:30      Sokol -   Milka Trnina 0:4 (0:1) Izvještaj
na vrh
19. kolo (15.05.2015 - 18.05.2015)
Petak, 15 Svibanj 2015
18:00      Stari Grad -   Sokol 5:3 (1:1) Izvještaj
Ponedjeljak, 18 Svibanj 2015
18:00      Voloder -   Branitelj 1:0
18:00      Moslavina -   Mladost O. 5:0
18:00      Milka Trnina -   Dinamo (Os) 4:1
18:00      Vatrogasac -   Mladost R. 3:1
18:00      Lokomotiva -   Slavonac 0:1
na vrh
20. kolo (25.05.2015)
Ponedjeljak, 25 Svibanj 2015
18:00      Mladost R. -   Milka Trnina 0:7
18:00      Mladost O. -   Voloder 2:6
18:00      Branitelj -   Lokomotiva 7:3
18:00      Slavonac -   Vatrogasac 3:2
18:00      Sokol -   Moslavina 3:4 (0:4) Izvještaj
Nedjelja, 14 Lipanj 2015
18:00      Stari Grad -   Dinamo (Os) 2:3
na vrh
21. kolo (29.05.2015 - 01.06.2015)
Petak, 29 Svibanj 2015
18:00      Stari Grad -   Mladost R. 5:1
Ponedjeljak, 01 Lipanj 2015
18:00      Mladost O. -   Branitelj 6:1
18:00      Dinamo (Os) -   Moslavina 1:6
18:00      Slavonac -   Milka Trnina 0:2
18:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 4:1
18:00      Voloder -   Sokol 1:2 (0:1) Izvještaj
na vrh
22. kolo (08.06.2015)
Ponedjeljak, 08 Lipanj 2015
18:00      Branitelj -   Vatrogasac 1:3
18:00      Lokomotiva -   Milka Trnina 2:2
18:00      Slavonac -   Stari Grad 6:1
18:00      Mladost R. -   Moslavina 1:10
18:00      Dinamo (Os) -   Voloder 3:1
18:00      Mladost O. -   Sokol 3:1
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Ova sezona je završila!

30. KOLO 1. ŽNL 10.06.2017. u 18.00

1. ŽNL 2016/17
Metalac - Banovac 3:1
Radnik - BSK 2:4
Topusko - Voloder 6:1
Frankopan - Sokol R. 4:1
Šartovac - TŠK 1932 1:1
Moslavac - Zrinski 6:0
Sloga - Mladost P. 1:4
Lekenik - Sokol 2:2
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna



Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

MŽNL

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA

2. ŽNL NSSMŽ

2. ŽNL

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 1