Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. NL 2014/15 arrow Mlade arrow Juniori arrow Raspored prvenstva
Juniori 2014/15
Raspored Prvenstva

1. kolo (29.08.2014 - 30.08.2014)
Petak, 29 Kolovoz 2014
17:30      Mladost G. -   Dinamo (Os) 4:3
Subota, 30 Kolovoz 2014
17:30      Jelengrad -   Voloder 1:9
17:30      Naftaplin -   Mladost R. 0:7
17:30      Vatrogasac -   Strijelac 2:1
17:30      Lokomotiva -   Sokol 0:1 (0:0) Izvjetaj
etvrtak, 04 Rujan 2014
17:30      Moslavac -   artovac 7:0
na vrh
2. kolo (06.09.2014 - 07.09.2014)
Subota, 06 Rujan 2014
17:30      Voloder -   Naftaplin 20:0
17:30      Dinamo (Os) -   Jelengrad 11:3
17:30      Moslavac -   Mladost G. 3:0
17:30      artovac -   Strijelac 6:1
17:30      Mladost R. -   Lokomotiva 1:2
Nedjelja, 07 Rujan 2014
17:30      Sokol -   Vatrogasac 10:1 (2:0) Izvjetaj
na vrh
3. kolo (13.09.2014)
Subota, 13 Rujan 2014
17:00      Naftaplin -   Dinamo (Os) 0:9
17:00      Vatrogasac -   Mladost R. 1:6
Srijeda, 08 Listopad 2014
16:00      Jelengrad -   Moslavac 0:24
16:00      Strijelac -   Sokol 1:13 (1:6) Izvjetaj
Nedjelja, 02 Studeni 2014
14:00      Mladost G. -   artovac 2:2
14:00      Lokomotiva -   Voloder 1:2
na vrh
4. kolo (20.09.2014)
Subota, 20 Rujan 2014
17:00      Voloder -   Vatrogasac 17:0
17:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 3:1
17:00      Moslavac -   Naftaplin 18:0
17:00      Mladost G. -   Jelengrad 12:1
17:00      Mladost R. -   Strijelac 5:0
17:00      artovac -   Sokol 1:3 (0:2) Izvjetaj
na vrh
5. kolo (27.09.2014 - 28.09.2014)
Subota, 27 Rujan 2014
16:30      Jelengrad -   artovac 4:5
16:30      Naftaplin -   Mladost G. 1:5
16:30      Lokomotiva -   Moslavac 0:5
16:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 2:2
16:30      Strijelac -   Voloder 2:4
Nedjelja, 28 Rujan 2014
16:30      Sokol -   Mladost R. 12:0 (3:0) Izvjetaj
na vrh
6. kolo (04.10.2014)
Subota, 04 Listopad 2014
16:30      artovac -   Mladost R. 0:2
16:30      Dinamo (Os) -   Strijelac 5:0
16:30      Moslavac -   Vatrogasac 14:0
16:30      Mladost G. -   Lokomotiva 1:6
16:30      Jelengrad -   Naftaplin 5:1
16:30      Voloder -   Sokol 6:4 (3:2) Izvjetaj
na vrh
7. kolo (11.10.2014 - 12.10.2014)
Subota, 11 Listopad 2014
16:00      Mladost R. -   Voloder 0:5
16:00      Naftaplin -   artovac 0:3
16:00      Lokomotiva -   Jelengrad 5:1
16:00      Vatrogasac -   Mladost G. 3:2
16:00      Strijelac -   Moslavac 0:7
Nedjelja, 12 Listopad 2014
16:00      Sokol -   Dinamo (Os) 17:0 (9:0) Izvjetaj
na vrh
8. kolo (18.10.2014)
Subota, 18 Listopad 2014
15:00      artovac -   Voloder 1:7
15:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 19:1
15:00      Mladost G. -   Strijelac 4:1
15:00      Jelengrad -   Vatrogasac 3:1
15:00      Naftaplin -   Lokomotiva 0:3
15:00      Moslavac -   Sokol 3:0 (1:0) Izvjetaj
na vrh
9. kolo (25.10.2014 - 26.10.2014)
Subota, 25 Listopad 2014
14:00      Voloder -   Dinamo (Os) 5:1
14:00      Lokomotiva -   artovac 3:2
14:00      Vatrogasac -   Naftaplin 7:0
Nedjelja, 26 Listopad 2014
14:00      Sokol -   Mladost G. 6:0 (3:0) Izvjetaj
Nedjelja, 02 Studeni 2014
14:00      Mladost R. -   Moslavac 0:6
Subota, 22 Studeni 2014
13:30      Strijelac -   Jelengrad 3:0
na vrh
10. kolo (15.11.2014)
Subota, 15 Studeni 2014
14:00      artovac -   Dinamo (Os) 11:0
14:00      Moslavac -   Voloder 1:3
14:00      Mladost G. -   Mladost R. 0:14
14:00      Naftaplin -   Strijelac 5:6
14:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 2:0
14:00      Jelengrad -   Sokol 1:9 (1:4) Izvjetaj
na vrh
11. kolo (08.11.2014 - 09.11.2014)
Subota, 08 Studeni 2014
14:00      Mladost R. -   Jelengrad 7:2
14:00      Voloder -   Mladost G. 31:1
14:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 3:1
14:00      Vatrogasac -   artovac 1:4
14:00      Strijelac -   Lokomotiva 0:5
Nedjelja, 09 Studeni 2014
14:00      Sokol -   Naftaplin 15:0 (7:0) Izvjetaj
na vrh
12. kolo (21.03.2015 - 22.03.2015)
Subota, 21 Oujak 2015
14:30      Mladost R. -   Naftaplin 12:0
15:30      artovac -   Moslavac 0:5
15:30      Dinamo (Os) -   Mladost G. 4:0
15:30      Voloder -   Jelengrad 2:0
Nedjelja, 22 Oujak 2015
15:30      Sokol -   Lokomotiva 4:0 (3:0) Izvjetaj
na vrh
13. kolo (28.03.2015)
Subota, 28 Oujak 2015
16:30      Naftaplin -   Voloder 0:14
16:30      Jelengrad -   Dinamo (Os) 0:5
16:30      Mladost G. -   Moslavac 0:16
16:30      Lokomotiva -   Mladost R. 4:3
16:30      Vatrogasac -   Sokol 1:12 (0:9) Izvjetaj
na vrh
14. kolo (06.04.2015)
Ponedjeljak, 06 Travanj 2015
14:30      Dinamo (Os) -   Naftaplin 12:0
14:30      Mladost R. -   Vatrogasac 5:1
16:30      artovac -   Mladost G. 19:2
16:30      Moslavac -   Jelengrad 6:0
16:30      Voloder -   Lokomotiva 2:0
na vrh
15. kolo (11.04.2015)
Subota, 11 Travanj 2015
16:30      Naftaplin -   Moslavac 0:11
16:30      Jelengrad -   Mladost G. 8:0
16:30      Vatrogasac -   Voloder 0:12
16:30      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 6:0
16:30      Sokol -   artovac 7:0 (2:0) Izvjetaj
na vrh
16. kolo (18.04.2015)
Subota, 18 Travanj 2015
17:00      artovac -   Jelengrad 1:3
17:00      Mladost G. -   Naftaplin 4:2
17:00      Moslavac -   Lokomotiva 3:0
17:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 5:1
17:00      Mladost R. -   Sokol 1:2 (1:1) Izvjetaj
na vrh
17. kolo (25.04.2015 - 26.04.2015)
Subota, 25 Travanj 2015
17:00      Naftaplin -   Jelengrad 0:4
17:00      Mladost R. -   artovac 4:4
17:00      Vatrogasac -   Moslavac 1:2
Nedjelja, 26 Travanj 2015
17:00      Lokomotiva -   Mladost G. 3:0
17:00      Sokol -   Voloder 6:1 (1:1) Izvjetaj
na vrh
18. kolo (02.05.2015)
Subota, 02 Svibanj 2015
17:00      Jelengrad -   Lokomotiva 2:4
17:00      Mladost G. -   Vatrogasac 0:12
17:00      Voloder -   Mladost R. 5:0
17:00      Dinamo (Os) -   Sokol 5:1 (2:0) Izvjetaj
Nedjelja, 03 Svibanj 2015
17:00      artovac -   Naftaplin 6:2
na vrh
19. kolo (09.05.2015 - 10.05.2015)
Subota, 09 Svibanj 2015
17:00      Voloder -   artovac 3:0
17:00      Vatrogasac -   Jelengrad 8:2
Nedjelja, 10 Svibanj 2015
17:00      Lokomotiva -   Naftaplin 20:0
17:00      Sokol -   Moslavac 6:0 (3:0) Izvjetaj
Subota, 06 Lipanj 2015
18:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 3:0
na vrh
20. kolo (16.05.2015)
Subota, 16 Svibanj 2015
17:30      artovac -   Lokomotiva 3:2
17:30      Naftaplin -   Vatrogasac 0:6
17:30      Moslavac -   Mladost R. 8:0
17:30      Dinamo (Os) -   Voloder 0:11
etvrtak, 04 Lipanj 2015
18:00      Mladost G. -   Sokol 0:23 (0:11) Izvjetaj
na vrh
21. kolo (23.05.2015 - 24.05.2015)
Subota, 23 Svibanj 2015
17:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 2:5
Nedjelja, 24 Svibanj 2015
17:30      Voloder -   Moslavac 4:0
etvrtak, 04 Lipanj 2015
18:00      Dinamo (Os) -   artovac 2:10
Subota, 06 Lipanj 2015
18:00      Sokol -   Jelengrad 14:1 (6:0) Izvjetaj
Petak, 12 Lipanj 2015
18:00      Mladost R. -   Mladost G. 13:1
na vrh
22. kolo (30.05.2015)
Subota, 30 Svibanj 2015
18:00      artovac -   Vatrogasac 7:3
18:00      Jelengrad -   Mladost R. 3:10
18:00      Mladost G. -   Voloder 0:8
18:00      Moslavac -   Dinamo (Os) 4:1
18:00      Naftaplin -   Sokol 0:16 (0:11) Izvjetaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 8