Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2015/16 arrow Limači arrow Raspored prvenstva
Limači 2015/16
Raspored Prvenstva

1. kolo (29.08.2015 - 30.08.2015)
Subota, 29 Kolovoz 2015
11:00      Lokomotiva -   Metalac M. 0:1
13:00      Sokol -   Dinamo (Os) 4:0 (3:0) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Vatrogasac 6:2
Nedjelja, 30 Kolovoz 2015
10:00      Mladost G. -   Voloder 0:21
Utorak, 01 Rujan 2015
18:00      Moslavac -   Mladost R. 2:1
na vrh
2. kolo (05.09.2015 - 06.09.2015)
Subota, 05 Rujan 2015
11:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 2:1
14:00      Voloder -   Metalac M. 12:3
Nedjelja, 06 Rujan 2015
10:00      Mladost G. -   Dinamo (Os) 0:10
10:00      Mladost R. -   Moslavina 0:1
10:00      Sokol -   Moslavac 3:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
3. kolo (12.09.2015 - 13.09.2015)
Subota, 12 Rujan 2015
10:00      Vatrogasac -   Metalac M. 0:1
13:00      Dinamo (Os) -   Voloder 3:8
15:00      Lokomotiva -   Mladost R. 0:2
Nedjelja, 13 Rujan 2015
10:00      Moslavac -   Mladost G. 10:1
Utorak, 15 Rujan 2015
19:00      Moslavina -   Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
4. kolo (19.09.2015 - 20.09.2015)
Subota, 19 Rujan 2015
13:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 2:0
14:00      Voloder -   Vatrogasac 7:1
Nedjelja, 20 Rujan 2015
10:00      Mladost R. -   Metalac M. 2:2
10:00      Mladost G. -   Moslavina 0:11
10:00      Sokol -   Lokomotiva 4:2 (3:1) Izvještaj
na vrh
5. kolo (26.09.2015)
Petak, 25 Rujan 2015
18:00      Vatrogasac -   Mladost R. 0:4
Subota, 26 Rujan 2015
11:00      Lokomotiva -   Mladost G. 3:0
Nedjelja, 27 Rujan 2015
10:00      Moslavac -   Voloder 4:10
Srijeda, 30 Rujan 2015
18:30      Moslavina -   Dinamo (Os) 4:1
Četvrtak, 08 Listopad 2015
10:00      Metalac M. -   Sokol 1:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
6. kolo (03.10.2015 - 04.10.2015)
Subota, 03 Listopad 2015
13:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 1:1
14:00      Voloder -   Mladost R. 5:4
Nedjelja, 04 Listopad 2015
10:00      Mladost G. -   Metalac M. 0:3
10:00      Moslavac -   Moslavina 0:6
10:00      Sokol -   Vatrogasac 3:0 (3:0) Izvještaj
na vrh
7. kolo (10.10.2015)
Petak, 09 Listopad 2015
17:30      Vatrogasac -   Mladost G. 3:0
Subota, 10 Listopad 2015
11:00      Lokomotiva -   Moslavac 0:3
18:00      Moslavina -   Voloder 4:1
Nedjelja, 11 Listopad 2015
10:00      Mladost R. -   Sokol 4:3 (3:0) Izvještaj
Nedjelja, 08 Studeni 2015
10:00      Metalac M. -   Dinamo (Os) 2:3
na vrh
8. kolo (17.10.2015 - 18.10.2015)
Subota, 17 Listopad 2015
13:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 0:1
14:00      Voloder -   Sokol 2:2 (1:2) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Lokomotiva 2:1
Nedjelja, 18 Listopad 2015
10:00      Moslavac -   Metalac M. 3:1
11:30      Mladost G. -   Mladost R. 0:5
na vrh
9. kolo (24.10.2015)
Subota, 24 Listopad 2015
11:00      Lokomotiva -   Voloder 0:5
Nedjelja, 25 Listopad 2015
10:00      Metalac M. -   Moslavina 0:0
10:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 4:1
10:00      Sokol -   Mladost G. 14:0 (6:0) Izvještaj
11:30      Vatrogasac -   Moslavac 1:5
na vrh
10. kolo (02.04.2016 - 03.04.2016)
Subota, 02 Travanj 2016
11:30      Vatrogasac -   Moslavina 2:8
14:00      Voloder -   Mladost G. 20:0
Nedjelja, 03 Travanj 2016
10:00      Mladost R. -   Moslavac 1:3
Subota, 04 Lipanj 2016
13:00      Metalac M. -   Lokomotiva 1:3
Subota, 11 Lipanj 2016
13:00      Dinamo (Os) -   Sokol 1:3 (1:1) Izvještaj
na vrh
11. kolo (09.04.2016 - 10.04.2016)
Subota, 09 Travanj 2016
11:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 0:3
13:00      Dinamo (Os) -   Mladost G. 8:0
13:30      Moslavina -   Mladost R. 3:1
17:00      Metalac M. -   Voloder 1:4
Nedjelja, 10 Travanj 2016
10:00      Moslavac -   Sokol 2:2 (0:0) Izvještaj
na vrh
12. kolo (16.04.2016 - 17.04.2016)
Subota, 16 Travanj 2016
12:00      Voloder -   Dinamo (Os) 9:1
Nedjelja, 17 Travanj 2016
10:00      Mladost G. -   Moslavac 0:15
10:00      Mladost R. -   Lokomotiva 1:0
10:00      Metalac M. -   Vatrogasac 2:1
12:00      Sokol -   Moslavina 2:4 (1:2) Izvještaj
na vrh
13. kolo (23.04.2016 - 24.04.2016)
Subota, 23 Travanj 2016
10:00      Moslavac -   Dinamo (Os) 2:0
11:00      Lokomotiva -   Sokol 0:5 (0:2) Izvještaj
14:00      Metalac M. -   Mladost R. 1:4
Nedjelja, 24 Travanj 2016
10:00      Moslavina -   Mladost G. 18:0
11:30      Vatrogasac -   Voloder 2:12
na vrh
14. kolo (30.04.2016 - 01.05.2016)
Subota, 30 Travanj 2016
14:00      Voloder -   Moslavac 6:1
Nedjelja, 01 Svibanj 2016
10:00      Sokol -   Metalac M. 1:2 (0:2) Izvještaj
13:30      Mladost G. -   Lokomotiva 0:13
Utorak, 03 Svibanj 2016
18:00      Mladost R. -   Vatrogasac 3:1
Subota, 04 Lipanj 2016
13:00      Dinamo (Os) -   Moslavina 0:6
na vrh
15. kolo (07.05.2016 - 08.05.2016)
Četvrtak, 05 Svibanj 2016
18:00      Mladost R. -   Voloder 1:4
Subota, 07 Svibanj 2016
11:30      Vatrogasac -   Sokol 0:1 (0:1) Izvještaj
14:30      Moslavina -   Moslavac 3:0
Nedjelja, 08 Svibanj 2016
10:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 2:2
Četvrtak, 26 Svibanj 2016
17:00      Metalac M. -   Mladost G. 5:1
na vrh
16. kolo (14.05.2016 - 15.05.2016)
Subota, 14 Svibanj 2016
10:00      Dinamo (Os) -   Metalac M. 3:0
13:00      Moslavac -   Lokomotiva 1:1
15:30      Mladost G. -   Vatrogasac 1:9
Nedjelja, 15 Svibanj 2016
10:00      Sokol -   Mladost R. 3:1 (2:1) Izvještaj
Utorak, 24 Svibanj 2016
18:00      Voloder -   Moslavina 0:10 Izvještaj
na vrh
17. kolo (21.05.2016 - 22.05.2016)
Subota, 21 Svibanj 2016
11:00      Lokomotiva -   Moslavina 1:7
Nedjelja, 22 Svibanj 2016
10:00      Mladost R. -   Mladost G. 13:0
10:00      Sokol -   Voloder 2:3 (1:2) Izvještaj
Četvrtak, 26 Svibanj 2016
16:00      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 4:0
Srijeda, 01 Lipanj 2016
19:00      Metalac M. -   Moslavac 0:4
na vrh
18. kolo (28.05.2016 - 29.05.2016)
Subota, 28 Svibanj 2016
10:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 3:2
14:00      Voloder -   Lokomotiva 5:0
18:00      Moslavina -   Metalac M. 12:0
Nedjelja, 29 Svibanj 2016
10:00      Moslavac -   Vatrogasac 6:0
10:00      Mladost G. -   Sokol 0:14 (0:6) Izvještaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Subota, 21 Listopad 2017
15:30 
Sokol
Sokol
: Sokol R.
Sokol R.
Statistika

9. KOLO 1. ŽNL 21./22.10.2017. u 15.30

1. ŽNL 2017/18
Topusko - Šartovac :
Lekenik - Voloder :
Banovac - TŠK 1932 :
Metalac - Vatrogasac :
Frankopan - Libertas :
Sokol - Sokol R. :
Moslavina - Sloga :
BSK - Moslavac :
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 2