Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. NL 2015/16 arrow Pioniri arrow Raspored prvenstva
Pioniri 2015/16
Raspored Prvenstva

1. kolo (29.08.2015 - 30.08.2015)
Subota, 29 Kolovoz 2015
10:00      Mladost R. -   Matija Gubec 1:6
Nedjelja, 30 Kolovoz 2015
11:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 21:0
14:00      Voloder -   Mladost G. 3:0
14:30      artovac -   Gari 0:5
15:00      Strijelac -   Moslavina 1:8
Petak, 04 Rujan 2015
18:00      Jelengrad -   Vatrogasac 1:0
na vrh
2. kolo (06.09.2015)
Nedjelja, 06 Rujan 2015
10:00      Moslavina -   artovac 16:0
10:00      Matija Gubec -   Sokol 5:1 (2:0) Izvjetaj
11:30      Vatrogasac -   Mladost G. 4:7
13:00      Jelengrad -   Strijelac 4:3
14:30      Gari -   Lokomotiva 1:10
etvrtak, 08 Listopad 2015
13:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 4:5
na vrh
3. kolo (13.09.2015 - 16.09.2015)
Nedjelja, 13 Rujan 2015
10:00      Voloder -   Matija Gubec 3:1
10:00      Sokol -   Dinamo (Os) 11:0 (3:0) Izvjetaj
11:00      Lokomotiva -   Moslavina 1:9
14:00      artovac -   Jelengrad 3:0
Srijeda, 16 Rujan 2015
17:30      Mladost R. -   Gari 1:5
etvrtak, 08 Listopad 2015
13:00      Strijelac -   Vatrogasac 3:1
na vrh
4. kolo (19.09.2015 - 20.09.2015)
Subota, 19 Rujan 2015
14:00      Matija Gubec -   Mladost G. 16:0
Nedjelja, 20 Rujan 2015
10:00      Moslavina -   Mladost R. 3:0
13:00      Dinamo (Os) -   Voloder 0:21
13:00      Jelengrad -   Lokomotiva 0:16
13:00      Strijelac -   artovac 6:0
14:00      Gari -   Sokol 1:6 (0:6) Izvjetaj
na vrh
5. kolo (26.09.2015 - 27.09.2015)
Subota, 26 Rujan 2015
10:00      Mladost R. -   Jelengrad 0:4
Nedjelja, 27 Rujan 2015
10:00      Sokol -   Moslavina 3:0 Izvjetaj
11:00      artovac -   Vatrogasac 5:2
11:00      Lokomotiva -   Strijelac 8:1
11:30      Mladost G. -   Dinamo (Os) 13:0
14:00      Voloder -   Gari 10:1
na vrh
6. kolo (04.10.2015)
Subota, 03 Listopad 2015
14:00      Vatrogasac -   Matija Gubec 1:2
Nedjelja, 04 Listopad 2015
10:00      Moslavina -   Voloder 9:0
11:00      artovac -   Lokomotiva 0:18
13:00      Jelengrad -   Sokol 1:6 (0:3) Izvjetaj
14:00      Strijelac -   Mladost R. 6:0
14:00      Gari -   Mladost G. 7:6
na vrh
7. kolo (10.10.2015 - 11.10.2015)
Subota, 10 Listopad 2015
10:00      Mladost R. -   artovac 0:0
13:30      Matija Gubec -   Dinamo (Os) 23:0
Nedjelja, 11 Listopad 2015
10:00      Sokol -   Strijelac 6:1 (4:1) Izvjetaj
11:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 12:0
11:30      Mladost G. -   Moslavina 0:12
13:00      Voloder -   Jelengrad 14:1
na vrh
8. kolo (17.10.2015 - 18.10.2015)
Subota, 17 Listopad 2015
15:00      Lokomotiva -   Mladost R. 16:0
Nedjelja, 18 Listopad 2015
10:30      artovac -   Sokol 0:14 (0:7) Izvjetaj
11:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 17:1
13:00      Strijelac -   Voloder 1:5
13:00      Gari -   Matija Gubec 0:5
Nedjelja, 29 Studeni 2015
13:00      Jelengrad -   Mladost G. 13:2
na vrh
9. kolo (24.10.2015 - 25.10.2015)
Subota, 24 Listopad 2015
10:00      Mladost R. -   Vatrogasac 3:2
Nedjelja, 25 Listopad 2015
10:00      Sokol -   Lokomotiva 4:1 (2:0) Izvjetaj
11:30      Voloder -   artovac 10:0
11:30      Mladost G. -   Strijelac 0:2
11:30      Dinamo (Os) -   Gari 2:12
Utorak, 27 Listopad 2015
19:30      Moslavina -   Matija Gubec 0:0
na vrh
10. kolo (31.10.2015)
Subota, 31 Listopad 2015
10:30      artovac -   Mladost G. 4:3
11:00      Lokomotiva -   Voloder 5:0
11:00      Vatrogasac -   Gari 2:2
13:00      Jelengrad -   Matija Gubec 0:5
15:00      Mladost R. -   Sokol 0:10 (0:5) Izvjetaj
Utorak, 17 Studeni 2015
19:30      Moslavina -   Dinamo (Os) 12:0
na vrh
11. kolo (08.11.2015)
Subota, 07 Studeni 2015
11:00      Matija Gubec -   Strijelac 10:2
Nedjelja, 08 Studeni 2015
10:00      Sokol -   Vatrogasac 16:0 (7:0) Izvjetaj
11:00      Voloder -   Mladost R. 16:0
11:00      Dinamo (Os) -   Jelengrad 0:16
11:00      Moslavina -   Gari 11:0
11:30      Mladost G. -   Lokomotiva 0:17
na vrh
12. kolo (14.11.2015 - 15.11.2015)
Subota, 14 Studeni 2015
10:00      Mladost R. -   Mladost G. 3:3
Nedjelja, 15 Studeni 2015
10:00      Sokol -   Voloder 5:1 (3:0) Izvjetaj
11:00      Vatrogasac -   Moslavina 0:11
11:00      artovac -   Matija Gubec 0:10
13:00      Jelengrad -   Gari 2:5
13:00      Strijelac -   Dinamo (Os) 3:0
na vrh
13. kolo (22.11.2015)
Subota, 21 Studeni 2015
11:00      Matija Gubec -   Lokomotiva 4:1
13:30      Gari -   Strijelac 4:2
Nedjelja, 22 Studeni 2015
11:00      Voloder -   Vatrogasac 3:0
11:15      Moslavina -   Jelengrad 3:0
13:00      Dinamo (Os) -   artovac 1:6
Subota, 28 Studeni 2015
14:00      Mladost G. -   Sokol 0:14 (0:6) Izvjetaj
na vrh
1. kolo Liga A i B (02.04.2016 - 03.04.2016)
Subota, 02 Travanj 2016
10:00      Mladost R. -   Mladost G. 5:1
10:00      Sokol -   Gari 8:1 (2:0) Izvjetaj
Nedjelja, 03 Travanj 2016
11:00      artovac -   Vatrogasac 0:8
13:00      Moslavina -   Voloder 5:3
13:00      Strijelac -   Dinamo (Os) 12:0
Ponedjeljak, 04 Travanj 2016
17:00      Matija Gubec -   Lokomotiva 5:1
na vrh
2. kolo Liga A i B (10.04.2016)
Subota, 09 Travanj 2016
16:30      Gari -   Lokomotiva 3:6
Nedjelja, 10 Travanj 2016
10:00      Sokol -   Moslavina 0:4
11:30      Vatrogasac -   Mladost R. 13:0
13:00      Jelengrad -   Strijelac 1:6
14:00      Voloder -   Matija Gubec 0:3
Nedjelja, 22 Svibanj 2016
14:00      Dinamo (Os) -   artovac 2:7
na vrh
3. kolo Liga A i B (17.04.2016)
Subota, 16 Travanj 2016
10:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 3:0
Nedjelja, 17 Travanj 2016
11:00      Lokomotiva -   Voloder 4:6
11:30      Mladost G. -   Vatrogasac 1:10
13:00      artovac -   Jelengrad 2:2
13:00      Moslavina -   Gari 10:0
15:00      Matija Gubec -   Sokol 1:1 (0:0) Izvjetaj
na vrh
4. kolo Liga A i B (24.04.2016)
Subota, 23 Travanj 2016
14:00      Dinamo (Os) -   Mladost G. 3:3
17:00      Gari -   Voloder 1:7
Nedjelja, 24 Travanj 2016
10:00      Sokol -   Lokomotiva 7:0 (3:0) Izvjetaj
13:00      Moslavina -   Matija Gubec 5:0
13:00      Strijelac -   artovac 5:1
13:00      Jelengrad -   Mladost R. 5:3
na vrh
5. kolo Liga A i B (01.05.2016)
Nedjelja, 01 Svibanj 2016
11:00      Lokomotiva -   Moslavina 0:8
11:30      Mladost G. -   Jelengrad 1:5
11:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 14:2
14:00      Voloder -   Sokol 5:0 (0:0) Izvjetaj
15:00      Matija Gubec -   Gari 13:1
Nedjelja, 29 Svibanj 2016
10:00      Mladost R. -   Strijelac 2:6
na vrh
6. kolo Liga A i B (08.05.2016)
Subota, 07 Svibanj 2016
17:00      Gari -   Sokol 2:7 (2:1) Izvjetaj
Nedjelja, 08 Svibanj 2016
11:00      Lokomotiva -   Matija Gubec 1:4
13:00      artovac -   Mladost R. 4:2
13:00      Jelengrad -   Vatrogasac 2:2
14:00      Voloder -   Moslavina 1:5
Nedjelja, 22 Svibanj 2016
13:30      Strijelac -   Mladost G. 16:0
na vrh
7. kolo Liga A i B (15.05.2016)
Nedjelja, 15 Svibanj 2016
10:00      Moslavina -   Sokol 7:0
11:00      Lokomotiva -   Gari 5:6
11:30      Mladost G. -   artovac 1:14
11:30      Vatrogasac -   Strijelac 5:3
Nedjelja, 29 Svibanj 2016
14:00      Dinamo (Os) -   Jelengrad 4:5 Izvjetaj
Subota, 11 Lipanj 2016
11:00      Matija Gubec -   Voloder 3:0 Izvjetaj
na vrh
8. kolo Liga A (22.05.2016)
Subota, 21 Svibanj 2016
17:30      Gari -   Moslavina 0:5
Nedjelja, 22 Svibanj 2016
10:00      Sokol -   Matija Gubec 1:1 (1:0) Izvjetaj
etvrtak, 26 Svibanj 2016
17:00      Voloder -   Lokomotiva 6:2
na vrh
9. kolo Liga A (29.05.2016)
Nedjelja, 29 Svibanj 2016
11:00      Lokomotiva -   Sokol 9:7 (6:3) Izvjetaj
13:00      Matija Gubec -   Moslavina 0:3
14:00      Voloder -   Gari 12:0
na vrh
10. kolo Liga A (05.06.2016)
Subota, 04 Lipanj 2016
18:00      Gari -   Matija Gubec 0:8
Nedjelja, 05 Lipanj 2016
10:00      Sokol -   Voloder 3:2 (0:2) Izvjetaj
13:00      Moslavina -   Lokomotiva 4:2
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online