Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. NL 2015/16 arrow Juniori arrow Raspored prvenstva
Juniori 2015/16
Raspored Prvenstva

1. kolo (29.08.2015)
Subota, 29 Kolovoz 2015
17:30      Jelengrad -   Vatrogasac 8:1
17:30      Voloder -   Mladost G. 17:0
17:30      Lokomotiva -   artovac 3:1
17:30      Moslavac -   Mladost R. 6:0
na vrh
2. kolo (05.09.2015)
Subota, 05 Rujan 2015
17:00      Vatrogasac -   Mladost R. 2:9
17:00      artovac -   Moslavac 5:0
17:00      Mladost G. -   Lokomotiva 3:23
17:00      Voloder -   Dinamo (Os) 3:0
17:00      Jelengrad -   Sokol 1:11 (0:6) Izvjetaj
na vrh
3. kolo (12.09.2015 - 13.09.2015)
Subota, 12 Rujan 2015
17:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 9:0
17:00      Moslavac -   Mladost G. 11:0
17:00      Mladost R. -   artovac 0:1
Nedjelja, 13 Rujan 2015
17:00      Sokol -   Vatrogasac 22:0 (12:0) Izvjetaj
na vrh
4. kolo (19.09.2015 - 20.09.2015)
Subota, 19 Rujan 2015
16:30      Vatrogasac -   artovac 1:1
16:30      Mladost G. -   Mladost R. 1:0
16:30      Dinamo (Os) -   Moslavac 1:5
16:30      Jelengrad -   Voloder 1:9
na vrh
5. kolo (26.09.2015)
Subota, 26 Rujan 2015
16:30      Mladost R. -   Dinamo (Os) 5:2
16:30      artovac -   Mladost G. 4:2
16:30      Lokomotiva -   Jelengrad 8:0
16:30      Voloder -   Sokol 4:2 (2:1) Izvjetaj
na vrh
6. kolo (03.10.2015 - 04.10.2015)
Subota, 03 Listopad 2015
16:30      Vatrogasac -   Mladost G. 4:5
16:30      Dinamo (Os) -   artovac 1:8
16:30      Jelengrad -   Moslavac 1:5
Nedjelja, 04 Listopad 2015
16:30      Sokol -   Lokomotiva 5:0 (3:0) Izvjetaj
na vrh
7. kolo (10.10.2015)
Subota, 10 Listopad 2015
16:00      Voloder -   Vatrogasac 16:1
16:00      Mladost R. -   Jelengrad 3:0
16:00      Mladost G. -   Dinamo (Os) 9:1
16:00      Moslavac -   Sokol 0:4 (0:2) Izvjetaj
na vrh
8. kolo (17.10.2015 - 18.10.2015)
Subota, 17 Listopad 2015
15:00      Voloder -   Lokomotiva 5:0
15:00      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 3:0
Nedjelja, 18 Listopad 2015
15:00      Sokol -   Mladost R. 14:0 (5:0) Izvjetaj
Subota, 21 Studeni 2015
13:30      Jelengrad -   artovac 3:8
na vrh
9. kolo (24.10.2015)
Subota, 24 Listopad 2015
15:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 10:1
15:00      Moslavac -   Voloder 0:3
15:00      Mladost G. -   Jelengrad 0:3
15:00      artovac -   Sokol 0:8 (0:4) Izvjetaj
na vrh
10. kolo (07.11.2015 - 08.11.2015)
Subota, 07 Studeni 2015
13:30      Lokomotiva -   Moslavac 3:1
13:30      Jelengrad -   Dinamo (Os) 11:1
13:30      Voloder -   Mladost R. 6:0
Nedjelja, 08 Studeni 2015
13:30      Sokol -   Mladost G. 9:1 (5:1) Izvjetaj
na vrh
11. kolo (14.11.2015)
Subota, 14 Studeni 2015
13:30      Moslavac -   Vatrogasac 17:0
13:30      Mladost R. -   Lokomotiva 0:5
13:30      artovac -   Voloder 1:1
13:30      Dinamo (Os) -   Sokol 0:15 (0:7) Izvjetaj
na vrh
1. kolo Liga A i B (02.04.2016 - 03.04.2016)
Subota, 02 Travanj 2016
16:30      Lokomotiva -   artovac 5:1
16:30      Mladost R. -   Dinamo (Os) 2:1
16:30      Mladost G. -   Vatrogasac 4:3
Nedjelja, 03 Travanj 2016
16:30      Sokol -   Moslavac 5:0 (3:0) Izvjetaj
na vrh
2. kolo Liga A i B (09.04.2016)
Subota, 09 Travanj 2016
16:30      Dinamo (Os) -   Mladost G. 1:0
16:30      Jelengrad -   Mladost R. 3:1
16:30      Moslavac -   Lokomotiva 3:4
16:30      Voloder -   Sokol 2:0 (0:0) Izvjetaj
na vrh
3. kolo Liga A i B (16.04.2016)
Subota, 16 Travanj 2016
16:30      Lokomotiva -   Voloder 3:4
16:30      artovac -   Moslavac 1:4
16:30      Mladost G. -   Jelengrad 0:4
etvrtak, 26 Svibanj 2016
18:00      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 6:0
na vrh
4. kolo Liga A i B (23.04.2016 - 24.04.2016)
Subota, 23 Travanj 2016
17:00      Jelengrad -   Vatrogasac 9:0
Nedjelja, 24 Travanj 2016
17:00      Mladost R. -   Mladost G. 2:9
17:00      Sokol -   Lokomotiva 9:0 (3:0) Izvjetaj
Nedjelja, 12 Lipanj 2016
18:00      Voloder -   artovac 2:3 Izvjetaj
na vrh
5. kolo Liga A i B (30.04.2016)
Subota, 30 Travanj 2016
17:00      Vatrogasac -   Mladost R. 0:4
17:00      Moslavac -   Voloder 0:4
17:00      Dinamo (Os) -   Jelengrad 1:4
17:00      artovac -   Sokol 2:4 (1:2) Izvjetaj
na vrh
6. kolo Liga A i B (07.05.2016)
Subota, 07 Svibanj 2016
17:00      artovac -   Lokomotiva 2:2
17:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 0:3
17:00      Moslavac -   Sokol 0:4 (0:1) Izvjetaj
Petak, 10 Lipanj 2016
18:00      Vatrogasac -   Mladost G. 20:1
na vrh
7. kolo Liga A i B (14.05.2016 - 15.05.2016)
Subota, 14 Svibanj 2016
17:30      Lokomotiva -   Moslavac 7:2
17:30      Mladost R. -   Jelengrad 9:0
Nedjelja, 15 Svibanj 2016
17:30      Sokol -   Voloder 6:2 (0:0) Izvjetaj
Srijeda, 01 Lipanj 2016
18:00      Mladost G. -   Dinamo (Os) 7:0 Izvjetaj
na vrh
8. kolo Liga A i B (21.05.2016)
Subota, 21 Svibanj 2016
17:30      Voloder -   Lokomotiva 4:2
17:30      Moslavac -   artovac 2:6
17:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 3:10
17:30      Jelengrad -   Mladost G. 2:1
na vrh
9. kolo Liga A i B (28.05.2016)
Subota, 28 Svibanj 2016
18:00      Mladost G. -   Mladost R. 1:2
18:00      Vatrogasac -   Jelengrad 7:2
18:00      artovac -   Voloder 0:0
Nedjelja, 12 Lipanj 2016
18:00      Lokomotiva -   Sokol 0:7 (0:2) Izvjetaj
na vrh
10. kolo Liga A i B (04.06.2016 - 05.06.2016)
Subota, 04 Lipanj 2016
18:00      Mladost R. -   Vatrogasac 5:3
18:00      Jelengrad -   Dinamo (Os) 8:0
Nedjelja, 05 Lipanj 2016
18:00      Voloder -   Moslavac 1:2
Petak, 10 Lipanj 2016
18:00      Sokol -   artovac 7:1 (3:0) Izvjetaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online