Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. NL 2015/16 arrow Veterani arrow Raspored prvenstva
Veterani 2015/16
Raspored Prvenstva

1. kolo (24.08.2015)
Petak, 21 Kolovoz 2015
17:00      Slavonac -   Voloder 2:1
Ponedjeljak, 24 Kolovoz 2015
18:00      Branitelj -   Milka Trnina 4:0
18:00      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 2:1
18:00      Stari Grad -   Mladost R. 4:0
18:00      Lokomotiva -   Moslavina 1:6
18:00      Mladost O. -   Sokol 2:1 (0:0) Izvjetaj
na vrh
2. kolo (31.08.2015)
Ponedjeljak, 31 Kolovoz 2015
18:00      Vatrogasac -   Milka Trnina 4:2
18:00      Moslavina -   Mladost O. 7:1
18:00      Voloder -   Lokomotiva 5:2
18:00      Mladost R. -   Slavonac 1:3
18:00      Dinamo (Os) -   Stari Grad 0:3
18:00      Sokol -   Branitelj 3:1 (3:1) Izvjetaj
na vrh
3. kolo (07.09.2015)
Ponedjeljak, 07 Rujan 2015
17:30      Lokomotiva -   Mladost R. 3:2
17:30      Mladost O. -   Voloder 4:3
17:30      Branitelj -   Moslavina 2:7
17:30      Stari Grad -   Vatrogasac 1:4
17:30      Slavonac -   Dinamo (Os) 0:2
17:30      Milka Trnina -   Sokol 0:2 (0:0) Izvjetaj
na vrh
4. kolo (14.09.2015)
Ponedjeljak, 14 Rujan 2015
17:30      Voloder -   Branitelj 1:4
17:30      Mladost R. -   Mladost O. 2:3
17:30      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 2:0
17:30      Stari Grad -   Slavonac 2:2
17:30      Vatrogasac -   Sokol 0:2 (0:1) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Milka Trnina 6:1
na vrh
5. kolo (21.09.2015)
Ponedjeljak, 21 Rujan 2015
17:00      Lokomotiva -   Stari Grad 5:2
17:00      Mladost O. -   Dinamo (Os) 3:2
17:00      Branitelj -   Mladost R. 0:0
17:00      Milka Trnina -   Voloder 7:2
17:00      Slavonac -   Vatrogasac 2:4
17:00      Sokol -   Moslavina 2:2 (2:2) Izvjetaj
na vrh
6. kolo (28.09.2015)
Ponedjeljak, 28 Rujan 2015
17:00      Vatrogasac -   Moslavina 3:3
17:00      Mladost R. -   Milka Trnina 1:2
17:00      Dinamo (Os) -   Branitelj 3:2
17:00      Stari Grad -   Mladost O. 3:5
17:00      Slavonac -   Lokomotiva 2:2
17:00      Voloder -   Sokol 3:1 (1:1) Izvjetaj
na vrh
7. kolo (05.10.2015)
Ponedjeljak, 05 Listopad 2015
17:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 3:3
17:00      Mladost O. -   Slavonac 3:2
17:00      Branitelj -   Stari Grad 4:0
17:00      Milka Trnina -   Dinamo (Os) 0:2
17:00      Sokol -   Mladost R. 4:1 (2:0) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Voloder 5:2
na vrh
8. kolo (12.10.2015)
Ponedjeljak, 12 Listopad 2015
16:30      Slavonac -   Branitelj 1:1
16:30      Lokomotiva -   Mladost O. 1:2
16:30      Vatrogasac -   Voloder 1:0
16:30      Mladost R. -   Moslavina 0:10
16:30      Stari Grad -   Milka Trnina 1:5
Ponedjeljak, 09 Studeni 2015
18:00      Sokol -   Dinamo (Os) 5:4 (0:1) Izvjetaj
na vrh
9. kolo (19.10.2015)
Ponedjeljak, 19 Listopad 2015
15:30      Mladost O. -   Vatrogasac 3:0
15:30      Branitelj -   Lokomotiva 2:1
15:30      Voloder -   Mladost R. 1:0
15:30      Sokol -   Stari Grad 4:0 (1:0) Izvjetaj
18:00      Milka Trnina -   Slavonac 2:1
18:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 7:0
na vrh
10. kolo (26.10.2015)
Ponedjeljak, 26 Listopad 2015
15:00      Lokomotiva -   Milka Trnina 1:3
15:00      Mladost O. -   Branitelj 0:0
15:00      Vatrogasac -   Mladost R. 7:1
15:00      Dinamo (Os) -   Voloder 2:5
17:30      Sokol -   Slavonac 0:1 (0:0) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Stari Grad 15:0
na vrh
11. kolo (02.11.2015)
Ponedjeljak, 02 Studeni 2015
15:00      Branitelj -   Vatrogasac 2:2
15:00      Voloder -   Stari Grad 3:1
15:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 1:1
18:00      Milka Trnina -   Mladost O. 1:2
18:00      Moslavina -   Slavonac 7:2
18:00      Sokol -   Lokomotiva 2:3 (1:2) Izvjetaj
na vrh
12. kolo (28.03.2016)
Ponedjeljak, 28 Oujak 2016
16:30      Milka Trnina -   Branitelj 2:3
16:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 2:2
16:30      Mladost R. -   Stari Grad 4:2
18:00      Moslavina -   Lokomotiva 11:1
Subota, 02 Travanj 2016
16:30      Voloder -   Slavonac 1:1
na vrh
13. kolo (04.04.2016)
Ponedjeljak, 04 Travanj 2016
16:30      Milka Trnina -   Vatrogasac 1:3
16:30      Lokomotiva -   Voloder 0:3
16:30      Slavonac -   Mladost R. 2:0
16:30      Dinamo (Os) -   Stari Grad 0:0
16:30      Branitelj -   Sokol 1:2 (0:1) Izvjetaj
na vrh
14. kolo (11.04.2016)
Ponedjeljak, 11 Travanj 2016
16:30      Mladost R. -   Lokomotiva 3:1
16:30      Vatrogasac -   Stari Grad 7:0
16:30      Dinamo (Os) -   Slavonac 2:6
16:30      Sokol -   Milka Trnina 5:2 (5:2) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Branitelj 6:3
na vrh
15. kolo (18.04.2016)
Ponedjeljak, 18 Travanj 2016
16:30      Milka Trnina -   Moslavina 4:6
16:30      Branitelj -   Voloder 2:1
16:30      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 1:0
16:30      Slavonac -   Stari Grad 1:1
16:30      Sokol -   Vatrogasac 2:2 (2:1) Izvjetaj
na vrh
16. kolo (25.04.2016)
Ponedjeljak, 25 Travanj 2016
17:00      Voloder -   Milka Trnina 6:1
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 1:4
17:00      Stari Grad -   Lokomotiva 2:5
17:00      Mladost R. -   Branitelj 1:3
18:00      Moslavina -   Sokol 7:2 (4:1) Izvjetaj
na vrh
17. kolo (02.05.2016)
Ponedjeljak, 02 Svibanj 2016
17:00      Milka Trnina -   Mladost R. 1:2
17:00      Branitelj -   Dinamo (Os) 2:2
17:00      Lokomotiva -   Slavonac 2:4
17:00      Sokol -   Voloder 2:1 (0:1) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Vatrogasac 9:2
na vrh
18. kolo (09.05.2016)
Ponedjeljak, 09 Svibanj 2016
17:00      Voloder -   Moslavina 3:3
17:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 5:2
17:00      Stari Grad -   Branitelj 2:3
17:00      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 2:1
17:00      Mladost R. -   Sokol 1:5 (1:2) Izvjetaj
na vrh
19. kolo (16.05.2016)
Ponedjeljak, 16 Svibanj 2016
18:00      Voloder -   Vatrogasac 0:1
18:00      Moslavina -   Mladost R. 7:2
18:00      Milka Trnina -   Stari Grad 1:2
18:00      Branitelj -   Slavonac 1:0
18:00      Dinamo (Os) -   Sokol 0:3 (0:2) Izvjetaj
na vrh
20. kolo (23.05.2016)
Ponedjeljak, 23 Svibanj 2016
17:30      Mladost R. -   Voloder 0:6
17:30      Lokomotiva -   Branitelj 2:1
17:30      Slavonac -   Milka Trnina 4:1
17:30      Dinamo (Os) -   Moslavina 1:0
17:30      Stari Grad -   Sokol 2:2 (0:1) Izvjetaj
na vrh
21. kolo (30.05.2016)
Ponedjeljak, 30 Svibanj 2016
18:00      Mladost R. -   Vatrogasac 2:3
18:00      Voloder -   Dinamo (Os) 1:3
18:00      Stari Grad -   Moslavina 1:6
18:00      Slavonac -   Sokol 4:0
18:00      Milka Trnina -   Lokomotiva 2:2
na vrh
22. kolo (06.06.2016)
Ponedjeljak, 06 Lipanj 2016
18:00      Vatrogasac -   Branitelj 3:0
18:00      Slavonac -   Moslavina 2:0
18:00      Stari Grad -   Voloder 3:1
18:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 5:0
18:00      Lokomotiva -   Sokol 0:5 (0:2) Izvjetaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 8