Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2015/16 arrow Veterani arrow Raspored prvenstva
Veterani 2015/16
Raspored Prvenstva

1. kolo (24.08.2015)
Petak, 21 Kolovoz 2015
17:00      Slavonac -   Voloder 2:1
Ponedjeljak, 24 Kolovoz 2015
18:00      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 2:1
18:00      Stari Grad -   Mladost R. 4:0
18:00      Lokomotiva -   Moslavina 1:6
18:00      Branitelj -   Milka Trnina 4:0
18:00      Mladost O. -   Sokol 2:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
2. kolo (31.08.2015)
Ponedjeljak, 31 Kolovoz 2015
18:00      Moslavina -   Mladost O. 7:1
18:00      Voloder -   Lokomotiva 5:2
18:00      Mladost R. -   Slavonac 1:3
18:00      Dinamo (Os) -   Stari Grad 0:3
18:00      Vatrogasac -   Milka Trnina 4:2
18:00      Sokol -   Branitelj 3:1 (3:1) Izvještaj
na vrh
3. kolo (07.09.2015)
Ponedjeljak, 07 Rujan 2015
17:30      Stari Grad -   Vatrogasac 1:4
17:30      Slavonac -   Dinamo (Os) 0:2
17:30      Lokomotiva -   Mladost R. 3:2
17:30      Mladost O. -   Voloder 4:3
17:30      Branitelj -   Moslavina 2:7
17:30      Milka Trnina -   Sokol 0:2 (0:0) Izvještaj
na vrh
4. kolo (14.09.2015)
Ponedjeljak, 14 Rujan 2015
17:30      Voloder -   Branitelj 1:4
17:30      Mladost R. -   Mladost O. 2:3
17:30      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 2:0
17:30      Stari Grad -   Slavonac 2:2
17:30      Vatrogasac -   Sokol 0:2 (0:1) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Milka Trnina 6:1
na vrh
5. kolo (21.09.2015)
Ponedjeljak, 21 Rujan 2015
17:00      Milka Trnina -   Voloder 7:2
17:00      Slavonac -   Vatrogasac 2:4
17:00      Lokomotiva -   Stari Grad 5:2
17:00      Mladost O. -   Dinamo (Os) 3:2
17:00      Branitelj -   Mladost R. 0:0
17:00      Sokol -   Moslavina 2:2 (2:2) Izvještaj
na vrh
6. kolo (28.09.2015)
Ponedjeljak, 28 Rujan 2015
17:00      Vatrogasac -   Moslavina 3:3
17:00      Mladost R. -   Milka Trnina 1:2
17:00      Dinamo (Os) -   Branitelj 3:2
17:00      Stari Grad -   Mladost O. 3:5
17:00      Slavonac -   Lokomotiva 2:2
17:00      Voloder -   Sokol 3:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
7. kolo (05.10.2015)
Ponedjeljak, 05 Listopad 2015
17:00      Milka Trnina -   Dinamo (Os) 0:2
17:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 3:3
17:00      Mladost O. -   Slavonac 3:2
17:00      Branitelj -   Stari Grad 4:0
17:00      Sokol -   Mladost R. 4:1 (2:0) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Voloder 5:2
na vrh
8. kolo (12.10.2015)
Ponedjeljak, 12 Listopad 2015
16:30      Vatrogasac -   Voloder 1:0
16:30      Mladost R. -   Moslavina 0:10
16:30      Stari Grad -   Milka Trnina 1:5
16:30      Slavonac -   Branitelj 1:1
16:30      Lokomotiva -   Mladost O. 1:2
Ponedjeljak, 09 Studeni 2015
18:00      Sokol -   Dinamo (Os) 5:4 (0:1) Izvještaj
na vrh
9. kolo (19.10.2015)
Ponedjeljak, 19 Listopad 2015
15:30      Voloder -   Mladost R. 1:0
15:30      Mladost O. -   Vatrogasac 3:0
15:30      Branitelj -   Lokomotiva 2:1
15:30      Sokol -   Stari Grad 4:0 (1:0) Izvještaj
18:00      Milka Trnina -   Slavonac 2:1
18:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 7:0
na vrh
10. kolo (26.10.2015)
Ponedjeljak, 26 Listopad 2015
15:00      Vatrogasac -   Mladost R. 7:1
15:00      Dinamo (Os) -   Voloder 2:5
15:00      Lokomotiva -   Milka Trnina 1:3
15:00      Mladost O. -   Branitelj 0:0
17:30      Sokol -   Slavonac 0:1 (0:0) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Stari Grad 15:0
na vrh
11. kolo (02.11.2015)
Ponedjeljak, 02 Studeni 2015
15:00      Branitelj -   Vatrogasac 2:2
15:00      Voloder -   Stari Grad 3:1
15:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 1:1
18:00      Milka Trnina -   Mladost O. 1:2
18:00      Moslavina -   Slavonac 7:2
18:00      Sokol -   Lokomotiva 2:3 (1:2) Izvještaj
na vrh
12. kolo (28.03.2016)
Ponedjeljak, 28 Ožujak 2016
16:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 2:2
16:30      Mladost R. -   Stari Grad 4:2
16:30      Milka Trnina -   Branitelj 2:3
18:00      Moslavina -   Lokomotiva 11:1
Subota, 02 Travanj 2016
16:30      Voloder -   Slavonac 1:1
na vrh
13. kolo (04.04.2016)
Ponedjeljak, 04 Travanj 2016
16:30      Milka Trnina -   Vatrogasac 1:3
16:30      Lokomotiva -   Voloder 0:3
16:30      Slavonac -   Mladost R. 2:0
16:30      Dinamo (Os) -   Stari Grad 0:0
16:30      Branitelj -   Sokol 1:2 (0:1) Izvještaj
na vrh
14. kolo (11.04.2016)
Ponedjeljak, 11 Travanj 2016
16:30      Vatrogasac -   Stari Grad 7:0
16:30      Dinamo (Os) -   Slavonac 2:6
16:30      Mladost R. -   Lokomotiva 3:1
16:30      Sokol -   Milka Trnina 5:2 (5:2) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Branitelj 6:3
na vrh
15. kolo (18.04.2016)
Ponedjeljak, 18 Travanj 2016
16:30      Milka Trnina -   Moslavina 4:6
16:30      Branitelj -   Voloder 2:1
16:30      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 1:0
16:30      Slavonac -   Stari Grad 1:1
16:30      Sokol -   Vatrogasac 2:2 (2:1) Izvještaj
na vrh
16. kolo (25.04.2016)
Ponedjeljak, 25 Travanj 2016
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 1:4
17:00      Stari Grad -   Lokomotiva 2:5
17:00      Mladost R. -   Branitelj 1:3
17:00      Voloder -   Milka Trnina 6:1
18:00      Moslavina -   Sokol 7:2 (4:1) Izvještaj
na vrh
17. kolo (02.05.2016)
Ponedjeljak, 02 Svibanj 2016
17:00      Milka Trnina -   Mladost R. 1:2
17:00      Branitelj -   Dinamo (Os) 2:2
17:00      Lokomotiva -   Slavonac 2:4
17:00      Sokol -   Voloder 2:1 (0:1) Izvještaj
18:00      Moslavina -   Vatrogasac 9:2
na vrh
18. kolo (09.05.2016)
Ponedjeljak, 09 Svibanj 2016
17:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 5:2
17:00      Stari Grad -   Branitelj 2:3
17:00      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 2:1
17:00      Voloder -   Moslavina 3:3
17:00      Mladost R. -   Sokol 1:5 (1:2) Izvještaj
na vrh
19. kolo (16.05.2016)
Ponedjeljak, 16 Svibanj 2016
18:00      Milka Trnina -   Stari Grad 1:2
18:00      Branitelj -   Slavonac 1:0
18:00      Voloder -   Vatrogasac 0:1
18:00      Moslavina -   Mladost R. 7:2
18:00      Dinamo (Os) -   Sokol 0:3 (0:2) Izvještaj
na vrh
20. kolo (23.05.2016)
Ponedjeljak, 23 Svibanj 2016
17:30      Lokomotiva -   Branitelj 2:1
17:30      Slavonac -   Milka Trnina 4:1
17:30      Dinamo (Os) -   Moslavina 1:0
17:30      Mladost R. -   Voloder 0:6
17:30      Stari Grad -   Sokol 2:2 (0:1) Izvještaj
na vrh
21. kolo (30.05.2016)
Ponedjeljak, 30 Svibanj 2016
18:00      Slavonac -   Sokol 4:0
18:00      Milka Trnina -   Lokomotiva 2:2
18:00      Mladost R. -   Vatrogasac 2:3
18:00      Voloder -   Dinamo (Os) 1:3
18:00      Stari Grad -   Moslavina 1:6
na vrh
22. kolo (06.06.2016)
Ponedjeljak, 06 Lipanj 2016
18:00      Vatrogasac -   Branitelj 3:0
18:00      Slavonac -   Moslavina 2:0
18:00      Stari Grad -   Voloder 3:1
18:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 5:0
18:00      Lokomotiva -   Sokol 0:5 (0:2) Izvještaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Subota, 21 Listopad 2017
15:30 
Sokol
Sokol
: Sokol R.
Sokol R.
Statistika

8. KOLO 1. ŽNL 14./15.10.2017. u 15.30

1. ŽNL 2017/18
Libertas - Metalac 1:0
TŠK 1932 - Lekenik 0:4
Moslavac - Moslavina 0:2
Sokol R. - Frankopan 1:1
Vatrogasac - Banovac 5:3
Voloder - Topusko 5:4
Šartovac - BSK 0:0
Sloga - Sokol 1:0
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 2