Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2015/16 arrow Seniori arrow Raspored prvenstva
1. ŽNL 2016/17
Raspored Prvenstva

1. kolo (27.08.2016 - 28.08.2016)
Subota, 27 Kolovoz 2016
17:30      Lekenik -   TŠK 1932 0:2
17:30      Topusko -   Sokol R. 6:1
17:30      Banovac -   BSK 1:0
17:30      Frankopan -   Sokol 3:0 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 28 Kolovoz 2016
17:30      Moslavac -   Mladost P. 0:0
17:30      Šartovac -   Zrinski 2:0
17:30      Radnik -   Voloder 2:5
17:30      Sloga -   Metalac 0:2
na vrh
2. kolo (03.09.2016 - 04.09.2016)
Subota, 03 Rujan 2016
17:00      TŠK 1932 -   Frankopan 2:2
17:00      Mladost P. -   Šartovac 6:0
17:00      Metalac -   BSK 4:0
17:00      Sokol -   Topusko 3:1 (3:1) Izvještaj
Nedjelja, 04 Rujan 2016
17:00      Zrinski -   Lekenik 1:0
17:00      Sloga -   Moslavac 1:2
17:00      Voloder -   Banovac 2:2
17:00      Sokol R. -   Radnik 4:1
na vrh
3. kolo (10.09.2016 - 11.09.2016)
Subota, 10 Rujan 2016
17:00      Banovac -   Sokol R. 6:0
17:00      Frankopan -   Zrinski 5:0
17:00      Topusko -   TŠK 1932 2:3
17:00      Radnik -   Sokol 1:4 (1:2) Izvještaj
Nedjelja, 11 Rujan 2016
17:00      BSK -   Voloder 3:1
17:00      Moslavac -   Metalac 0:3
17:00      Šartovac -   Sloga 3:2
Utorak, 13 Rujan 2016
17:00      Lekenik -   Mladost P. 0:1
na vrh
4. kolo (17.09.2016 - 18.09.2016)
Subota, 17 Rujan 2016
16:30      Metalac -   Voloder 1:2
16:30      TŠK 1932 -   Radnik 4:0
16:30      Sokol -   Banovac 3:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 18 Rujan 2016
16:30      Sokol R. -   BSK 2:2
16:30      Zrinski -   Topusko 1:4
16:30      Mladost P. -   Frankopan 1:0
16:30      Sloga -   Lekenik 0:0
16:30      Moslavac -   Šartovac 3:2
na vrh
5. kolo (24.09.2016 - 25.09.2016)
Subota, 24 Rujan 2016
16:30      Lekenik -   Moslavac 3:2
16:30      Frankopan -   Sloga 3:2
16:30      Topusko -   Mladost P. 2:0
16:30      Radnik -   Zrinski 0:1
16:30      Banovac -   TŠK 1932 2:1
Nedjelja, 25 Rujan 2016
16:30      Voloder -   Sokol R. 2:1
16:30      Šartovac -   Metalac 1:4
16:30      BSK -   Sokol 2:4 (2:2) Izvještaj
na vrh
6. kolo (01.10.2016 - 02.10.2016)
Subota, 01 Listopad 2016
16:00      Mladost P. -   Radnik 7:0
16:00      Metalac -   Sokol R. 8:0
16:00      TŠK 1932 -   BSK 0:1
16:00      Sokol -   Voloder 1:3 (1:2) Izvještaj
Nedjelja, 02 Listopad 2016
16:00      Sloga -   Topusko 0:4
16:00      Moslavac -   Frankopan 1:1
16:00      Šartovac -   Lekenik 1:2
16:00      Zrinski -   Banovac 2:1
na vrh
7. kolo (08.10.2016 - 09.10.2016)
Subota, 08 Listopad 2016
16:00      Lekenik -   Metalac 2:2
16:00      Topusko -   Moslavac 2:0
16:00      Radnik -   Sloga 0:2
16:00      Banovac -   Mladost P. 2:1
Nedjelja, 09 Listopad 2016
16:00      Voloder -   TŠK 1932 4:3
16:00      Frankopan -   Šartovac 6:1
16:00      BSK -   Zrinski 4:2
16:00      Sokol R. -   Sokol 3:5 (3:3) Izvještaj
na vrh
8. kolo (15.10.2016 - 16.10.2016)
Subota, 15 Listopad 2016
15:30      TŠK 1932 -   Sokol R. 3:0
15:30      Mladost P. -   BSK 6:0
15:30      Lekenik -   Frankopan 1:1
15:30      Metalac -   Sokol 4:1 (2:1) Izvještaj
Nedjelja, 16 Listopad 2016
15:30      Zrinski -   Voloder 1:0
15:30      Sloga -   Banovac 2:3
15:30      Moslavac -   Radnik 5:0
15:30      Šartovac -   Topusko 6:0
na vrh
9. kolo (22.10.2016 - 23.10.2016)
Subota, 22 Listopad 2016
15:30      Topusko -   Lekenik 2:0
15:30      Radnik -   Šartovac 2:0
15:30      Banovac -   Moslavac 2:0
15:30      Frankopan -   Metalac 1:2
15:30      Sokol -   TŠK 1932 1:3 (1:3) Izvještaj
Nedjelja, 23 Listopad 2016
15:30      BSK -   Sloga 3:1
15:30      Voloder -   Mladost P. 3:2
15:30      Sokol R. -   Zrinski 4:1
na vrh
10. kolo (29.10.2016 - 30.10.2016)
Subota, 29 Listopad 2016
15:00      Lekenik -   Radnik 12:0
15:00      Frankopan -   Topusko 1:3
15:00      Metalac -   TŠK 1932 2:3
15:00      Mladost P. -   Sokol R. 2:0
Nedjelja, 30 Listopad 2016
14:00      Moslavac -   BSK 3:2
14:00      Šartovac -   Banovac 0:2
14:00      Sloga -   Voloder 1:2
14:00      Zrinski -   Sokol 0:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
11. kolo (05.11.2016 - 06.11.2016)
Subota, 05 Studeni 2016
14:00      TŠK 1932 -   Zrinski 5:0
14:00      Topusko -   Metalac 3:2
14:00      Radnik -   Frankopan 2:1
14:00      Banovac -   Lekenik 0:3
14:00      Sokol -   Mladost P. 0:2 (0:2) Izvještaj
Nedjelja, 06 Studeni 2016
14:00      BSK -   Šartovac 1:1
14:00      Voloder -   Moslavac 0:4
14:00      Sokol R. -   Sloga 4:0
na vrh
12. kolo (12.11.2016 - 13.11.2016)
Nedjelja, 13 Studeni 2016
13:30      Moslavac -   Sokol R. 3:1
13:30      Šartovac -   Voloder 2:2
13:30      Sloga -   Sokol 5:2 (2:0) Izvještaj
Subota, 10 Prosinac 2016
13:00      Mladost P. -   TŠK 1932 1:0
13:00      Lekenik -   BSK 7:0
13:00      Topusko -   Radnik 2:1
Subota, 25 Veljača 2017
14:30      Metalac -   Zrinski 5:0
14:30      Frankopan -   Banovac 1:1
na vrh
13. kolo (19.11.2016 - 20.11.2016)
Subota, 19 Studeni 2016
13:30      Banovac -   Topusko 3:1
13:30      TŠK 1932 -   Sloga 4:3
13:30      Radnik -   Metalac 2:1
13:30      Sokol -   Moslavac 2:2 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 20 Studeni 2016
13:30      BSK -   Frankopan 7:1
13:30      Voloder -   Lekenik 2:5
13:30      Sokol R. -   Šartovac 3:0
13:30      Zrinski -   Mladost P. 1:2
na vrh
14. kolo (26.11.2016 - 27.11.2016)
Subota, 26 Studeni 2016
13:00      Lekenik -   Sokol R. 6:0
13:00      Frankopan -   Voloder 0:2
13:00      Topusko -   BSK 6:1
13:00      Metalac -   Mladost P. 1:0
Nedjelja, 27 Studeni 2016
13:00      Radnik -   Banovac 0:1
13:00      Sloga -   Zrinski 4:2
13:00      Moslavac -   TŠK 1932 1:3
13:00      Šartovac -   Sokol 4:3 (0:2) Izvještaj
na vrh
15. kolo (03.12.2016 - 04.12.2016)
Subota, 03 Prosinac 2016
13:00      Mladost P. -   Sloga 5:1
13:00      Banovac -   Metalac 1:2
13:00      TŠK 1932 -   Šartovac 7:0
13:00      Sokol -   Lekenik 0:4 (0:2) Izvještaj
Nedjelja, 04 Prosinac 2016
13:00      Zrinski -   Moslavac 0:2
13:00      BSK -   Radnik 2:0
13:00      Voloder -   Topusko 2:1
13:00      Sokol R. -   Frankopan 3:1
na vrh
16. kolo (04.03.2017 - 05.03.2017)
Subota, 04 Ožujak 2017
15:00      TŠK 1932 -   Lekenik 1:1
15:00      Mladost P. -   Moslavac 2:0
15:00      Sokol -   Frankopan 5:0 (3:0) Izvještaj
17:30      Metalac -   Sloga 1:0
Nedjelja, 05 Ožujak 2017
15:00      Sokol R. -   Topusko 3:5
15:00      BSK -   Banovac 1:0
15:00      Zrinski -   Šartovac 2:3
15:00      Voloder -   Radnik 3:1
na vrh
17. kolo (11.03.2017 - 12.03.2017)
Subota, 11 Ožujak 2017
15:00      Frankopan -   TŠK 1932 0:1
15:00      Lekenik -   Zrinski 6:0
15:00      Banovac -   Voloder 0:0
15:00      Topusko -   Sokol 2:1 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 12 Ožujak 2017
15:00      Radnik -   Sokol R. 4:2
15:00      Šartovac -   Mladost P. 1:1
15:00      Moslavac -   Sloga 1:1
15:00      BSK -   Metalac 0:0
na vrh
18. kolo (18.03.2017 - 19.03.2017)
Subota, 18 Ožujak 2017
15:00      TŠK 1932 -   Topusko 2:1
15:00      Metalac -   Moslavac 1:0
15:00      Mladost P. -   Lekenik 1:1
15:00      Sokol -   Radnik 5:1 (3:0) Izvještaj
Nedjelja, 19 Ožujak 2017
15:00      Sokol R. -   Banovac 1:3
15:00      Voloder -   BSK 0:1
15:00      Sloga -   Šartovac 3:0
15:00      Zrinski -   Frankopan 3:5
na vrh
19. kolo (25.03.2017 - 26.03.2017)
Subota, 25 Ožujak 2017
15:00      Lekenik -   Sloga 2:2
15:00      Radnik -   TŠK 1932 0:0
15:00      Topusko -   Zrinski 2:0
15:00      Frankopan -   Mladost P. 0:1
15:00      Banovac -   Sokol 2:0 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 26 Ožujak 2017
16:00      Šartovac -   Moslavac 2:3
16:00      Voloder -   Metalac 0:0
16:00      BSK -   Sokol R. 4:0
na vrh
20. kolo (01.04.2017 - 02.04.2017)
Subota, 01 Travanj 2017
16:00      Metalac -   Šartovac 5:0
16:00      Mladost P. -   Topusko 1:0
16:00      TŠK 1932 -   Banovac 1:0
16:00      Sokol -   BSK 1:1 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 02 Travanj 2017
16:00      Moslavac -   Lekenik 2:0
16:00      Sloga -   Frankopan 1:0
16:00      Zrinski -   Radnik 0:1
16:00      Sokol R. -   Voloder 1:6
na vrh
21. kolo (08.04.2017 - 09.04.2017)
Subota, 08 Travanj 2017
16:00      Banovac -   Zrinski 6:0
16:00      Radnik -   Mladost P. 0:0
16:00      Topusko -   Sloga 2:1
16:00      Frankopan -   Moslavac 0:0
16:00      Lekenik -   Šartovac 4:1
Nedjelja, 09 Travanj 2017
16:00      BSK -   TŠK 1932 4:4
16:00      Sokol R. -   Metalac 2:0
16:00      Voloder -   Sokol 1:3 (1:1) Izvještaj
na vrh
22. kolo (15.04.2017)
Subota, 15 Travanj 2017
16:30      Mladost P. -   Banovac 2:0
16:30      Zrinski -   BSK 0:2
16:30      TŠK 1932 -   Voloder 2:1
16:30      Metalac -   Lekenik 1:3
16:30      Šartovac -   Frankopan 3:1
16:30      Moslavac -   Topusko 4:3
16:30      Sloga -   Radnik 6:3
16:30      Sokol -   Sokol R. 6:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
23. kolo (22.04.2017 - 23.04.2017)
Subota, 22 Travanj 2017
16:30      Topusko -   Šartovac 6:0
16:30      Frankopan -   Lekenik 0:1
16:30      Banovac -   Sloga 5:2
16:30      Radnik -   Moslavac 2:5
16:30      Sokol -   Metalac 2:2 (1:2) Izvještaj
Nedjelja, 23 Travanj 2017
16:30      Sokol R. -   TŠK 1932 0:1
16:30      Voloder -   Zrinski 5:1
16:30      BSK -   Mladost P. 0:2
na vrh
24. kolo (29.04.2017 - 30.04.2017)
Petak, 28 Travanj 2017
17:30      TŠK 1932 -   Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
Subota, 29 Travanj 2017
16:30      Metalac -   Frankopan 2:1
16:30      Lekenik -   Topusko 5:4
16:30      Mladost P. -   Voloder 1:0
Nedjelja, 30 Travanj 2017
16:30      Šartovac -   Radnik 5:2
16:30      Moslavac -   Banovac 1:0
16:30      Sloga -   BSK 3:0
16:30      Zrinski -   Sokol R. 0:2
na vrh
25. kolo (06.05.2017 - 07.05.2017)
Subota, 06 Svibanj 2017
17:00      Banovac -   Šartovac 0:0
17:00      Radnik -   Lekenik 2:3
17:00      Topusko -   Frankopan 7:3
17:00      Sokol -   Zrinski 4:2 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 07 Svibanj 2017
17:00      Sokol R. -   Mladost P. 1:4
17:00      Voloder -   Sloga 2:0
17:00      BSK -   Moslavac 2:1
Srijeda, 24 Svibanj 2017
17:00      TŠK 1932 -   Metalac 1:3
na vrh
26. kolo (13.05.2017 - 14.05.2017)
Subota, 13 Svibanj 2017
17:00      Metalac -   Topusko 1:2
17:00      Frankopan -   Radnik 10:1
17:00      Lekenik -   Banovac 2:1
17:00      Mladost P. -   Sokol 5:1 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 14 Svibanj 2017
17:00      Moslavac -   Voloder 0:1
17:00      Sloga -   Sokol R. 2:1
17:00      Zrinski -   TŠK 1932 1:5
17:00      Šartovac -   BSK 1:2
na vrh
27. kolo (20.05.2017 - 21.05.2017)
Subota, 20 Svibanj 2017
17:00      Banovac -   Frankopan 0:3
17:00      Radnik -   Topusko 3:3
17:00      TŠK 1932 -   Mladost P. 1:2
17:00      Sokol -   Sloga 3:1 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 21 Svibanj 2017
17:00      Zrinski -   Metalac 0:5
17:00      Sokol R. -   Moslavac 5:3
17:00      Voloder