Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. NL 2011/12 arrow Stariji pioniri arrow Igrai
Tko e biti prvak 4.HNL? Jo se ne zna! Ispis E-mail
Subota, 07 Lipanj 2008

Komisija za albe Središta Zagreb poništila je odluku Damira Nogia, povjerenika 4. HNL podskupina "B"...

Povjerenik Damir Nogi je poništio rezultat utakmice 33. kola Sava Strmec - Metalac i registrirao je s rezultatom 3:0 za Metalac. Utakmica je završila neodlueno, sa 2:2, ali Metalac je podnio albu na ulazak u igru igraa Save, Marka Milekog, ijeg imena nije bilo u zapisniku. Povjerenik je nakon toga donio prije navedenu odluku.  Na tu odluku alila se NK Sava, ali i NK Samobor. Komisija za albe postupila je protivno propisima, kae povjerenik, i veinom glasova poništila povjerenikovu odluku i  registrirala utakmicu s neodluenim rezultatom 2:2, što najviše odgovara Samoborcima, jer izbijaju na prvo mjesto, što im omoguuje prelazak u 3. HNL.

- Ovo je izvan svake pameti! Sve je jasno kao dan, jer propisi ne dopuštaju da u igru ue igra ije ime nije u zapisniku. Stoga se postavlja pitanje što i koga štiti Komisija za albe, je li ona tu da štiti zakon ili da radi suprotno, štiti bezakonje - pita Damir Nogi.

Povjerenik je podnio zahtjev za zaštitu odredbi Pravilnika o nogometnim natjecanjima Izvršnom odboru HNS-a i oekuje da e to tijelo donijeti odluku temeljenu na propisima, a to znai, poništiti  odluku Komisije za albe Središta Zagreb.

I tako još neko vrijeme neemo znati tko je prvak 4. HNL, ali barem je zanimljivo, imamo o emu pisati i nakon završetka prvenstva.

Vei dio gore navedenog teksta preuzet je iz Veernjeg lista.

1  Sokol, :: Utorak, 10 Lipanj 2008 19:07 , IP: 78.1.170.239
Na alost, Mijo64, u pravu si. Iz 4.HNL trebao bi ispasti samo Banovac, ali moda i nee, jer kolko se za sada zna iz 1.NLSM u 4. HNL nee nitko, neki zbog uvjeta a neki zbog financija. Ili e liga biti sastavljena od 17 klubova ili e Banovac ostati. Sve je mogue, iako bi po propozicijama zadnji obavezno trebao ispasti,ali ako se sjea i prole godine je Moslavina po propozicijama trebala ispasti iz 2. HNL, ali ipak nije. A zanimljiva je situacija i u ZG upaniji, tamo je prva Sloga iz Blakovca i ona bi trebala u 4. HNL a od uvjeta nema niti "u", igrat e u Zelini, no do nas dopiru i glasine da su u raspadu. No ubrzo e se sve znat, ne moramo razbijati glavu s time, glavno da mi ne ispadamo.
 2  mijo64, :: Utorak, 10 Lipanj 2008 14:07 , IP: 78.1.146.212
Ok.Ne zna se prvak,a tko mi moe odgovoriti:tko ispada iz 4.hnl u 1.smnl?Da li se zna tko ulazi u 4. hnl iz 1.smnl?Svake godine ista pria,politika kroji ligu!Sramota :(

« Prethodna   Sljedea »

Ova sezona je zavrila!