Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Limai arrow Raspored prvenstva
ODRAN PLENUM KLUBOVA 4. HNL SREDITE PODSKUPINA "B" Ispis E-mail
Utorak, 22 Srpanj 2008
4. HNL  U Sv. Ivanu Zelini odran je danas Plenum klubova 4. HNL Središte podskupina "B", utvren je kalendar natjecanja i izvueni su parovi za prva dva kola...

U Sv. Ivanu Zelini odran je danas Plenum klubova 4. HNL Središte podskupina "B", utvren je kalendar natjecanja i izvueni su parovi za prva dva kola, tako da ve znamo da mi gostujemo 1. kolo u Kurilovcu kod Udarnika, a 2. kolo smo opet na gostovanju kod Ladua. Prvensto poinje 23./24.08.2008. a zadnje kolo e se odigrati 22./23.11.2008.,  s time da emo opet igrati tri puta srijedom.

Povjerenika za natjecanje ove sezone daje NS Zagrebake upanije a to je gosp. eljko MIhalj, dok je povjerenik za suenje iz naše upanije i to je gosp. Slavko Kauri.. Disciplinski sudac e biti gosp. Bruno Brebri.

Na alost, trakavica oko toga tko je prvak, da li Metalac ili Samobor, nastavlja se i dalje, još ništa ne znamo, ali nadamo se, ponajprije zbog ta dva kluba, da e to biti brzo riješeno, jer oni ne znaju za koje natjecanje spremaju momad u slijedeoj sezoni.

Kao što se i pretpostavljalo, NK Banovac je ostao u ligi iz razloga što iz naše 1. NL niti jedan od tri  kluba, koji su imali pravo ulaska u viši rang, to nije iskoristio, neki zbog uvjeta, a neki zbog financija. Novi lan lige je NK Gorica V.M., koja je to pravo stekla fuzioniranjem sa NK Slogom iz Blaškovca, koja je bila prvak Jedinstvene lige zagrebake upanije.

« Prethodna   Sljedea »

Ova sezona je zavrila!