Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2010/11 arrow Veterani arrow Igrači
ODRŽAN PLENUM KLUBOVA 4. HNL SREDIŠTE PODSKUPINA "B" Ispis E-mail
Utorak, 22 Srpanj 2008
4. HNL  U Sv. Ivanu Zelini održan je danas Plenum klubova 4. HNL Središte podskupina "B", utvrđen je kalendar natjecanja i izvučeni su parovi za prva dva kola...

U Sv. Ivanu Zelini održan je danas Plenum klubova 4. HNL Središte podskupina "B", utvrđen je kalendar natjecanja i izvučeni su parovi za prva dva kola, tako da već znamo da mi gostujemo 1. kolo u Kurilovcu kod Udarnika, a 2. kolo smo opet na gostovanju kod Laduča. Prvensto počinje 23./24.08.2008. a zadnje kolo će se odigrati 22./23.11.2008.,  s time da ćemo opet igrati tri puta srijedom.

Povjerenika za natjecanje ove sezone daje NS Zagrebačke županije a to je gosp. Željko MIhalj, dok je povjerenik za suđenje iz naše županije i to je gosp. Slavko Kaurić.. Disciplinski sudac će biti gosp. Bruno Brebrić.

Na žalost, trakavica oko toga tko je prvak, da li Metalac ili Samobor, nastavlja se i dalje, još ništa ne znamo, ali nadamo se, ponajprije zbog ta dva kluba, da će to biti brzo riješeno, jer oni ne znaju za koje natjecanje spremaju momčad u slijedećoj sezoni.

Kao što se i pretpostavljalo, NK Banovac je ostao u ligi iz razloga što iz naše 1. ŽNL niti jedan od tri  kluba, koji su imali pravo ulaska u viši rang, to nije iskoristio, neki zbog uvjeta, a neki zbog financija. Novi član lige je NK Gorica V.M., koja je to pravo stekla fuzioniranjem sa NK Slogom iz Blaškovca, koja je bila prvak Jedinstvene lige zagrebačke županije.