Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Seniori arrow Izvjea sa tekmi arrow 28. kolo: ZELINA - SOKOL 4 - 1 (2 - 1)
28. kolo: ZELINA - SOKOL 4 - 1 (2 - 1) Ispis E-mail
Subota, 02 Svibanj 2009
NOGOMET
Posjeta: 1989 | Ispis | E-mail

1  milica456, :: Utorak, 05 Svibanj 2009 11:10 , IP: 93.138.0.102
Ha istina sve ta piete za zelinu trebali ste im vidit face kad su doli kod nas u budasevo na gostovanje oni su si umislili da nose doma tri boda a na kraju jedva bod odvukli doma. Komentari nakon utakmice njihovih izvrnih bili su tipa "pa sudci mi bi vam dali vie nego oni" i tako te spike...znate i sami.. ali gadno su se prevarili kad su dolazili u budasevo samo mi je zao sto su i taj bod odnijeli nisu trebali nista odnijet..
 2  cobra11, :: Ponedjeljak, 04 Svibanj 2009 23:14 , IP: 93.141.32.96
Ma stvar je ista ko suza... im na utakmicu vam dolazi sudac koji je stariji (bez mogunosti napretka) oekujte kuhinju kakve bi se posramio i Jamie Oliver!! U naoj upaniji mnogo toga ne tima. od same organizacije klubova, suradnje pa do same sudake organizacije! Prole godine nismo uspjeli Metalac progurati u 3 HNL a sve mi se ini da nema nita ni ove godine od Mladosti! Zamilsite to e biti tek idue sezone kad se delegiranje vrati Zagrebakoj upaniji... Bit e Jakovina puno puno vie...
 3  Sokol, :: Ponedjeljak, 04 Svibanj 2009 19:09 , IP: 93.141.88.83
Slaem se dosta sa svime to je prije izreeno, ali sam i miljenja da bi na up. savez mogao pomoi indirektno Mladosti na nain da se promijeni sudac dan ili dva prije utakmice. Pa povjerenik za suce je na ovjek (Holsinger)! Da je u Zelini bilo poteno suenje, domain bi moda ionako pobijedio, ali bar ne bi bilo gorkog okusa u ustima Sokolovih igraa.
 4  cobra11, :: Ponedjeljak, 04 Svibanj 2009 13:36 , IP: 93.141.122.111
niste trebali oekivati poteno suenje jer zelina pod svaku cijenu eli izboriti rang vie, pa makar se sluila svim i svaim! ne kau bezveze u narodu da cilj opravdava sredstva iako bi u ovom sluaju trebalo biti drugaije! naa upanija nije slona, to dokazuje i injenica da su klubovi podmitljivi od strane zeline, kad igraju protiv petrinje mjesto da ih sreemo u startu! svi klubovi nae upanije prodaju se za sitne pare i grizu protiv mladosti mjesto da ignoriraju zelenae i izau u susret naem klubu! onda se svi ude "udnom" kriteriju suenja kad gostuju u zelini!
 5  Deni, :: Ponedjeljak, 04 Svibanj 2009 01:07 , IP: 93.141.54.175
Eeee...JAKOVINA (glavni sudac ) onaj tvoj cinini osmijeh...koji si pokazivao igraima Sokola, netko e ti ga skinut sa lica kad tad ! Zamislite ta se ovjek (ako je ovjek ) usudi rei nakon negodovanja Sokolovih igraa kod penala. CITIRAM : KAD SVE ZNATE TA SE ONDA BUNITE,TO TAKO MORA BITI ! Ma zamisli ti frajera...on nosi dres saveznog suca sa HNS -ovim logom. SRAM TE BILO!
 6  Deni, :: Ponedjeljak, 04 Svibanj 2009 00:43 , IP: 93.141.54.175
Gospoda to sjede u savezima e morati neto poduzeti jer ovakovih KRAA vie nesmije biti...ili su moda ...da,da...moda su ....oooo...da...mislim,dobro mislim. 8)
 7  Deni, :: Ponedjeljak, 04 Svibanj 2009 00:36 , IP: 93.141.54.175
ta su nam suci napravili u Zelini to ni najbolji reiser strave i uasa nemoe napraviti ! Glavni sudac Jakovina i njegovi pomonici mogu se posramiti ako srama uope imaju jer za tako malo novca se prodavati to je katastrofa ! Sudac bi trebao biti uzoran ipravedan a ovi nisu ni jedno ni drugo. SRAMITE SE ! Jedino to me veseli je to da se uzdam u uzreicu " SVE SE VRAA SVE SE PLAA " a vi ste si prskrbjeli i k tome i kamate ! Nedao Bog dugog ekanja. Hvala igraima Sokola na borbenosti. I ne brinite za ovu sudaku trojku...oni e naletjeti, a onda nema milosti. Takvima emo oduzeti titule saveznih sudaca. Potrudit emo se.
 8  jpalaic, :: Nedjelja, 03 Svibanj 2009 10:14 , IP: 78.1.175.88
TEKST KOJEG DOLJE SPOMINJEM NAPISAO SAM POTAKNUT SUENJEM GLAVNOG SUCA UTAKMICE GOSPODINA JAKOVINU I PRVOG POMONOG ( itam zapisnik a oba suca sa istim imenom i prezimenom)
 9  jpalaic, :: Nedjelja, 03 Svibanj 2009 10:09 , IP: 78.1.175.88
p.p. s.mislim na "pravne lijekove"