Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Seniori arrow Izvješća sa tekmi arrow 28. kolo: ZELINA - SOKOL 4 - 1 (2 - 1)
28. kolo: ZELINA - SOKOL 4 - 1 (2 - 1) Ispis E-mail
Subota, 02 Svibanj 2009
NOGOMET

1  milica456, :: Utorak, 05 Svibanj 2009 09:10 , IP: 93.138.0.102
Ha istina sve šta pišete za zelinu trebali ste im vidit face kad su došli kod nas u budasevo na gostovanje oni su si umislili da nose doma tri boda a na kraju jedva bod odvukli doma. Komentari nakon utakmice njihovih izvršnih bili su tipa "pa sudci mi bi vam dali više nego oni" i tako te spike...znate i sami.. ali gadno su se prevarili kad su dolazili u budasevo samo mi je zao sto su i taj bod odnijeli nisu trebali nista odnijet..
 2  cobra11, :: Ponedjeljak, 04 Svibanj 2009 21:14 , IP: 93.141.32.96
Ma stvar je čista ko suza... Čim na utakmicu vam dolazi sudac koji je stariji (bez mogućnosti napretka) očekujte kuhinju kakve bi se posramio i Jamie Oliver!! U našoj županiji mnogo toga ne štima. od same organizacije klubova, suradnje pa do same sudačke organizacije! Prošle godine nismo uspjeli Metalac progurati u 3 HNL a sve mi se čini da nema ništa ni ove godine od Mladosti! Zamilsite što će biti tek iduće sezone kad se delegiranje vrati Zagrebačkoj županiji... Bit će Jakovina puno puno više...
 3  Sokol, :: Ponedjeljak, 04 Svibanj 2009 17:09 , IP: 93.141.88.83
Slažem se dosta sa svime što je prije izrečeno, ali sam i mišljenja da bi naš Žup. savez mogao pomoći indirektno Mladosti na naćin da se promijeni sudac dan ili dva prije utakmice. Pa povjerenik za suce je naš čovjek (Holsinger)! Da je u Zelini bilo pošteno suđenje, domaćin bi možda ionako pobijedio, ali bar ne bi bilo gorkog okusa u ustima Sokolovih igrača.
 4  cobra11, :: Ponedjeljak, 04 Svibanj 2009 11:36 , IP: 93.141.122.111
niste trebali očekivati pošteno suđenje jer zelina pod svaku cijenu želi izboriti rang više, pa makar se služila svim i svačim! ne kažu bezveze u narodu da cilj opravdava sredstva iako bi u ovom slučaju trebalo biti drugačije! naša županija nije složna, to dokazuje i činjenica da su klubovi podmitljivi od strane zeline, kad igraju protiv petrinje mjesto da ih srežemo u startu! svi klubovi naše županije prodaju se za sitne pare i grizu protiv mladosti mjesto da ignoriraju zelenaše i izađu u susret našem klubu! onda se svi čude "čudnom" kriteriju suđenja kad gostuju u zelini!
 5  Deni, :: Nedjelja, 03 Svibanj 2009 23:07 , IP: 93.141.54.175
Eeee...JAKOVINA (glavni sudac ) onaj tvoj cinični osmijeh...koji si pokazivao igračima Sokola, netko će ti ga skinut sa lica kad tad ! Zamislite šta se čovjek (ako je čovjek ) usudi reći nakon negodovanja Sokolovih igrača kod penala. CITIRAM : KAD SVE ZNATE ŠTA SE ONDA BUNITE,TO TAKO MORA BITI ! Ma zamisli ti frajera...on nosi dres saveznog suca sa HNS -ovim logom. SRAM TE BILO!
 6  Deni, :: Nedjelja, 03 Svibanj 2009 22:43 , IP: 93.141.54.175
Gospoda što sjede u savezima će morati nešto poduzeti jer ovakovih KRAĐA više nesmije biti...ili su možda ...da,da...možda su ....oooo...da...mislim,dobro mislim. 8)
 7  Deni, :: Nedjelja, 03 Svibanj 2009 22:36 , IP: 93.141.54.175
Šta su nam suci napravili u Zelini to ni najbolji režiser strave i užasa nemože napraviti ! Glavni sudac Jakovina i njegovi pomočnici mogu se posramiti ako srama uopće imaju jer za tako malo novca se prodavati to je katastrofa ! Sudac bi trebao biti uzoran ipravedan a ovi nisu ni jedno ni drugo. SRAMITE SE ! Jedino što me veseli je to da se uzdam u uzrećicu " SVE SE VRAČA SVE SE PLAĆA " a vi ste si prskrbjeli i k tome i kamate ! Nedao Bog dugog čekanja. Hvala igračima Sokola na borbenosti. I ne brinite za ovu sudačku trojku...oni će naletjeti, a onda nema milosti. Takvima čemo oduzeti titule saveznih sudaca. Potrudit ćemo se.
 8  jpalaic, :: Nedjelja, 03 Svibanj 2009 08:14 , IP: 78.1.175.88
TEKST KOJEG DOLJE SPOMINJEM NAPISAO SAM POTAKNUT SUĐENJEM GLAVNOG SUCA UTAKMICE GOSPODINA JAKOVINU I PRVOG POMOĆNOG ( Ćitam zapisnik a oba suca sa istim imenom i prezimenom)
 9  jpalaic, :: Nedjelja, 03 Svibanj 2009 08:09 , IP: 78.1.175.88
p.p. s.mislim na "pravne lijekove"