Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Seniori arrow Izvješća sa tekmi arrow 28. kolo : SOKOL - MOSLAVAC 3 - 1 (3 - 0)
28. kolo : SOKOL - MOSLAVAC 3 - 1 (3 - 0) Ispis E-mail
Nedjelja, 05 Lipanj 2011

moslavacmoslavac2navijači U 3. minuti 1-0, a već u 6. minuti 2-0 ! Nema boljeg početka utakmice ! Prvi gol je zabio Marin Široki a drugi glavom s petnaestak metara Ivan Šenija. Gosti iz Popovače su vrlo loše ušli u utakmicu i u prvih pola sata su bili kao grogirani i samo ih je sreća i dobre intervencije njihovog vratara spasilo da ne prime i više golova u svoju mrežu. Ovako su primili još samo jedan u 30. minuti, kada je iz kaznenog udarca zabio Zoran Faltis svoj 22 zgoditak u ovom prvenstvu. U drugom poluvremenu su se igrači Sokola opustili zadovoljni sigurnim vodstvom, napravljeno je i nekoliko zamjena, tako da su Moslavci "došli k sebi" i nekoliko puta opasno zaprijetili vratima Sokola. Jedini zgoditak su postigli u 70. minuti kada je nakon odlično izvedenog slobodnog udarca bivšeg igrača Sokola, Saše Hajeka, vratar Vein prvo obranio taj udarac, da bi mu nakon toga lopta ispala iz ruku i Marinić je samo pogurnuo loptu u mrežu sa nekih pola metra. Sve u svemu, dobra igra Sokolova i zaslužena pobjeda s kojom su malo ublažili gorčinu nakon teškog poraza u prošlom kolu u Lekeniku.

SASTAVI MOMČADI, STRIJELCI...

VIDEO -FALTIS IZVODI KAZNENI UDARAC