PRIPREMNA UTAKMICA SOKOL - ČAZMA 1 - 2 (1 - 1) Ispis E-mail
Subota, 03 Ožujak 2012

I u trećoj utakmici u ovim pripremama nismo uspjeli pobijediti!? Čazma, možda, nije bila bolja, ali je ipak zasluženo pobijedila rezultatom 1 - 2. Sad se već pomalo spominje ona poslovica: "prvi mačići se u vodu bacaju" , što hoće reći da fučkaš prijateljske tekme, važne su one za bodove, jel tak ? Ipak , svaka utakmica služi svrsi, t.j. uigravanju, pa se tako i iz ove mogu izvući neke pouke. Najbitnije je da svi igrači dobiju šansu da se izbore za najbolji sastav, a tko je u tome uspio više, a tko manje, to ćemo vidjeti već u  prvom kolu nastavka prvenstva. U utorak je još jedna pripremna (zadnja) utakmica na rasporedu protiv Hajduka iz Pakraca, kojeg vodi naš bivši trener Đuka Petrinec, i ona bi trebala biti nekakva "generalka" pred nastavak prvenstva. Utakmica se igra na našem pomoćnom terenu, a počinje u 18,30 sati.

U današnjoj tekmi za Sokol su nastupili: Vein, Marđetko, Cvitanović, Ivoš, Hmorinski, S. Hajek, Petrović, Radman, Zorko, Okoli, Culjaga, a u drugom poluvremenu još su igrali: Tičak, K. Kamenščak, S. Kamenščak, Faltis, Široki, Oštrec, T. Hajek, Kondres i Bogdan. Trener: Davor Jakopović.

Zgoditak za Sokol postigao je Marđetko iz odlično izvedenog slobodnog udarca.

Sudio je Miroslav Tomac s pomoćnicima Lomom i Mihalićem.