18. kolo 1. ŽNL: SLOGA MARIS - SOKOL 2 - 2 (0 - 1) Ispis E-mail
Nedjelja, 25 Ožujak 2012

SLOGA MARIS-SOKOL 2-2 I treću utakmicu u nastavku prvenstva nismo uspjeli pobijediti, niti vodstvo od 2-0 nije bilo dovoljno da iz Novske odemo sa punim plijenom, zanimljivo: i u jesen smo protiv istog protivnika imali vodstvo od 2-0 i isto nismo uspjeli pobijediti. Sada to već postaje zabrinjavajuće, jer već 7 utakmica (4 pripremne) nismo pobijedili nikoga. A jučerašnja utakmica počela je da ne može bolje za nas; već u 3. minuti mladi Mateo Petrović zabio je za 0-1 i to je bio i rezultat poluvremena u kojem smo prvih 20-tak minuta bili bolji, ali tada su domaćini pruzeli inicijativu i sa nekoliko opasnih udaraca zaprijetili našem golu, no naš vratar Vein je bio vrlo siguran i bez većih problema pohvatao je sve. Drugi dio počeo je sa stopostotnom šansom Antonija Zorka, koji nije uspio zabiti, ali je zato u 57. minuti poentirao naš najbolji strijelac Zoran Faltis za povečanje vodstva, ali to nije bilo dovoljno da odemo kući pjevajući. Domaćini su uspjeli izjednačiti sa dva udarca iz daljine, prvo je u 63. minuti Polimac iznenadio Veina sa nezgodnim udarcem s 20 i nešto metara, gdje je naš vratar morao bolje reagirati, a onda je u 75. minuti Rivić fenomenalno pogodio desne rašlje našeg gola s 30-tak metara i postavio krajnji rezultat utakmice. Kad se sve zbroji, rezultat je realan, a nama ostaje vjera u bolje rezultate u nastavku prvenstva.

U srijedu, s početkom u 19,00 sati odigrat ćemo prijateljsku utakmicu protiv NK Draganca na našem pomoćnom terenu, pa je to prilika za prvu pobjedu u 2012. godini.

IZVJEŠĆE