Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Juniori arrow Igrači
21. kolo 1. ŽNL: PEŠĆENICA - SOKOL 2 - 0 (0 - 0) Ispis E-mail
Urednik
Ponedjeljak, 16 Travanj 2012

U samo dvije minute, u 80. i u  82. kada je pala koncentracija našoj ekipi, primili smo dva gola i utakmica je bila riješena. Prvo je Hmorinski zabio Veinu autogol nakon udarca iz kuta, kada ga je lopta iznenadila i pogodila u koljeno, a u 82. su naši igrači naivno stali jer je protivnički igrač ležao zbog povrede, a sudac nije zaustavio igru niti su domaćini izbacili loptu van terena i Balinčić je zabio za 2-0 i to je bio kraj našim nadanjima da ćemo iz Pešćenice otići neporaženi. Što je najgore, golove smo dobili kada smo imali inicijativu, takvo je bilo cijelo drugo poluvrijeme, i po svemu viđenom trebala se tresti mreža domaćina, no kako to u nogometu često biva, tko ne zabije taj dobije. Osim te dvije minute dekoncentracije, ekipa Sokola je odigrala dobru utakmicu i odlično parirala Pešćenici, koji su nakon ove pobjede opet zasjeli na prvo mjesto na tablici i to potpuno zasluženo.