30. kolo 1. ŽNL: SOKOL - MLADOST G.G. 0 - 3 (0 - 0) Ispis E-mail
Nedjelja, 17 Lipanj 2012

nogometaš Konačno smo doživjeli i prvi poraz u ovom prvenstvu pred našom publikom i to u posljednjem kolu, na žalost po nas, u najnezgodnijem trenutku, kada nam je trebala pobjeda da se plasiramo na 8. mjesto na tablici koje garantira nastupanje u novoj Premier ligi iduće sezone. Ovako smo završili na 11. mjesto što je sramota za naš klub, i slijedeće sezone ćemo i dalje nastupati u petom rangu natjecanja, ako se ne plasiramo u Premierku zbog toga jer neki klubovi iako bolje plasirani, nemaju uvjete potrebne za taj rang natjecanja.

U jučerašnjoj utakmici nedostajali su nam Zorko, Marđetko i Hmorinski, ali to nije opravdanje za poraz, jer i raspoloživi igrači, da su dali sve od sebe (a nisu!) trebali su pobijediti Mladost, koja nije imala rezultatskog imperativa, osim onog sportskog, t.j.da nam se osveti za jesenski poraz na njihovom terenu. Prvo poluvrijeme je još bilo kako-tako, ali u drugom su se dogodile katastrofalne pogreške u našoj obrani koje su rezultirale sramotnim, ali zasluženim, porazom. Pred nama je prelazni rok i Uprava kluba će morati donijeti važne odluke po pitanju kadra igrača i struke, ako želimo da u idućem prvenstvu igramo zapaženiju ulogu, bez obzira u kojem se rangu natjecali.

ČESTITAMO RADNIKU IZ MAJURA NA ZASLUŽENO OSVOJENOM NASLOVU PRVAKA !

ZAPISNIK I IZVJEŠĆE DELEGATA

1  jaga, :: Nedjelja, 17 Lipanj 2012 08:21 , IP: 93.141.70.224