Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Juniori arrow Igrači
8. KOLO ŽPL: SOKOL - MOSLAVINA 1 - 4 (1 - 3) Ispis E-mail
Urednik
Nedjelja, 21 Listopad 2012

SOKOL-MOSLAVINA1-4  SOKOL-MOSLAVINA 1-4

Lider na tablici, Moslavina iz Kutine, uvjerljivo je porazila naše Sokolove jer je u prvom poluvremenu bila daleko bolja. U drugom poluvremenu igrači Sokola preuzeli su konce igre u svoje ruke i da su uspjeli realizirati odlične šanse koje su stvorili, možda bi utakmica postala neizvjesna do samoga kraja, ali u tome nisu uspjeli, preostalo im je samo čestitati igračima Moslavine na zasluženoj pobjedi. S jučerašnje utakmice ostat će u sječanju prekrasan zgoditak Želimira Vidovića u 44. minuti, kada je skoro sa aut linije pogodio suprotne rašlje gostujućih vratiju.

ZAPISNIK I IZVJEŠĆE DELEGATA

Posjeta: 4631 | Ispis | E-mail

Komentari (13)
 1  Sokol, :: Utorak, 23 Listopad 2012 10:52 , IP: 93.138.90.43
I još nešta: sve čestitke juniorima na dosadašnjim rezultatima, za mene su najbolji u rangu i vjerujem u naslov prvaka, ali čujem da se neki igrači spremaju otići na polusezoni, pa zar to ne bi bila svojevrsna izdaja suigrača?! Šta mislite o tome?
 2  Sokol, :: Utorak, 23 Listopad 2012 10:34 , IP: 93.138.90.43
A pepsiju10 bih postavio pitanje: šta on misli, zašto se desi da se dva tjedna prije početka prvenstva odluči da se ipak moraju dovesti igrači? Možda se u pripremnim utakmicama pokaže da neki juniori ipak ne zadovoljavaju kriterije za seniorsku ekipu? Treba biti objektivan u ocjeni svojih kvaliteta, kao i svojih kolega iz juniora. U svakom slučaju, za mlade igrače uvijek ima vremena, neki prije prerastu svoj uzrast a neki kasnije.
 3  Sokol, :: Utorak, 23 Listopad 2012 10:28 , IP: 93.138.90.43
Trener seniora odluči da neki juniori igraju za seniore, a igrači sami odluče da će ipak igrati za juniore, pa onda dolazi do ovakvih pitanja i nepotrebnih problema.
 4  Sokol, :: Utorak, 23 Listopad 2012 10:26 , IP: 93.138.90.43
Da, točno je, za neke juniore još uvijek nema mjesta u seniorima, a za neke ima, ali to nije nićiji hir, to je procjena struke. Na tim igračima ostaje da treniraju i da se u budućnosti pokušaju nametnuti treneru seniorske ekipe, ma koji on bio. A što se tiće Damjana, da, bio je na juniorskoj utakmici, ali tamo nije trebao biti, već na seniorskoj, isto kao i Leo, i onda možda ne bi bilo pitanja gdje su juniori. A njima će poslije biti kriv trener seniora, ako se odluči da ih izostavi iz seniorske ekipe.
 5  pepsi10, :: Ponedjeljak, 22 Listopad 2012 15:58 , IP: 93.138.237.103
Ispravio bi malo rečenicu gospodina smuljko94

-za većinu igrača iz juniorske ekipe koji su pokazali kvalitetu 1.mjestom na tablici u svojoj ligi,za većinu tih kvalitetnih igrača nema mjesta u seniorskoj ekipi. Uvijek se temeljilo da če se ekipa sastavljati od domaćih dečkiju(juniora i starijih),ali to se uvijek 2 tjedna prije početka prvenstva demantira i počinju se dovoditi igrači koji su "debelo" plačeni,a zapravo nisu pokazali ništa.
 6  smuljko94, :: Ponedjeljak, 22 Listopad 2012 15:17 , IP: 93.138.237.173
i za neke juniore nema mjesta u s.ekipi!!!
 7  smuljko94, :: Ponedjeljak, 22 Listopad 2012 15:15 , IP: 93.138.237.173
ostaje uvijek jedno vječno pitanje! gdje su naši juniori?
i da, kolega Tomac nije bio na rođendanu nego je bio s juniorima na utakmici... ispravak netocnog navoda.
 8  Sokol, :: Ponedjeljak, 22 Listopad 2012 11:42 , IP: 93.138.237.148
Nekim juniorima je važnije biti na nekom rođendanu nego na seniorskoj utakmici!
 9  jaga, :: Nedjelja, 21 Listopad 2012 18:33 , IP: 93.138.70.126
Definitivno se slažem za Veina sa vatrenim navijačem
 10  vatreni navijač, :: Nedjelja, 21 Listopad 2012 13:43 , IP: 31.147.42.58
i zaboravih reči VEIN NA GOLLLLLLLL
 11  vatreni navijač, :: Nedjelja, 21 Listopad 2012 13:43 , IP: 31.147.42.58
MOSLAVINA NITI KRIVA NITI DUŽNA POBJEDILA 4-1, zapravo tako bih iskomentirao jučerašnju tekmu. Sokol dobro postavio igru jer nema igrače za nadigravanje sa igračima moslavine koji nisu mogli ili dobili prigodu da nešto uvjerljivije igraju , sokoli su u drugom poluvremenu pokazali više i bili bolja i opasnija ekipa ali nemA REALIZATORA. Nisam vidio kako su igrali u topuskom ali danas su pokazali da se uz prinove ovdje nešto može napraviti samo pitanje treneru koji je dobro postavio igru ODKUD NEŽIĆ u ekipi pa di su naši juniori???????
 12  jaga, :: Nedjelja, 21 Listopad 2012 12:00 , IP: 93.138.70.126
9isparavak narušio dojam...
 13  jaga, :: Nedjelja, 21 Listopad 2012 11:59 , IP: 93.138.70.126
U drudom poluvremenu imali ste incijativu 10-15 minuta pa neobjašnjivo stali jer još je bilo dosta vremena da se izvuče bod kod 1:3 imali ste zadnjih 15 minuta igrača više pa krenuli na sve ili ništa i da su gosti iz kontre dva tri puta poentirali bio bi rezultat i veći za moslavinu osjetno se vidjelo da fali Kutla-realizator na tekmi pa ovaj zadnj gol u sudačkoj naknadi baš popravio dojam al mogu zaključiti jedna lijepa nogometna utakmica za pogledati,iskreno mislio sam da je ova moslavina puno jača od našeg Sokola al može se igrat protiv njih jer očigledno su pali fizički u drugom poluvremenu,sretno dalje,i u pobjedi i u porazu uvijek vjerni Sokole tebi :)

Pisanje komentara je dostupno samo registriranim korisnicima.